Netflix dostupan i u Hrvatskoj

poruka: 1.593
|
čitano: 544.173
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Netflix dostupan i u Hrvatskoj".
12 godina
offline
Netflix dostupan i u Hrvatskoj

Uzeo sam uhd pretplatu pa ako je neko zainteresiran da podijelimo neka se javi

 
2 0 hvala 1
9 godina
offline
Netflix dostupan i u Hrvatskoj

Jel moguce ubacit titlove na Smart TVu?

Barcelona - Mes que un club
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Netflix dostupan i u Hrvatskoj
Ne, ako mislis na "custom" titlove.
16 godina
offline
Netflix dostupan i u Hrvatskoj

Nisam koristio Netflix nikada, ali sad gledam uzeti, vidim da je 12€ pretplata za 4 računa. Ono što mene tu zanima je podjela, tj mogu li ja imati npr:

1. račun isti login podatci za laptop i mobitel (ne gledam u isto vrijeme)

2. račun login na laptopu

3. račun login na tvu

4. račun login na tvu i mobitelu.

 

Znači 4 ljudi gleda odjednom npr, svaki na svom uređaju i to funkcionira, to mi je jasno. Po logici se ja sa svojim login podatcima mogu prebacivati i gledati gdje i kad hoću, tj nekad na laptopu nekad na mobitelu? Glupo pitanje ali bolje provjeriti.

http://www.njuskalo.hr/korisnik/VTxCRO
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Netflix dostupan i u Hrvatskoj
Da, nema veze s čega gledaš, bitno da nije u isto vrijeme, ja gledam na mobitelu, računalu i tv-u. Isto djelim pretplatu s još troje ljudi.
16 godina
offline
Re: Netflix dostupan i u Hrvatskoj

Pričao sad s frendom koji ima Netflix pa mi potvrdio. Hvala!

http://www.njuskalo.hr/korisnik/VTxCRO
12 godina
offline
Netflix dostupan i u Hrvatskoj

Ima tko poteškoća s netflixom zadnjih dan-dva?

 

Na dosta toga što želim pokrenuti baca ovu grešku. Pokušo sam i hard reset sw-a od telke.

Živjeti u svijetu i pritom ne biti svjestan smisla svijeta isto je kao i lutati velikom knjižnicom i pritom ne doticati knjige
 
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Netflix dostupan i u Hrvatskoj

Jesi probao na nekom drugom uređaju? 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Netflix dostupan i u Hrvatskoj
ramzocro-HCR kaže...

Ima tko poteškoća s netflixom zadnjih dan-dva?

 

Na dosta toga što želim pokrenuti baca ovu grešku. Pokušo sam i hard reset sw-a od telke.

vauu ja dobre crne :)

Poruka je uređivana zadnji put pon 6.4.2020 21:59 (error_666).
9 godina
online
Netflix dostupan i u Hrvatskoj

Baš danas gledao seriju i nikakvih problema nisam imao. Kod mene radi sasvim normalno.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Netflix dostupan i u Hrvatskoj

Ne znam je li to netko podijelio tu. Naime, svi koji imaju Revolut mogu neograničeno imati free Netflix, samo trebaju štancat mailove (to je par min posla). U Revolut aplikaciji pod Kartice->Dodaj karticu->Virtualna->Jednokratna odaberete jednokratnu karticu i pri registraciji na Netflixu unesete taj broj kartice te se automatski kartica poništi. Idući mjesec novi mail, nova jednokratna kartica i tako dok vam ne dosadi hehe

 

Budući da su smanjili bitrate, a cijenu ostavili istu mislim da ne biste trebali imati grižnju savjesti

Poruka je uređivana zadnji put uto 7.4.2020 13:46 (FileFicho).
Moj PC  
6 0 hvala 3
12 godina
offline
Netflix dostupan i u Hrvatskoj

Trenutno je tolko odvratna slika da ne koristim iako imam besplatno preko frenda, radije skidam torrente i gledam preko Plexa. Uzas.

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Netflix dostupan i u Hrvatskoj
FileFicho kaže...

Ne znam je li to netko podijelio tu. Naime, svi koji imaju Revolut mogu neograničeno imati free Netflix, samo trebaju štancat mailove (to je par min posla). U Revolut aplikaciji pod Kartice->Dodaj karticu->Virtualna->Jednokratna odaberete jednokratnu karticu i pri registraciji na Netflixu unesete taj broj kartice te se automatski kartica poništi. Idući mjesec novi mail, nova jednokratna kartica i tako dok vam ne dosadi hehe

 

Budući da su smanjili bitrate, a cijenu ostavili istu mislim da ne biste trebali imati grižnju savjesti

 Netflix ne prihvaca Revolut kartice bas iz tog razloga vec neko vrijeme.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. Provokator starog kova
12 godina
offline
Re: Netflix dostupan i u Hrvatskoj
mind_challenge kaže...
FileFicho kaže...

Ne znam je li to netko podijelio tu. Naime, svi koji imaju Revolut mogu neograničeno imati free Netflix, samo trebaju štancat mailove (to je par min posla). U Revolut aplikaciji pod Kartice->Dodaj karticu->Virtualna->Jednokratna odaberete jednokratnu karticu i pri registraciji na Netflixu unesete taj broj kartice te se automatski kartica poništi. Idući mjesec novi mail, nova jednokratna kartica i tako dok vam ne dosadi hehe

 

Budući da su smanjili bitrate, a cijenu ostavili istu mislim da ne biste trebali imati grižnju savjesti

 Netflix ne prihvaca Revolut kartice bas iz tog razloga vec neko vrijeme.

Ja 2.4. napravio novi racun sa Revolut karticom bez problema

Poruka je uređivana zadnji put uto 7.4.2020 17:16 (FileFicho).
12 godina
neaktivan
offline
Netflix dostupan i u Hrvatskoj

Netflix također prihvaća TransferWise debit (prepaid) MC karticu, a koju možete dobiti plastićnu na vašu adresu ili virtualnu . Evo koga zanima ovdje je link : TransferWise Bank

"Just A Dream ".
Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Netflix dostupan i u Hrvatskoj
Minneyar kaže...

Trenutno je tolko odvratna slika da ne koristim iako imam besplatno preko frenda, radije skidam torrente i gledam preko Plexa. Uzas.

 Hmm,nisam primjetio degradaciju slike ,baš sinoć gledao better call saul

16 godina
offline
Re: Netflix dostupan i u Hrvatskoj
Ja isto uredno gledam sve, slika kao i inace, nista ne kuzim da su smanjili kvalitetu.
Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
14 godina
odjavljen
offline
Re: Netflix dostupan i u Hrvatskoj
error_666 kaže...
Minneyar kaže...

Trenutno je tolko odvratna slika da ne koristim iako imam besplatno preko frenda, radije skidam torrente i gledam preko Plexa. Uzas.

 Hmm,nisam primjetio degradaciju slike ,baš sinoć gledao better call saul

 Onda si ćorav ko glista lol, slika je katastrofa, pogotovo u toj seriji.

http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
12 godina
offline
Netflix dostupan i u Hrvatskoj

ok okulista , kako ti kažeš 

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Netflix dostupan i u Hrvatskoj
Jakovp kaže...
error_666 kaže...
Minneyar kaže...

Trenutno je tolko odvratna slika da ne koristim iako imam besplatno preko frenda, radije skidam torrente i gledam preko Plexa. Uzas.

 Hmm,nisam primjetio degradaciju slike ,baš sinoć gledao better call saul

 Onda si ćorav ko glista lol, slika je katastrofa, pogotovo u toj seriji.

Slika je dosta lošija da, svakako. Možda na HD i ne toliko, ali na 4K je razlika itekako vidljiva u odnosu na par mjeseci prije.

12 godina
offline
Netflix dostupan i u Hrvatskoj

Ne znam, moguće da je nekima tako,ali kako rekoh slika je kao što je i bila na  4K .Nemam razloga lagati, nemam njihove dionice nit mi je tatino :D

Poruka je uređivana zadnji put uto 7.4.2020 19:22 (error_666).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Netflix dostupan i u Hrvatskoj
error_666 kaže...
ramzocro-HCR kaže...

Ima tko poteškoća s netflixom zadnjih dan-dva?

 

Na dosta toga što želim pokrenuti baca ovu grešku. Pokušo sam i hard reset sw-a od telke.

vauu ja dobre crne :)

 Šta očekuješ od najjeftinije hisense 4k telke?(130-plaćena 1900kn). Genijalac.

 

Probo na drugim uređajima, do brzine interneta je. Jer danas uredno radi kad sam se spojio ženi na njezin mob.

Živjeti u svijetu i pritom ne biti svjestan smisla svijeta isto je kao i lutati velikom knjižnicom i pritom ne doticati knjige
12 godina
offline
Re: Netflix dostupan i u Hrvatskoj
ramzocro-HCR kaže...
error_666 kaže...
ramzocro-HCR kaže...

Ima tko poteškoća s netflixom zadnjih dan-dva?

 

Na dosta toga što želim pokrenuti baca ovu grešku. Pokušo sam i hard reset sw-a od telke.

vauu ja dobre crne :)

 Šta očekuješ od najjeftinije hisense 4k telke?(130-plaćena 1900kn). Genijalac.

 

Probo na drugim uređajima, do brzine interneta je. Jer danas uredno radi kad sam se spojio ženi na njezin mob.

 Opusti se , nisam mislio ništa loše... e  svašta će čovjek vidjet ovdje 

na neke očito izolacija pogubno djeluje

Poruka je uređivana zadnji put uto 7.4.2020 20:05 (error_666).
9 godina
odjavljen
offline
Re: Netflix dostupan i u Hrvatskoj
S obzirom da imam full hd tv, ja ne vidim nikakvu razliku u slici. Evo sad sam opet uključio Better Call Saul i po meni je slika ista kao i prije mjesec dana.

Očito ovi koji inače imaju 4k vide razliku ili su jednostavno picajzle pa gledaju svaku sitnicu.
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Netflix dostupan i u Hrvatskoj

 nema razlike ,sve isto i na 4K ..Brzina streama je 17 -18 Mbps u network testu kao i uvijek.

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Re: Netflix dostupan i u Hrvatskoj
kbenzema kaže...
S obzirom da imam full hd tv, ja ne vidim nikakvu razliku u slici. Evo sad sam opet uključio Better Call Saul i po meni je slika ista kao i prije mjesec dana.

Očito ovi koji inače imaju 4k vide razliku ili su jednostavno picajzle pa gledaju svaku sitnicu.

 Ma vidi se i na full hd. Ako to uopće možemo nazvati full hd... Mislim da se razumijemo, pogledam ja to bez beda, ali da je isto kao prije, nije ni blizu. Pa smanjili su bitrate na 25% od originalnog ako se ne varam, to ne može biti ni blizu.

http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
12 godina
offline
Netflix dostupan i u Hrvatskoj

Bilo je par dana losije ali sad ide sve kako treba,4K Dolby Vision...LG OLED B8!!

AUDIOFIL
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Netflix dostupan i u Hrvatskoj
FileFicho kaže...
mind_challenge kaže...
FileFicho kaže...

Ne znam je li to netko podijelio tu. Naime, svi koji imaju Revolut mogu neograničeno imati free Netflix, samo trebaju štancat mailove (to je par min posla). U Revolut aplikaciji pod Kartice->Dodaj karticu->Virtualna->Jednokratna odaberete jednokratnu karticu i pri registraciji na Netflixu unesete taj broj kartice te se automatski kartica poništi. Idući mjesec novi mail, nova jednokratna kartica i tako dok vam ne dosadi hehe

 

Budući da su smanjili bitrate, a cijenu ostavili istu mislim da ne biste trebali imati grižnju savjesti

 Netflix ne prihvaca Revolut kartice bas iz tog razloga vec neko vrijeme.

Ja 2.4. napravio novi racun sa Revolut karticom bez problema

 Ja par tjedana prije nikako nisam mogao ni s virtualnom ni s pravom Revolut karticom. Imas Revolut Visu ili Mastercard?

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. Provokator starog kova
12 godina
offline
Re: Netflix dostupan i u Hrvatskoj
mind_challenge kaže...
FileFicho kaže...
mind_challenge kaže...
FileFicho kaže...

Ne znam je li to netko podijelio tu. Naime, svi koji imaju Revolut mogu neograničeno imati free Netflix, samo trebaju štancat mailove (to je par min posla). U Revolut aplikaciji pod Kartice->Dodaj karticu->Virtualna->Jednokratna odaberete jednokratnu karticu i pri registraciji na Netflixu unesete taj broj kartice te se automatski kartica poništi. Idući mjesec novi mail, nova jednokratna kartica i tako dok vam ne dosadi hehe

 

Budući da su smanjili bitrate, a cijenu ostavili istu mislim da ne biste trebali imati grižnju savjesti

 Netflix ne prihvaca Revolut kartice bas iz tog razloga vec neko vrijeme.

Ja 2.4. napravio novi racun sa Revolut karticom bez problema

 Ja par tjedana prije nikako nisam mogao ni s virtualnom ni s pravom Revolut karticom. Imas Revolut Visu ili Mastercard?

Opisao sam u postu koji si citirao...koristim virtualne jednokratne.

Ako mislis fizičku, imam Visu, koju sam naručio iz jednog jedinog razloga jer je bila besplatna i nikad koristio

16 godina
offline
Netflix dostupan i u Hrvatskoj

Jel i vama nedostupan Netflix?

LOL: Crobrother
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice