Neću staviti francusku zastavu na svoj Facebook pr

poruka: 209
|
čitano: 24.950
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Neću staviti francusku zastavu na svoj Facebook pr".
16 godina
offline
Re: Neću staviti francusku zastavu na svoj Faceboo

Osobno se nikad ne povodim za ovakvim "trendovima" niti iskazujem empatiju promjenom profilne slike ili šeranjem, lajkanjem niti išta slično. Bez obzira o kakvoj se tragediji radilo ja to ne radim. Naravno žao mi je svih nevinih ljudi koji stradaju u svijetu ali ne gledam iz koje zemlje dolaze, žao mi je svih ljudi, svih boja, rasa i nacija. Osobno smatram ljude koji to rade da su idioti i obični atenšon hor. Jer što pokazujete ako danas stavite profilnu u bojama francuske zastave; pokazujete da ste u trendu jer to ipak svi rade i samim time tražite malo pažnje i na sebe jer gle to se naveliko lajka pa da i ja. Možda većina ljudi ne brine uopće za takve tragedije ali prati trend što je jako žalosno i jadno. Takve ljude ignoriram i već sam rekao kakav stav imam o njima. Nisam ništa šerao niti lajkao, a opet mi je jako žao i suosjećam sa svim žrtvama bilo kakvog stradanja

15 godina
neaktivan
offline
Re: Neću staviti francusku zastavu na svoj Faceboo
Jolckan kaže...
zerocool12 kaže...
Jolckan kaže...

Treba uzeti u obzir i događaje koji su prethodili priznavanju Krima, nije Rusija reagirala iz čistoga mira:

- zabrana ruskog jezika u Ukrajini
- desni sektor regrutira i ubija ljude po Ukrajini

 moze source? S obzirom da poznam nekoliko pripadnika sektora bolio bih znati odakle ti to o ubojstvima? I jel znas da je u Azovu ruski jedan od sluzbenih jezika i da ruski nacionalisti redovito izjavljuju potporu desnom sektoru kao sto rade i antiratne prosvjede?

 

,
,
, 4, 5, 6, 7, 8, 9....Baš sam pratio vijesti kad se to događalo, znam da je bilo masu linkova na ruskom jeziku kojih ne mogu sad naći. Azov je dokazao svojim djelima na čijoj je strani.

 Videi su ti izvučeni iz konteksta, mahom se radi o korumpiranim političarima koje sektor baca u koševe (btw. kolko vidim nisu ubili nikog),također sektor redovito prazni mafijaške kockarnice i uhičuje dilere - koje vidi čuda ne ubijaju (kako to radi nova IRA) nego ih sa dokazima (d)ostavljaju policiji.  "Moskva ima informacije da je Desni Sektor stajao iza snajperista u Kijevu" , očeš reć oni dečki koji su išli sa pištoljem i nekim komadom metala (nazovimo to štitom) na snajperista koji je pucao po civilima kako bi "zaštitio" tadašnji režim? A i dobra ti ova fora di RT prenosi vijesti o ukrajini , nađi si neki vjerodostojniji medij, to je kao da gledaš informacije o domovinskom ratu na beogradskoj televiziji, od strane rusa koji btw. nerijetko slučajno (ne znam kako bi se to drukčije nazvalo) artiljerijom pogađaju i zgrade na svom teritoriju u kojima nema ukrajinaca. 

 Btw. ne trebam ni govorit da oni ne rade niš bez svojih oznaka - crveno crna marama na ruci.

Ali ok,nije ovo tema o ukrajini,samo me zanimalo odakle ćeš izvuči to.

--------------------------------------------------------------------------------------------
Poruka je uređivana zadnji put pon 16.11.2015 14:32 (zerocool12).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Neću staviti francusku zastavu na svoj Faceboo
zerocool12 kaže...

 Videi su ti izvučeni iz konteksta, mahom se radi o korumpiranim političarima koje sektor baca u koševe (btw. kolko vidim nisu ubili nikog),također sektor redovito prazni mafijaške kockarnice i uhičuje dilere - koje vidi čuda ne ubijaju (kako to radi nova IRA) nego ih sa dokazima (d)ostavljaju policiji.  "Moskva ima informacije da je Desni Sektor stajao iza snajperista u Kijevu" , očeš reć oni dečki koji su išli sa pištoljem i nekim komadom metala (nazovimo to štitom) na snajperista koji je pucao po civilima kako bi "zaštitio" tadašnji režim? A i dobra ti ova fora di RT prenosi vijesti o ukrajini , nađi si neki vjerodostojniji medij, to je kao da gledaš informacije o domovinskom ratu na beogradskoj televiziji, od strane rusa koji btw. nerijetko slučajno (ne znam kako bi se to drukčije nazvalo) artiljerijom pogađaju i zgrade na svom teritoriju u kojima nema ukrajinaca. 

 Btw. ne trebam ni govorit da oni ne rade niš bez svojih oznaka - crveno crna marama na ruci.

Ali ok,nije ovo tema o ukrajini,samo me zanimalo odakle ćeš izvuči to.

 Kao što sam bio rekao kad je to bilo aktualno bilo je puno videa gdje desni sektor udara civile, slike gdje se slikavaju sa nacističkom zastavom i svako veće sr*nje (

, 2, 3)se povezivalo s njima. Po vijestima koje sam vidio Desni sektor sigurno nije pozitivan. I da odeš sa mainstream medija na kraju ćeš naići na iste informacije.

That is not dead which can eternal lie, and with strange aeons even death may die.
12 godina
offline
Neću staviti francusku zastavu na svoj Facebook pr

Kad odes sa mainstreama mozes naci i informaciju da je Elvis bio vanzemaljac.

 

U nijednom ratu ne postoji apsolutno dobra i apsolutno losa strana. Jedino nas za WW2 pokusavaju uvjeriti da je tako. A nije. I u nasam ratu su se pojedinci slikavali sa nacistickim zastavama, ubijali civile...

 

Problem je sto danas za svaku teoriju u medijima mozes naci dokaz. Pitanje je sto zaista trazis. Jer ako jednu stranu price uzimas kao apsolutnu istinu a drugu stranu automatski odbacujes kao propagandu, naci ces tocno ono sto trazis. Samo to nece biti istina nego samo dio nje. 

 

 

 
4 0 hvala 0
16 godina
offline
Neću staviti francusku zastavu na svoj Facebook pr

Naravno da je to sa zastavom Francuske na fejsu budalaština, to nisam ni mislio staviti,

svi koji me poznaju ionako znaju da se duboko suosjećam sa žrtvama napada u Parizu,

ali želim reći i da smo na žalost u ratu i na žalost postoje dvije strane, naš način života i njihov,

tako da zbog toga ljudi manje suosjećaju sa žrtvama u siriji, iraku itd. nego npr. u Francuskoj,

vjerujem da je tako i na njihovim stranama, briga ih za naše žrtve.

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Neću staviti francusku zastavu na svoj Faceboo
BlueMax kaže...

 

U nijednom ratu ne postoji apsolutno dobra i apsolutno losa strana. Jedino nas za WW2 pokusavaju uvjeriti da je tako. A nije.

 Točno.

I u nasam ratu su se pojedinci slikavali sa nacistickim zastavama, ubijali civile...

 U domovinskom ratu je bilo riječ o pojedincima, Desni sektor je organizacija većih razmjera.

Problem je sto danas za svaku teoriju u medijima mozes naci dokaz. Pitanje je sto zaista trazis. Jer ako jednu stranu price uzimas kao apsolutnu istinu a drugu stranu automatski odbacujes kao propagandu, naci ces tocno ono sto trazis. Samo to nece biti istina nego samo dio nje. 

 Jednostavno na pojedincu je da sam logički procijeni na temelju informacija koje vidi, što je istina, a što laž, jer će zapadni mediji govoriti jedno, a istočni drugo.

That is not dead which can eternal lie, and with strange aeons even death may die.
12 godina
offline
Re: Neću staviti francusku zastavu na svoj Faceboo
Jolckan kaže...

I u nasam ratu su se pojedinci slikavali sa nacistickim zastavama, ubijali civile...

 U domovinskom ratu je bilo riječ o pojedincima, Desni sektor je organizacija većih razmjera.

 

 Krivo. Ako si premlad da bi se sjetio pitaj nekoga koje su se pjesme pjevale u domovinskom ratu.

Ne vidim neku veliku razliku izmedju slikavanja sa nacistickom zastavom i pjevanja ustaskih pjesama, a i sam sam ih pjevao. Ne ja nego svi.

10 godina
neaktivan
offline
Neću staviti francusku zastavu na svoj Facebook pr

Krivo. Nisu ih svi pjevali.

Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Neću staviti francusku zastavu na svoj Facebook pr

imam zgodnu foru za zaključenje ove teme. ponekad mi se čini da zbilja živim u matrixu kojega su zamislili i ostvarili montipajtonovci. ili je skrivena kamera. ili ... 

 

idem s cuckom po Knežiji i na klupi par baba ("mrvljenici") hvata zrake jutarnjeg zubatog jesenskog. nisam čul kak su došle do teme no ovo jesam:

 

- si vidla kak su vu Parizu one ljude potamanili oni ... oni ... kak se veli?

- teroristi.

- teroristi, je. to zbilja ni v redu.

- nije. ne bi se smeli tak ponašati.

- se ti je to odgoj doma. tu sve počne.

- je.

(pauza)

 

i odosmo cucak i ja puni dojmova. bome, ak ovo nije solidarnost i sućut, ne znam kaj je. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put uto 17.11.2015 10:28 (Ajar).
Moj PC  
6 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Neću staviti francusku zastavu na svoj Faceboo
Ajar kaže...

imam zgodnu foru za zaključenje ove teme. ponekad mi se čini da zbilja živim u matrixu kojega su zamislili i ostvarili montipajtonovci. ili je skrivena kamera. ili ... 

 

idem s cuckom po Knežiji i na klupi par baba ("mrvljenici") hvata zrake jutarnjeg zubatog jesenskog. nisam čul kak su došle do teme no ovo jesam:

 

- si vidla kak su vu Parizu one ljude potamanili oni ... oni ... kak se veli?

- teroristi.

- teroristi, je. to zbilja ni v redu.

- nije. ne bi se smeli tak ponašati.

- se ti je to odgoj doma. tu sve počne.

- je.

(pauza)

 

i odosmo cucak i ja puni dojmova. bome, ak ovo nije solidarnost i sućut, ne znam kaj je. 

 plot twist - unuci od tih baba su decki s knezije.

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
15 godina
offline
Re: Neću staviti francusku zastavu na svoj Faceboo
nixass kaže...
..

 plot twist - unuci od tih baba su decki s knezije.

 ili sinovi.. (unuci su bliži twiter-generaciji).

 

nego, sitnica.. gaming tema (sporedna).. ali naslov petak 13ti i PS4. Dvije ključne riječi (ako su svi koristiti playke). Što će se desiti s igrom, naslovom.. (uz teorije zavjere).

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
13 godina
neaktivan
offline
Re: Neću staviti francusku zastavu na svoj Faceboo
Kao humanistu žao mi je svih nevinih žrtava, pa tako i ovih: https://m.youtube.com/watch?v=xIqweJpTDOk
 
0 1 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Neću staviti francusku zastavu na svoj Facebook pr

Politika je čudo,gdje se ljudski životi mjenjaju za profit nekog guzonje

The Wicker Man
 
3 3 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Re: Neću staviti francusku zastavu na svoj Faceboo
The Wicker Man kaže...

Politika je čudo,gdje se ljudski životi mjenjaju za profit nekog guzonje

 Necemo biti licemjerni.Da smo kojim slucajem te guzonje mi sami,vjerujem da bi gledali na sve nacine zadrzati i povecati bogatstvo.Ne kazem da j posteno to sto se radi,ali nemojmo bar biti licemjeri..

11 godina
neaktivan
offline
Re: Neću staviti francusku zastavu na svoj Faceboo
duhonja kaže...
The Wicker Man kaže...

Politika je čudo,gdje se ljudski životi mjenjaju za profit nekog guzonje

 Necemo biti licemjerni.Da smo kojim slucajem te guzonje mi sami,vjerujem da bi gledali na sve nacine zadrzati i povecati bogatstvo.Ne kazem da j posteno to sto se radi,ali nemojmo bar biti licemjeri..

 E pa govori u svoje ime,recimo da ti se pruži prilika da zaradiš milijarde na smrti nekoliko hiljada ljudi,da li bi ti pristao ? Ja recimo ne bi,da bi neko imao npr. imovinu u vrijednosti od 400 mlrd. dolara umjesto 200 mlrd. dolara (ovo samo bubam,primjer banalan dajem) koliko je potrebno ljudski života uništit,ja samo ne mogu da shvatim te ljude,svi se mi dobro osjećamo kad osjetimo moć i vlast nad drugim,ali da li je cilj našeg života druge "ukopat" da bi sebe uzdigo,meni nije !

The Wicker Man
16 godina
offline
Re: Neću staviti francusku zastavu na svoj Faceboo
texas.bug kaže...

Politika me prati i na bug forum

 

Clanak nit je u krivu nit je u pravu,svatko ima pravo na svoje misljenje, ili suosjecat s cim hoce. Meni je normalno da te vise uznemiri nesto sto je bliskije tebi,nego nesto sto je dalje. Na kraju u svemu ulogu imaju i mediji, Pariz je u svim medijima, neko selo u Aziji nije. Uostalom tko brani autoru da mjenja svaki dan u skladu sa teroristicki napadom sliku profilu, ili naslovnu sliku. Radi li to? Meni fejs sluzi samo za komunikaciju,tako da rijetko ulazim na profil, samo messenger koristim. Nisam stavio sliku jer sam lijen za uci na profil, a i ne vidim da cu s tim nesto promjenit.

Uocio sam razliku napada u Parizu i Bejrutu. U Parizu su zrtve publika na rock koncertu i gledatelji na stadionu. U Bejrutu su uz civile zrtve i nekoliko Hezbolahovih glavesina (inace  teroristicka organizacija koja se bori protiv ISIL-a u Siriji,pa ih ISIL napada). Nekako mi je lakse suosjecati sa publikom na rock koncertu nego hezbolahovcima.

Druga stvar; Francuzi i nakon njih Amerikanci su neviđeno izbombardirali Vijetnam, i kemijskim agensima zbog kojih se i danas osjecaju posljedice. I Srbiju su bombardirali 1999. i uzeli im dio teritorija. Jeste ikad culi da se neki budist ili pravoslavac raznio u samoubilackom napadu?Ili da su u jugo-istocnoj aziji otimali zapadnjake civile turiste ili strane radnike, i rezali im glave u ime bude?

Pa sto je s tim radikalnim islamom i do kad ce se morat sutjeti o tome zbog politicke korektnosti? Ili opravdavati, evo ovi su srusili Gadafija pa sad je normalno uletit tam na koncert i pobit sve zivo,naravno ne u ime Gadafija nego u ime Alaha 

Meni je svejedno tko je koje vjere, budi jehova, budi hare krisna i po cijeli dan hodaj u haljini i mantraj rama rama ding ding koga briga. Neka se gayevi drze za ruke u javnosti koga smeta (ako mene ne diraju) . Ali za islam nije mi svejedno, jer fanatici u ime alaha provode barbarizam neviđen u novijoj povijesti. I briga me da li to pise u Kuranu ili je iskrivljeno shvacanje, ako oni koji kolju i urlaju alahu akbar to ne znaju, kakve koristi da ja znam? I zasto ja uopce moram znati sto pise u kuranu, tori, bibliji,vedama...?

I da, nabijem i tu politicku korektnost na qratz.

 

 

Cim vidim da netko u isti kos trpa Hezbollah i teroriste - prodje me volja za raspravom. Hezbollah je stranka u Libanonu, ima zastupnike i ministre. Njihovi vojnici se bore u Siriji i na strani krscana, i Hezbollah kao takav napada samo vojne ciljeve. 

I btw. nikakve Hezbollahove glavesine nisu stradale vec ISKLJUCIVO civili. A to sto francuski AFP javlja "Hezbollah stronghold" - well karma is a bitch, ain't it?

16 godina
offline
Re: Neću staviti francusku zastavu na svoj Faceboo
BlueMax kaže...

Kad odes sa mainstreama mozes naci i informaciju da je Elvis bio vanzemaljac.

 

U nijednom ratu ne postoji apsolutno dobra i apsolutno losa strana. Jedino nas za WW2 pokusavaju uvjeriti da je tako. A nije. I u nasam ratu su se pojedinci slikavali sa nacistickim zastavama, ubijali civile...

 

Problem je sto danas za svaku teoriju u medijima mozes naci dokaz. Pitanje je sto zaista trazis. Jer ako jednu stranu price uzimas kao apsolutnu istinu a drugu stranu automatski odbacujes kao propagandu, naci ces tocno ono sto trazis. Samo to nece biti istina nego samo dio nje. 

 

 

 

Slazem se s ovim i dodajem jednu nezgodnu cinjenicu - relativizaciji uvijek pribjegava strana koja je radila vise sranja.

9 godina
protjeran
offline
Re: Neću staviti francusku zastavu na svoj Faceboo
The Wicker Man kaže...
duhonja kaže...
The Wicker Man kaže...

Politika je čudo,gdje se ljudski životi mjenjaju za profit nekog guzonje

 Necemo biti licemjerni.Da smo kojim slucajem te guzonje mi sami,vjerujem da bi gledali na sve nacine zadrzati i povecati bogatstvo.Ne kazem da j posteno to sto se radi,ali nemojmo bar biti licemjeri..

 E pa govori u svoje ime,recimo da ti se pruži prilika da zaradiš milijarde na smrti nekoliko hiljada ljudi,da li bi ti pristao ? Ja recimo ne bi,da bi neko imao npr. imovinu u vrijednosti od 400 mlrd. dolara umjesto 200 mlrd. dolara (ovo samo bubam,primjer banalan dajem) koliko je potrebno ljudski života uništit,ja samo ne mogu da shvatim te ljude,svi se mi dobro osjećamo kad osjetimo moć i vlast nad drugim,ali da li je cilj našeg života druge "ukopat" da bi sebe uzdigo,meni nije !

 E upravo je poanta u tome..na drugaciji nacin mi razmisljamo,na drugaciji oni..i ne mozes ti reci da na njihovom mjestu nesto ne bi,jer nisi na njihovom mjestu,a da jesi,ne bi mogao shvatiti ovo razmisljanje koje sad imas..

 

boldano iza zareza....i vidis,sto je veca para,veca moc,to vecu i vlast zelimo nad drugima,jer smatramo da na to imamo pravo..

 

boldano iza drugog zareza.......opet govoris iz pozicije onoga koji nije u poziciji mocnoga i uticajnog..kako da ti objasnim ..moc i uticaj ,a napose lova,jako mjenjaju covjeka..vrlo brzo se izgubi perspektiva humanizma,jer plivas u bazenu sa morskim psinama,a ne covjecjim ribicama..

Poruka je uređivana zadnji put uto 17.11.2015 22:48 (duhonja).
16 godina
offline
Re: Neću staviti francusku zastavu na svoj Faceboo

Malo OT. Danas se obilježava pad Vukovara i svi pale svijeće i objavljuju neke slike te citate ovo ono. U mnogim gradovima je organizirano paljenje svijeća i stvarno ne vidim potrebu da se zapali svijeća i da se moram slikat da bi pokazao da sam se sjetio Vukovara i njegove žrtve. Stvarno ne kontam ljude koji i takve situacije koriste za samopromociju ili sudjeluju u tom glupom trendu

12 godina
offline
Re: Neću staviti francusku zastavu na svoj Faceboo
digitall kaže...

pohvale autoru, bas sam razmisljao tako nesto napisati na fackbooku, ali jednostavno nemam volje.. jos cu ispasti nenormalan

gadi mi se i taj fejs i sva ta sranja

 FB je zlo!!

Otkad sam ga ugasio imam svoj mir.nemoram gledati ostala preseravanja kao ova sa zastavama.

cist dovoljno mi je ovaj forum.

12 godina
offline
Re: Neću staviti francusku zastavu na svoj Faceboo
lange kaže...
digitall kaže...

pohvale autoru, bas sam razmisljao tako nesto napisati na fackbooku, ali jednostavno nemam volje.. jos cu ispasti nenormalan

gadi mi se i taj fejs i sva ta sranja

 FB je zlo!!

Otkad sam ga ugasio imam svoj mir.nemoram gledati ostala preseravanja kao ova sa zastavama.

cist dovoljno mi je ovaj forum.

 Sve je zlo kad se pretjeruje. Imam facebook account vec 8 godina, nijednog prijatelja i nijedan post :)

15 godina
neaktivan
offline
Re: Neću staviti francusku zastavu na svoj Faceboo
FB je "ratni profiter" u ovakvim slucajevima a danasnja "lajk" generacija, kako ih je netko prije nazvao, su idealno topovsko meso.

Kaj se tice Twinsa, zao mi je nevinih ljudi, no ne mislim da je to teroristicki cin...samo je tako izgledao.
 
1 2 hvala 0
12 godina
offline
Re: Neću staviti francusku zastavu na svoj Faceboo
Mediji su moćni manipulatori stoga im ne treba vjerovati . Sva ta sranja dolazi od Amera, jer njima je potreban (neophodan) rat za opstanak njihovih zvijezdičastih guzova. To što se dešavalo u Parizu nije ništa drugo nego još jedna predstava "divljeg zapada", gdje na kraju gine samo nedužna sirotinja. Francuzi (kk bih moja žena rekla: "Nisu bezveze dobili nadimak ŽABARI") koji su istu stvar radili i njima, pa se nije nitko bunio.To je kak ti bilo opravdano po svetom pismu. Dok je ovo u Parizu je Terorizam⬅(to je ta famozna riječ kojom u suvremenom svijetu ždere ljudsko dostojanstvo na slobodu😈). Pa da jednostavno skratim priču : "what comes around goes around!" 🙅
Moj PC  
3 1 hvala 0
15 godina
offline
Neću staviti francusku zastavu na svoj Facebook pr

Teror je obostran. Zapad je također vršio i dalje vrši teror u tim zemljama i rađanje terorizma je shvatljivo kada se gleda na to kao odgovor na proživljen teror od strane "civiliziranog" Zapada. Ali to nikako nije dobro i opravdano. Posebno kada se ciljaju civili. A tzv. ISIL je opet nešto posebno gledajući okrutnost i okolnosti u kojma je nastao. ISIL nije briga za Siriju i Irak tj. njihovu suverenost. Njima je cilj upravo vlast nad tim područjem (i puno šire), a onima iznad njih (stvoriteljima) da tamo što duže vlada kaos (preko ISIL-a i drugih frakcija), a sve u svrhu bogaćenja.

 

Evo nešto vezano za temu razgovora (ima ružnih slika, a posebno na kraju da upozorim ako nekome smeta):

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 20.11.2015 10:33 (Izzy).
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Neću staviti francusku zastavu na svoj Facebook pr

Pisao sam na drugoj stranici, sve tri stvari su već u pogonu. Čelnici država najavljuju da treba dati tajnim službama i policiji veće ovlasti (po uzoru na amere, šta će nam građanske slobode), migracija se zaustavlja, opće bombardiranje je počelo. Kako se bude proširivao popis država (ne u EU) gdje se dogode teroristički napadi, tako će se i popis adresa za dostavu bombi proširivati. Jadni ljudi, izgubili živote da bi još ljudi izgubilo živote a oni "sretniji" izgubili ostatak sloboda.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Neću staviti francusku zastavu na svoj Faceboo
Svaka čast,.... od kada je multikulturalizam pogotovo sa islamskim svijetom u svijetu se svaki dan (ali ama bas svaki dan) dogadaju teroristicki napadi, ... i sad ti budi normalan i idi na novu na koji gradski trg nakon uhicenja u sarajevu i nakon upozorenja austrije .... a najvise nisu islamisti krivi (samo rade sta im pise) vec mi koji sve to dozvoljavamo
Suba
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Neću staviti francusku zastavu na svoj Faceboo
Save kaže...
Svaka čast,.... od kada je multikulturalizam pogotovo sa islamskim svijetom u svijetu se svaki dan (ali ama bas svaki dan) dogadaju teroristicki napadi, ... i sad ti budi normalan i idi na novu na koji gradski trg nakon uhicenja u sarajevu i nakon upozorenja austrije .... a najvise nisu islamisti krivi (samo rade sta im pise) vec mi koji sve to dozvoljavamo

 Podrzavati pro-zapadno agresivno sirenje "demokracije" na Bliskom Istoku i ocekivati da se oni ne pobune je licemjerno.

Battlenet - TheProdigy#2234
12 godina
neaktivan
offline
Re: Neću staviti francusku zastavu na svoj Faceboo
Ja niti pidrzavam niti szdhelujem, kao i hrvatska kroz povijest ... tribamo i mi ko svi normalni slovenci madari makedonci i austrijanci dignit zicu dok nije prekasno ...
Suba
12 godina
offline
Re: Neću staviti francusku zastavu na svoj Faceboo
Staviti ću belgijsku zastavu na svoj Fb profil.
i ja ću postati pretplatnik Bug-a,kad se zaposlim
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice