Paul Allen otkrio najveći zrakoplov na svijetu

poruka: 8
|
čitano: 1.898
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Paul Allen otkrio najveći zrakoplov na svijetu".
15 godina
offline
Paul Allen otkrio najveći zrakoplov na svijetu

S obzirom da Drago ima ima fetis na avijaciju, ocekivao sam njegov tekst. (ne kazem da je ovaj los)

 

Gods are fragile things; they may be killed by a whiff of science or a dose of common sense. – Chapman Cohen
 
6 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Paul Allen otkrio najveći zrakoplov na svijetu
Suzdržava se nešto tih tema u zadnje vrijeme, valjda ne želi previše nametati osobne afinitete...
...
10 godina
neaktivan
offline
Re: Paul Allen otkrio najveći zrakoplov na svijetu

Možda s vremenom naprave hodnik sa kojim se bi išlo sa jednog na drugi ??? Pored krila na sredini se može to nekako ugurati. 

 

15 godina
neaktivan
offline
Re: Paul Allen otkrio najveći zrakoplov na svijetu
 Miro kaže...
Suzdržava se nešto tih tema u zadnje vrijeme, valjda ne želi previše nametati osobne afinitete...

 Da, takav je naš Drago, skroman i samozatajan. 

 

Dajte dite materi.

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
16 godina
online
Re: Paul Allen otkrio najveći zrakoplov na svijetu
Markić7 kaže...

Možda s vremenom naprave hodnik sa kojim se bi išlo sa jednog na drugi ??? Pored krila na sredini se može to nekako ugurati. 

 

 

A zašto bi pobogu to trebao?

11 godina
offline
Re: Paul Allen otkrio najveći zrakoplov na svijetu
PaleRider kaže...
Markić7 kaže...

Možda s vremenom naprave hodnik sa kojim se bi išlo sa jednog na drugi ??? Pored krila na sredini se može to nekako ugurati. 

 

 

A zašto bi pobogu to trebao?

 da jedna stjuardesa može nositi sendviče po cijelom avionu - rezanje troškova, jer ovako im trebaju dvije

10 godina
neaktivan
offline
Re: Paul Allen otkrio najveći zrakoplov na svijetu
picajzla0707 kaže...

 da jedna stjuardesa može nositi sendviče po cijelom avionu - rezanje troškova, jer ovako im trebaju dvije

 hahaha :D jest :D 

 

Ma da su oni naglasili da je riječ o avionu za lansiranje satelita i bit će samo pilot  ili dva pilota sa dva frižidera u kojem drže sendvić + cola

 

Ja sam reko ono za šalu jer  mi se avion na prvi pogled učinio kao bezvezan koncept zbog neiskoristivog prostora na sredini. Opet sam pogledao sliku i vidio ovo (raketa na sredini)  http://www.bug.hr/_cache/b9844d49ac3484e13af2f35f497b59a3.fe0d5b918a417e474a1bacb0bdc200a3.jpg?rand=358819164 pa se čini da će avion biti kao one 2 rakete koje je imao space schuttle kada se lansirao u svemir tj kada istrosi te rakete onda ih baci i nastavlja dalje let u svemir.  A avion bi slutim isto to radio, samo ih nebi bacio nego bi  se vratio nazad u zračnu luku. 

 

Ovaj zrakoplov je koliko vidim prevenstveno za lansiranje raketa u svemir. I nikad nebi zamjenio Antonov ili neki sličan zrakoplov za prijevoz ogromnog tereta sa jednog kontimenta na drugi. 

 

 

 

11 godina
offline
Re: Paul Allen otkrio najveći zrakoplov na svijetu

Ono kad ti jedan avion nije dost, pa uzmes dva i stavis u SLI/Crossfire.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice