Podaci o korisnicima Androida

poruka: 54
|
čitano: 8.712
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Podaci o korisnicima Androida".
14 godina
offline
Podaci o korisnicima Androida

Zanimljivo...

 

Dobra im je ona slika sa HTC-om i iPhone-om.

http://www.speedtest.net/result/917164172.png
 
4 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Podaci o korisnicima Androida

jednog dana ću bit dio onih 45% koji će reći da im je android prvi smartphone. samo ću morat nać neki jeftini..

Win7 je glupost ziva.....neke jako dobre igrice nemogu na njega zato sto je prenov...za nekih 2-3 god. ce bit dobro imat -Atom
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
RE: Podaci o korisnicima Androida

android is my first smartphone! {#}

16 godina
offline
Podaci o korisnicima Androida

android is my third smartphone OS

 
8 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Podaci o korisnicima Androida
HCSC kaže...

android is my third smartphone OS

Meni isto.

PSN: filip99 // XF: filipscekic // Sent from my Desire.
15 godina
offline
RE: Podaci o korisnicima Androida
Ja sam u 45%
# rm -rf /windows
15 godina
offline
Podaci o korisnicima Androida

Ja sam u onih 8%.

 

Ja sam prešao sa iPhonea na Android.

I rather like the restless nights
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Podaci o korisnicima Androida

ma Android je najbolji OS...jednostavno sučelje, sve pri ruci, ljepo izgleda, sta da dalje govorim...:D

 
5 8 hvala 0
15 godina
offline
RE: Podaci o korisnicima Androida
Android ce na kraju prevladati u području smartphonea. To svatko može zaključiti. Sada pitanje je dali će se iphone useri prebaciti na android ili ostati "vjerni". Činjenica je u tome da vecina iPhone usera zna prakticki samo za iPhone i navikli su se na to koristiti. Onaj drugi dio među koje ubrajam i sebe želi nešto novo posto iOS je stvarno postao monoton. Android mi se čini veoma zanimljiv pogotovo HTC-ovi uređaji, jedina stvar koja me drži na iPhonu jest multitouch koji koliko sam imao prilike vidjeti i isprobati na androidu je katastrofa u usporedbi sa iOSom. Tu primarno mislim na pinch to zoom u browsanju i scrolling prilično laga. Dok to ne srede da bude na razini iPhona ostajem vjeran iOSu.
Xfire:bmw144 ...Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis...
13 godina
offline
RE: Podaci o korisnicima Androida

najtužnije je to što kad izvadim htc-a nikad nitko nije čuo za to...

a kad spomeneš iPhone, druga priča...

al promjenit će se to s vremenom, isto tak mislim da će Android zavladat

15 godina
offline
RE: Podaci o korisnicima Androida
Tonchek kaže...

najtužnije je to što kad izvadim htc-a nikad nitko nije čuo za to...

a kad spomeneš iPhone, druga priča...

al promjenit će se to s vremenom, isto tak mislim da će Android zavladat

 

Da, to je stvarno tužno. iPhone nije sinonim za smartphone nego je sinonim za iPhone. Danas apsolutno svaki idiot koji vidi iPhone odmah wauuu imaš iPhone a nije nikad ni čuo da postoji nekakav HTC a kamoli da postoji OS android. A to je kada su ljudi ovce a marketing radi svoje. Kada je iPhone izašao bilo je na svim vijestima, a isto tako i za svaku novu generaciju iPhonea odmah se prenosi kako idioti kampiraju pred Apple storeom i onda kako nece neka budala znati da je imati iPhone wauu. Mrzim ljude koji kupuju mobitele (i elektroniku općenito) samo za isfur. Imam par takvih "frendova", imaju iPhone a niti neznaju da postoji funkcija auto-brightness na njemu. Jailbreak da ne spominjem. A niti OS neznaju da se može updejtati. Ali bitno da imaju iPhone.
Xfire:bmw144 ...Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis...
15 godina
neaktivan
offline
Podaci o korisnicima Androida

ipak, android neće bit zbog toga na meti krađe... :D win

čim vidim koji video o desire hd, pitam se da li da uzmem 10 000kn komp ili slabiji komp+androida...

Win7 je glupost ziva.....neke jako dobre igrice nemogu na njega zato sto je prenov...za nekih 2-3 god. ce bit dobro imat -Atom
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Podaci o korisnicima Androida
Independent kaže...
Tonchek kaže...

najtužnije je to što kad izvadim htc-a nikad nitko nije čuo za to...

a kad spomeneš iPhone, druga priča...

al promjenit će se to s vremenom, isto tak mislim da će Android zavladat

 

Da, to je stvarno tužno. iPhone nije sinonim za smartphone nego je sinonim za iPhone. Danas apsolutno svaki idiot koji vidi iPhone odmah wauuu imaš iPhone a nije nikad ni čuo da postoji nekakav HTC a kamoli da postoji OS android. A to je kada su ljudi ovce a marketing radi svoje. Kada je iPhone izašao bilo je na svim vijestima, a isto tako i za svaku novu generaciju iPhonea odmah se prenosi kako idioti kampiraju pred Apple storeom i onda kako nece neka budala znati da je imati iPhone wauu. Mrzim ljude koji kupuju mobitele (i elektroniku općenito) samo za isfur. Imam par takvih "frendova", imaju iPhone a niti neznaju da postoji funkcija auto-brightness na njemu. Jailbreak da ne spominjem. A niti OS neznaju da se može updejtati. Ali bitno da imaju iPhone.

Mslis da je meni mrsko sto nitko nezna sto imam u ruci? Pa kupio sam ga za sebe a ne za druge pa kada gledaju ko tele u sarena vrata ja im iskreno preporucim iphone.

15 godina
offline
Podaci o korisnicima Androida

Meni se puno puta dogodilo da kada idem ulicom sa desireom u ruci, i neš šrvrljam po njemu, da prođem pored nekih klinaca i čujem kako govore "auu vidi ga ima novi iphone" Ali onda bi ja zastao i lijepo im objasnio da je to HTC i onda bi se još više iščuđavali{#} A i par puta su me ljudi znali pitati u busu i slično kakav je to mob da ga nikad nisu vidjeli hehe.

 

Meni je ljepše kada manje ljudi zna što imam, lijepo je biti drukčiji od drugih{#}

Stoja
Moj PC  
11 0 hvala 0
15 godina
offline
Podaci o korisnicima Androida

Svaki OS, svaki smartphone ima svoje prednosti i mane.

A ja koji ne volim apple velim da je iphone super hardware samo kaj ima šugav OS u sebi.

S jedne strane zatvorenost iOS-a ima svoje prednosti, a te prednosti dolaze do izražaja kod razvoja aplikacija za taj OS.

A s druge strane otvorenost Androida dovodi do toga da se  sam OS može usavršavati ne samo  od strane Googleovih programera ,  nego i od svakog ko ima volje i znanja.

 

A opet sam iOS nije tolko loš,  samo je dosadan i monoton, za svaku stvar se mora pokretati  aplikacija, nisu ni u 4 verziji dodali nikakav homescreen, widgete...

Android može svaki korisnik prilagoditi sebi po svojim potrebama.

A iOS? Hm, može se promjenit wallpaper.

 

i sad već vidim komentare, pa iphone se može jailbreakat, pa može se i android rootat, ali ovdje govorim o čistom uređaju out of box, bez rootanja i jailbreaka.

 

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Podaci o korisnicima Androida

Ma koga briga zašto netko kupuje iPhone ili nešto drugo.

 

Ja mislim da je skroz opravdano ako netko kupi iPhone samo zbog dizajna i kvalitete izrade.

Pa ne mora svatko znati svaki kutak telefona na pamet, i koristiti sve njegove mogućnosti.

Ako si netko može priuštiti iPhone, i kupi ga isključivo zbog izgleda i "fancy" faktora, ja to u potpunosti opravdavam.

 

100 ljudi, 100 ćudi.... nisu svi "geekovski" nabrijani da uzmu ultra skup smartphone i onda ga iscjede do zadnje moguće funkcije.

Ima ljudi koji osobito paze na dizajn, a dizajn može nekima imati i puno veću ulogu od samih mogućnosti telefona.

 

 

 

 

 

 

 

 

I rather like the restless nights
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Podaci o korisnicima Androida
Bladepu kaže...

Ma koga briga zašto netko kupuje iPhone ili nešto drugo.

 

Ja mislim da je skroz opravdano ako netko kupi iPhone samo zbog dizajna i kvalitete izrade.

Pa ne mora svatko znati svaki kutak telefona na pamet, i koristiti sve njegove mogućnosti.

Ako si netko može priuštiti iPhone, i kupi ga isključivo zbog izgleda i "fancy" faktora, ja to u potpunosti opravdavam.

 

100 ljudi, 100 ćudi.... nisu svi "geekovski" nabrijani da uzmu ultra skup smartphone i onda ga iscjede do zadnje moguće funkcije.

Ima ljudi koji osobito paze na dizajn, a dizajn može nekima imati i puno veću ulogu od samih mogućnosti telefona.

 

 

 

 

 

 

 

 

 ajd mi molim te reci koji je najskuplji smartphone?

 

15 godina
offline
RE: Podaci o korisnicima Androida

Pa ima ih dosta, iPhone kao moj prošli telefon a Desire kao moj sadašnji telefon ti mogu svrstati kao poprilično skupe uređaje.

I rather like the restless nights
16 godina
offline
Podaci o korisnicima Androida

Ja sam osobno već neko vrijeme razmišljao o smartphone-u, a kad se ukazala prilika dobiti Galaxy s za 9kn (istekao mi je ugovor, pa sam ga išao produžiti) uzeo sam taj telefon. To mi je prvi smartphone i super sam zadovoljan. Par frendova ima iPhone i kasnije smo malo uspoređivali OS-ove i po kvaliteti su tu negdje (android i iOS), ali ono što je meni velika predost androida, jer velika mogućnost customiziranja sučelja. Evo npr. prije par dana sam ženi uzeo Experia x8 u BonBon-u za 1000kn i moram priznati da je definitivni best buy što se tiće android telefona, a jedina zamjerka je UI, ali pošto je to android, onda mi je trebalo 5min da potpuno promjenim sučelje i automatski smo dobili drugi telefon.

 

P.S. X8 je na 1.6 verziji androida, ali bi uskoro trebalo biti dostupan upgrade na 2.1

http://3dhr.net/berko/
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Podaci o korisnicima Androida
Berko kaže...

Ja sam osobno već neko vrijeme razmišljao o smartphone-u, a kad se ukazala prilika dobiti Galaxy s za 9kn (istekao mi je ugovor, pa sam ga išao produžiti) uzeo sam taj telefon. To mi je prvi smartphone i super sam zadovoljan. Par frendova ima iPhone i kasnije smo malo uspoređivali OS-ove i po kvaliteti su tu negdje (android i iOS), ali ono što je meni velika predost androida, jer velika mogućnost customiziranja sučelja. Evo npr. prije par dana sam ženi uzeo Experia x8 u BonBon-u za 1000kn i moram priznati da je definitivni best buy što se tiće android telefona, a jedina zamjerka je UI, ali pošto je to android, onda mi je trebalo 5min da potpuno promjenim sučelje i automatski smo dobili drugi telefon.

 

P.S. X8 je na 1.6 verziji androida, ali bi uskoro trebalo biti dostupan upgrade na 2.1

I onda bug usporeduje X8 kao konkurent iphonu 4 :))

Neznam kako su zaboravili u header clanka o iphonu 4 napisati sponzorirani clanak :))

15 godina
offline
RE: Podaci o korisnicima Androida
Bladepu kaže...

Pa ima ih dosta, iPhone kao moj prošli telefon a Desire kao moj sadašnji telefon ti mogu svrstati kao poprilično skupe uređaje.

ne ne možeš ih svrstat u poprilično skupe uređaje. jer kod desirea za 4500kn dobiješ ono kaj i platiš, a kod iphonea za 8000kn platiš ono kaj ne dobiješ.

 

15 godina
offline
RE: Podaci o korisnicima Androida
nsoul kaže...
Bladepu kaže...

Pa ima ih dosta, iPhone kao moj prošli telefon a Desire kao moj sadašnji telefon ti mogu svrstati kao poprilično skupe uređaje.

ne ne možeš ih svrstat u poprilično skupe uređaje. jer kod desirea za 4500kn dobiješ ono kaj i platiš, a kod iphonea za 8000kn platiš ono kaj ne dobiješ.

 

iPhone 4 16GB u Simpa ponudi košta 4598kn, što je po mome sasvim ok cijena za uređaj bez ikakve pretplate i ugovora.

U Tele2 ponudi HTC desire košta 4095kn bez ugovora i pretplate, što je po mome isto OK cijena.

 

Razlika je 500kn, a mislim da iPhone 4 opravdava tu razliku od 500kn.

I rather like the restless nights
14 godina
offline
RE: Podaci o korisnicima Androida
Bladepu kaže...
nsoul kaže...
Bladepu kaže...

Pa ima ih dosta, iPhone kao moj prošli telefon a Desire kao moj sadašnji telefon ti mogu svrstati kao poprilično skupe uređaje.

ne ne možeš ih svrstat u poprilično skupe uređaje. jer kod desirea za 4500kn dobiješ ono kaj i platiš, a kod iphonea za 8000kn platiš ono kaj ne dobiješ.

 

iPhone 4 16GB u Simpa ponudi košta 4598kn, što je po mome sasvim ok cijena za uređaj bez ikakve pretplate i ugovora.

U Tele2 ponudi HTC desire košta 4095kn bez ugovora i pretplate, što je po mome isto OK cijena.

 

Razlika je 500kn, a mislim da iPhone 4 opravdava tu razliku od 500kn.

Ako logotip vrijedi 500 kn onda da :))

Inace si u minusu.

15 godina
offline
RE: Podaci o korisnicima Androida
konjRR kaže...

Ako logotip vrijedi 500 kn onda da :))

Inace si u minusu.

Uzmi si da za tu razliku dobiješ više memorije 16GB vs 4GB klasa 2 kartica{#}

Stoja
15 godina
offline
RE: Podaci o korisnicima Androida

za manje od 300kn kupim 16gb C4 sdhc.

# rm -rf /windows
15 godina
offline
Podaci o korisnicima Androida

A ovisi gdje se kupuje, cijena varira od 200-500 kuna ovisno o dućanu{#} I opet razlika ti se znači smanjuje na 300-0 kuna razlike. Ali opet meni je i 4000 i iznad toga sve previše za kupiti, pretplate su puno isplativije čak i da ih nekoristiš. Tipa u vipu u pretplati za 15kn mjesečno na 2 godine dobiješ desire za 2500kn... pa te čak i sa pretplatom mobitel dođe manje od 3000kn što je ok po meni.

Stoja
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Podaci o korisnicima Androida
konjRR kaže...
Bladepu kaže...
nsoul kaže...
Bladepu kaže...

Pa ima ih dosta, iPhone kao moj prošli telefon a Desire kao moj sadašnji telefon ti mogu svrstati kao poprilično skupe uređaje.

ne ne možeš ih svrstat u poprilično skupe uređaje. jer kod desirea za 4500kn dobiješ ono kaj i platiš, a kod iphonea za 8000kn platiš ono kaj ne dobiješ.

 

iPhone 4 16GB u Simpa ponudi košta 4598kn, što je po mome sasvim ok cijena za uređaj bez ikakve pretplate i ugovora.

U Tele2 ponudi HTC desire košta 4095kn bez ugovora i pretplate, što je po mome isto OK cijena.

 

Razlika je 500kn, a mislim da iPhone 4 opravdava tu razliku od 500kn.

Ako logotip vrijedi 500 kn onda da :))

Inace si u minusu.

 

Ma ja sam radio dosta na iPhone 4 i posjedujem HTC Desire i mogu reći da iPhone komotno može opravdati 500kn razlike.

Ovo su samo neki od razloga koji mi padaju na pamet ovako na brzinu:

 

1. Oko ovog su se lomila koplja, ali ja imam Desire sa SLCD ekranom i mislim da čak samo ekran od iPhona vrijedi tih 500kn više jer ima dosta bolji prikaz, rezoluciju, realnos boja, bla bla bla......(i da, isprobali smo side-by-side comparison)

2. iOS app store koji je puno kompleksniji, puniji i kvalitetnije odrađen u odnosu na Android Market koji je stvarno tužno loš.

3. 3D performanse od iPhone4, tu se Desire može pokriti ušima. Kako izgledaju igre i kako tečno rade na iPhone4 to je strašno.

4. Fluidnost OSa, koji se NE USPORAVA kada se nakrcava raznim aplikacijama. Pa na iPhoneu sam znao imati i vjerojatno stotinjak aplikacija i nikad se nije ni za tren usporio, dok na Androidu sam jako brzo došao do zida kada mi je rekao da nema više interne memorije i srušio aplikaciju.

5. Veću i stabilniju vrijednost telefona u pre prodaji drži iPhone.

6. Kvaliteta izrade samog uređaja  

7. Veća količina memorije u startu, i to dosta brža memorija.

 

 

 bla bla bla.........dosta je i ovo da opravda ne samo 500kn.

 

 

 

I rather like the restless nights
16 godina
offline
RE: Podaci o korisnicima Androida
Bladepu kaže...
konjRR kaže...
Bladepu kaže...
nsoul kaže...
Bladepu kaže...

Pa ima ih dosta, iPhone kao moj prošli telefon a Desire kao moj sadašnji telefon ti mogu svrstati kao poprilično skupe uređaje.

ne ne možeš ih svrstat u poprilično skupe uređaje. jer kod desirea za 4500kn dobiješ ono kaj i platiš, a kod iphonea za 8000kn platiš ono kaj ne dobiješ.

 

iPhone 4 16GB u Simpa ponudi košta 4598kn, što je po mome sasvim ok cijena za uređaj bez ikakve pretplate i ugovora.

U Tele2 ponudi HTC desire košta 4095kn bez ugovora i pretplate, što je po mome isto OK cijena.

 

Razlika je 500kn, a mislim da iPhone 4 opravdava tu razliku od 500kn.

Ako logotip vrijedi 500 kn onda da :))

Inace si u minusu.

 

Ma ja sam radio dosta na iPhone 4 i posjedujem HTC Desire i mogu reći da iPhone komotno može opravdati 500kn razlike.

Ovo su samo neki od razloga koji mi padaju na pamet ovako na brzinu:

 

1. Oko ovog su se lomila koplja, ali ja imam Desire sa SLCD ekranom i mislim da čak samo ekran od iPhona vrijedi tih 500kn više jer ima dosta bolji prikaz, rezoluciju, realnos boja, bla bla bla......(i da, isprobali smo side-by-side comparison)

2. iOS app store koji je puno kompleksniji, puniji i kvalitetnije odrađen u odnosu na Android Market koji je stvarno tužno loš.

3. 3D performanse od iPhone4, tu se Desire može pokriti ušima. Kako izgledaju igre i kako tečno rade na iPhone4 to je strašno.

4. Fluidnost OSa, koji se NE USPORAVA kada se nakrcava raznim aplikacijama. Pa na iPhoneu sam znao imati i vjerojatno stotinjak aplikacija i nikad se nije ni za tren usporio, dok na Androidu sam jako brzo došao do zida kada mi je rekao da nema više interne memorije i srušio aplikaciju.

5. Veću i stabilniju vrijednost telefona u pre prodaji drži iPhone.

6. Kvaliteta izrade samog uređaja  

7. Veća količina memorije u startu, i to dosta brža memorija.

 

 

 bla bla bla.........dosta je i ovo da opravda ne samo 500kn.

 

 

 

 

Pa, što se tiće Desire-a, mislim da ovo što si rekao sve stoji. Imao sam ga prilike isprobati i zato sam se odlučio na Galaxy S;

 

Galaxy S:

- super amoled ekrean, koji je u rangu iphone-a 4 i nešto veći je; 4' ( Desire 3.7', iPhone4 3.5'),

- bolje performanse uređaja; ne samo što se tiće 3d grafike, nego i opčenitog rada uređaja

još jedna potvrda sposobnosti uređaja je i Epic Games-ov Unreal engine 3, kojeg su portali na iPhone 

 a sad rade port i na Android: "Vice President and Co-Founder of Epic Games, Mark Rein, tweeted, "We've demoed Unreal Engine 3 on Android w/Tegra 2 before and at KCG today we showed it on a Samsung Galaxy S device." (http://www.androidcentral.com/unreal-engine-3-now-running-android-too-video)

- 8 ili 16 GB interne memorije, što je više nego dovoljno za razno razne aplikacije i sl, a onda na svoju externu SD karticu stavljate muziku, filmove i sl. Inaće isprobano sa jeftinom class 2 karticom; filmovi u HD kvalitete se vrte sa nje bez problema i bez štekanja.

 

Uostalom, ako vam se da čitati, evo usporedni test Galaxy S i iPhone4 na GSM Areni: http://www.gsmarena.com/samsung_i9000_galaxy_s_vs_apple_iphone_4-review-500.php.

 

http://3dhr.net/berko/
Poruka je uređivana zadnji put pon 22.11.2010 14:04 (Berko).
14 godina
offline
RE: Podaci o korisnicima Androida
Bladepu kaže...
.......

Ma ja sam radio dosta na iPhone 4 i posjedujem HTC Desire i mogu reći da iPhone komotno može opravdati 500kn razlike.

Ovo su samo neki od razloga koji mi padaju na pamet ovako na brzinu:

 

1. Oko ovog su se lomila koplja, ali ja imam Desire sa SLCD ekranom i mislim da čak samo ekran od iPhona vrijedi tih 500kn više jer ima dosta bolji prikaz, rezoluciju, realnos boja, bla bla bla......(i da, isprobali smo side-by-side comparison)

2. iOS app store koji je puno kompleksniji, puniji i kvalitetnije odrađen u odnosu na Android Market koji je stvarno tužno loš.

3. 3D performanse od iPhone4, tu se Desire može pokriti ušima. Kako izgledaju igre i kako tečno rade na iPhone4 to je strašno.

4. Fluidnost OSa, koji se NE USPORAVA kada se nakrcava raznim aplikacijama. Pa na iPhoneu sam znao imati i vjerojatno stotinjak aplikacija i nikad se nije ni za tren usporio, dok na Androidu sam jako brzo došao do zida kada mi je rekao da nema više interne memorije i srušio aplikaciju.

5. Veću i stabilniju vrijednost telefona u pre prodaji drži iPhone.

6. Kvaliteta izrade samog uređaja  

7. Veća količina memorije u startu, i to dosta brža memorija.

 

 

 bla bla bla.........dosta je i ovo da opravda ne samo 500kn.

 

 

 

1. Ekran jeste na iphonu 4 bolji.

2. iOS appstore je mozda nekome bolji ali daleko od toga da je android market tuzno los ( to je najobicnija laz ) i jos uzmi u obzir da za androida imas par marketa za izbor nemoras koristiti googlov.

3. Takoder obicna laz jer procesor u iphonu nije nista jaci od proceasora u desireu graficki ili bilo kako drugacije jer za to nema nikakvih dokaza a performanse u 3D stvarima su lazne jer iphone ne vrti 3d u full rezoluciji jer je preslab za to.

4. To sto android ima multitasking pa mozes vrtjeti istovremeno puno aplikacija jest velika mana ljudima koji neznaju sto rade kao tebi pa preoptrertis mob i dode do usporavanja ali to nije krivica mobitela sto ga neznas korisitit.

5. Ako je aktutalan model drzi vrijednost ako nije nemozes ga ni darovati jer vrijednost mu se svodi na to dali se jos uvijek smatra fanci ili ne. Oni koji cijene hardwer sam po sebi obicno bijeze od tog uredaja.

6. Nemoj me nasmijavati s takvim izjavama. Nijedan dosad iphone nije bio nesto sto se moze zvati kvalitetnim uredajem. I drugi imaju mana u kvaliteti ali tu iphone predvodi.

7. Veća kolicina memorije ali takoder ogranicena na koliko dobijes a brzina ovisi samo o tebi kakvu memoriju nabavis. Ako uzmes skart najsporije kartice normalno je da ce biti spore.

 

bla bla bla si mogao napisati odmah jer ostalo napisano nema nista vise smisla od bla bla bla.

Uglavnom po svemu i realno iphone bi trebao biti jeftiniji 500 kn.

Poruka je uređivana zadnji put pon 22.11.2010 17:29 (konjRR).
14 godina
protjeran
offline
Podaci o korisnicima Androida

@konjRR

Ti stvarno nemas srama? Sramotis se sa svojim izjavama, optuzujes covjeka da laze a ti si taj koji nema pojma, laze i pun je sebe.

A sta ces, uvijek su oni najnekompetentniji najglasniji.

Moj PC  
3 0 hvala 2
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice