Netflix traži kvalitetne prevoditelje

poruka: 20
|
čitano: 5.063
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Netflix traži kvalitetne prevoditelje".
15 godina
neaktivan
offline
Netflix traži kvalitetne prevoditelje

Prvo i ono najbitnije, koliko plaćaju? :D

Why so serious?
 
0 0 hvala 0
11 godina
odjavljen
offline
Re: Netflix traži kvalitetne prevoditelje

Free of Charge za gledanje Netflix-a bi bilo dosta :D

SkorvY
14 godina
offline
Re: Netflix traži kvalitetne prevoditelje

da su htjeli pošteno platiti javili bi se provjerenim agencijama za prevođenje, a ne bi izmišljali nekakva testiranja ;-)

9 godina
offline
Netflix traži kvalitetne prevoditelje

Imam HBO GO pretplatu dok ne srede sve titlove za cijelu ponudu iako mi eng nije problem, ali cisto iz inata ne dam pare za

polu proizvod.

Battlenet - TheProdigy#2234
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Netflix traži kvalitetne prevoditelje
Slicno tak nesto delam jos od 10mj prosle godine, prek aplikacije lingo superstar .... dobijes tekst na eng. i na hrv. a na tebi je da ga gramaticki ispravis ak nije tocno . Isplata ide preko paypala i za sada je sve bilo ok ...
Moj PC  
0 0 hvala 4
15 godina
offline
Netflix traži kvalitetne prevoditelje

ne funkcionira na win7 (min. 8.0). kad ipak pošalju ID, uzalud ga upisuješ, jer te šalju da sve ponoviš (registraciju). fuck them very much. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 0 hvala 2
16 godina
offline
Re: Netflix traži kvalitetne prevoditelje
tjodalv kaže...

Jeb* Netflix. Kodi + Exodus, puno bolja ponuda svega + ima automatske titlove na hrvatskom koristeći internet servise. Cijena 0 kn.

 hm... kakve to veze ima sa ponudom posla?

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Moj PC  
10 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Netflix traži kvalitetne prevoditelje
tjodalv kaže...

Jeb* Netflix. Kodi + Exodus, puno bolja ponuda svega + ima automatske titlove na hrvatskom koristeći internet servise. Cijena 0 kn.

 Naravno, da je i legalno bilo bi super. A i nitko te neće platiti za te titlove.

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Netflix traži kvalitetne prevoditelje
tjodalv kaže...

Jeb* Netflix. Kodi + Exodus, puno bolja ponuda svega + ima automatske titlove na hrvatskom koristeći internet servise. Cijena 0 kn.

Sine toliko si supalj da do ovdje odzvanja ... 

*dobitnik i7-4790K!, battlelog: B4stardo_CRO
Moj PC  
7 0 hvala 0
15 godina
offline
Netflix traži kvalitetne prevoditelje

Jel probao tko pa ima informaciju koliko se dobije za koliko rijeci/karticu teksta (ili kak se to vec gleda)?

btw i ovaj Lingo superstar djeluje interesantno pa ako ima isti info (koliko para za koliko posla) bio bih zahavaln.

Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Netflix traži kvalitetne prevoditelje

Ni meni nije jasno, zar je teško napisati koliko plaćaju za određeni broj riječi itd.. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Netflix traži kvalitetne prevoditelje

Jučer ujutro sam ispunio onaj upitnik, registrirao se i dobio na SMS onaj H broj koji sam morao unesti na njihovu stranicu.

Poslije toga je pisalo da ću dobiti poruku na mobitel u roku 4 sata sa linkom koji moram upisati da bi pristupio testu.

Međutim ništa od toga. Poslao sam im mail i kažu da je gužva i da bi to moglo potrajati.

Zanima me je li netko dobio poruku sa linkom za taj test i je li ga riješio.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Netflix traži kvalitetne prevoditelje
kamba_ff kaže...

* * * Poslao sam im mail i kažu da je gužva i da bi to moglo potrajati.

* * *

Ako je gužva onda je dobro. Predpostavljam da će mnogi "navaliti" na prevođenje.

 

Usprkos gore trećerazrednim rješenjima. Aktivirao sam Netflix prije mjesec dana (da, danas ističe Free mjesec) i mogu reći da sam gledao Narcos u 4K sa prevodom na 55" TV-u sa metar i kusur udaljenosti i slobodno mogu reći da je ergonima upravljivosti, komfor gledanja i sl. jednostavno - fantastična.

Jedino što mi je glupo da za 4K sadržaj treba platiti 11€ umjesto regularnih 7€.

15 godina
offline
Re: Netflix traži kvalitetne prevoditelje
skorvy kaže...

Free of Charge za gledanje Netflix-a bi bilo dosta :D

Ma daaaj, prevodio bi za 11€ mjesečno? 

9 godina
neaktivan
offline
Re: Netflix traži kvalitetne prevoditelje

8€ ti je za 480p, za 4Kmoraš platit 12€, 1080p je 10€.

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
Poruka je uređivana zadnji put pon 10.4.2017 20:17 (JozoBozo121).
12 godina
offline
Re: Netflix traži kvalitetne prevoditelje
JozoBozo121 kaže...

8€ ti je za 480p, za 1080p moraš platit 12€.

10 eura  je fullHD , a 12 je 4K   .Evo sad vidim da su poskupili , bilo je 8e FHD i dva screen-a 

12 godina
offline
Netflix traži kvalitetne prevoditelje
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
online
Re: Netflix traži kvalitetne prevoditelje
nex987 kaže...

Ma vidio sam, ali ne da mi se više prevoditi.

Moji dani prevođenja su iza mene.

9 godina
neaktivan
offline
Re: Netflix traži kvalitetne prevoditelje
error_666 kaže...

10 eura  je fullHD , a 12 je 4K   .Evo sad vidim da su poskupili , bilo je 8e FHD i dva screen-a 

 3 puta sam ispravljao poruku, i nijednom nisam primijetio da sam krivo napisao rezoluciju 

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
15 godina
offline
Re: Netflix traži kvalitetne prevoditelje
JozoBozo121 kaže...

8€ ti je za 480p, za 1080p moraš platit 12€.

Da u pravu si, ima ono .99 tako da je za 4K EUR 11.99, mada ograničenje za broj "panela" je ok, ali ograničenje za rezoluciju mi nijeje baš lijep potez sa njihove strane.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice