Nekoliko manjih izmjena na Bug Onlineu

poruka: 28
|
čitano: 4.211
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Nekoliko manjih izmjena na Bug Onlineu".
13 godina
offline
Nekoliko manjih izmjena na Bug Onlineu

A da pokušate, tijekom izmjena, implementirati i opciju promjene boje sučelja (meni se osobno sviđa BUG Forum BlackOut) direktno bez korištenja pomoćnih sredstva.

Stručnjak za odmaganje...
 
16 0 hvala 3
14 godina
offline
Re: Nekoliko manjih izmjena na Bug Onlineu
mario.L_hr kaže...

A da pokušate, tijekom izmjena, implementirati i opciju promjene boje sučelja (meni se osobno sviđa BUG Forum BlackOut) direktno bez korištenja pomoćnih sredstva.

To nikako da zazivi s obzirom koliko je onaj unofficial skin vani.

Don’t make a habit out of choosing what feels good over what’s actually good for you.
13 godina
offline
Nekoliko manjih izmjena na Bug Onlineu

Možda im se taj skin ne sviđa pa ga zato ne žele postaviti. {#}

 
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Nekoliko manjih izmjena na Bug Onlineu

Kad se vec ovdje nakacila ekipa s zeljama, pozdravima i cestitkama, imam i ja zelju. Reklame su suhoparne i uopce mi se ne gleda sonusART. Radje bih da se vrte kakve milface i sexy singles in your area nego kojekakve bedastoce koje za dvadeset kilokuna pretvaraju elektricne signale u zvucne.

battlelog: b4stardo_CRO, FREE STEAM KLJUCEVI: http://tinyurl.com/2fcpre6
Moj PC  
21 0 hvala 1
16 godina
moderator
offline
Re: Nekoliko manjih izmjena na Bug Onlineu
Bastardo kaže...

Kad se vec ovdje nakacila ekipa s zeljama, pozdravima i cestitkama, imam i ja zelju. Reklame su suhoparne i uopce mi se ne gleda sonusART. Radje bih da se vrte kakve milface i sexy singles in your area nego kojekakve bedastoce koje za dvadeset kilokuna pretvaraju elektricne signale u zvucne.

Pa to je barem lako riješiti - javi se na marketing@bug.hr i naruči oglasnu kampanju po svom ukusu! {#}

...
11 godina
neaktivan
offline
Re: Nekoliko manjih izmjena na Bug Onlineu
Miro kaže...

Pa to je barem lako riješiti - javi se na marketing@bug.hr i naruči oglasnu kampanju po svom ukusu! {#}

Dobraaaaaaaaa :)

 

I ajde sada netko neka kaze da ne izlazite u susret zeljama korisnika! :)

battlelog: b4stardo_CRO, FREE STEAM KLJUCEVI: http://tinyurl.com/2fcpre6
Poruka je uređivana zadnji put čet 14.8.2014 23:40 (Bastardo).
16 godina
offline
Nekoliko manjih izmjena na Bug Onlineu

Kada bi jos dozivili da se BOL Mobile promijeni. Evo nekih primjedbi:

- ne moze se dodati prvi komentar na vijesti, znaci ako nije vec neko komentirao, moras cekat

- TD, TU i ostali linkovi su preblizu, i kada uspijes da kliknes na jednog od njih, ne znas na koji si kliknuo uopste ...

- nije moguce vidjeti druge slike u vijestima koje imaju vise slika, nego samo prvu

- nije moguce citirati tudje komentare

- linkovi "odjava" i "pratim" su preblizu, i nema gore greske nego kada opalis po odjavi umjesto po pratim

 
16 1 hvala 3
16 godina
offline
Re: Nekoliko manjih izmjena na Bug Onlineu
Bastardo kaže...
Miro kaže...

Pa to je barem lako riješiti - javi se na marketing@bug.hr i naruči oglasnu kampanju po svom ukusu! {#}

Dobraaaaaaaaa :)

 

I ajde sada netko neka kaze da ne izlazite u susret zeljama korisnika! :)

Sve za zadovoljnog čitatelja.

Twitter - @danny_hr | Raptr - dannyhr | Steam - danny_hr | XBL - DannyHR | PSN - Danny_HR85
11 godina
neaktivan
offline
Nekoliko manjih izmjena na Bug Onlineu

Zašto forum koji se bavi računarima nema mogućnost pretrage po komponentama u Moj PC.

 

Tako da oni koji traže savjete o kupnji komponenata mogu tražiti informacije iz prve ruke.

Moj PC  
7 0 hvala 2
14 godina
neaktivan
offline
Re: Nekoliko manjih izmjena na Bug Onlineu
Fake_Alert kaže...
mario.L_hr kaže...

A da pokušate, tijekom izmjena, implementirati i opciju promjene boje sučelja (meni se osobno sviđa BUG Forum BlackOut) direktno bez korištenja pomoćnih sredstva.

To nikako da zazivi s obzirom koliko je onaj unofficial skin vani.

 

Čujem da se dila preko PM-ova jer je toliko dugo vani da su originalni download linkovi umrli, a autor si nije dao truda uploadati nanovo. {#}

(Ali evo, stavio sam nove u originalnu BUG Forum BlackOut temu - sram me bilo koliko mi je trebalo...)

 

Ali da - night mode bi svakako bio poželjan. {#}

Retry. Reboot. Reinstall. Reformat.
15 godina
offline
Nekoliko manjih izmjena na Bug Onlineu

Sredite konacno mobilni BUG da lici na nesto (vise funkcija i sve to). Ne koristim ga jer je u najmanju ruku katastrofalan u odnosu na normalni bug.hr...

 

Zapravo, im tu je jedna stvar koja mi se dopada kod mobilnog bug-a, a to je da mogu pogledati arhivu vijesti po stranicama (sa slikama i kratkim opicom)

 

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Nekoliko manjih izmjena na Bug Onlineu

Mogli bi i tapatalk implementirat

[ Xfire: slickman25 ] [ Steam: ryou229 ] [ Battle.net: exzzy#2808 ] [ EUNE:exzzy ]
14 godina
offline
Nekoliko manjih izmjena na Bug Onlineu

Ili ja neznam naci ili toga nema ali fale filteri za pretrazivanje sadrzaja.

Ako me zanima neki entry onda bi volio posloziti to po datumu (zadnjeg posta), a ne da vuce pretpotopne teme prije novijih.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Nekoliko manjih izmjena na Bug Onlineu
Mobilni bug je jos iz ere glupih telefona, valjda prilagodjen za operu mini. Vreme ga pregazilo. Stel bi videti moderan mobilni bug. Fully featured, a ne kao nuzno zlo.
Takodjer, mobilni forum isto pregazen. Bug sam sebi deli epitete kao najbolji IT portal, casopis bla bla, ali im je tehnologija (i samo prilagodjavanje) zapela tamo u 2002. Nema podrske za tapatalk (niti ce ikad biti), nist nije prilagodjeno vecim rezolucijama (cak je i logo na mobilnoj verziji mutan), dva puta se ulogiravati, slike na forumu presitne i zapravo nist ne vidis, nemres prvi komentirati, ne vidis lajkove (znamo svi da je vazno), ako greskom stisnes ne znas kome si kaj stisnul (samo je uspesno zabiljezeno), ne vidis quote nikako, kad ti je pretinac prazan porukama hice ti nekakav error, nema vise (1) kod poruka i slicno. Naravno govorim za mobilno, za desktop nemam primjedbi. Najbolji it portal/casopis si nesme dopustiti da im mobilne verzije tak izgledaju.
Steam: ukay1000 Xfire: ukay1000 LoL: Cquencer Molten WoW Warsong: Steelrock (ally)
15 godina
odjavljen
offline
Re: Nekoliko manjih izmjena na Bug Onlineu
Bastardo kaže...

Kad se vec ovdje nakacila ekipa s zeljama, pozdravima i cestitkama, imam i ja zelju. Reklame su suhoparne i uopce mi se ne gleda sonusART. Radje bih da se vrte kakve milface i sexy singles in your area nego kojekakve bedastoce koje za dvadeset kilokuna pretvaraju elektricne signale u zvucne.

ima workaround http://www.bug.hr/forum/post/ideje-sugestije-prijava-problema-pomoc-vezi/linkovi-forumu/4158491.aspx

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
15 godina
online
Re: Nekoliko manjih izmjena na Bug Onlineu
R4zOR229 kaže...

Mogli bi i tapatalk implementirat

To je nemoguce i bezveze, TapaTalk je vrlo ogranicen i za bilo sta profesionalnije od njih moras malo vise platiti.

 

 

Rade napraviti vlastitu aplikaciju, ili pak novi mobilni bug

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://skyview.com.hr
15 godina
offline
Nekoliko manjih izmjena na Bug Onlineu

Skakanje na nepročitanu poruku i dalje ne radi kako bi trebalo.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Nekoliko manjih izmjena na Bug Onlineu
Mitch kaže...
R4zOR229 kaže...

Mogli bi i tapatalk implementirat

To je nemoguce i bezveze, TapaTalk je vrlo ogranicen i za bilo sta profesionalnije od njih moras malo vise platiti.

Meni pak nije jasno zašto ekipa sa smartphoneima uopće koristi mobile verziju foruma? Desktop verzija se dobro skalira po zumiranju (barem u Dolphinu) i nije "preteška". Čak radi i WYSIWYG editor.

www.damagehigh.com // Don't fix what ain't broken!
15 godina
offline
Re: Nekoliko manjih izmjena na Bug Onlineu

Ja ju koristim al je naprekticna trebaju mi obadvije ruke, zato najvise volim tapatalk

[ Xfire: slickman25 ] [ Steam: ryou229 ] [ Battle.net: exzzy#2808 ] [ EUNE:exzzy ]
14 godina
offline
Re: Nekoliko manjih izmjena na Bug Onlineu
Imam G2 ali ne bi nikad koristio desktop verziju jer je presitno i nezgrapno čak i za 5".
Nije mi samo jasno zašto u mobilnoj verziji kod otvaranja teme baca na prvu stranicu. Mislim da bi bilo bolje da otvara zadnju stranicu, a tko treba početak ode na prvu. Ionako je većina tema započeta prije par mjeseci pa čak i godina. Što vi kažete?
15 godina
neaktivan
offline
Re: Nekoliko manjih izmjena na Bug Onlineu
Rado ću se pridružiti kolegi i seruckati po cijeloj bug.hr mobilnoj sprdačini. Sve što je navedeno stoji, mobilni bug je neupotrebljiv do te mjere da gubim volju za odlaskom na stranice i komentiranjem bilo čega. Ako hoću pogledat neki video ili slike, to u mobilnoj inačici ne postoji, ajde skaliranje desktop verzije je ok ali to nije rješenje. O forumu da i ne govorim. Vidio sam djecu u 8.razredu koji bi to odradili bolje. To je činjenica jer im predajem. Također, jučer sam nakon nekoliko mjeseci otvorio desktop verziju bez ad blockra. Gore je nego što sam mislio, znam da se treba od nečeg živjeti ali što je previše je previše. Ja sam jedan od onih koji vole pogledati oglase i to mi nimalo ne smeta ali onaj sidebar na neku kinesku stranicu je prevršio svaku mjeru. Prvo treba ukloniti i poklikati 200 oglasa da se dođe do teksta. Zamorno i zastrašujuće. Ako sami niste u mogućnosti izvesti tako nešto, platite. Pritom mislim na mobilnu inačicu stranice i foruma. Mogu komotno reči da govorim u ime cijele zajednice ovim postom. Poanta cijelog posta je da slušate svoje korisnike i njihove želje pošto od njih živite. Neki su s vama od kad znaju za sebe. Također, da sve nebi bilo tako crno moram pohvali redakciju jer vidim da su počeli puhati neki novi vjetrovi i sve se više osluškuju želje korisnika. U svakom slučaju, puno uspjeha u daljnjem radu. Lp
13 godina
offline
Nekoliko manjih izmjena na Bug Onlineu

O kakvim oglasima ti pričaš? Ja sam sada na mobitelu, na desktop verziji foruma i na početnoj stranici imam samo 3 oglasa, dok u temama imam samo 2 oglasa. Čak nema ni zelenih linkova, a nemam AdBlock jer mi mobitel nije rootan. 

 

Bilo bi dobro da se napravi aplikacija za iOS, Android i WP.

 
1 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Nekoliko manjih izmjena na Bug Onlineu

Ako vec imate zastitu od psovki u editoru, mogli bi nekako namjestiti(ne razumijem se bas) da kad vec pise da se zbog psovke ne moze postati da i oznaci tu psovku jer je iritantno kada napisem veliki tekst i moram ga citati jer zbog jednog penisa se ne moze postati.

Sarcasm-ability to insult idiots without them realising it ;)
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Nekoliko manjih izmjena na Bug Onlineu
DamageHigh kaže...
Mitch kaže...
R4zOR229 kaže...

Mogli bi i tapatalk implementirat

To je nemoguce i bezveze, TapaTalk je vrlo ogranicen i za bilo sta profesionalnije od njih moras malo vise platiti.

Meni pak nije jasno zašto ekipa sa smartphoneima uopće koristi mobile verziju foruma? Desktop verzija se dobro skalira po zumiranju (barem u Dolphinu) i nije "preteška". Čak radi i WYSIWYG editor.

Ma i taj WYSIWYG editor isto nabijem na k****{#} (koliko sam samo puta bio prisiljen koristiti nesto tipa notepad ili pastebin, copy-paste tamo, pa natrag itd).

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
11 godina
neaktivan
offline
Re: Nekoliko manjih izmjena na Bug Onlineu
lovac82 kaže...

Ma i taj WYSIWYG editor isto nabijem na k****{#} (koliko sam samo puta bio prisiljen koristiti nesto tipa notepad ili pastebin, copy-paste tamo, pa natrag itd).

Samo u ranim verzijama Chromea.

13 godina
offline
Nekoliko manjih izmjena na Bug Onlineu

Mislim da Chrome još uvijek ima problema sa ovim TinyMCE editorom. Kada ideš postaviti smajlića ili link u post, otvori ti se taj mali prozorčić i kada ga zatvoriš pa ponovno otvoriš bude smanjen pa ga ti moraš sam povećati.

Poruka je uređivana zadnji put pet 15.8.2014 23:41 (Marko :D).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Nekoliko manjih izmjena na Bug Onlineu

Nismo zaboravili - Matematički dodatak!

“The only thing standing between you and your goal is the bullshit story you keep telling yourself as to why you can't achieve it.”
Moj PC  
4 0 hvala 2
15 godina
offline
Nekoliko manjih izmjena na Bug Onlineu

Browseri jos uvijek imaju problema s editorom (ponisti oblikovanje i stilovi odnosno bez stila itd kao da ne rade kako treba) i nekada sam jednostavno prisiljen copy-paste-ati cijeli tekst u notepad/pastebin-u. Par puta sam otvorio novi tab i napisao identicnu poruku kao na prethodnom tabu, zatim usporedio sve od A do Z i nije bilo razlike ali na jednom tabu odnosno drugom je htjelo poslati post, a na prvom nije odnosno prethodno otvorenom na kojem se pojavljivala greska {#}

 

BTW sredite "Moj PC" (treba biti urednije/citljivije, da mozemo dodavati vise PC-a, da budu gumbici za prikazivanje i skrivanje PC-a ili nesto slicno). Na PC ekspert forumu je to sredeno, ne kazem da copy/paste-ate ali neka vam budu inspiracija {#}.... moze to i bolje.

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
Poruka je uređivana zadnji put sub 16.8.2014 3:56 (lovac82).
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice