Osvojite ABBYY FineReader!

poruka: 14
|
čitano: 4.791
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Osvojite ABBYY FineReader!".
14 godina
neaktivan
offline
Osvojite ABBYY FineReader!

odite na njihove stranice

 

http://www.abbyy.com/

 

 

 

dobro, ... kakve veze ima fotogenicna djevojka s OCR softverom ?? Da kojim slucajem ova curica cita knjigu  nebih nista rekao, mislim metafora ok ok ... ali brate mili, ona te GLEDA ... ovo je bez ikakvog smisla ! Cini se da je web dizajner malo previse brijao po istockphotou ...

:-)
Poruka je uređivana zadnji put ned 7.3.2010 12:10 (zoran123456).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Osvojite ABBYY FineReader!
zoran123456 kaže...

odite na njihove stranice

 

http://www.abbyy.com/

 

 

 

dobro, ... kakve veze ima fotogenicna djevojka s OCR softverom ?? Da kojim slucajem ova curica cita knjigu nebih nista rekao, mislim metafora ok ok ... ali brate mili, ona te GLEDA ... ovo je bez ikakvog smisla ! Cini se da je web dizajner malo previse brijao po istockphotou ...

 -smisao? -prodati proizvod, a sex prodaje sve, od paste za zube do zračnog jastuka...

-zamisli samo umjesto te slike, neku običnu ženu ili (nedaj bože) staricu...

Poruka je jasna, -ako želiš da te 'ova' ili ovakva djevojka 'gleda', moraš imati abbyy...

 

da, malo sarkazma u svemu tome... Namigiva

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
15 godina
offline
Osvojite ABBYY FineReader!

Da biste sudjelovali u nagradnoj igri, potražite na DVD-u koji poklanjamo s aktualnim Bugom (broj 208, za ožujak 2010.) i sljedećim brojem Buga (broj 209, za travanj 2010.) te instalirajte besplatni softver ABBYY Screenshot Reader.

 

Ja taman pomislio fine reader a ono nesto drugo...mozda od tud i ova slika:D...napravio screanshot ekrana:D:P

* Friend: "I heard about this thing called 'Linux'." * Me: "Oh, I use Linux." * Friend: "What is it?" * Me: "An operating system." * Friend: "Like Firefox?"
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
online
Osvojite ABBYY FineReader!

Bi li sad rađe kupio proizvod?

 

Buy Buy
Always code as if the one ending up maintaining your code is a violent psychopath who knows where you live.
Moj PC  
17 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Osvojite ABBYY FineReader!

Svaka čast svemu, ali ja odustajem od tih nagradnih igri...

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Osvojite ABBYY FineReader!
zoran123456 kaže...

 

dobro, ... kakve veze ima fotogenicna djevojka s OCR softverom ?? Da kojim slucajem ova curica cita knjigu nebih nista rekao, mislim metafora ok ok ... ali brate mili, ona te GLEDA ... ovo je bez ikakvog smisla ! Cini se da je web dizajner malo previse brijao po istockphotou ...

Ovo je primjer fotke za koju iz svakog kuta sobe možeš reć da te "gleda".  Sad pukni to na jumbo plakate po gradu (izvan HR se i softver reklamira po plakatima, a ne samo mišelinke Smijeh) i vidjet ćeš da će utjecati na potražnju ili u najgorem slučaju povećani interes.

Could it be, nothing that you learned from ash and debris?
16 godina
offline
RE: Osvojite ABBYY FineReader!
D4RKL1NG kaže...

Ovo je primjer fotke za koju iz svakog kuta sobe možeš reć da te "gleda".

To možeš reći za svaku fotku na kojoj subjekt gleda u foto aparat Namigiva

14 godina
neaktivan
offline
RE: Osvojite ABBYY FineReader!
Riker kaže...

Svaka čast svemu, ali ja odustajem od tih nagradnih igri...

Zašto, čari nagradnih igara su da se nadas, tomu one i služe pa vec kad si kupio(valjda jesi) zasto ne probat jedan put ce ti se sreća osmjehnut

Troje može čuvati tajnu samo ako je dvoje od njih mrtvo.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Osvojite ABBYY FineReader!
jastreb kaže...
D4RKL1NG kaže...

Ovo je primjer fotke za koju iz svakog kuta sobe možeš reć da te "gleda".

To možeš reći za svaku fotku na kojoj subjekt gleda u foto aparat Namigiva

Pa u principu da, ali se ovakve rade samo za tu namjenu - promidžba.

Could it be, nothing that you learned from ash and debris?
16 godina
neaktivan
offline
Osvojite ABBYY FineReader!

Ne kontam... kako ce se znat da sam bas ja osvojio nagradu?

potpis :D
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Osvojite ABBYY FineReader!
Hacker-ri kaže...

Ne kontam... kako ce se znat da sam bas ja osvojio nagradu?

http://www.digitalmedia.hr/nagrada.html pie tu pod clankom 5. da ...˝U nagradnoj igri sudjeluju svi čitatelji koji registriraju svoj besplatni primjerak softvera iostave osobne podatke u periodu trajanja nagradne igre, definirane u čl.3. Softver mora biti aktiviran i registriran univerzalnim serijskim brojem koji će biti objavljen u časopisu BUG br. 208 i 209, zajedno s detaljima nagradne igre˝ valda kad se inst.trazi podatke..

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis.
16 godina
neaktivan
offline
Osvojite ABBYY FineReader!

Bug već dosta godina organizira nagradne igre na kapaljku... daleko je sve to od igara koje su organizirali dok su još tražili svoje mjesto pod suncem... a sad odjednom 5 nagradnjača u jednom broju?

 

Da li se to detektirao trend otkazivanja pretplata i/ili kupnje časopisa?

 

Možda ni takve korekcije nisu loše da malo uzrmaju, uspavane heroje.

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Osvojite ABBYY FineReader!
ABBYY FineReader 10 je najbolji OCR.
Velika ponuda!
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Osvojite ABBYY FineReader!

Vrlo dobar softver, JA poput ove  :)

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice