Nema džabe ni u starog Microsofta

poruka: 17
|
čitano: 4.558
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Nema džabe ni u starog Microsofta".
11 godina
protjeran
offline
Nema džabe ni u starog Microsofta

Jel bilo napomenuto da je besplatan samo u privatne svrhe? Naravno da je, i naravno da se za poslovne svrhe i dalje naplacuje... Sto bi sada MS trebao? Svoj software svima djelit đabe? Kao što ste spomenuli,"nema đabe ni u stare babe", i nez što se sada čudite ko pas jajetu, jer je MS odlucio i dalje naplacivat poslovnjacima, i svima koji se tako osjecaju?...Privatnim korisnicima je ovo odlicno, jer ga vise ne veze za Office365 licencu,vec samo treba imat MS racun...

Poruka je uređivana zadnji put pet 7.11.2014 19:21 (MasterPeace).
Moj PC  
15 2 hvala 0
15 godina
offline
Re: Nema džabe ni u starog Microsofta
MasterPeace kaže...

Jel bilo napomenuto da je besplatan samo u privatne svrhe? Naravno da je, i naravno da se za poslovne svrhe i dalje naplacuje... Sto bi sada MS trebao? Svoj software svima djelit đabe? Kao što ste spomenuli,"nema đabe ni u stare babe", i nez što se sada čudite ko pas jajetu, jer je MS odlucio i dalje naplacivat poslovnjacima, i svima koji se tako osjecaju?...

 

Ovaj, o cemu ti? Tko se cudi? Rista tvoj komentar je prvi a u clanku se nitko ne cudi naplati za poslovnu upotrebu, cak niti za osobnu na "pravom racunalu". 

Poruka je uređivana zadnji put pet 7.11.2014 18:20 (Igor101).
11 godina
protjeran
offline
Re: Nema džabe ni u starog Microsofta
Igor101 kaže...
MasterPeace kaže...

Jel bilo napomenuto da je besplatan samo u privatne svrhe? Naravno da je, i naravno da se za poslovne svrhe i dalje naplacuje... Sto bi sada MS trebao? Svoj software svima djelit đabe? Kao što ste spomenuli,"nema đabe ni u stare babe", i nez što se sada čudite ko pas jajetu, jer je MS odlucio i dalje naplacivat poslovnjacima, i svima koji se tako osjecaju?...

 

Ovaj, o cemu ti? Tko se cudi? Rista tvoj komentar je prvi a u clanku se nitko ne cudi naplati za poslovnu upotrebu, cak niti za osobnu na "pravom racunalu". 

"Koliko god da je vijest fantastična za krajnje korisnike diljem svijeta, teško je ne upitati se - u čemu je kvaka? Nitko nikada ne nudi "besplatan ručak" a da nešto ne traži zauzvrat, pogotovo ne golema globalna korporacija u vlasništvu gomile rezultata gladnih dioničara, kakva je Microsoft. Što će Microsoft dobiti za ponuđeni besplatni ručak?

Odgovor je - novac."

 

Mislim da, stvarno je cudno sto je odgovor novac... Poanta jest, da je ovaj clanak "otkrio toplu vodu"... Također,jedina kvaka je, da nema kvake... Napravis MS racun, i skineš Office sa Play,ili app storea,simple as that...

Poruka je uređivana zadnji put pet 7.11.2014 19:07 (MasterPeace).
16 godina
online
Nema džabe ni u starog Microsofta

Kojim povodom sad ovaj tekst? Nije li Office Mobile za Android odavno besplatan? Ili ima nešto novo?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Nema džabe ni u starog Microsofta
Ivan(4) kaže...

Kojim povodom sad ovaj tekst? Nije li Office Mobile za Android odavno besplatan? Ili ima nešto novo?

Nije bio (a i nije samo to novo):

 

http://www.bug.hr/vijesti/besplatan-office-ios-android/137443.aspx

...
14 godina
offline
Nema džabe ni u starog Microsofta

Sad će se Microsoft možda uspjeti probiti u firme. Jer firme uglavnom koriste Word perfect i pisaće mašine

Potpis!
Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Nema džabe ni u starog Microsofta
Eto kao sto sam rekao-
Daju dzabe pa svejedno ne valja.. Cudna li svijeta..
16 godina
online
Re: Nema džabe ni u starog Microsofta
Miro kaže...

Miro, hvala na odgovoru, vidim da nije samo Bug pisao o tome u poslednjih par dana, što znači da ne pričamo o ovome? Može li neko da mi da link ka novim aplikacijama na Play Storeu?!

Poruka je uređivana zadnji put pet 7.11.2014 20:25 (Ivan(4)).
9 godina
protjeran
offline
Nema džabe ni u starog Microsofta

Jesam ja lud?

Prije mjesec i nesto dana kad sam uzeo novi mob, na play storeu skinuo za free Office Mobile, i najnormalnije radilo.

Na privatnom accu (live) sa kojim sam se prijavio nemam nikakvu pretplatu.

Sad me malo iznenadilo sto vidim da je free tek od sad...

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Nema džabe ni u starog Microsofta
koza.nostra kaže...

Jesam ja lud?

Prije mjesec i nesto dana kad sam uzeo novi mob, na play storeu skinuo za free Office Mobile, i najnormalnije radilo.

Na privatnom accu (live) sa kojim sam se prijavio nemam nikakvu pretplatu.

Sad me malo iznenadilo sto vidim da je free tek od sad...

Ad1; koji konkretno novi mob?!

Ad2; besplatno je bilo i prije, samo u Veeeeelikom okljaštrenom izdanju, ovo sada doliči na nešto! 

ATJ Lučko
16 godina
online
Nema džabe ni u starog Microsofta

Imam i ja tu aplikaciju (Office Mobile), skinuo sam je odavno sa Play Storea, ali je sad reč o nečemu drugom. Koliko sam shvatio, MS je napravio zasebne mobilne aplikacije za sve članove Office paketa i one su dostupne na iTunesu. Ako sam dobro izgooglao, Android verzije su trenutno dostupne za testiranje i samo za tablete. Ako grešim, kao što rekoh, neka mi neko da linkove ka njima na Play Storeu.

Poruka je uređivana zadnji put pet 7.11.2014 21:20 (Ivan(4)).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Re: Nema džabe ni u starog Microsofta
Rijec je xperia z3c.
E to je druga stvar ako ce biti zasebne aplikacije...
16 godina
neaktivan
offline
Re: Nema džabe ni u starog Microsofta
koza.nostra kaže...

Jesam ja lud?

Prije mjesec i nesto dana kad sam uzeo novi mob, na play storeu skinuo za free Office Mobile, i najnormalnije radilo.

Na privatnom accu (live) sa kojim sam se prijavio nemam nikakvu pretplatu.

Sad me malo iznenadilo sto vidim da je free tek od sad...

 

Office mobile je od početka bio besplatan i potpuno funkcionalan na smartphoneima (iOS/Android) dok se za tablete (iOS/Android) mogao skiunti ali je funkcionirao Read Only. Sad je  besplatan i potpuno funkcionalan i na tabletima (iOS/Android).

16 godina
moderator
offline
Nema džabe ni u starog Microsofta

I ono što je meni osobno dosta bitno i praktično - sada se sve može povezati i s Dropboxom (govorim o iskustvu na iPadu)! Samo par dana nako objave o suradnji sve izgleda kao da su malte ne ista kompanija! {#}

...
Poruka je uređivana zadnji put pet 7.11.2014 22:05 (Miro).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Re: Nema džabe ni u starog Microsofta

Imam ja na ipadu,  ali preko drugog akonta,  na kojem je aktiviran office paket,  to sada ostaje isto sve pretpostavljam? 

 

16 godina
neaktivan
offline
Re: Nema džabe ni u starog Microsofta
Miro kaže...
Ivan(4) kaže...

Kojim povodom sad ovaj tekst? Nije li Office Mobile za Android odavno besplatan? Ili ima nešto novo?

Nije bio (a i nije samo to novo):

 

http://www.bug.hr/vijesti/besplatan-office-ios-android/137443.aspx

ja mislim da su korisnici office365 mogli ga instalirati i na android i iOS. dakle, ništa se promijenilo nije. imaš ga besplatno na telefonu, a kad ga hoćeš otvoriti na računalu moraš ga kupit. većina neće primarno stvarati office dokumente na mobitelu ili tabletu, možda jedino pregledavat.

Life is too short to remove USB safely
15 godina
offline
Nema džabe ni u starog Microsofta

"neke se stvari ne mogu kupiti, jer se nema love. za sve takvo i ostalo tu je torrent." {#}

I know that you believe you understand what you think I said, but I'm not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put sub 8.11.2014 5:14 (Ajar).
Moj PC  
1 1 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice