Nova igra autora Flappy Birda

poruka: 10
|
čitano: 2.227
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Nova igra autora Flappy Birda".
14 godina
neaktivan
offline
Nova igra autora Flappy Birda

Gledanjem videa vec sam poceo zivce gubit.

Moj PC  
9 2 hvala 0
16 godina
offline
Nova igra autora Flappy Birda

I sad svi mediji prenose ovu lakrdiju dajuci mu besplatnu reklamu. *uck world :)

Steam: ukay1000 Xfire: ukay1000 LoL: Cquencer Molten WoW Warsong: Steelrock (ally)
Moj PC  
21 0 hvala 0
12 godina
offline
Nova igra autora Flappy Birda
 
7 0 hvala 1
13 godina
offline
Nova igra autora Flappy Birda

Netko se muci i trudi da zaradi neku ozbiljnu lovu, a nekom jednostavno kasika upane u med i opari se na ovakom sranju...eh sta ti je zivot...

Moj PC  
16 1 hvala 0
16 godina
offline
Nova igra autora Flappy Birda

hahahah koja glupost {#}

Moj PC  
10 0 hvala 0
16 godina
offline
Nova igra autora Flappy Birda

Hvala Sandro što si podijelio tu glupost s nama {#}

 
15 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Nova igra autora Flappy Birda

ako ikad budem ovo zaigrao, molim vas neka me netko ubije sjekirom na spavanju, hvala

Safet je kao himna, ustaneš kad ga spomeneš...
 
8 0 hvala 1
13 godina
offline
Nova igra autora Flappy Birda

Ocito je popularno one touch kontrolne igre, to sad treba radit, niko ne zeli cod ili nfs na mobu, ljudi oce ovakva jednostavna sranj.a

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Nova igra autora Flappy Birda

Nije ta igra ništa posebno, ali se tako shvaća jer čovjek ima sada reputaciju kao netko tko zna napraviti iritantnu, a zaraznu igru.

 

Mnogi će ju igrati upravo iz inata da vide koliko im živci mogu izdržati

Now the only thing a rambler needs is a suitcase and a gun. The only time he’s satisfied is when he’s on the run.
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Nova igra autora Flappy Birda

Nit shvaćam popularnost flappy birda niti ću shvatiti ovo. Koja je poanta igre na kojoj moraš samo stisnuti na zaslon i nakon nekog vremena se sve svede na sreću i na to koliko je tvoj zaslon osjetljiv pa da te ne zahebe.

 

I po čemu je ova igra toliko posebna? Ima na 1000 takvih igara na netu i siguran sam da ih ima u play storeu samo eto nemaju helikopterčić.

--------------------------------------------------------------------------------------------
 
2 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice