Pronađen Lunohod 2

poruka: 17
|
čitano: 4.412
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Pronađen Lunohod 2".
14 godina
offline
Pronađen Lunohod 2

sa tadašnjom tehnologijom na mjesec, nevjerovatno,da se više ulaže u humanu znanost a manje na onu ratnu,na mjesecu bismo sad imali baze

isti dan otkaz i žuti
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Pronađen Lunohod 2

Da se nastavilo istim tempom iz 60tih i pocetka 70tih mislim da bi sada pricali o bazam na Marsu.

 

Inace te ruske sonde i roboti su bili kao ukleti. Ovaj problem sa lunohodom, pa prva sonda na Marsu koja je radila dovoljno dugo da posalje 10 linija slike i krepa, pa pa program Venera i poznati megapeh sa poklopcem od kamere.......

Who the fuck is General Failure? And why is he reading my harddisk?
16 godina
neaktivan
offline
Pronađen Lunohod 2

Šteta je da naš razvoj tehnologije potiču uglavnom samo ratovi. :(

Sve što sam napisao nije mišljenje BUG d.o.o., nego je isključivo moje mišljenje na koje imam pravo po članku 38. Ustava Republike Hrvatske koji jamči slobodu mišljenja i izražavanja misli.
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
online
Pronađen Lunohod 2

cekajte kad "smisle"/"nadju" ili sta li vec naftu an mjesecu hehe

bit ce baza za mjesec dana gore :D

Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Pronađen Lunohod 2
naxeem kaže...

Šteta je da naš razvoj tehnologije potiču uglavnom samo ratovi. :(

kad rat donosi profit, a odlazak u svemir je gubitak...

Treba li operirati i vaše računalo?
15 godina
neaktivan
offline
RE: Pronađen Lunohod 2
igy kaže...
naxeem kaže...

Šteta je da naš razvoj tehnologije potiču uglavnom samo ratovi. :(

kad rat donosi profit, a odlazak u svemir je gubitak...

Ovaj, molim?

Ekstremne kolicine novaca, resursa i ljudskog rada odlaze u izradu naprava koje ce jednostavno eksplodirati i nakon toga postati otpad. Na koji nacin je to profitiranje?

Don't try to undertand if you weren't there... you felt different then - Marching off to War...
16 godina
offline
RE: Pronađen Lunohod 2
Deus ex machina kaže...
igy kaže...
naxeem kaže...

Šteta je da naš razvoj tehnologije potiču uglavnom samo ratovi. :(

kad rat donosi profit, a odlazak u svemir je gubitak...

Ovaj, molim?

Ekstremne kolicine novaca, resursa i ljudskog rada odlaze u izradu naprava koje ce jednostavno eksplodirati i nakon toga postati otpad. Na koji nacin je to profitiranje?

nije tajna da velesile imaju astronomske profite od prodaje oružja... npr. amerima se više isplati prodavati oružje dvije zaračene strane u africi nego financirati space program velikog rizika... usotalom istim amerima pada dolar ako u 40 godina nemaju rata....

Treba li operirati i vaše računalo?
16 godina
neaktivan
offline
Pronađen Lunohod 2

Ja ne znam da li ljudi shvaćaju zapravo koliko su Rusi bili napredni u to vrijeme i koliko su se trudili da se natječu s Amerikancima...Znate li vi da je cijeli europski dio Rusije bio opustošen II. svijetskim ratom, da je oko 20 miljuna Rusa poginulo u tom ratu, da im je učinjena nebrojivo velika šteta...I unatoč svemu tome, oni su se digli, obnovili svoje gradove, natjecali se (a možemo reći i pobijedili) u svemirskoj utrci s Amerikancima čiji teritorij nije nastradao u ratu, koja nije bila okrznuta njemačlkim bombama, i koji su strašno profitirali od rata (prodaja oružja i sl.). Da Rusija nije bila opustošena ratom, sigurno je da bi Ruski austronauti gledali zemaljski TV program na Marsu...Smijeh

Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Pronađen Lunohod 2
blackalbum kaže...

sa tadašnjom tehnologijom na mjesec, nevjerovatno,da se više ulaže u humanu znanost a manje na onu ratnu,na mjesecu bismo sad imali baze

 nema smisla. Nema nicega na mjesecu.

igy kaže...

nije tajna da velesile imaju astronomske profite od prodaje oružja... npr. amerima se više isplati prodavati oružje dvije zaračene strane u africi nego financirati space program velikog rizika... usotalom istim amerima pada dolar ako u 40 godina nemaju rata....

zato i jesu od drugoga svjetskog rata do sada bili u nekih (ako se ne varam) cca 70 sukoba diljem svijeta.
poznata je ona kissingerova da majmunina treceg svijeta treba prodavati oruzje da se sami pobiju.
uostalom.. skoro sve sto ameri danas imaju kao "svoje" je industrija oruzja. vecinu ostaloga su pokupovali azijati i europljani.

Freedom, morality, and the human dignity of the individual consists precisely in this; that he does good not because he is forced to do so, but because he freely conceives it, wants it and loves it.
16 godina
neaktivan
offline
Pronađen Lunohod 2

Zarada u ratu je upravo u prodaji budućeg smeća tj. streljiva i oružja.

Sve što sam napisao nije mišljenje BUG d.o.o., nego je isključivo moje mišljenje na koje imam pravo po članku 38. Ustava Republike Hrvatske koji jamči slobodu mišljenja i izražavanja misli.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Pronađen Lunohod 2
Deus ex machina kaže...
igy kaže...
naxeem kaže...

Šteta je da naš razvoj tehnologije potiču uglavnom samo ratovi. :(

kad rat donosi profit, a odlazak u svemir je gubitak...

Ovaj, molim?

Ekstremne kolicine novaca, resursa i ljudskog rada odlaze u izradu naprava koje ce jednostavno eksplodirati i nakon toga postati otpad. Na koji nacin je to profitiranje?

Ogroman profit... opravdanje za dizanje poreza, rast industrije (jer ipak treba proizvesti i novo oruzije, te otpis staroga)! Pravo na projekte obnove nakon rata, te na taj nacin ulaz stranih kompanija na trziste

16 godina
neaktivan
offline
Pronađen Lunohod 2

Znam da nije previše vezano za temu, ali pogledajte ovaj članak.

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Pronađen Lunohod 2
igy kaže...

nije tajna da velesile imaju astronomske profite od prodaje oružja... npr. amerima se više isplati prodavati oružje dvije zaračene strane u africi nego financirati space program velikog rizika... usotalom istim amerima pada dolar ako u 40 godina nemaju rata....

naxeem kaže...

Zarada u ratu je upravo u prodaji budućeg smeća tj. streljiva i oružja.

hrastro kaže...

Ogroman profit... opravdanje za dizanje poreza, rast industrije (jer ipak treba proizvesti i novo oruzije, te otpis staroga)! Pravo na projekte obnove nakon rata, te na taj nacin ulaz stranih kompanija na trziste

 

Ja sam automatski racunao na to da je jedna od zaracenih strana ta koja profitira... ne kao arbiter. Moja greska.

 

Don't try to undertand if you weren't there... you felt different then - Marching off to War...
16 godina
offline
RE: Pronađen Lunohod 2
Deus ex machina kaže...

 

Ja sam automatski racunao na to da je jedna od zaracenih strana ta koja profitira... ne kao arbiter. Moja greska.

 

ima i toga... recimo u našem domovinskom ratu imaš jako puno ratnih profitera

Treba li operirati i vaše računalo?
15 godina
offline
RE: Pronađen Lunohod 2
Riker kaže...

Znam da nije previše vezano za temu, ali pogledajte ovaj članak.

 

Ne znam jesi li skužio, ali taj članak je star 3 godine :)

http://www.youtube.com/user/zgd2006
15 godina
offline
RE: Pronađen Lunohod 2

nebi me čudilo ni da su ludi ameri poslali posebnu misiju samo da nađu taj ruski lunohod i osobno zatrpaju hladnjake prašinom ;)

http://www.youtube.com/user/zgd2006
15 godina
offline
RE: Pronađen Lunohod 2
mrxa1 kaže...

nebi me čudilo ni da su ludi ameri poslali posebnu misiju samo da nađu taj ruski lunohod i osobno zatrpaju hladnjake prašinom ;)

 

Ne bi vjerovao, ali ameri imaju veliki respekt prema lunohodu. Cak toliki da su prilikom izrade rovera za Mars zvali te iste tvorce lunohoda da im budu savjetnici.

Who the fuck is General Failure? And why is he reading my harddisk?
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice