Polovica prihoda od Macova

poruka: 13
|
čitano: 2.359
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Polovica prihoda od Macova".
15 godina
neaktivan
offline
Polovica prihoda od Macova

Ima se para nema šta

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Polovica prihoda od Macova

Nije u šoldima sve, ali u pravom stroju je dosta!

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Polovica prihoda od Macova

Ma nisu Mac-ovi ustvari toliko skupi u Americi, s obzirom sta nude ali nazalost ovdje kod nas nabiju uzasnu marzu, 1$=1eur i jos ne znam sta sve ne dodaju cijeni tako da su skoro pa neisplativi.......

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Polovica prihoda od Macova
gaženje konkurencije ... ni deset posto tržišta a pola zarade. Isto ko i sa telefonima. Što reći nego anbolivobol.
A.
 
0 2 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Polovica prihoda od Macova

  a to sve radi dobrog brenda !

"Hedonism Is My LifeStyle" ©
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Polovica prihoda od Macova

Haha.

 

Fanboi. :)

 

3 PCa prodana na jedan mac.

Uz to, ovo je samo jedan mjesec.

Da citiram iz clanka.

 

"analitičari vjeruju da se taj trend neće održati"

- Psiho246
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Polovica prihoda od Macova

No dobro, sta sad kenjate, Apple zna sto radi. Cinjenica je da tuku bolju zaradu od ostalih proizvodjaca racunala. Do duse neznam kako im uspjeva (vjerovatno vrhunski marketing) ali im uspijeva.

I'm going woo woo
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Polovica prihoda od Macova
mArketing? jel vi znate da jedan dell trosi trostruko na marketing? nisu 3 nego 8 ili 9 pc ja na jedan mac. Pametan bi uvijek radije prodao jedan komad nečega za deset dolara nego deset komada "istog" za isto deset dolara. Mora biti da nesto ipak vrijedi?!
A.
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Polovica prihoda od Macova

To je stanje u americi i svatko pametan će si tamo kupit mac-a jer je cijena totalno drugacija nego ovdje. Barem bih si ja kupio :)

Ne kuzim kako Appleu nije u interesu da i ovdje ponude "normalne" cijene nego dozvoljavaju da naši deru maržu od 70%. Kupiš dva dobra piceka za cijenu jednog mac-a.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Polovica prihoda od Macova

Artfull... da ulazu 3x vise sto ce im kada im je ocito marketing losh :) Nisam reko da ne vrijedi apple, ali vrijedi i dell i hp bla bla...

I'm going woo woo
 
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Polovica prihoda od Macova

Neide mi lose.

Valjda znaju sto rade, mada se sveprisutni kriticari apple-a s ovog foruma nece sloziti s ovom konstatacijom. 

Neznam koja propaganda me treba natjerati da kupim racunalo koje ima jednu zicu a i nelose izgelda. Starta isprve, nema smeca, istaliras program i gle cudo radi. Nemoram imat sto zastita. Kad nesto ode zovnem support i ovi to odma rjese.

 

Zlo i Naopako
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Polovica prihoda od Macova

Ajde de... nije to bas tako kako ti kazes... Vani se kupuju racunala sa predinstaliranim OS-om, bio to win, osx ili linux... Dakle dodjes, ukljucis i to radi. Problem je sto cemo mi pokupovat ona racunala sa dosom, instalirat krekane windowse (po mogucnosti turbo novu najnoviju verziju pa makar bila debela beta) i jos 10 krekanih programa jer boze sveti treba nam word za napisat jedan obican dopis, pa treba photoshop za resizeat sliku i treba ti najnoviji autocad jer nikad neznas oce ti trebat. Eto kakvi su balkanci :)

I'm going woo woo
 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Polovica prihoda od Macova

Dobro je ako ima ide, i ja bi si rado uzeo neki macbook ili pro, ali samo što kod nas oni dđu kao suho zlato pa mi se i ne isplatiNeodlučanIzlanuo se.

 

Ovi ameri večinom kod kuče imaju PS3 ili XBOX360(na njima igraju), a Mac za sve ostalo. Ja nisam nikada do sada imao Mac, a ni nevjerujem da ču imati, ali bi volio imati. Iako je to isto PC sa drugim OS-om(kao i linux).

S budalama se ne isplati svađati.Prvo te spuste na svoj nivo,a onda te dotuku s iskustvom ! ! !
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice