Povratak Windows 7 OS-a s udjelom od gotovo 50 pos

poruka: 21
|
čitano: 4.121
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Povratak Windows 7 OS-a s udjelom od gotovo 50 pos".
16 godina
online
Povratak Windows 7 OS-a s udjelom od gotovo 50 pos

Ignoriraju kritike korisnika, izmišljaju toplu vodu, pokvare i ono što je do sada radilo dobro ... i onda se čude :).

 

Moj PC  
17 3 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Povratak Windows 7 OS-a s udjelom od gotovo 50
Zarazeni presli sa XP-a na W7
Moj PC  
11 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Povratak Windows 7 OS-a s udjelom od gotovo 50
Kakav šamar Ms-u😎lp
Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
16 godina
offline
Re: Povratak Windows 7 OS-a s udjelom od gotovo 50
Čitatelj kaže...
Zarazeni presli sa XP-a na W7

 Ma nisu, nedavno je bio članak kako su W7 bili najizloženiji zarazi... ;)

10 godina
offline
Re: Povratak Windows 7 OS-a s udjelom od gotovo 50
Inovator kaže...
Čitatelj kaže...
Zarazeni presli sa XP-a na W7

 Ma nisu, nedavno je bio članak kako su W7 bili najizloženiji zarazi... ;)

 Ma to su se Win7 jogurtaši pripali pa pokupovali licence

ništa mi se neda
15 godina
neaktivan
offline
Povratak Windows 7 OS-a s udjelom od gotovo 50 pos

evo zašto svi prelaze na bolji OS kao što je win7 kad svaku verziju izbace novo sučelje koje nema logike ni za super korisnika a ne za početnika

sad nema osnovne poveznice u startu kao što je moje računalo control panel moji dokumenti i slično natrpali su ga praznim prostorom, a kad otvoriš start moraš imat ekran 34" da ti prekrije samo pola zaslona jer sve manje od toga prekrije čitav zaslon da zaboraviš šta si uopće radio

mislim to je samo mali dio od milion problema windowsa, umjesto da ostave ono što je provjereno dobro i nadograde stvari koje nisu dobre oni mjenjaju komplet sučelje rad brzinu itd....

 
4 0 hvala 0
14 godina
offline
Povratak Windows 7 OS-a s udjelom od gotovo 50 pos

@vickokill: Ako makneš pločice možeš značajno smanjit start menu ili instaliraj classic shell i imaš simulaciju start menua od XP-a na ovamo.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Povratak Windows 7 OS-a s udjelom od gotovo 50
Mladen kaže...

Ignoriraju kritike korisnika, izmišljaju toplu vodu,pokvare i ono što je do sada radilo dobro ... i onda se čude :).

 

 Microsoft=Intel.

15 godina
offline
Re: Povratak Windows 7 OS-a s udjelom od gotovo 50
rambox kaže...
..

 Microsoft=Intel.

 = wintel.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
13 godina
offline
Povratak Windows 7 OS-a s udjelom od gotovo 50 pos

Ja se baš sinoć s 10-ke vratio na 7-icu. :)

Moj PC  
5 0 hvala 0
13 godina
offline
Povratak Windows 7 OS-a s udjelom od gotovo 50 pos

Ja sam nadogradio na Windows 10, pa sam se vratio na 7 zbog problema s driverom. Kad sam napokon riješio probleme s driverom, planirao sam se ponovno vratiti na Windows 10, ali sam odustao jer se otkrilo kako one postavke za telemetriju i GPE uopće ne rade nego podaci i dalje odlaze Microsoftu kao da te postavke nisam ni dirao.

 

Za one koji ne znaju o čemu pričam, čovjek na Twitteru je sve lijepo testirao i objasnio; https://twitter.com/m8urnett/status/866353982217699328

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Povratak Windows 7 OS-a s udjelom od gotovo 50
I ja sam se vratio vrlo brzo sa 10 na 7,meni jednostavno ne paše to stalno forsiranje novih implementacija kroz mjesečna ažuriranja,kao da mi drobi i melje sistem,plus izjavljuju kako desetka ima jednostavnije sučelje i brzinu hmmm pa na sedmici imam start i samo pritisnem start i več imam na raspolaganju sve što mi treba za rad i optimizaciju i još je milimalistički raspoređeno logički kako korisnik se nebi pogubio u opcijama.
Moj PC  
5 0 hvala 0
10 godina
offline
Povratak Windows 7 OS-a s udjelom od gotovo 50 pos

Znajući po sebi, brijem da je kod običnog, kućnog korisnika prelazak na novi tip Win jednostavno problem, obična lijenost.

Kada sve šljaka, ekipa jednostavno nema želje za promjenom.

Jednom kada se zaraziš, recimo sa nekim malwareom, možda bi drugačiju pjevao taj obični lijeni korisnik.

Jer, kako ono vele - najbolje se uči na vlastitoj koži.

Panzerkampfwagen.Unatoč svemu - Dinamo Zagreb.Leaving or dead, always ahead...
Moj PC  
1 4 hvala 0
13 godina
offline
Povratak Windows 7 OS-a s udjelom od gotovo 50 pos

Evo zašto se korisnici vraćaju na Windows 7. Bivši Microsoftov zaposlenik je sve objasnio.

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 5.6.2017 18:46 (Marko :D).
 
2 0 hvala 2
16 godina
offline
Povratak Windows 7 OS-a s udjelom od gotovo 50 pos

Pravi muskarac uz win10 ima win7 kao dual boot ! 

Moj PC  
7 0 hvala 0
16 godina
online
Re: Povratak Windows 7 OS-a s udjelom od gotovo 50
PzKpfw kaže...

Znajući po sebi, brijem da je kod običnog, kućnog korisnika prelazak na novi tip Win jednostavno problem, obična lijenost.

Kada sve šljaka, ekipa jednostavno nema želje za promjenom.

Jednom kada se zaraziš, recimo sa nekim malwareom, možda bi drugačiju pjevao taj obični lijeni korisnik.

Jer, kako ono vele - najbolje se uči na vlastitoj koži.

Za sigurnosne zakrpe, sve ok, dapače, možda bi za i obje verzije bilo ok da takvi updatei idu automatski, ali ovo što rade za Pro, da bez pitanja mijenjaju drivere i funkcionalnost je po meni loše.

 

Prošli tjedan u jednom uredu, nakon nasilnih updatea više nije radio HP mrežni ploter a ljudi plotaju završnu verziju dokumentacije i žure predati projekt ... neću citirati što su sve izgovorili na račun M$a čije su licence uredno platili.

Ne znam kako ostalima, ali meni su HP-ovi mrežni printeri općenito zadnjih 20-tak godina referenca za "pali-vozi-zaboravi" hardver, što je vjerojatno najbitnija stvar za posao.

Ili prije par mjeseci onaj blam sa upgradeom nVidia drivera koji su izazivali nasumične BSOD-ove (i kad makina ništa ne radi) isto im baš ne služi na diku i ponos :)

 

7 godina
neaktivan
offline
Povratak Windows 7 OS-a s udjelom od gotovo 50 pos

mene zanima sta koristi ovih ostalih 25%...

Netko radi što zna a netko zna šta radi.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Povratak Windows 7 OS-a s udjelom od gotovo 50 pos

sinoć stavio umjesto Win 10 malo drugačiji falvor Win 10 - Win Server 2016 ... iznevjeri me par drivera, vratih se na OS kojeg sigurno imam (Win 8.1) pa odardih službeni upgrade nazad na Win 10... Heh, nemoš bez novog OS-a nikako

 

P.S.: Samo pravi user imaju dual boot Linux flavor  + Win 10 Insider ;)

My website: https://idzan.com.hr
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Povratak Windows 7 OS-a s udjelom od gotovo 50 pos

 Samo pravi user ima hackintosh iako mrzi apple ;-)

Moj PC  
4 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Povratak Windows 7 OS-a s udjelom od gotovo 50
4mal kaže...

 Samo pravi user ima hackintosh iako mrzi apple ;-)

 Ja sam izgleda taj!!!

Samo i Fedora je OK.

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 5.6.2017 21:53 (Chico12).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Povratak Windows 7 OS-a s udjelom od gotovo 50
Chico12 kaže...
4mal kaže...

 Samo pravi user ima hackintosh iako mrzi apple ;-)

 Ja sam izgleda taj!!!

Samo i Fedora je OK.

 

 Bit će nas sve više izgleda na Hackintoshu, ja razmišljam na jedan disk stavit :D

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice