MS certifikati za srednjoškolce - besplatno

poruka: 171
|
čitano: 26.704
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "MS certifikati za srednjoškolce - besplatno".
14 godina
offline
MS certifikati za srednjoškolce - besplatno

Eh da je to bar bilo u moje vrijeme ...  kad sam ja išao u srednju profa je znala samo surovu teoriju ... a ja više od nje ...

 
4 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Re: MS certifikati za srednjoškolce - besplatno

Odakle informacija da je to ograničeno za srednjoškolce? - na službenoj stranici piše da je i za studente.

 

Na stranici od algebre piše 333 kandidata. Da li je to ovih 500 + 333 tih?

 

Na algebrinim stranicama ima 5 ispita, a ne 3:

  • 98-365 Windows Server Administration Fundamentals
  • 98-366 Networking Fundamentals
  • 98-364 Database Administration Fundamentals
  • 98-361 Software Development Fundamentals
  • 98-375 HTML5 Application Development Fundamentals
  •  

    -> http://algebra.hr/mta/

    Poruka je uređivana zadnji put uto 20.11.2012 14:07 (West).
    11 godina
    neaktivan
    offline
    MS certifikati za srednjoškolce - besplatno

    Daju čak i jedan profesionalni certifikat džabe, ali požurite.

     

    Exam 70-480: Programming in HTML5 with JavaScript and CSS3

    http://www.microsoft.com/learning/en/us/offers/html5.aspx

     
    0 0 hvala 1
    13 godina
    offline
    Re: MS certifikati za srednjoškolce - besplatno
    Odlično taman za mene
    robimarko@gmail.com
    12 godina
    neaktivan
    offline
    MS certifikati za srednjoškolce - besplatno

    Taman sam htio polagati MCPD ispit za .NET, pa za ASP.NET, a vidim sad ovo pa me zanima da li je ograničeno za srednjoškolce samo iz hrvatske?

     
    0 0 hvala 0
    11 godina
    neaktivan
    offline
    Re: MS certifikati za srednjoškolce - besplatno
    royalhero kaže...

    Taman sam htio polagati MCPD ispit za .NET, pa za ASP.NET, a vidim sad ovo pa me zanima da li je ograničeno za srednjoškolce samo iz hrvatske?

    Ovo nije potrebno za MCPD za .NET. To su neki ispiti za početnička znanja. Ako još nisi krenuo, bolje da ideš na nove certifikate, dakle MCSD.

    Besplatan ispit koji sam ja poslao ti je prvi ispit za MCSD i za web i za windows certifikat.

    16 godina
    offline
    MS certifikati za srednjoškolce - besplatno

    Pohvalno! Jedino je šteta što barem nekima ne omoguće polaganje "ozbiljnijih" certifikata. Mogli bi napraviti da određeni broj školaraca koji polože navedene ispite, dobiju pravo izlaska i na neke druge ispite ili oni koji imaju veliki postotak ispravnih odgovora.

     
    0 0 hvala 0
    12 godina
    neaktivan
    offline
    MS certifikati za srednjoškolce - besplatno

    Pa šta toga nije bilo prošle godine joooj...

     
    0 0 hvala 0
    12 godina
    neaktivan
    offline
    Re: MS certifikati za srednjoškolce - besplatno
    osta_os kaže...

    Pa šta toga nije bilo prošle godine joooj...

     

     

    bilo je.

     

    14 godina
    offline
    MS certifikati za srednjoškolce - besplatno

    Networking Fundamentals je tu od prošle godine, idemo po Software Development Fundamentals ove...Osmijeh

     

    Inače, nadam se da se može izaći na ispit iako sam bio i prošle godine?

    www.damagehigh.com // Don't fix what ain't broken!
     
    0 0 hvala 0
    12 godina
    neaktivan
    offline
    Re: MS certifikati za srednjoškolce - besplatno
    Pero71 kaže...

    Ovo nije potrebno za MCPD za .NET. To su neki ispiti za početnička znanja. Ako još nisi krenuo, bolje da ideš na nove certifikate, dakle MCSD.

    Besplatan ispit koji sam ja poslao ti je prvi ispit za MCSD i za web i za windows certifikat.

    A da, Software Development Fundamentals, nisam ni mislio da je nešto kao MCPD, ali imaš pravo bolje mi je ići na MCPD, no nije ni ovaj na odmet, ako je već džaba. Samo je kvaka da li mogu srednjoškolci iz BiH, ne bi mi bio problem skoknuti do nekog HR grada gdje je moguće polagati...

    12 godina
    neaktivan
    offline
    MS certifikati za srednjoškolce - besplatno

    Je*eš certifikat, dali oni mene tamo išta nauče? Radit u nekom programu ili nešto, ili samo zbrljave nešto i daju mi certifikat a da ja neam pojma o tome?

    Bruce Wayne: Why didn't you just kill me? Bane: Your punishment must be more severe
    Moj PC  
    0 5 hvala 0
    14 godina
    offline
    Re: MS certifikati za srednjoškolce - besplatno
    royalhero kaže...
    Pero71 kaže...

    Ovo nije potrebno za MCPD za .NET. To su neki ispiti za početnička znanja. Ako još nisi krenuo, bolje da ideš na nove certifikate, dakle MCSD.

    Besplatan ispit koji sam ja poslao ti je prvi ispit za MCSD i za web i za windows certifikat.

    A da, Software Development Fundamentals, nisam ni mislio da je nešto kao MCPD, ali imaš pravo bolje mi je ići na MCPD, no nije ni ovaj na odmet, ako je već džaba. Samo je kvaka da li mogu srednjoškolci iz BiH, ne bi mi bio problem skoknuti do nekog HR grada gdje je moguće polagati...

    Možeš ako se na vrijeme prijaviš. Morat ćeš skoknut do Zagreba...;)

    Volvox kaže...

    Je*eš certifikat, dali oni mene tamo išta nauče? Radit u nekom programu ili nešto, ili samo zbrljave nešto i daju mi certifikat a da ja neam pojma o tome?

    Da, ali isključivo teorijska znanja. Barem što se ove razine certifikacije tiče..

    www.damagehigh.com // Don't fix what ain't broken!
    14 godina
    neaktivan
    offline
    MS certifikati za srednjoškolce - besplatno

    Koliko inače koštaju ti certifikati?

     
    0 0 hvala 0
    12 godina
    neaktivan
    offline
    Re: MS certifikati za srednjoškolce - besplatno
    DamageHigh kaže...
    Volvox kaže...

    Je*eš certifikat, dali oni mene tamo išta nauče? Radit u nekom programu ili nešto, ili samo zbrljave nešto i daju mi certifikat a da ja neam pojma o tome?

    Da, ali isključivo teorijska znanja. Barem što se ove razine certifikacije tiče..

      Samo teoriju? jbmu, pa kako cu onda išta znat napravit ako me samo teoriju uče, mogu mahat s tim certifikatom kolko ocu.

    Bruce Wayne: Why didn't you just kill me? Bane: Your punishment must be more severe
    14 godina
    offline
    Re: MS certifikati za srednjoškolce - besplatno
    Volvox kaže...

      Samo teoriju? jbmu, pa kako cu onda išta znat napravit ako me samo teoriju uče, mogu mahat s tim certifikatom kolko ocu.

    S ovakvim stavom nikako.

    www.damagehigh.com // Don't fix what ain't broken!
    12 godina
    neaktivan
    offline
    Re: MS certifikati za srednjoškolce - besplatno
    DamageHigh kaže...
    Volvox kaže...

      Samo teoriju? jbmu, pa kako cu onda išta znat napravit ako me samo teoriju uče, mogu mahat s tim certifikatom kolko ocu.

    S ovakvim stavom nikako.

      A kakav stav trebam imat?

     

    Bruce Wayne: Why didn't you just kill me? Bane: Your punishment must be more severe
    13 godina
    neaktivan
    offline
    Re: MS certifikati za srednjoškolce - besplatno

    Treba i praksu i teoriju znati, samo svi nas uče teoriju.

    12 godina
    neaktivan
    offline
    Re: MS certifikati za srednjoškolce - besplatno
    Brian kaže...

    Treba i praksu i teoriju znati, samo svi nas uče teoriju.

      Upravo tako, i u školi i tu, valjda i na fakultetu -.-

    Kvragu i teorija ako mi ne objasne na računalu nešto.

    Šta mene briga šta je java ili c++ i da znam cijelu teoriju o tome, ako neznam kako krenut u javi radit.(ovo sam ko primjer uzeo)

    Bruce Wayne: Why didn't you just kill me? Bane: Your punishment must be more severe
    14 godina
    offline
    Re: MS certifikati za srednjoškolce - besplatno
    Volvox kaže...
    DamageHigh kaže...
    Volvox kaže...

    Je*eš certifikat, dali oni mene tamo išta nauče? Radit u nekom programu ili nešto, ili samo zbrljave nešto i daju mi certifikat a da ja neam pojma o tome?

    Da, ali isključivo teorijska znanja. Barem što se ove razine certifikacije tiče..

      Samo teoriju? jbmu, pa kako cu onda išta znat napravit ako me samo teoriju uče, mogu mahat s tim certifikatom kolko ocu.

     

    To nije tečaj, a certifikat ti može dobro doći za traženje posla(u teoriji). Isto kao ECDL, tata je morao polagati dok je bio zaposlen u općini, a to su zadaci tipa izbriši file s desktopa i napiši rečenicu u Wordu, ali ljudi na to gledaju kao da je nešto bitno.
    While some see them as the crazy ones, we see genius. Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.---R.I.P S.J.|||Minecraft: njofra|BF3: nj0fra
    12 godina
    neaktivan
    offline
    Re: MS certifikati za srednjoškolce - besplatno
    Brian kaže...

    Treba i praksu i teoriju znati, samo svi nas uče teoriju.

    I u autoškoli se počne od teorije, neće te sjesti u auto i "Vozi Miško!".

    OT: Razmišljam da odem polagati Networking Fundamentals, vidjeti ću još.

    Vi neznate tko sam ja, ja neznam tko ste vi i ne zanima me.
    14 godina
    offline
    Re: MS certifikati za srednjoškolce - besplatno
    Volvox kaže...
    Brian kaže...

    Treba i praksu i teoriju znati, samo svi nas uče teoriju.

      Upravo tako, i u školi i tu, valjda i na fakultetu -.-

    Kvragu i teorija ako mi ne objasne na računalu nešto.

    Šta mene briga šta je java ili c++ i da znam cijelu teoriju o tome, ako neznam kako krenut u javi radit.(ovo sam ko primjer uzeo)

    Nema prakse bez teorije...

    www.damagehigh.com // Don't fix what ain't broken!
    12 godina
    neaktivan
    offline
    Re: MS certifikati za srednjoškolce - besplatno
    power_user kaže...

     

    To nije tečaj, a certifikat ti može dobro doći za traženje posla(u teoriji). Isto kao ECDL, tata je morao polagati dok je bio zaposlen u općini, a to su zadaci tipa izbriši file s desktopa i napiši rečenicu u Wordu, ali ljudi na to gledaju kao da je nešto bitno.

      Shvaćam to, ali kako ću položit taj certifikat ako me ne nauče tome šta piše na certifikatu da ja znam? Prije certifikata mora bit neki tečaj, kolko sam shvatio i on je besplatan, samo to je jedino teorija-.-

    I šta da imam taj certifikat, dobijem preko njega posao, i sad ovaj mi kaže da napravim to i to(što bi po certifikatu trebao znat) a ja gledam u njega ko tele.

    Bruce Wayne: Why didn't you just kill me? Bane: Your punishment must be more severe
    Poruka je uređivana zadnji put uto 20.11.2012 16:07 (Volvox).
    14 godina
    offline
    Re: MS certifikati za srednjoškolce - besplatno
    Volvox kaže...
    power_user kaže...

     

    To nije tečaj, a certifikat ti može dobro doći za traženje posla(u teoriji). Isto kao ECDL, tata je morao polagati dok je bio zaposlen u općini, a to su zadaci tipa izbriši file s desktopa i napiši rečenicu u Wordu, ali ljudi na to gledaju kao da je nešto bitno.

      Shvaćam to, ali kako ću položit taj certifikat ako me ne nauče tome šta piše na certifikatu da ja znam? Prije certifikata mora bit neki tečaj, kolko sam shvatio i on je besplatan, samo to je jedino teorija-.-

    Imaju tečajevi. Da si pročitao čitav tekst znao bi i kada i gdje. I da, besplatni su.

     

    Ne znam što ti očekuješ od besplatne certifikacije i to takvog stupnja (Fundamentals)? Kao što sam već rekao, nema ničega bez teorije...

    www.damagehigh.com // Don't fix what ain't broken!
    12 godina
    neaktivan
    offline
    Re: MS certifikati za srednjoškolce - besplatno
    DamageHigh kaže...

    Imaju tečajevi. Da si pročitao čitav tekst znao bi i kada i gdje. I da, besplatni su.

     

    Ne znam što ti očekuješ od besplatne certifikacije i to takvog stupnja (Fundamentals)? Kao što sam već rekao, nema ničega bez teorije...

      Pročito sam i znam za ovo već ima 2 dana, evo na ovom linku, i znam da su besplatni, zato sam i napisao "koliko sam skužio,besplatni su".

    Pa očekujem da me nečemu nauči   kad već dobijam taj certifikat. Slažem se da nema ništa bez teorija, ali isto tako nema ništa bez prakse.   Čak je i praksa važnija od teorije, njom se možeš u poslu i poslužit, a teorijom se možeš samo pravit važan da ti to "znaš".

    Bruce Wayne: Why didn't you just kill me? Bane: Your punishment must be more severe
    11 godina
    protjeran
    offline
    Re: MS certifikati za srednjoškolce - besplatno
    Volvox kaže...
    power_user kaže...

     

    To nije tečaj, a certifikat ti može dobro doći za traženje posla(u teoriji). Isto kao ECDL, tata je morao polagati dok je bio zaposlen u općini, a to su zadaci tipa izbriši file s desktopa i napiši rečenicu u Wordu, ali ljudi na to gledaju kao da je nešto bitno.

      Shvaćam to, ali kako ću položit taj certifikat ako me ne nauče tome šta piše na certifikatu da ja znam? Prije certifikata mora bit neki tečaj, kolko sam shvatio i on je besplatan, samo to je jedino teorija-.-

    I šta da imam taj certifikat, dobijem preko njega posao, i sad ovaj mi kaže da napravim to i to(što bi po certifikatu trebao znat) a ja gledam u njega ko tele.

    Kao prvo, moraš imat ideju što ćeš s time radit, a ponajprije voljeti to što radiš. Znaći, srce programersko. Naklapanje doma po recimo javi ili c++ i uživanje u tome, a teorija je tak koja će ti dati sintaksu, uredan slijed i manje bagovit program, odnosno neophodna je kako bi kvalitetno implementirao svoje ideje u programski kod.

    12 godina
    offline
    MS certifikati za srednjoškolce - besplatno

    Il mi se cini il je ovo samo za ekipu iz Zagreba?

    Moj PC  
    0 0 hvala 0
    14 godina
    offline
    Re: MS certifikati za srednjoškolce - besplatno
    sLim95 kaže...

    Il mi se cini il je ovo samo za ekipu iz Zagreba?

    Čini ti se. Možeš doći od kud god želiš. Ali da, polaganje je u Zagrebu.

    www.damagehigh.com // Don't fix what ain't broken!
    14 godina
    offline
    MS certifikati za srednjoškolce - besplatno

    Što je po vašem mišljenju bolje uzeti, OS ili network? Malo gledam one vodiče, uopće nije teško, bilo bi glupo propustiti priliku.

    While some see them as the crazy ones, we see genius. Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.---R.I.P S.J.|||Minecraft: njofra|BF3: nj0fra
    Moj PC  
    0 0 hvala 0
    12 godina
    neaktivan
    offline
    Re: MS certifikati za srednjoškolce - besplatno
    power_user kaže...

    Što je po vašem mišljenju bolje uzeti, OS ili network? Malo gledam one vodiče, uopće nije teško, bilo bi glupo propustiti priliku.

    Ja mislim network da je bolje.

    Jel se mogu polagati 2 ispita ili samo 1?

    Vi neznate tko sam ja, ja neznam tko ste vi i ne zanima me.
    Nova poruka
    E-mail:
    Lozinka:
     
    vrh stranice