Netflix dostupan i u Hrvatskoj

poruka: 1.593
|
čitano: 544.505
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Netflix dostupan i u Hrvatskoj".
5 godina
offline
Netflix dostupan i u Hrvatskoj

Nisam koristio netflix 7 mjeseci i danas dobijem poruku da sam promjenio e-mail adresu na accountu i startao pretplatu. Kontaktirao netflix korisnicku sluzbu i vratio na svoju mail adresu i promjenio sve podatke. Vidim majstor lokacija Kolumbija. Da li se nekom desilo nesto slicno? Ne kuzim kako je usao u moj account

 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Netflix dostupan i u Hrvatskoj
Ivo83 kaže...

Pozdrav...

Jel ima nekoga da želi dijeliti račun, plaćam uredno... Pozzz 

 I ja sam zainteresiran

Zero Waste * Minimalizam * Veganizam
8 godina
offline
Netflix dostupan i u Hrvatskoj

može kratki savjet. kojom karticom platiti netflix.

šefica probala sa visa od erste i došla notifiacija na george, al ništa nije naplatilo i nema još pristup.

kojom karticom platiti?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Netflix dostupan i u Hrvatskoj
HowYesN0 kaže...

može kratki savjet. kojom karticom platiti netflix.

šefica probala sa visa od erste i došla notifiacija na george, al ništa nije naplatilo i nema još pristup.

kojom karticom platiti?

 ja visu (erste) imam "spojenu" na PayPal i plaćam PayPalom i nkad do sad problema

11 godina
offline
Netflix dostupan i u Hrvatskoj

Brisi

PSN:Tomislav025
Poruka je uređivana zadnji put čet 28.10.2021 18:19 (omomomomoomm).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Netflix dostupan i u Hrvatskoj

Ako imate Android mob i Netflix, možete igrati i igrice

 

https://preporucamo.com/netflix-games/2021/11/03/

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Netflix dostupan i u Hrvatskoj

edit: nađeno

Poruka je uređivana zadnji put pon 29.11.2021 15:07 (kunjavac).
 
0 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Re: Netflix dostupan i u Hrvatskoj

Ako neko želi dijeliti Netflix,slobodno nek se javi u inbox.

12 godina
offline
Netflix dostupan i u Hrvatskoj

Bok ljudi.

 

Nemam nikakvog iskustva pa ako može pomoć...

 

Napravio sam račun al ne znam koja je procedura oko dijeljenja profila s prijateljima?

Kako da se ubace preko profila koji sam im napravio a da se ne ubacuju u cijeli račun?

 

Ja sam na tv-u instalirao Netflix i tražilo je da se ulogiram s računom ili da potvrdim preko QR koda odnosno ponuđene šifre i napravio sam to drugo ali tako imam pristup svim profilima...

 

Kako da to odradim s njima a da nemaju pristup mom Netflix računu?

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Netflix dostupan i u Hrvatskoj

Za svakog prijatelja napraviš njegov profil i zaštitiš ga pinom. Za prijavu u Netflix aplikaciju svi koristite iste login podatke.

 

Nakon prijave se bira profil koji se želi gledati i upisuje PIN ako je profil zaštićen.

12 godina
offline
Re: Netflix dostupan i u Hrvatskoj
bAKeth kaže...

 Za prijavu u Netflix aplikaciju svi koristite iste login podatke.

 

Zar ne postoji način da nemaju uvid u sam račun?

Jer s istim podacima mogu ulaziti u originalni račun i mijenjati neke stvari...

Ajde, ja to radim s prijateljima i poznanicima al kako onda to rade ljudi koji se ne poznaju kao tu na forumu? :D

 

Također, u izgledu titlova sam namjestio na budu veći pošto su mi originalni(srednji) premali i potvrđena je promjena ali titlovi na tv-u nisu veći?

16 godina
neaktivan
offline
Netflix dostupan i u Hrvatskoj

pošto je poznato da novi Edge ljepotan baziran na chromiumu, jedini ima pravi 1080p strim, dok ostali browseri imaju 720p (preočito odmah na prvi pogled), a paralelno s tim, čak ni windows 10 aplikacija nema sliku kao Edge.

Znači ,mi na Edgu smo u velikom plusu što se tiče slike.

E sada... windows aplikacija ima 5.1 zvuk, dok (koliko sam ja prekopao), Edge ne može imati 5.1, kao ni ostalo browseri.

Kakav paradoks...aplikacija lošija slika, bolji zvuk....dok Edge, najbolja slika bez 5.1.

 

Ima li netko kakva iskustva, neka podijeli.  U startu zaboravite nekoć postojeće addonse za brovser...sve to prestane raditi.

Postoji li šansa da se Dolby ikako dovuče na browser i potegne source sa Netflixa?

(inače ja osobno zvučnu karticu preko spdf/optical držim na av risiver... svi filmovi kroz SMplayer odlaze sa 5.1 u risiver).

 PSA: Better picture quality using the Edge browser than with the Windows 10 app : netflix (reddit.com)

 

 

Zvuk 5.1 sam dobio kroz windows aplikaciju, ali je video  bitrate od 7000 brutalno veći kroz Edge i slika je kristalna.

kroz app se navodi FHD,ali bitrate je 3300.

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
Poruka je uređivana zadnji put sri 15.12.2021 21:32 (torrente).
 
1 0 hvala 1
2 godine
neaktivan
offline
Netflix dostupan i u Hrvatskoj

Imam par slobodnih Netflix slotova,ko je zainteresiran nek se javi u inbox.

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Netflix dostupan i u Hrvatskoj

Također imam par netflix mjesta slobodno. Zainteresirani neka se jave u inbox.

dk
Moj PC  
0 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Netflix dostupan i u Hrvatskoj

Ovo bi moglo biti odlično ako Netlfix ne zezne

 

BioShock' Film Adaptation Headed to Netflix

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Netflix dostupan i u Hrvatskoj
Kreso95 kaže...

Ovo bi moglo biti odlično ako Netlfix ne zezne

 

BioShock' Film Adaptation Headed to Netflix

Pitanje je u kojem smjeru će ići. Ako je plan napraviti čisti copy paste prvog dijela ne znam koliko bi ta ista priča bila upečatljiva na drugom mediju. Onako na prvu bi mi zanimljivija bila serija/mini serija koja bi obuhvatila i događaje prije ovih u samoj igri. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
13 godina
offline
Netflix dostupan i u Hrvatskoj

Ako netko ima koje mjesto za Netflix slobodno neka javi.

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Netflix dostupan i u Hrvatskoj
Command Prompt kaže...

Ako netko ima koje mjesto za Netflix slobodno neka javi.

 Pozdrav, imam još par slotova slobodno, tko treba neka se javi ;)

dk
9 godina
offline
Re: Netflix dostupan i u Hrvatskoj
Koso kaže...
Command Prompt kaže...

Ako netko ima koje mjesto za Netflix slobodno neka javi.

 Pozdrav, imam još par slotova slobodno, tko treba neka se javi ;)

1 slot, tko treba neka se javi ;)

dk
Poruka je uređivana zadnji put ned 6.3.2022 22:07 (Koso).
13 godina
offline
Netflix dostupan i u Hrvatskoj

Ukoliko netko ima još 1 slot viška nek se javi :)

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Netflix dostupan i u Hrvatskoj

PA netflix je jeftin ;) 3,6 eur najjaci paket preko turske. Jos kad podijelite na 4 ;)

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Netflix dostupan i u Hrvatskoj
Posmatrač kaže...

PA netflix je jeftin ;) 3,6 eur najjaci paket preko turske. Jos kad podijelite na 4 ;)

 

Kako primiti SMS potvrde kad ne da promijeniti Tursku...?

5 godina
offline
Re: Netflix dostupan i u Hrvatskoj
Command Prompt kaže...
Posmatrač kaže...

PA netflix je jeftin ;) 3,6 eur najjaci paket preko turske. Jos kad podijelite na 4 ;)

 

Kako primiti SMS potvrde kad ne da promijeniti Tursku...?

 Gift card... Ja i nemam registrovanu karticu na netflixu....Pokusavao sam dodati i nije islo a bilo aktivirano sa gift card. Kupio gift card ukucao kod prosloi sve bez problema tako da necu ni dodavati karticu.... Samo gift card moras kupiti u turskoj. Mora biti u valuti u kojoj se naplacuje inace. Sad cu dodavati svakih nekoliko mjeseci.....

14 godina
offline
Re: Netflix dostupan i u Hrvatskoj
Posmatrač kaže...

PA netflix je jeftin ;) 3,6 eur najjaci paket preko turske. Jos kad podijelite na 4 ;)

 A da li u tom slucaju imas i HRV titlove? 

14 godina
offline
Re: Netflix dostupan i u Hrvatskoj
KASA kaže...
Posmatrač kaže...

PA netflix je jeftin ;) 3,6 eur najjaci paket preko turske. Jos kad podijelite na 4 ;)

 A da li u tom slucaju imas i HRV titlove? 

 

Imaš. U slučaju da ipak ne, mislim da je dovoljno uključiti taj jezik u postavkama računa.

Poruka je uređivana zadnji put sri 30.3.2022 17:36 (Trawis).
5 godina
offline
Re: Netflix dostupan i u Hrvatskoj
KASA kaže...
Posmatrač kaže...

PA netflix je jeftin ;) 3,6 eur najjaci paket preko turske. Jos kad podijelite na 4 ;)

 A da li u tom slucaju imas i HRV titlove? 

 Sve radi najnormalnije...

9 godina
offline
Netflix dostupan i u Hrvatskoj

Lp, jeli još radi ova metoda kupnje netflixa preko Turske , jer negdje sam procitao da više ne radi pa ako tko slucajno zna ( u zadnje vrijeme) 

Hvala unaprijed

 
1 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Netflix dostupan i u Hrvatskoj
MaciStyle kaže...

Lp, jeli još radi ova metoda kupnje netflixa preko Turske , jer negdje sam procitao da više ne radi pa ako tko slucajno zna ( u zadnje vrijeme) 

Hvala unaprijed

 Ja dopunio prije 10tak dana.... Uostalom probaj....

9 godina
offline
Netflix dostupan i u Hrvatskoj

Nije nego nisam do sada koristio netflix a citam da kasnije trazi nekakav broj mobitela za potvrdu ili tako nesto . Gdje vi uzimate gift cardove turske . Vidim da ima g2a i takve stranice , neznam gdje je najbolje

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Netflix dostupan i u Hrvatskoj
MaciStyle kaže...

Nije nego nisam do sada koristio netflix a citam da kasnije trazi nekakav broj mobitela za potvrdu ili tako nesto . Gdje vi uzimate gift cardove turske . Vidim da ima g2a i takve stranice , neznam gdje je najbolje

 ja uzimam na g2a. dodje na mail za minut prekopiras u netflix i to je to. Broj telefona ti trazi kod registracije. Registruj se u hrvatskoj a upltau izvrsi preko vpna....

 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice