Nedostatak komponenti i radnika za iPad 2

poruka: 31
|
čitano: 4.511
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Nedostatak komponenti i radnika za iPad 2".
15 godina
neaktivan
offline
Nedostatak komponenti i radnika za iPad 2

Baš mi je drago {#}

 
5 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Nedostatak komponenti i radnika za iPad 2
Meni ovo smrdi na umjetno pumpanje cijena.
14 godina
odjavljen
offline
Nedostatak komponenti i radnika za iPad 2

a šmrc...svijet je propao {#}

Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Nedostatak komponenti i radnika za iPad 2

Izgleda da u africi zabušavaju s kopanjem rude. 

 

Ili se lokalno stanovništvo pobunilo. {#}

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Nedostatak komponenti i radnika za iPad 2

naravno kad su ili otrovani ili se poubijali

ne shvacajte salu ozbiljno
15 godina
neaktivan
offline
Nedostatak komponenti i radnika za iPad 2

Sjećam se jednog oglasa gdje se prodavao Alienware laptop, a oglašivač bio isprdan kako zapravo prodaje jeftini Lenovo s prikeljenom Alienware naljepnicom. Tko bi rekao da isti ovaj Foxcon proizvodi more komponenti za pc  koje su u očima ejpelovaca zadnji šrot ali kad piše iPad ili iPhone na tome onda su te komponente predmet obožavanja.

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Nedostatak komponenti i radnika za iPad 2
NEW_MAN kaže...
Meni ovo smrdi na umjetno pumpanje cijena.

ne nego na marketinski trik... ipad2 je toliko trazen da ga ne stignemo ni proizvest toliko

limitedition kaže...

Sjećam se jednog oglasa gdje se prodavao Alienware laptop, a oglašivač bio isprdan kako zapravo prodaje jeftini Lenovo s prikeljenom Alienware naljepnicom. Tko bi rekao da isti ovaj Foxcon proizvodi more komponenti za pc  koje su u očima ejpelovaca zadnji šrot ali kad piše iPad ili iPhone na tome onda su te komponente predmet obožavanja.

nije sve u komponenti nego u OSu koji tu komponentu iskoristava...

iako ne znam koje komponente foxcon proizvodi, ne mogu ih ni komentirat

potpis :D
16 godina
neaktivan
offline
Nedostatak komponenti i radnika za iPad 2
Sto mislite koliko foxcon ima tvornica, pogona i koliko različitih proizvodnih linija? Ne bi da se sve na istoj liniji radi, macbook pro i Asus lol, samo iPad ima preko 60 linija.
A.
 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Nedostatak komponenti i radnika za iPad 2
Hacker-ri kaže...
NEW_MAN kaže...
Meni ovo smrdi na umjetno pumpanje cijena.

ne nego na marketinski trik... ipad2 je toliko trazen da ga ne stignemo ni proizvest toliko

limitedition kaže...

Sjećam se jednog oglasa gdje se prodavao Alienware laptop, a oglašivač bio isprdan kako zapravo prodaje jeftini Lenovo s prikeljenom Alienware naljepnicom. Tko bi rekao da isti ovaj Foxcon proizvodi more komponenti za pc  koje su u očima ejpelovaca zadnji šrot ali kad piše iPad ili iPhone na tome onda su te komponente predmet obožavanja.

nije sve u komponenti nego u OSu koji tu komponentu iskoristava...

iako ne znam koje komponente foxcon proizvodi, ne mogu ih ni komentirat

Gle kompomente koje se nalaze u Golfu III i Yugu su slične i jednako vrijedne al rezultat nije. Malo ekipa voli zaboravljati da treba truda za razvoj proizvoda, da se ne sastoji samo od vode i brašna.

13 godina
neaktivan
offline
Nedostatak komponenti i radnika za iPad 2

Kakve veze ima Foxcon sa nedostatkom komponenti? Foxcon sklapa uredjaje, najveci nedostatak je posljedica greske na ekranima od strane Lg-a.

I'll see you on the dark side of the moon
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Nedostatak komponenti i radnika za iPad 2

ne kuzim vas koji serete po kupcima ipad-a,naravno ima i sminkera koje ni ja nepodnosim koji se preseravaju s iprozvodima i uvjek kazem da kad vidim iphone na stolu u kaficu da bi ga nekom razbio,iako imam iphone 4 koj sam u potpunosti iskoristio za sve funkcije i vjerujem da nisam jedini ko ima apple proizvode i da se ne preserava s njima(premda ne kuzim zasto bi se neko preseravo s tim,to je po meni marka za geekove i ljude koji vole gadgete a ne sminkere).Ja sam ga planiro kupit ovaj tjedan al dan prije nego sam iso po njega sam odlucio kupit xbox 360 i njega sam kupio.priznajem da mi ipad netreba jer imam i macbook i hp laptop i iphone s flat internetom al to je jednostavno sta si mi geekovi zelimo priustiti.Meni je puno gore kad neka zenska kupuje skupe torbe il neka pedercina kupuje talijanske skupe marke od robe

 
2 2 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Nedostatak komponenti i radnika za iPad 2

Zašto bi ipad ili Apple bio samo za geekove?

Pa to je obićno najjobićnije računalo.Imam i ja macbook pro, i iphone 4, i uopće se ne smatram geekom.Lap kao i svaki drugi istom sluzi, mobitel takoder.

 
1 2 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Nedostatak komponenti i radnika za iPad 2

Ne vjerujem da će prestati proizvodnja iPhone-a i iPad-a - neće sigurno. {#}

Intel Core i7,Zotac GeForce GTX 295 ,6 GB of RAM,WD Caviar Black 1TB
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Nedostatak komponenti i radnika za iPad 2
SasaFrr kaže...
Hacker-ri kaže...
NEW_MAN kaže...
Meni ovo smrdi na umjetno pumpanje cijena.

ne nego na marketinski trik... ipad2 je toliko trazen da ga ne stignemo ni proizvest toliko

limitedition kaže...

Sjećam se jednog oglasa gdje se prodavao Alienware laptop, a oglašivač bio isprdan kako zapravo prodaje jeftini Lenovo s prikeljenom Alienware naljepnicom. Tko bi rekao da isti ovaj Foxcon proizvodi more komponenti za pc  koje su u očima ejpelovaca zadnji šrot ali kad piše iPad ili iPhone na tome onda su te komponente predmet obožavanja.

nije sve u komponenti nego u OSu koji tu komponentu iskoristava...

iako ne znam koje komponente foxcon proizvodi, ne mogu ih ni komentirat

Gle kompomente koje se nalaze u Golfu III i Yugu su slične i jednako vrijedne al rezultat nije. Malo ekipa voli zaboravljati da treba truda za razvoj proizvoda, da se ne sastoji samo od vode i brašna.

Hm, slične komponente i jednako vrijedne u Yugi i Golfu, nebi baš rekao.. Kod elektroničkih uređaja je suprotno, većinom se sastoje od istih komponenti a i isti ih sastavljaju..  Pogađam na koga pritom misliš  da se trudi a ostali ne. ziher

12 godina
protjeran
offline
Re: Nedostatak komponenti i radnika za iPad 2

naravno da nije samo za geekove,nego dosta geekova ima apple proizvode

14 godina
neaktivan
offline
Re: Nedostatak komponenti i radnika za iPad 2
skatercro kaže...

naravno da nije samo za geekove,nego dosta geekova ima apple proizvode

Ma nema, to je kod nas nametnut taj neki stil, posto su proizvodi skupi.

Pa onda gl. je pitanje, a sto ti radis da ti treba bas mac, kad ima toliko jeftinih uredaja.Kao da trebas svemirski razlog za koristenje mac-a i da si kompjuterski freak.

 

Po americi babe i dede uredno tipkaju po mac-u :)

Dapace, jednostavnost koristenja je da ne trebas biti nikakav geek xD

Vani je to lova za kikiriki.Puno povoljnije.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Nedostatak komponenti i radnika za iPad 2

edit: greska kod postanja, dupli post. Molim delete posta.

Poruka je uređivana zadnji put pet 13.5.2011 21:40 (mighty99).
12 godina
protjeran
offline
Re: Nedostatak komponenti i radnika za iPad 2

nisam pravi geek naravno nego volim tako novu tehnologiju(naravno nesmatram mac vrhuncem tehnologije) i gadgete i igrice i takve stvari.Istina mac mi ni netreba bas kao os,jer mogu to sve i na windowsima neko kao sta sam reko volim takve stvari imati

14 godina
offline
Re: Nedostatak komponenti i radnika za iPad 2
mighty99 kaže...

Zašto bi ipad ili Apple bio samo za geekove?

Pa to je obićno najjobićnije računalo.Imam i ja macbook pro, i iphone 4, i uopće se ne smatram geekom.Lap kao i svaki drugi istom sluzi, mobitel takoder.

NOT, nego je uvecani ipod touch, a posto je ipod mp4 dolazimo do zakljucka da je ipad mp4.

Bilo bi zgodno... ali nije potrebno.
12 godina
protjeran
offline
Re: Nedostatak komponenti i radnika za iPad 2

ipod nije mp4,ipod je mp3,bio to shuffle,nano,touch ili classic,mp4 su kineski mp3 playeri koji se prodaju kao mp4 valjda radi neke reklame

14 godina
offline
Re: Nedostatak komponenti i radnika za iPad 2
skatercro kaže...

ipod nije mp4,ipod je mp3,bio to shuffle,nano,touch ili classic,mp4 su kineski mp3 playeri koji se prodaju kao mp4 valjda radi neke reklame

o cem ti pricas??

mp4 za razliku od mp3-a moze pustati video file-ove i imaju veci ekran.

http://en.wikipedia.org/wiki/MP4_player

http://hubpages.com/hub/Whats-MP3-MP4-and-MP5-Player

Bilo bi zgodno... ali nije potrebno.
12 godina
protjeran
offline
Re: Nedostatak komponenti i radnika za iPad 2

imam ipod classic i imao sam ipod touch i valjda znam jel mogu pustat mp4 video il ne,al to su mp3 playeri kojima je video dodatna mogucnost.Samo kinezi stavljaju mp4 na svoje uradjaje da bi ljudi mislili da je to nesto svemirski

14 godina
offline
Re: Nedostatak komponenti i radnika za iPad 2
skatercro kaže...

imam ipod classic i imao sam ipod touch i valjda znam jel mogu pustat mp4 video il ne,al to su mp3 playeri kojima je video dodatna mogucnost.Samo kinezi stavljaju mp4 na svoje uradjaje da bi ljudi mislili da je to nesto svemirski

to su onda mp4 playeri ako mozes pustat video -.-

Bilo bi zgodno... ali nije potrebno.
12 godina
protjeran
offline
Re: Nedostatak komponenti i radnika za iPad 2

ja smatram to mp3 player ti mp4 player i ok,svako ima pravo na svoje misljene

15 godina
protjeran
offline
Re: Nedostatak komponenti i radnika za iPad 2
skatercro kaže...

ja smatram to mp3 player ti mp4 player i ok,svako ima pravo na svoje misljene

mp4 je video/audio format u tome je fora 

mp3 nikako nije za video

http://protocol4.animehr.com/
14 godina
offline
Re: Nedostatak komponenti i radnika za iPad 2
skatercro kaže...

ja smatram to mp3 player ti mp4 player i ok,svako ima pravo na svoje misljene

to je kao da ja kazem da je krava biljka i da imam pravo na svoje misljenje

Bilo bi zgodno... ali nije potrebno.
15 godina
offline
Re: Nedostatak komponenti i radnika za iPad 2
skatercro kaže...

ne kuzim vas koji serete po kupcima ipad-a,naravno ima i sminkera koje ni ja nepodnosim koji se preseravaju s iprozvodima i uvjek kazem da kad vidim iphone na stolu u kaficu da bi ga nekom razbio,iako imam iphone 4 koj sam u potpunosti iskoristio za sve funkcije i vjerujem da nisam jedini ko ima apple proizvode i da se ne preserava s njima(premda ne kuzim zasto bi se neko preseravo s tim,to je po meni marka za geekove i ljude koji vole gadgete a ne sminkere).Ja sam ga planiro kupit ovaj tjedan al dan prije nego sam iso po njega sam odlucio kupit xbox 360 i njega sam kupio.priznajem da mi ipad netreba jer imam i macbook i hp laptop i iphone s flat internetom al to je jednostavno sta si mi geekovi zelimo priustiti.Meni je puno gore kad neka zenska kupuje skupe torbe il neka pedercina kupuje talijanske skupe marke od robe

 

Sve je to isto!  Ljudi kupuju ono što ih veseli i u čemu se osjećaju udobno. Zamisli svoj mentalni sklop?  Ti kupuješ iphone jer ti je potreban a netko skupe talijanske cipele jer je pedečina kako ti kažeš?

Interesantan način razmišljanja ...

14 godina
protjeran
offline
Nedostatak komponenti i radnika za iPad 2

Najbolja mi je ova reklama na tv-u,kad se vrti foun4.Kako kažu..: kada RADITE na njemu...{#}...

 
1 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Nedostatak komponenti i radnika za iPad 2

Ja mislim da je iPad stvarno odličan uređaj. Neki dan sam ga uspio i probati i oduševila me aplikacija za sastavljanje i testiranje elektroničkih shema na njemu. Radi brzo i glatko. Za svaki oblik rada koji ne zahtjeva puno tipkanja dobar je uređaj za zamjenu klasičnog PC, lijepo se čita sadržaj weba, pdfovi, gleda mail, slike itd.Lako je pisati i tastatura je ugodna. Ekran odličan.

Jasno slažem se da ima ljudi koji ne vide mjesta njemu u dnevnom ritmu i to je normalno. Al kako sam rekao - bila je kamena pločica za pisanje, pa smo dobili drvenu za pisanje kredom, nakon toga došle su bilježnice, sigurno iPad ima tu svoje mjesto a jasno da nikada ništa nije savršeno.

13 godina
protjeran
offline
Nedostatak komponenti i radnika za iPad 2

da nedostaje radnika, to je nemoguce jer uvjek ljudima treba posao...
ovo je neki trik ili ipad propada :)

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice