Posjetili smo prošireni pogon za proizvodnju Vivax

poruka: 53
|
čitano: 16.061
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Posjetili smo prošireni pogon za proizvodnju Vivax".
14 godina
offline
Posjetili smo prošireni pogon za proizvodnju Vivax

Bravo!

Živio torent
 
16 2 hvala 0
15 godina
online
Posjetili smo prošireni pogon za proizvodnju Vivax

znači, nije kao u foxxconu, a? u prizemlju su pa se mogu bacati kroz prozor koliko ih volja 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
17 8 hvala 0
14 godina
offline
Posjetili smo prošireni pogon za proizvodnju Vivax

Dobro je pročitati i ovakve vijesti. Kad god prolazim tom cestom u Rugvici, pomislim kako bi bilo lijepo da se tzv. Poslovna zona Istok - Zagreb napuči s proizvođačima visoke tehnologije, a ne da bude samo istoznačnica za Ikeu.

 

Iako nemam Vivax doma, želim im dobru prodaju te da dalje usavršavaju svoje proizvode.

 

 
11 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Posjetili smo prošireni pogon za proizvodnju V
Kakvi su im televizori sa kvalitetom i dugotrajnosti?
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Posjetili smo prošireni pogon za proizvodnju V

dobri su, imao sam jedan vivax u stanu, (stari) i zamjenio sam ga za marku phillips kojem treba da se onaj droid učita sto godina, vivax je bio super, bolji i od lg-a koji mi je nakon točno 2 godine garancije umro

*** nisam ovlašten da dajem potpis ***
Posjetili smo prošireni pogon za proizvodnju Vivax

Imao sam 2 uređaja od Vivaxa i 2 puta sam požalio novaca. Jedan se pokvario nakon 7 dana, zamjenio ga, trajao mjesec i pol dana, ponovno se pokvario. Drugi je nekako i radio (vukao se kao krepano pile) ali je korisničko sučelje bilo na razini sovjetskog saveza. Istina, to je bilo prije 5-6 godina i vjerujem da su se kvalitetom popravili, ali takve stvari se ne zaboravljaju a jednom izgubljeno povjerenje kupaca teško se može ponovno vratiti.

 

Neka im je sa srećom i želim da zaposle što veći broj ljudi, ali ja Vivax i slične "proizvođače" zaobilazim u širokom luku.

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Posjetili smo prošireni pogon za proizvodnju V
Ajar kaže...

znači, nije kao u foxxconu, a? u prizemlju su pa se mogu bacati kroz prozor koliko ih volja 

 

Gdje ti besposleni luzeru radiš da imaš vremena idalje na svaki članak prosipati svoje neduhovite doskočice? 

15 godina
offline
Posjetili smo prošireni pogon za proizvodnju Vivax

To je prije slovilo za ćipšit, drlog s dna kace. No tako smo nekad govorili i za LG/Goldstar, Hyundai... Vidjet ćemo. Lijepo je vidjeti da se i kod nas nešto takvo radi a ne samo kvazitrgovina, pa čak i ako se samo sklapa.

Deckard
Moj PC  
10 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Posjetili smo prošireni pogon za proizvodnju V
mislav_01 kaže...
Ajar kaže...

znači, nije kao u foxxconu, a? u prizemlju su pa se mogu bacati kroz prozor koliko ih volja 

 

Gdje ti besposleni luzeru radiš da imaš vremena idalje na svaki članak prosipati svoje neduhovite doskočice? 

 .

pero_HR
16 godina
offline
Re: Posjetili smo prošireni pogon za proizvodnju V

Drago mi je da rade i drago mi je to kod nas i sve super ali brate kvaliteta Vivax uređaja ne opravdava cijenu. Nisam imao ništa Vivaxovo i nadam se da nikad neću. Ali gledao sam njihove televizore, gledao DVD na njihovim playerima, užas. Naravno sad ja ispadam hejter ali svaka čast svima koji rade i pokušavaju i iskreno se divim ali moj osobni stav za Vivax je vrlo loš.

9 godina
neaktivan
offline
Posjetili smo prošireni pogon za proizvodnju Vivax

Izdržao točno jedno ljeto u vikendači na moru (2 mj.). Zdimio se predzadnji dan. Dobio povrat love u Kauflandu u Zagrebu.

 

Kaufland +++++

 

Vivax -----

 
7 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Posjetili smo prošireni pogon za proizvodnju V
ParaNO1d kaže...

Drago mi je da rade i drago mi je to kod nas i sve super ali brate kvaliteta Vivax uređaja ne opravdava cijenu. Nisam imao ništa Vivaxovo i nadam se da nikad neću. Ali gledao sam njihove televizore, gledao DVD na njihovim playerima, užas. Naravno sad ja ispadam hejter ali svaka čast svima koji rade i pokušavaju i iskreno se divim ali moj osobni stav za Vivax je vrlo loš.

 Ovakvi su mi najdrazi!

14 godina
offline
Re: Posjetili smo prošireni pogon za proizvodnju V
Jako losa iskustva s Vivax-om, ali ko zna, možda bude nešto bolje?!
 
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Posjetili smo prošireni pogon za proizvodnju Vivax

Vivax kao samo ime zvuči jadno... Proizvodi su ista stvar kao quadro i ostale low budget marke sklapane od najjeftinijih kineskih komponenti. Imao par stvari njihovih, low budget šrot i to je to, definitivno ne opravdava cijenu koju imaju u trgovinama, uvijek ću prije kupit LG, Samsung za iste te pare...

Poruka je uređivana zadnji put pet 4.3.2016 16:27 (lllnuclearlll).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Posjetili smo prošireni pogon za proizvodnju Vivax

Dobro su ove vijesti, treba ih podržati.

Bravo, ekipa!

Ne moraju svi Hrvati biti na državnim jaslama.

Panzerkampfwagen.Unatoč svemu - Dinamo Zagreb.
Moj PC  
10 0 hvala 0
15 godina
offline
Posjetili smo prošireni pogon za proizvodnju Vivax

Baš kao što je već i rečeno: Kad se jednom (ili više puta) opečeš i na hladno pušeš.

Imao sam 2 Vivax dvd playera i oba riknula kad je istekla garancija (drugi je izdržao čak 2 godine). Sestra kupila Vivax tv i isto otišao par mjeseci nakon isteka garancije (nekakvi šumovi iz zvučnika već par mjeseci nakon kupnje a onda i potpuno pregorio nakon isteka garancije).

Želim im sreću jer se rade kod nas. Ali sumnjam da ću nešto kupiti od te marke. Teško se vraća izgubljeno povjerenje.

Mali korak za čovjeka, velik za stonogu
Moj PC  
5 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Posjetili smo prošireni pogon za proizvodnju V
Urtz kaže...
ParaNO1d kaže...

Drago mi je da rade i drago mi je to kod nas i sve super ali brate kvaliteta Vivax uređaja ne opravdava cijenu. Nisam imao ništa Vivaxovo i nadam se da nikad neću. Ali gledao sam njihove televizore, gledao DVD na njihovim playerima, užas. Naravno sad ja ispadam hejter ali svaka čast svima koji rade i pokušavaju i iskreno se divim ali moj osobni stav za Vivax je vrlo loš.

 Ovakvi su mi najdrazi!

 Ali kao što sam napisao gledao sam i konzumirao Vivaxov hardver, nema velike razlike ako ga nisam posjedovao, a koristio sam ga. I to dosta i često...

15 godina
neaktivan
offline
Posjetili smo prošireni pogon za proizvodnju Vivax

Imam njihov TV i da kucnem o drvo radi dobro,slika je isto ok, za cijenu za koju je kupljen ne mogu se požaliti, ovi će valjda bit bolji...

--------------------------------------------------------------------------------------------
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Posjetili smo prošireni pogon za proizvodnju V
lllnuclearlll kaže...

Vivax kao samo ime zvuči jadno... Proizvodi su ista stvar kao quadro i ostale low budget marke sklapane od najjeftinijih kineskih komponenti. Imao par stvari njihovih, low budget šrot i to je to, definitivno ne opravdava cijenu koju imaju u trgovinama, uvijek ću prije kupit LG, Samsung za iste te pare...

 TV im je savršen kao 3 tv u kući, recimo za terasu ili za klince (ako mu se kaj desi ili ga neko mazne sa terase, nije skup -a ni lopovi Vivax ne kradu )

Od vivaxa imam tablet - radi, sporo, ali koliko para toliko i muzike

najbolji i najkvalitetniji uređaj im je pekač kruha

8 godina
neaktivan
offline
Posjetili smo prošireni pogon za proizvodnju Vivax

imao sam jedmput kučno kino vivax koje nikad nije ni proradilo

al neka se razvijaju sad samo da što više ljudi zaposle valjda če kvaliteta nadoč s vremenom

 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Posjetili smo prošireni pogon za proizvodnju V

Sa vivaxom sam "raskrstio". Koliko živaca sam izgubio zbog nekvalitete.

mag.iur.
16 godina
odjavljen
offline
Posjetili smo prošireni pogon za proizvodnju Vivax

Nama prekjucer u firmi sa kata iznad u kuhinju pocela curit govna. Decki gore nesto odstopavali i sjebali cijev. Eto, a rekla mi je mama "Sine nemoj ici u Irsku"...

Sigurno se pitate kakve veze ovo ima sa temom. E pa nema nikakve, ali u koju temu da to onda napisem? Nisam nigdje vidio neku vodoinstalatersku/odstopavacku temu. A prica je onako zgodna za uz francuski konjak i cigaru ispricati.

 

BTW - ontopic.

Lijepo je vidjeti da se nesto u HR proizvodi izuzev vanjskog duga i stranacke masinerije!

Freak Show Inc.
 
26 1 hvala 9
16 godina
neaktivan
offline
Re: Posjetili smo prošireni pogon za proizvodnju V
Ako poprave kvalitetu, ali ono bas poprave, uloze u izgled, kupio bi ga, isto kao i Teslin tv i sl. Ako je jeftiniji od Korejanaca, a nudi slicnu kvalitetu kupujem, ako ne zaobilazim kao i do sada, osim kvalitete jako mi smeta njihov izgled, samim izgledom mi govore mi smo jeftini i sastavljeni od jeftinih komponenti. Zasto ne kupe od Samsunga prislogodisnje ili godinu ranije kvalitetne VA panele, malo usminkaju kao ovi na Teslinim televizorima, podignu cijenu a da ostanu jeftiniji od samsunha i lg, ja bi kupio. Nek i dalje proizvode jeftine, ali nek imaju i kvalitetnije i skuplje u ponudi.
http://www.iskoristi-poticaje.com
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Posjetili smo prošireni pogon za proizvodnju V
ja imam televiziju par godina i zadovoljan sam. klimu sam ima samsungovu trajala 2 godine crkla maticna , nagovorio me serviser za njihovu klimu da se ne kvare i evo 5 godina radi ko prvi dan. tako moja iskustva pozitivna
 
5 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Posjetili smo prošireni pogon za proizvodnju V
Imam Vivaxovu inverter klimu već 4 godine i radi perfektno bez ikakvog servisa, da kucnem u drvo. Jedino je vanjska s vremenom postala bučna ali s obzirom da je bila daleko jeftinija od drugih, to i nije toliki minus. Uostalom,;bučne vanjske postanu i mnogo skuplje.
Ne slažem se sa tvojim mišljenjem, ali ću do kraja života braniti tvoje pravo da ga kažeš. - V. (Iz Hrvatske, s ljubavlju)
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Posjetili smo prošireni pogon za proizvodnju V
Friday kaže...

Nama prekjucer u firmi sa kata iznad u kuhinju pocela curit govna. Decki gore nesto odstopavali i sjebali cijev. Eto, a rekla mi je mama "Sine nemoj ici u Irsku"...

Sigurno se pitate kakve veze ovo ima sa temom. E pa nema nikakve, ali u koju temu da to onda napisem? Nisam nigdje vidio neku vodoinstalatersku/odstopavacku temu. A prica je onako zgodna za uz francuski konjak i cigaru ispricati.

 

BTW - ontopic.

Lijepo je vidjeti da se nesto u HR proizvodi izuzev vanjskog duga i stranacke masinerije!

 znači, u Irskoj se traže majstori za govna? s obzirom na iskustvo u prosvjeti, u privatnim školama (posebno s roditeljima), taj sam. kad nastupam? ako trijeba, ponijet ću uza se vivax odštopavalo 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
10 godina
offline
Posjetili smo prošireni pogon za proizvodnju Vivax

Vivaxu želim svu sreću u radu, najviše zbog zaposlenika u tom pogonu. Ali ako ne poprave kvalitetu svojih proizvoda teško da će doći na dobar glas...

 

Ogroman broj reklamacija na prodane Vivax mobitele/tablete/televizore... smo imali.. Jedino je Prestigio tu lošiji bio, ali Prestigio je u roku tjedan dana vraćao popravljen telefon ili bi poslali novi uređaj (ponekad i bolji model), dok sa Vivaxom i tu problemi...

 

Samo ne razumijem gdje su to cijene Vivax uređaja u rangu sa LG i drugima? U BiH su osjetno jeftiniji od Samsunga, LG-a, Philipsa i drugih poznatijih marki, i to je vjerojatno jedini razlog zašto ih ljudi i dalje kupuju..

Moj PC  
5 1 hvala 0
13 godina
offline
Posjetili smo prošireni pogon za proizvodnju Vivax

Ljudi, nemojte tako. Ipak je Vivax jedan dostojan brend, prije svega vrlo kvalitetan. 

 

http://www.bug.hr/forum/post/komentari-it-vijesti/vivax-tableti-windowsima-intel-procesorom/4692127.aspx

http://www.bug.hr/forum/post/komentari-it-vijesti/vivax-tableti-windowsima-intel-procesorom/4854343.aspx

 

Tablet mi još doma stoji pokvaren jer mi ne daju Vivax ROM već su mi rekli da odem na servis i platim 100 kn za novi softver. 

I da, tablet se sam pokvario. Vivaxovi proizvodi namješteni da se sami kvare kako bi ih vi odnijeli na servis i platili popravak. 

Poruka je uređivana zadnji put pet 4.3.2016 19:39 (Marko :D).
 
0 2 hvala 0
16 godina
offline
Re: Posjetili smo prošireni pogon za proizvodnju V
Jel nude 5 godina garancije? Na dvije godine se ne isplati uzimati.
I'm silicon-based life-form
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Posjetili smo prošireni pogon za proizvodnju Vivax

 

not bad za tu cijenu

Moj PC  
3 0 hvala 1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice