Netflix dostupan i u Hrvatskoj

poruka: 1.593
|
čitano: 543.576
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Netflix dostupan i u Hrvatskoj".
16 godina
odjavljen
offline
Re: Netflix dostupan i u Hrvatskoj
Dodinho kaže...

Ima kakvih naznaka da će u budućnosti biti hrvatskih titlova za serije? Stavio bi starcima u dnevni boravak, ali bez titlova im ništa ne znači.

 

Ja se nadovezujem pitanjem...

 

Navodno dosta serija i filmova vec podrzava titlove ali isti nisu dostupni buduci da sam lociran u irskoj pa su HR titlovi kao opcija nedostupni na UI. Jel ima neki override za to?

Freak Show Inc.
10 godina
offline
Re: Netflix dostupan i u Hrvatskoj

Petko...probaj VPN ak imaš kaki? 

 

Što se tiče HR titlova još nisam naletio na niti jedan sadržaj sa njima - jedino šta sam naletio pred par tjedana je naša serija Novine...al tu ti i onak ne trebaju tutlovi...možda probat gledat sa EN titlovima sam da vidimo kak dobro prevode naše jezične vratolomije  

BF3/BF4 nick : jabooka_KAOS (singing Derp Derp Derpidy)
16 godina
odjavljen
offline
Re: Netflix dostupan i u Hrvatskoj
jabooka kaže...

Petko...probaj VPN ak imaš kaki? 

 

Što se tiče HR titlova još nisam naletio na niti jedan sadržaj sa njima - jedino šta sam naletio pred par tjedana je naša serija Novine...al tu ti i onak ne trebaju tutlovi...možda probat gledat sa EN titlovima sam da vidimo kak dobro prevode naše jezične vratolomije  

 

A nemam. Imam samo u USA svoj vpn server. Nisam siguran da mogu u HR dici istu stvar 

Freak Show Inc.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Netflix dostupan i u Hrvatskoj
Ja imam britanski netflix i imam hr titlove ali samo na jednoj seriji (zaboravio kojoj).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Netflix dostupan i u Hrvatskoj

@Petko

 

Probaj tražit u Netflix-u "Subtitles in Croatian" - meni tako pokaže sve sadržaje sa našim tiltovljem 

 

BF3/BF4 nick : jabooka_KAOS (singing Derp Derp Derpidy)
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Netflix dostupan i u Hrvatskoj
jabooka kaže...

@Petko

 

Probaj tražit u Netflix-u "Subtitles in Croatian" - meni tako pokaže sve sadržaje sa našim tiltovljem 

 

 

Kad otvorim house of cards nemam ih. Niti bilo sta drugo sa HR titlovima. Navodno zbog geo lokacije UI smatra da nema potrebe nuditi mi HR titlove

Freak Show Inc.
10 godina
offline
Re: Netflix dostupan i u Hrvatskoj
Friday kaže...
jabooka kaže...

@Petko

 

Probaj tražit u Netflix-u "Subtitles in Croatian" - meni tako pokaže sve sadržaje sa našim tiltovljem 

 

 

Kad otvorim house of cards nemam ih. Niti bilo sta drugo sa HR titlovima. Navodno zbog geo lokacije UI smatra da nema potrebe nuditi mi HR titlove

 

E jbg...sorry...geo lokator i masonska posla  ...glupavo je sve to, al trenutno tak "štite" autorska prava. Jedina opcija ti je neki prokušani VPN koji dobro radi sa Netflixom - ako ti je HR titl na Netflixu zaista jako važan (žena, djeca, tetka, pašanac...) 

BF3/BF4 nick : jabooka_KAOS (singing Derp Derp Derpidy)
10 godina
neaktivan
offline
Re: Netflix dostupan i u Hrvatskoj
Friday kaže...
Dodinho kaže...

Ima kakvih naznaka da će u budućnosti biti hrvatskih titlova za serije? Stavio bi starcima u dnevni boravak, ali bez titlova im ništa ne znači.

 

Ja se nadovezujem pitanjem...

 

Navodno dosta serija i filmova vec podrzava titlove ali isti nisu dostupni buduci da sam lociran u irskoj pa su HR titlovi kao opcija nedostupni na UI. Jel ima neki override za to?

 

Evo jedna metoda koju sam upravo isprobao i radi. Vi probajte s onim što vas interesira pa javite rezultate. (Isprobano na PC-u)

 

1. Pronađite odgovarajući titl.

- titlovi.com - filmovi

- podnapisi.net - filmovi

prijevodi-online.org - serije

 

2. Otiđite na stranicu http://subflicks.com/ kako biste uploadali skinuti titl i skinuli ga u konvertiranom DFXP formatu (druge Netflix ne podržava).

 

3. Pokrenite film/seriju te pritisnite Ctrl+Alt+Shift+T kako biste učitali titl s vašeg diska.

 

4. Netflix and chill

 

Postoje i razni addonsi s kojima bi stvari trebale funkcionirati puno jednostavnije. Isprobao sam jedan koji nije funkcionirao, a dalje nisam isprobavao.

Ne znam kako stvari funkcioniraju s televizorima, ali možda bi se dalo nasnimiti titlove na stick i onda sa sticka učitavati. Malo se poigrajte. :)

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 18.12.2018 15:14 (Mackey).
10 godina
offline
Netflix dostupan i u Hrvatskoj

Vrlo rado bih se nekome prikrpao na Netflix, za paricu naravno, pa slobodno se javite na PM

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Netflix dostupan i u Hrvatskoj

Treba li nekom "pomoć" oko plaćanja pretplate za Netflix Ultra HD ? 😊 Na PM...

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Netflix dostupan i u Hrvatskoj

Također sam zainteresiran da pripomognem nekome oko plaćanja Uhd paketa, ako treba netko neka viče pomoću pp :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Netflix dostupan i u Hrvatskoj
Javi se
AUDIOFIL
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Netflix dostupan i u Hrvatskoj

Jel ima tko zainteresiran za pomoc oko stambenog kredita?

Freak Show Inc.
 
16 1 hvala 1
14 godina
online
Re: Netflix dostupan i u Hrvatskoj

Ja sam zainteresiran, pomoći.

 

Daj mi pošalji: presliku osobne, presliku bankovnih kartica (s obje strane), pin od navedenih, ime oca, majke, izvadak rodnog lista (NE stariji od 15dana), pristupne podatke od Origina,Stema, Uplay-a, Epic games-a,ime kućnoga ljubimca i/ili ime škole...

 

Da vidi ne muljaš li možda.

14 godina
online
Netflix dostupan i u Hrvatskoj

Ako netko ima višak mjesta, neka se javi pute PP. Koristio bi uslugu Netflixa najmanje godinu dana, tj. na duže radzdoblje.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Netflix dostupan i u Hrvatskoj

Također tražim nekoga za sharing ako ima slobodan slot, nek se javi na pm.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Netflix dostupan i u Hrvatskoj

U tom shareu, kolko je siguran pravi, originalni vlasnik računa? 

12 godina
offline
Re: Netflix dostupan i u Hrvatskoj
Armor kaže...

U tom shareu, kolko je siguran pravi, originalni vlasnik računa? 

 100%. Legalno mozes dijeliti s troje - tj 4 profila su ukljucena u pretplatu. A vjerojatno mozes i s vise, ja sam se u svoj profil spajao s jedno 4 razlicita uređaja i nikakvih problema (a ostala 3 profila koriste drugi ljudi).

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
12 godina
protjeran
offline
Re: Netflix dostupan i u Hrvatskoj
Armor kaže...

U tom shareu, kolko je siguran pravi, originalni vlasnik računa? 

 

Onoliko koliko ima povjerenja u druge. 

16 godina
offline
Re: Netflix dostupan i u Hrvatskoj
Armor kaže...

U tom shareu, kolko je siguran pravi, originalni vlasnik računa? 

 ja vec 4 godine dijelim account sa sestrom i dva frenda.

sestra u HR, mi u IE, apsolutno nikakvih problema

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
12 godina
offline
Re: Netflix dostupan i u Hrvatskoj
NiramX kaže...
Armor kaže...

U tom shareu, kolko je siguran pravi, originalni vlasnik računa? 

 

Onoliko koliko ima povjerenja u druge. 

 Taj koji dijeli s tobom moze koristit Netflix kao i ti,ja dobivam na mail obavijest svaki put kad se netko drugi spoji na moj racun sa druge lokacije od moje trenutne,on moze promijenit pass kao i ja,ali na moj mail se dobiva potvrda tako da Ja kao vlasnik sam u prednosti,ali ne vidim sto moze dobit s tim,preplata se svaki mijesec placa.

Samo nisam siguran koja je shema ako se Netflix gleda u isto vrijeme sa razlicitih lokacija.To me zanima.

AUDIOFIL
12 godina
protjeran
offline
Re: Netflix dostupan i u Hrvatskoj
volegradele kaže...
NiramX kaže...
Armor kaže...

U tom shareu, kolko je siguran pravi, originalni vlasnik računa? 

 

Onoliko koliko ima povjerenja u druge. 

 Taj koji dijeli s tobom moze koristit Netflix kao i ti,ja dobivam na mail obavijest svaki put kad se netko drugi spoji na moj racun sa druge lokacije od moje trenutne,on moze promijenit pass kao i ja,ali na moj mail se dobiva potvrda tako da Ja kao vlasnik sam u prednosti,ali ne vidim sto moze dobit s tim,preplata se svaki mijesec placa.

Samo nisam siguran koja je shema ako se Netflix gleda u isto vrijeme sa razlicitih lokacija.To me zanima.

 

Ako se gleda s različitih lokacija, nema razlike. Sve radi, dokle god ne zauzimaš više "mjesta" nego je navedeno u planu. 

16 godina
offline
Netflix dostupan i u Hrvatskoj

Sto se tice acc-a i vlasnika nema se tu nekih velikih problema.

Najveci problem tu lezi u povjerenju, problem je ako ja dam tebi pass, a ti onda bez znanja das curi/zeni, punici, nekom frendu i onda ja ododjem kuci da gledam Netflix kad ono poruka da se vec koristi na 4 uredjaja.

 

Najbolje radi kada acc dijele npr 4 osobe koje se medjusobno poznaju.

Nisam do sada iskusio bilo kakave probleme, cak imam frenda koji zivi u Njemackoj, on je vlasnik acc-a, a njegov acc koristi i frend koji je ovdje bez ikakvih problema. 

 
1 0 hvala 1
14 godina
offline
Netflix dostupan i u Hrvatskoj

Aj nek mi netko objasni kako je ovo another free trial i za koga ? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Netflix dostupan i u Hrvatskoj

Zna neko mozda neki legit US vpn da sigurno radi sa netflixom?

http://steamcommunity.com/id/BluePill/
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Netflix dostupan i u Hrvatskoj
Zna li itko kako ja u Njemackoj mogu stavit hr titlove?
Naso sam neki popis filmova koji kao imaju hrvatske titlove al kad ih otvorim nemam ponudeno samo eng i njem :S
 
0 0 hvala 0
13 godina
online
Re: Netflix dostupan i u Hrvatskoj

Nisam do sad naisao na filmove da imaju hr titlove. 

 

Jel to nesto novo ili ja nisam imao srece s pronalaskom titlova na hr?

12 godina
offline
Netflix dostupan i u Hrvatskoj

Koliko znam , samo par serija ima Hr tilove  (Daredevil , Punisher , Marco Polo , House of Dards i jos par ), i to ne sve sezone .

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Netflix dostupan i u Hrvatskoj

Mislim da vise uopce nema hrvatskih titlova , izgleda da je Netflix sve maknuo a prije su imale neke serije kao Narcosi , Stranger Things ,Marco Polo ... 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Netflix dostupan i u Hrvatskoj

Upravo probao probno razdoblje i zainteresiran sam za produljiti pretplatu pa ako netko zeli dijeliti troskove neka se javi u inbox...

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice