Predstavljen HTC Butterfly S

poruka: 23
|
čitano: 5.709
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Predstavljen HTC Butterfly S".
11 godina
offline
Predstavljen HTC Butterfly S

Sviđa mi se, ljepši mi je od One-a.

Moj PC  
3 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Predstavljen HTC Butterfly S

Em ljepši, em su se makli od aluminija. Ovo je genijalno, rekao bi najljepši uređaj ove generacije. I još nema one odvratne htc tipke u sredini. {#}

 

Da su ovo odmah bar izbacili...

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Poruka je uređivana zadnji put čet 20.6.2013 8:20 (Mitsuoka).
 
4 2 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Predstavljen HTC Butterfly S
Prvo su poceli memoriju mjerit u slikama, a sada trajanje baterije u satima slusanja glazbe. Naravno, ne navode da je po svojoj prilici sve ostalo ugaseno, a ne bi me cudilo da imaju i kakav MP3 chip ugradjen.
Danas je sa smartphonovima suluda situacija, quad core na 1.9GHz dok vecina PCa je dual core. U osnovi za 90% radnji dovoljan je single core, a eventualno dual za ganjat nekakve komplicirane igre. Da im je namjera radit PC replacement onda bi radili ono sto radi Win8, tj ugradili bi nekakvu vezu prema van, monitor, HDD. A s druge strane, Android nije predvidjen za windowing aplikacije.
Znaci, preseravanje (sorry na izrazu) ko ima jaci proc.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Predstavljen HTC Butterfly S

Nije baš da možeš uspoređivat PC procesor sa procesorima u smartphoneovima.

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
14 godina
offline
Predstavljen HTC Butterfly S

Ovo je HTC-ov odgovor na S4 sa kojim dijeli slične specifikacije ali je meni gadan za vidit, ružniji je nego S4 a kamoli One.

{#}

 
1 4 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Re: Predstavljen HTC Butterfly S

Sta su ti ukusi :D
One je meni gadan da gadniji ne može bit {#}

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
13 godina
neaktivan
offline
Predstavljen HTC Butterfly S

Ovaj Butterfly S mi je u redu. Onako, utilitaran muški stroj.

Moj PC  
10 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Predstavljen HTC Butterfly S
Mitsuoka kaže...

Sta su ti ukusi :D
One je meni gadan da gadniji ne može bit {#}

 

aj shvatili smo: ovaj sto ga uopće nema u europi za kupit ti se svidja, ONE ti je odvratan, dok ti je sgs4 najnaj. vozi dalje prijatelju
15 godina
offline
Re: Predstavljen HTC Butterfly S
E i sad za osvajanje tržišta treba na ovom ostati.

A ne izdavati
HTC Butterfly One Mega Plus S Deluxe HD
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
 
11 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Predstavljen HTC Butterfly S
Drazen kaže...
Prvo su poceli memoriju mjerit u slikama, a sada trajanje baterije u satima slusanja glazbe. Naravno, ne navode da je po svojoj prilici sve ostalo ugaseno, a ne bi me cudilo da imaju i kakav MP3 chip ugradjen.
Danas je sa smartphonovima suluda situacija, quad core na 1.9GHz dok vecina PCa je dual core. U osnovi za 90% radnji dovoljan je single core, a eventualno dual za ganjat nekakve komplicirane igre. Da im je namjera radit PC replacement onda bi radili ono sto radi Win8, tj ugradili bi nekakvu vezu prema van, monitor, HDD. A s druge strane, Android nije predvidjen za windowing aplikacije.
Znaci, preseravanje (sorry na izrazu) ko ima jaci proc.

Daj malo baci oko na arhitekture CISC (PC procesori) i RISC (procesori za većinu mobitela/tableta)

12 godina
neaktivan
offline
Predstavljen HTC Butterfly S

Meni uređaji uopće ne liče na one x. Nimalo.

Sometimes I feel like a prophet, misunderstood and under gun like a new disease disease disease
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Predstavljen HTC Butterfly S
Mitch kaže...
E i sad za osvajanje tržišta treba na ovom ostati.

A ne izdavati
HTC Butterfly One Mega Plus S Deluxe HD

Ma ovo je sad isto zajeb što je za azijsko tržište samo. Izbacili su telefon bolji od One-a koji im je adut za ovu godinu, tko će im sad kupit One kad vidi ovaj, a nije dostupan...

Poruka je uređivana zadnji put čet 20.6.2013 10:31 (lllnuclearlll).
14 godina
offline
Re: Predstavljen HTC Butterfly S
Mitch kaže...
E i sad za osvajanje tržišta treba na ovom ostati.

A ne izdavati
HTC Butterfly One Mega Plus S Deluxe HD

Kvragu opet ta fragmentacija u top modelima. Da čovjek jednostavno ne može doć u dučan i reć: "dajtemi najbolje što imate" {#}

16 godina
offline
Re: Predstavljen HTC Butterfly S
KIKI3ooo kaže...

Kvragu opet ta fragmentacija u top modelima. Da čovjek jednostavno ne može doć u dučan i reć: "dajtemi najbolje što imate" {#}

Učinilo se i meni na kratko da se HTC opametio kad su izdali One. No kratko je trajalo {#} A i Samsung kreće tim stopama...

Poruka je uređivana zadnji put čet 20.6.2013 10:25 (lllnuclearlll).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Predstavljen HTC Butterfly S

Ovaj uređaj izgleda bolje (mislim na hardwer i izgled nije loš) nego ONE, stvarno mi se sviđa ovaj uređaj ako IKADA bude dostupan izvan azije onda je u HR cijena oko 1000$. Ne čudi me što je za aiju kada oni žele sve naj bolje i Samsung je izdao bolji SGS3 za azijsko držište s višim taktovima.

15 godina
offline
Predstavljen HTC Butterfly S

Baterija {#}

 

hands on video 

+
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Predstavljen HTC Butterfly S

Pa zar je tako teško bilo u zagrade nadopisat  (4MP) uz ''Pozadinsku UltraPixel kameru'', a na da odma tražim po gsmarena koliko to  ima kamer pixela. Ne pratimo baš svi toliko religiozno tehniku. Nemamo vremena obveze nas ograničavaju.

Poruka je uređivana zadnji put čet 20.6.2013 14:47 (Ja_ne_znam).
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Predstavljen HTC Butterfly S

Svaka cast svemu ali skoro 6 somova kn za mobitel je za mene osobno perverzija. I pitam se jel mi treba tolki CPU, GPU i ostalo...

Pravi programeri programiraju binarno!
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Predstavljen HTC Butterfly S
OK je, ali brate, preniska rezolucija ekrana.
K
12 godina
neaktivan
offline
Re: Predstavljen HTC Butterfly S

Ako ima kameru kao ONE onda je to ima naj bolju kameru kod mobitela, zvučnike ima kao ONE, veći je za 0.3" i nešto je jaći od svog prethodnika.

12 godina
protjeran
offline
Predstavljen HTC Butterfly S

Gde bi se ovo cudo moglo kupiti kod nas, ili barem u EU?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Predstavljen HTC Butterfly S

Zašto nema 4G?

 

I samo 16gb model, sad se i oni đibere.

Promišljanje je posao mnogih; odlučivanje pak samo jednoga.
 
2 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: Predstavljen HTC Butterfly S

Pa telefon je za kinesko trziste, normalno da nema 4g.

 

A kako misliš "samo" 16gb? Pa možeš koristiti SD karticu do 64GB..

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice