OnePlus One – "ubojica flagshipa"

poruka: 108
|
čitano: 24.275
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "OnePlus One – "ubojica flagshipa"".
12 godina
protjeran
offline
OnePlus One – "ubojica flagshipa"

takva cijena za takav harver... {#} {#}

po tome se vidi kolko ovi "poznati" naplacuju samo ime..

sve super sve pet, samo je pitanje podrske, tj. sluzbenog update-a.. da se ne treba kopati po xda i sl. za neku zakrpu

 

 

 

edit: za ove sto lupaju td, wtf? nesto sam krivo rekao? krivo vam je sto sam odusevljen? nesto sam neistinito rekao? lol

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 23.4.2014 14:47 (digitall1982).
Moj PC  
34 21 hvala 0
15 godina
offline
OnePlus One – "ubojica flagshipa"

300 ojra?

Da fuq?

 

Predobro zvuci da bi bilo....

Gods are fragile things; they may be killed by a whiff of science or a dose of common sense. – Chapman Cohen
 
11 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: OnePlus One – "ubojica flagshipa"
Kod nas ce biti u cjenovnom rangu kao i S5 ili HTC One.
http://www.neobux.com/?r=inoxzg,
10 godina
protjeran
offline
Re: OnePlus One – "ubojica flagshipa"
x18x05x kaže...
Kod nas ce biti u cjenovnom rangu kao i S5 ili HTC One.

narucit izvana,daj mi recite kaj je ovo smash the past ako razbijemo svoj mobitel da dobijemo za 1 dolar,ne zeli mi otvoriti stranicu

HOW ABOUT NO
15 godina
offline
Re: OnePlus One – "ubojica flagshipa"
x18x05x kaže...
Kod nas ce biti u cjenovnom rangu kao i S5 ili HTC One.

Kao da ga moras kupiti kod nas.

 

Gods are fragile things; they may be killed by a whiff of science or a dose of common sense. – Chapman Cohen
16 godina
offline
Re: OnePlus One – "ubojica flagshipa"
Kulo Vi Britania kaže...
x18x05x kaže...
Kod nas ce biti u cjenovnom rangu kao i S5 ili HTC One.

narucit izvana,daj mi recite kaj je ovo smash the past ako razbijemo svoj mobitel da dobijemo za 1 dolar,ne zeli mi otvoriti stranicu

Ti sad razbi mobitel pa poslje moš probat otvorit stranicu.

Wenn ist das Nunstuck git und Slotermeyer? Ja! Beiherhund das Oder die Flipperwaldt gersput!
13 godina
offline
OnePlus One – "ubojica flagshipa"

Sve super zvuci, pogotovo cijena, ali nisu ispunili ono cemu sam se najvise veselio, a to su dimenzije. Sjecam se one slike koju su dali da se mobitel od moze sakriti iza Xperie Z1, a ima 5,5" sto ocito nije istina. 

iPhone 4-iPhone 4s-Nokia N9-Iphone 4s-Sony Xperia S-iPhone 4s-HTC 8x-iPhone 5-Galaxy s3- HTC One- iPhone5- HTC One-iPhone 4s-Sony Xperia Z-Google Nexus 5 i iPhone 5s- ostao Nexus 5
Poruka je uređivana zadnji put sri 23.4.2014 14:49 (gamer34).
Moj PC  
1 6 hvala 0
15 godina
offline
OnePlus One – "ubojica flagshipa"

Usput, stranice su im grozomorno spore.

 

Ili su pod opsadom ili su serveri stacionirani u Lesotu!

Gods are fragile things; they may be killed by a whiff of science or a dose of common sense. – Chapman Cohen
 
4 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus One – "ubojica flagshipa"
Vrhunski sve osim dimenzija.
10 godina
offline
OnePlus One – "ubojica flagshipa"

Idem razbiti mobitel.

Samomrzeći hrvat
Moj PC  
4 2 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
OnePlus One – "ubojica flagshipa"

Ne znam sto fali dizajnu i dimenzijama?

 

Mrvicu je veci od S4 a ima 0,4" veci ekran, dajte ljudi malo se koncentrirajte?

 

Pogotovo kad je doslovno upola jeftiniji, ma da je i metar veci od konkurencije opet se isplati, a kamoli tih milimetar dva.

 

Ajde malo ukljucite mozak kad pisete postove, pliz.

Moj PC  
28 7 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus One – "ubojica flagshipa"
BMK kaže... 

 

Ajde malo ukljucite mozak kad pisete postove, pliz.

 

Možda bi ti trebao uključiti mozak pa shvatiti da su dimenzije osobna preferencija. 

13 godina
offline
OnePlus One – "ubojica flagshipa"

odličan dizajn, brutalan hardver, 64gb i sve to za 300€ {#}

 

nema veze što je malo večih dimenzija, al ovo je definitivno bang for buck kod high enda. bar do sljedečeg nexusa

Moj PC  
9 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus One – "ubojica flagshipa"

5.5"... meh, treba mi mobitel, a ne tablet.

Sposral bum ti se na gelender i vkral kobasice. Gotovo je konju zmuzgani. // 4820K@4.6GHz // 6GB DDR3 // 860Ti? // Ereboss // Silencio 652
Poruka je uređivana zadnji put sri 23.4.2014 15:01 (8ax).
16 godina
neaktivan
offline
OnePlus One – "ubojica flagshipa"

valjda je kod njih u kini sad tek prvi travanj 

Life is too short to remove USB safely
 
3 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: OnePlus One – "ubojica flagshipa"
hrvooje kaže...

valjda je kod njih u kini sad tek prvi travanj 

Ha ha, znas da sam nesto slicno i ja pomislio :)

 

Gods are fragile things; they may be killed by a whiff of science or a dose of common sense. – Chapman Cohen
13 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus One – "ubojica flagshipa"
Quiem kaže...
BMK kaže... 

 

Ajde malo ukljucite mozak kad pisete postove, pliz.

 

Možda bi ti trebao uključiti mozak pa shvatiti da su dimenzije osobna preferencija. 

 

I ti isto pa shvatit da kao takva osobna prefernecija ne moze ulazit u objektivnu raspravu.  Subjektivno != objektivno

 

Kao sto sam rekao, malo vijuga ukljucenih ljudi, nista vise.

 

Sumnjam da bi i takav HW, zvucnici, baterija, mogli stat u manje kuciste. Za sada jos uvijek nemoguce.

 

Sica para, odlican dizajn, HW za prste polizat, nema slabe tocke mobitel, cak i CM izgleda odlicno!

Ako ne nista mozda velike face malo spuste cijene. Bilo bi vrijeme. Ako dode kod nas ili blizu, uzimam ga odmah. 

Poruka je uređivana zadnji put sri 23.4.2014 15:07 (BMK).
15 godina
offline
Re: OnePlus One – "ubojica flagshipa"
digitall1982 kaže...

sve super sve pet, samo je pitanje podrske, tj. sluzbenog update-a.. da se ne treba kopati po xda i sl. za neku zakrpu

 

Za to ne moras brinuti jer decki iz Cyanogena otvaraju kompaniju i zele zaradjivati na prodaji supporta za svoj Android "mod" proizvodjacima. OnePlus je prvi koji s njima radi. http://www.cyanogenmod.org/

 

 

14 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus One – "ubojica flagshipa"
Možda jednom tvoje vijuge shvate zdanja aže...
Quiem kaže...
BMK kaže... 

 

Ajde malo ukljucite mozak kad pisete postove, pliz.

 

Možda bi ti trebao uključiti mozak pa shvatiti da su dimenzije osobna preferencija. 

 

I ti isto pa shvatit da kao takva osobna prefernecija ne moze ulazit u objektivnu raspravu.  Subjektivno != objektivno

 

Kao sto sam rekao, malo vijuga ukljucenih ljudi, nista vise.

 

 

Sica para, odlican dizajn, HW za prste polizat, nema slabe tocke mobitel, cak i CM izgleda odlicno!

Ako ne nista mozda velike face malo spuste cijene. Bilo bi vrijeme. Ako dode kod nas ili blizu, uzimam ga odmah. 

 

Možda jednom tvoje vijuge shvate da nekom je objektivno prevelik bez obzira na specifikacije. Mobitel moram držati u rukama i objektivno mi je prevelik jer nije phablet. 

15 godina
offline
Re: OnePlus One – "ubojica flagshipa"
Quiem kaže...

 

Možda jednom tvoje vijuge shvate da nekom je objektivno prevelik bez obzira na specifikacije. Mobitel moram držati u rukama i objektivno mi je prevelik jer nije phablet. 

 

Pa dobro, narasti ces jednog dana.....{#}

Gods are fragile things; they may be killed by a whiff of science or a dose of common sense. – Chapman Cohen
10 godina
protjeran
offline
Re: OnePlus One – "ubojica flagshipa"
tww kaže...
Kulo Vi Britania kaže...
x18x05x kaže...
Kod nas ce biti u cjenovnom rangu kao i S5 ili HTC One.

narucit izvana,daj mi recite kaj je ovo smash the past ako razbijemo svoj mobitel da dobijemo za 1 dolar,ne zeli mi otvoriti stranicu

Ti sad razbi mobitel pa poslje moš probat otvorit stranicu.

da da to sam i mislio

HOW ABOUT NO
15 godina
offline
OnePlus One – "ubojica flagshipa"

Nije mi jasno zasto ovolike prepirke oko mobitela, neki reagiraju kao da se pupcanom vrpcom vezu za mobitel ili kao da ce im ne daj Boze biti zadnji, pa se brinu hoce li biti ovo hoce li biti ono... ako je ovo u opisu za 300€ definitivno cu ga sebi nabaviti, koliko sam samo puta, ne ja nego i vjerovatno 80% forumasa, kupio nesto pa se kasnije razocarao/odusevio. Samo zelim reci da se za ovu lovu definitivno isplati...

Fool for a day, King for a lifetime...
Moj PC  
14 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
OnePlus One – "ubojica flagshipa"

Ja sam nosio i Note2 normalno tako da ne vidim problema.

 

Stvar navike kao i sve na ovom svijetu.

 

Ako im prode dobro ovo, mozda naprave i neki 4.7" sa slicnim spec a manjom cijenom, neku ubojicu srednjeg segmenta.

Moj PC  
7 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: OnePlus One – "ubojica flagshipa"
Prijavil sam se za Smash The Past pa ako me posere imam novi telefon za 1 dolar ili euro ili what eva.
14 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus One – "ubojica flagshipa"

Da se objasnim. Veličina mobitela uz kvalitetu ekrana mi je glavna stavka. Tako da ovaj mobitel dođe i 150€ ne bi ga uzeo. Nije mi sve u specifikacijama, i unatoč tome što je vrhunski i odlične cijene jednostavno ne bi mi bio ugodan za koristiti. Dakle komentar na veličinu mobitela je po meni opravdan kao i komentar na kameru ili neki drugi dio mobitela. 

15 godina
odjavljen
offline
OnePlus One – "ubojica flagshipa"

mobitel je zvjer, ok možda nije svima praktičan zbog dimenzija ali definitivno kinezi ne pretjeruju kad kažu ubojica flagshipa, specifikacije prate ovogodišnje flagshipe ali cijena zato ubija, što se mene tiče pametnije bi im bilo da su napravili jedan od 5.7 i jedan od 4.7 inča, ovaj od 4.7 stave malo slabiju bateriju i vozi, izdominirali bi tržište

www.pazii.com
Poruka je uređivana zadnji put sri 23.4.2014 15:59 (luka28).
Moj PC  
11 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: OnePlus One – "ubojica flagshipa"
Quiem kaže...

Možda jednom tvoje vijuge shvate da nekom je objektivno prevelik bez obzira na specifikacije. Mobitel moram držati u rukama i objektivno mi je prevelik jer nije phablet. 

Kad imas rukice.

Meni bi jedal ovakav crijep taman pasal.

Linux, Arch Linux. Dvorak keyboard layout.
14 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus One – "ubojica flagshipa"
Ante kaže...

Kad imas rukice.

Meni bi jedal ovakav crijep taman pasal.

 

Koristim Nexus 5 jednom rukom. Dakle nemam male ruke. Ali i dalje smatram da N5 na rubu ugodnog korištenja zbog visine. 

13 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus One – "ubojica flagshipa"
luka28 kaže...

mobitel je zvjer, ok možda nije svima praktičan zbog dimenzija ali definitivno kinezi ne pretjeruju kad kažu ubojica flagshipa, specifikacije prate ovogodišnje flagshipe ali cijena zato ubija, što se mene tiče pametnije bi im bilo da su napravili jedan od 5.7 i jedan od 4.7 inča, ovaj od 4.7 stave malo slabiju bateriju i vozi, izdominirali bi tržište

 

 

Pa nemaju oni sad ne znam kakve masivne proizvodne pogone da mogu izdominirat sve.

 

Treba i napravit sve te uredaje, mislim siguran sam da imaju dobre kapacitete, ali opet, treba to sve krenut od nekuda!

 

 

DODATNO: CM se moze beskrajno customizirat, te mobitel nema on screen nego kapacitivne tipke pa nece biti parazitiranja i uzimanja mjesta na ekranu.

 

http://oneplus.net/one#cyanogenmod

 

Moci ce se uzimati razni poklopci baterije, da bi se lagano zamjenili ako se recimo osteti. Opet, fenomenalno. Ma uzeo bih ga samo iz protesta svim ostalim proizvodacima, a kamoli ovako.

Poruka je uređivana zadnji put sri 23.4.2014 16:24 (BMK).
14 godina
neaktivan
offline
OnePlus One – "ubojica flagshipa"

Evo što sam na fejsu našao: Hello United Kingdom! The OnePlus One will be available in your country for under 290 pounds! Join the forums and share your love for the One -> http://bit.ly/OnePlusForums

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=486870244752119&set=a.442060232566454.1073741828.424613314311146&type=1&stream_ref=10

Đuro#2155
Moj PC  
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice