Netflix dostupan i u Hrvatskoj

poruka: 1.593
|
čitano: 543.241
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Netflix dostupan i u Hrvatskoj".
14 godina
offline
Netflix dostupan i u Hrvatskoj

 Svaki dobar VPN se plaća naravno.

 

NordVPN meni npr. ne radi više s Netflixom (navodno je prije radio), dok ExpressVPN je mislim radi.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Netflix dostupan i u Hrvatskoj

preko express vpn radi, i to jako dobro

 

u mom sucaju puno bolje nego bez vpn

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Netflix dostupan i u Hrvatskoj
sseennoonn kaže...
icek_picek kaže...

jel radi to prek bilo koje vpn aplikacije? Tipa ako na mobu instaliram VPN aplikaciju oce mi automatski dat pregled svih u US/UK ili ima neka caka?

 

Edit: probao, ne radi :/

 Mislim da ne. Ja sam isprobavao preko tunnelbear VPNa  i iako sam vidio  US database (koji je ofc puno veci) nije mi dalo da pokrenem išta. Onda je pisalo da prvo ugasim vpn i onda  pokrenem aplikaciju.Al ima na googleu koji VPNovi  rade...a i vj netko na forumu koristi neki vpn 

 Ja koristim zadnjih par godina Express VPN, provjereno radi US Netflix, a i ostali (UK, Australija, Kanada etc), jer nekad zna biti na  recimo australskom nesto sto nema na drugima  pa onda samo saltam. Placam 100 dolara godisnje. A i to mozes dijeliti sa nekim ako hoces sniziti cijenu  jer podrzava 4 uredjaja istovremeno.

 

DEEMon kaže...

Nek mi netko pojasni malo to oko VPN-a.

Imam frenda u USA, ako mi on da svoj acc neću imati pristup Američkoj bazi osim ako se ne spojim VPN-om?

Što kad on dođe u Hrvatsku i želi gledati Netflix, dobiti će bazu iz Hrvatske?

 

Da, nema veze gdje je napravljen acc, on vuce sadrzaj baziran na IP adresi, tako da ako frend dodje u Hrvatsku, imat ce nas sadzraj a ne US.

Poruka je uređivana zadnji put pon 3.2.2020 17:54 (geronimo4661).
9 godina
offline
Netflix dostupan i u Hrvatskoj

Pridružio bi se nekome tko bi uzeo 4k netflix pretplatu ili mi preporučite nekog provjerenog sellera na aliexpressu.

Hvala!

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Netflix dostupan i u Hrvatskoj

imas  na ebay za 3 4 dolara UHD paket , ali za  smart TV nece ici ( navodno netflix blokira mac adrese televizora  , bar tako mi je seller rekao) , dok na ostalim uredjajima radi perfektno.  

15 godina
offline
Re: Netflix dostupan i u Hrvatskoj

jel radi nekome express vpn na netflix, hulu i slicnim aplikacijama ali da je na firetv 4k sticku?, probao sam nord vpn al mi javlja uvijek u netflixu da je ukljucen vpn ili proxy bla bla...dok naprimjer nordvpn mi radi na philips android tvu al netflix aplikacija 5.6 verzija, ne smije biti novija inace ne radi

battletag:MasnaKrvavic#2275
Poruka je uređivana zadnji put sri 5.2.2020 20:24 (dado16).
10 godina
offline
Re: Netflix dostupan i u Hrvatskoj
imas krekanu verziju express vpna za android, stavi si na stik i uzivaj
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Netflix dostupan i u Hrvatskoj
dado16 kaže...

jel radi nekome express vpn na netflix, hulu i slicnim aplikacijama ali da je na firetv 4k sticku?, probao sam nord vpn al mi javlja uvijek u netflixu da je ukljucen vpn ili proxy bla bla...dok naprimjer nordvpn mi radi na philips android tvu al netflix aplikacija 5.6 verzija, ne smije biti novija inace ne radi

 Na nordu imaš točno određene servere koji rade na netflix, npr. USA #505 radi trenutno, provjereno kod mene. Moraš guglati popis servera, stalno se mijenja.

4 godine
neaktivan
offline
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Netflix dostupan i u Hrvatskoj
Jel moze na smarttv Vpn neki ikako?
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Netflix dostupan i u Hrvatskoj
error_666 kaže...
Jel moze na smarttv Vpn neki ikako?

 Na android smart tv može preko normalne aplikacije

 

Na ostale smart tv jedino preko DNS-a (guglaj za svoj tv kakvi imaš, ja imam samsung tizen os - za njega ima tutoriala)

15 godina
offline
Re: Netflix dostupan i u Hrvatskoj
dmanz kaže...
dado16 kaže...

jel radi nekome express vpn na netflix, hulu i slicnim aplikacijama ali da je na firetv 4k sticku?, probao sam nord vpn al mi javlja uvijek u netflixu da je ukljucen vpn ili proxy bla bla...dok naprimjer nordvpn mi radi na philips android tvu al netflix aplikacija 5.6 verzija, ne smije biti novija inace ne radi

 Na nordu imaš točno određene servere koji rade na netflix, npr. USA #505 radi trenutno, provjereno kod mene. Moraš guglati popis servera, stalno se mijenja.

 ma nece i nece, cim upalim vpn prepozna da imam vpn.... evo probao sa express vpnom apsolutno svaki server radi, radi mi i netflix,hulu,imdb tv, hbo now itd....tako da sam sad zadovoljan sa expressom, nord mi je sad višak al nek se nađe ak za nest drugo zatreba

battletag:MasnaKrvavic#2275
4 godine
neaktivan
offline
Re: Netflix dostupan i u Hrvatskoj
dado16 kaže...
dmanz kaže...
dado16 kaže...

jel radi nekome express vpn na netflix, hulu i slicnim aplikacijama ali da je na firetv 4k sticku?, probao sam nord vpn al mi javlja uvijek u netflixu da je ukljucen vpn ili proxy bla bla...dok naprimjer nordvpn mi radi na philips android tvu al netflix aplikacija 5.6 verzija, ne smije biti novija inace ne radi

 Na nordu imaš točno određene servere koji rade na netflix, npr. USA #505 radi trenutno, provjereno kod mene. Moraš guglati popis servera, stalno se mijenja.

 ma nece i nece, cim upalim vpn prepozna da imam vpn.... evo probao sa express vpnom apsolutno svaki server radi, radi mi i netflix,hulu,imdb tv, hbo now itd....tako da sam sad zadovoljan sa expressom, nord mi je sad višak al nek se nađe ak za nest drugo zatreba

 Kakav je Hulu

15 godina
offline
Re: Netflix dostupan i u Hrvatskoj
personauserCRO kaže...
dado16 kaže...
dmanz kaže...
dado16 kaže...

jel radi nekome express vpn na netflix, hulu i slicnim aplikacijama ali da je na firetv 4k sticku?, probao sam nord vpn al mi javlja uvijek u netflixu da je ukljucen vpn ili proxy bla bla...dok naprimjer nordvpn mi radi na philips android tvu al netflix aplikacija 5.6 verzija, ne smije biti novija inace ne radi

 Na nordu imaš točno određene servere koji rade na netflix, npr. USA #505 radi trenutno, provjereno kod mene. Moraš guglati popis servera, stalno se mijenja.

 ma nece i nece, cim upalim vpn prepozna da imam vpn.... evo probao sa express vpnom apsolutno svaki server radi, radi mi i netflix,hulu,imdb tv, hbo now itd....tako da sam sad zadovoljan sa expressom, nord mi je sad višak al nek se nađe ak za nest drugo zatreba

 Kakav je Hulu

 sviđa mi se, ima dost sadržaja, a ja sam ga uzeo hulu+hbo, tako da mi je unutar hulua dostupan i hbo sadržaj pa ne moram imat dve pretplate primjer hulu i hbo now.... kad bi poredao po broju sadržaja mislim da ipak tu jos uvijek ima najviše netflix al odma za njim je hulu, koliko mi se cini ima vise sadržaja nego amazon prime video...svi sadržaji su minimum 1080p koliko vidim po kvaliteti slike(imam 165 cm tv pa primjetim cim je manje od 1080p), dostupan je engleski prijevod ko i u netflixu....takoder hulu ima i live tv sa americkim kanalima i dost solidan izbor kanala moram priznat(imaju titlove engleske)

battletag:MasnaKrvavic#2275
Poruka je uređivana zadnji put pet 7.2.2020 21:29 (dado16).
6 godina
offline
Re: Netflix dostupan i u Hrvatskoj

Da se staviti 5 profila, ali istovremeno samo 4 profila mogu gledati.

12 godina
offline
Re: Netflix dostupan i u Hrvatskoj
dmanz kaže...
error_666 kaže...
Jel moze na smarttv Vpn neki ikako?

 Na android smart tv može preko normalne aplikacije

 

Na ostale smart tv jedino preko DNS-a (guglaj za svoj tv kakvi imaš, ja imam samsung tizen os - za njega ima tutoriala)

 imam LG , znam za DNS . koristio sam getflix , dok je radilo radilo je odlicno , ali stali su im u kraj :(  .... doduse , nisam probavao u zadnje vrijeme , mozda opet radi , trebam provjerit . 

15 godina
offline
Re: Netflix dostupan i u Hrvatskoj
error_666 kaže...
dmanz kaže...
error_666 kaže...
Jel moze na smarttv Vpn neki ikako?

 Na android smart tv može preko normalne aplikacije

 

Na ostale smart tv jedino preko DNS-a (guglaj za svoj tv kakvi imaš, ja imam samsung tizen os - za njega ima tutoriala)

 imam LG , znam za DNS . koristio sam getflix , dok je radilo radilo je odlicno , ali stali su im u kraj :(  .... doduse , nisam probavao u zadnje vrijeme , mozda opet radi , trebam provjerit . 

 nijedan ti dns nebude radio, najbolje da direktno u routeru napravis vpn, ili ddns preko express vpna

battletag:MasnaKrvavic#2275
12 godina
offline
Re: Netflix dostupan i u Hrvatskoj
Aha znaci ne vrijedi ni pokusavati.
A to sto govoris bi moglo na smartTV u? :)
Poruka je uređivana zadnji put ned 9.2.2020 1:37 (error_666).
14 godina
offline
Netflix dostupan i u Hrvatskoj

Ma na taj ddns od expressVPN sam i mislio, mislim da ti je to jedina opcija ako nemaš router na koji se može staviti VPN

Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Netflix dostupan i u Hrvatskoj

nisam radio nikad sa tim pa da pitam , jesu  ovo VPN opcije na routeru ? 

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Netflix dostupan i u Hrvatskoj

Jel koristi netko ExpressVPN za netflix? Razmisljam nabaviti kako bi dobio US netflix... Al nisam siguran kak to tocno funkcionira. Dakle, trenutno sam na accountu od prijatelja (HR account), i ako sad slozim VPN kod sebe na routeru, hocu li automatski imati US naslove na tom accountu? Ako trebam i novi netflix account, onda nista...

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Re: Netflix dostupan i u Hrvatskoj
Minneyar kaže...

Jel koristi netko ExpressVPN za netflix? Razmisljam nabaviti kako bi dobio US netflix... Al nisam siguran kak to tocno funkcionira. Dakle, trenutno sam na accountu od prijatelja (HR account), i ako sad slozim VPN kod sebe na routeru, hocu li automatski imati US naslove na tom accountu? Ako trebam i novi netflix account, onda nista...

 Ja sam to isprobao sa ExpressVPN i otvorit će ti se USA katalog i sa tim tvojim hr accountom od prijatelja.

Poruka je uređivana zadnji put sri 12.2.2020 9:07 (Wizards).
11 godina
offline
Re: Netflix dostupan i u Hrvatskoj
Minneyar kaže...

Jel koristi netko ExpressVPN za netflix? Razmisljam nabaviti kako bi dobio US netflix... Al nisam siguran kak to tocno funkcionira. Dakle, trenutno sam na accountu od prijatelja (HR account), i ako sad slozim VPN kod sebe na routeru, hocu li automatski imati US naslove na tom accountu? Ako trebam i novi netflix account, onda nista...

Da, imat ces US naslove na tom accountu, ne trebas novi Netflix account.

9 godina
offline
Re: Netflix dostupan i u Hrvatskoj
Zainteresiran sam za dijeljenje paketa, ako netko ima mjesta...

Preferiram UHD pretplatu, HD je isto OK.

Hvala!
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Netflix dostupan i u Hrvatskoj
avangard00 kaže...
Zainteresiran sam za dijeljenje paketa, ako netko ima mjesta...

Preferiram UHD pretplatu, HD je isto OK.

Hvala!

 ak ne nađes nikoga imas ovdje ispadne te 5 dolara, sve legalno pa et cisto da znas

battletag:MasnaKrvavic#2275
10 godina
offline
Netflix dostupan i u Hrvatskoj

Je li moguće zalijepi npr. opensubtitles prijevod na Netflix ? Za sadržaje koji nisu lokalizirani ?

 

Koliko vidim, ima opcija sa onim ekstenzijama za Chrome ili Firefox, pa download titl, pa neki Subflix, konvertiranje... Malo komplicirano. Ili nije ?

 

Ako instaliram Netflix addon za Kodi, treba li mi VPN ? Mogu li bez njega ?

 

Hvala na svakoj pomoći. Ako ovo ne uspije, nakon Better caul Saula i Narcosa, koji imaju prijevod, možda počnem vježbat engleski malo

HZV
 
1 0 hvala 1
11 godina
offline
Re: Netflix dostupan i u Hrvatskoj
spilice05 kaže...

Je li moguće zalijepi npr. opensubtitles prijevod na Netflix ? Za sadržaje koji nisu lokalizirani ?

 

Koliko vidim, ima opcija sa onim ekstenzijama za Chrome ili Firefox, pa download titl, pa neki Subflix, konvertiranje... Malo komplicirano. Ili nije ?

 

Ako instaliram Netflix addon za Kodi, treba li mi VPN ? Mogu li bez njega ?

 

Hvala na svakoj pomoći. Ako ovo ne uspije, nakon Better caul Saula i Narcosa, koji imaju prijevod, možda počnem vježbat engleski malo

 

Greenfish subititle player to moze. Samo uploadas titlove u taj program, i stavis preko filma kojeg si pustio na Netflixu. Jedino ces morati podesiti da ti titlovi krenu u isto vrijeme kad i film.

Poruka je uređivana zadnji put uto 25.2.2020 13:52 (geronimo4661).
4 godine
neaktivan
offline
Re: Netflix dostupan i u Hrvatskoj
spilice05 kaže...

Je li moguće zalijepi npr. opensubtitles prijevod na Netflix ? Za sadržaje koji nisu lokalizirani ?

 

Koliko vidim, ima opcija sa onim ekstenzijama za Chrome ili Firefox, pa download titl, pa neki Subflix, konvertiranje... Malo komplicirano. Ili nije ?

 

Ako instaliram Netflix addon za Kodi, treba li mi VPN ? Mogu li bez njega ?

 

Hvala na svakoj pomoći. Ako ovo ne uspije, nakon Better caul Saula i Narcosa, koji imaju prijevod, možda počnem vježbat engleski malo

 

Ovo na Chromeu sa tim extenzijama je prelako koristit,evo ti par screenshotova kako je  kod mene to sve fluidno posloženo i ja uvik na ovim hakiranim Netflix accountima za par sekundi sam skinem,konvertiram i zaljepim titl.Par poteza viruj mi.

 

https://imgur.com/tM16rQO

https://imgur.com/YYhAsho

https://imgur.com/24KxcPI

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 25.2.2020 13:59 (Wizards).
10 godina
offline
Netflix dostupan i u Hrvatskoj

Ajde probat ću, iako Netflix mislim gledat na Android Tv pa tražim najlakši, najbrži i najpraktičniji način.

HZV
 
0 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Re: Netflix dostupan i u Hrvatskoj
spilice05 kaže...

Ajde probat ću, iako Netflix mislim gledat na Android Tv pa tražim najlakši, najbrži i najpraktičniji način.

 Ma šta se zamaraš sa tin netflixom?

Lipi moj čovik uzmi ko i ja pa instaliraj na android TVZion apk - https://zionapp.live

Kupi za sitnu lovicu skoro pa đaba ZionClub (5 uređaja) i plati Real Debrid povoljan cloud torrent link streaming servis.

To fino u postavkama poveži plus poveži i OpenSubtitles account i imaš lip pregledan app povezan sa Traktom i njegovim mnogobrojnim listama,moš slagat i svoje.

Ja otkad to imam na Netflix više ne obraćam pažnju.

Svaku večer 4K filmovi i serije fluidno klize sa našim titlovima (rade č,ć,š i ž).

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice