Predstavljen Kindle Fire HD

poruka: 13
|
čitano: 4.191
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Predstavljen Kindle Fire HD".
16 godina
offline
Predstavljen Kindle Fire HD

Ovi ljudi rade tešku konkurenciju s dobrim cijenama, samo tako i dalje. Što je konkurencija bolje krajnji korisnik ima koristi od toga.

 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Predstavljen Kindle Fire HD

3 u 1! iPad, Galaxy i Nexus killer u jednom uredjaju. {#}

Those damn scientist people have been promising global warming for years now. But when I go outside it's still very cold. I want the global warming like they promised NOW! I hate being cold...
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Predstavljen Kindle Fire HD

Iz nekog razloga ovaj novi paperwhite je nedostupan za međunarodne isporuke :-/

Ili to samo još nisu stavili na web.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Predstavljen Kindle Fire HD
Ocekuju navalu iz SADa, cekaj da se stabiliziraju isporuke
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Predstavljen Kindle Fire HD

300 dolara za 8.9 inchni hd ips ekran i dobar procesorski dio zvuci fenomenalno.

Ima li ovo cudo USB?

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Predstavljen Kindle Fire HD

Mene zanima da li su nesto prčkali i unakazili ICS koji sad pogoni ove nove, u prvoj verziji njihov pokušaj prilagodjavanja Androida vlastitim potrebama je bio nepodnošljiv

 
0 1 hvala 0
15 godina
online
Re: Predstavljen Kindle Fire HD
Odlicna marketinska fora sa ovim HD u imenu, ima neko istrazivanje da bi prosjecan Amer prije kupio jednojezgreni uredaj sa HD u imenu nego četverojezgreni, high-end
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
15 godina
offline
Re: Predstavljen Kindle Fire HD
Mitch kaže...
Odlicna marketinska fora sa ovim HD u imenu, ima neko istrazivanje da bi prosjecan Amer prije kupio jednojezgreni uredaj sa HD u imenu nego četverojezgreni, high-end

opet koliko iskoristi taj 4-jezgreni, pa danas je dobar marketing sve

samo triba znat kako, al amazon stvarno ide dobrim smjerom

FJAKA =psihofizicko stanje prilikom teznje ni za cime. Ucestala je greska zamijeniti fjaku s lijenoscu. Za razliku od ove potonje, fjaka je uzviseno stanje uma i tijela kojem tezi cijelo covjecanstvo
16 godina
neaktivan
offline
Predstavljen Kindle Fire HD

sta god da su radili ics-u dok je rootanja bit ce i geekovskih musterija

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Predstavljen Kindle Fire HD

Stari kindle fire je super ploca, samo je malo ogranicen sa orginalnim amazonovim androidom. Na svu srecu, tu je root mogucnost.

 

Nadam se da su skontali koji potencijal imaju u ljudima koji samo zele jeftinu a dobru plocu, i ne budu zakljucali bootloader.

Danas kada postajem pionir ...
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Predstavljen Kindle Fire HD
zeleni kaže...

Stari kindle fire je super ploca, samo je malo ogranicen sa orginalnim amazonovim androidom. Na svu srecu, tu je root mogucnost.

 

Nadam se da su skontali koji potencijal imaju u ljudima koji samo zele jeftinu a dobru plocu, i ne budu zakljucali bootloader.

 

Da, naravno! To je njihov glavni cilj, da prodaju nesto na cemu gube i da sami sebi uzmu mogucnost da kasnije zarade nesto na tome. :-))
Kad ne spavam budan sam
16 godina
online
Predstavljen Kindle Fire HD

Mene zanima da li se njihovi tableti legalno smiju prebaciti na drugi Os, kao što je npr. bila stvar s PS3 na kojeg su stavili Linux i koristili ga u totalno druge svrhe?

 
0 0 hvala 0
16 godina
online
Re: Predstavljen Kindle Fire HD
Kindle je Kindle te je zamisljen da radi prek Amazonovog ducana te oni preko njega misle naplatit sam uredaj jer ga prodaju vjerojatno ispod cijene.
Isprobal sam ga neki dan i radi outoff the box. Isporucili su mi ga sa unaprijed konfiguriranim Amazon racunom tak da sam kod pokretanja gore imal svoje knjige.
Vrti mkv bez potrebe za bilo kakvim dodatnim programima. Spojil sam ga na komp, copy paste full HD mkv i radi ko vurica.

U kratko uredaj radi cim ga izvadite iz kutije i ne treba nikakvi softver na kompu nego sve ide ko da radite sa stickom a dodatni sadrzaj mozete kupit na Amazonu.
Predobar uredaj za sitne pare.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice