Modern Keyboard sa senzorom otiska prsta

poruka: 16
|
čitano: 98.536
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Modern Keyboard sa senzorom otiska prsta".
15 godina
offline
Modern Keyboard sa senzorom otiska prsta

I secem ja tako ajstorom kad ono padne mi ideja za tipkovnicu...stvarno ne volim apple al o ovako necem necu ni clanak procitat...

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Modern Keyboard sa senzorom otiska prsta

Nisi trebal ni komentirat onda...

 
9 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Modern Keyboard sa senzorom otiska prsta

180 dolara za najobicniju bezicnu tipkovnicu i misa a kod nas kupis logitech ili ms ili stajaznam za 200 kn. Logika

Netko radi što zna a netko zna šta radi.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Modern Keyboard sa senzorom otiska prsta
hakintosrh kaže...

180 dolara za najobicniju bezicnu tipkovnicu i misa a kod nas kupis logitech ili ms ili stajaznam za 200 kn. Logika

 Nije mi jasno zasto uvijek kad izadje 'premium' proizvod mora biti ovakav komentar. Svima je jasno da to ne kosta toliko u materijalima. Ali ako ima dobar build quality, premium look i brand - ljudi (ukljucujuci mene) su to spremni platiti. Meni je osobno prelazak sa 'value' brandova na 'premium' brandove bio najbolja odluka ikada. Iskustvo koristenja skupog laptopa (npr. MacBook Pro, Dell XPS 13, Razer Blade, SurfaceBook itd...) je znacajno ugodnije nego bilo kakav Lenovo, ma koliko god neki tupili da su unutra isti procesor i graficka.

15 godina
offline
Re: Modern Keyboard sa senzorom otiska prsta
zlosobno kaže...

I secem ja tako ajstorom kad ono padne mi ideja za tipkovnicu...stvarno ne volim apple al o ovako necem necu ni clanak procitat...

Ovo je i meni palo na pamet odmah :D Ne mozes vjerovati... iskopirana Apple tipkovnica 1:1 osim boje tipki. Nevjerojatno.. da su neki kinezi u pitanju nebi se cudio, ali Microsoft... lol

It is always darkest just before the dawn.
10 godina
offline
Modern Keyboard sa senzorom otiska prsta

*sramežljivo diže dva prsta u zrak*

Piše u članku da miš ima vani domet 10m a u uredu 5m. Zbog radi čega? Mislim kontam da je domet manji ako su između prepreke, zidovi i tak to, al ako je čista linija? 

I što će pobogu nekome miš koji vata 10m? Jedino ako ne misle teglit ogroman monitor ili platno van pa onda klikat uvaljeni u ležaljke.

Hoy te he vuelto a recordar. Venias hacia mi, te oia sonreir. Hoy me dio por llorar. Me di cuenta que sin ti jamas sere feliz.
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Modern Keyboard sa senzorom otiska prsta

Treba pricekati koji tjedan, sigurno ce se pojaviti klonovi iz Azije za petinu ili desetinu cijene.

Iskustvo u koristenju premium proizvoda je jako pozitivno, ali razlika u cijeni za taj pomak u kvaliteti koji je ipak relativno mali, je nesrazmjerno visoka..  i sluzi da bi nas kupce uvjerilo da je cijena koju platimo za shit robu je upravo fair cijena, jer prvoklasni set kosta npr. 180 USD.

Npr. razlika u nabavnoj cijeni obicnog notebook displaya (200-250 nits) i "premium" (350+ nits) je npr. 20-50 USD, dok je razlika u cijeni premium i ne premium notebooka 500 USD.
No u nizem cjenovnm razredu nece se naci bolji displayi, jer se na taj nacin kanibalizira trziste u visem segmentu, gje su marze vece.. dakle, sisaj ovce dok se moze.

 
2 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Modern Keyboard sa senzorom otiska prsta
Zippo kaže...
hakintosrh kaže...

180 dolara za najobicniju bezicnu tipkovnicu i misa a kod nas kupis logitech ili ms ili stajaznam za 200 kn. Logika

 Nije mi jasno zasto uvijek kad izadje 'premium' proizvod mora biti ovakav komentar. Svima je jasno da to ne kosta toliko u materijalima. Ali ako ima dobar build quality, premium look i brand - ljudi (ukljucujuci mene) su to spremni platiti. Meni je osobno prelazak sa 'value' brandova na 'premium' brandove bio najbolja odluka ikada. Iskustvo koristenja skupog laptopa (npr. MacBook Pro, Dell XPS 13, Razer Blade, SurfaceBook itd...) je znacajno ugodnije nego bilo kakav Lenovo, ma koliko god neki tupili da su unutra isti procesor i graficka.

 E pa dati 130 dolara (dakle oko 1300 kn) za najobicniju membransku tipkovnicu s senzorom otiska prsta (wow) koja "ima bolje materijale" od moje od 100 kuna i dalje nije normalno s obzirom da za te novce mozes kupiti mehanicku s rgb ledicama

Netko radi što zna a netko zna šta radi.
16 godina
neaktivan
offline
Re: Modern Keyboard sa senzorom otiska prsta
hakintosrh kaže...
Zippo kaže...
hakintosrh kaže...

180 dolara za najobicniju bezicnu tipkovnicu i misa a kod nas kupis logitech ili ms ili stajaznam za 200 kn. Logika

 Nije mi jasno zasto uvijek kad izadje 'premium' proizvod mora biti ovakav komentar. Svima je jasno da to ne kosta toliko u materijalima. Ali ako ima dobar build quality, premium look i brand - ljudi (ukljucujuci mene) su to spremni platiti. Meni je osobno prelazak sa 'value' brandova na 'premium' brandove bio najbolja odluka ikada. Iskustvo koristenja skupog laptopa (npr. MacBook Pro, Dell XPS 13, Razer Blade, SurfaceBook itd...) je znacajno ugodnije nego bilo kakav Lenovo, ma koliko god neki tupili da su unutra isti procesor i graficka.

 E pa dati 130 dolara (dakle oko 1300 kn) za najobicniju membransku tipkovnicu s senzorom otiska prsta (wow) koja "ima bolje materijale" od moje od 100 kuna i dalje nije normalno s obzirom da za te novce mozes kupiti mehanicku s rgb ledicama

 Ako je netko spreman dati te novce, ne kuzim gdje je problem? Identicnu stvar su mi ljudi govorili kad sam Mac uzimao (sa obaveznim linkovima na neke Lenovo/HP krseve koji eto slucajno imaju bolji procesor i vise RAMa). Inace ovo je thin-profile tipkovnica (vjerujem slicna Apple Keyboardu), koja ima jako dobar taktilni odziv. Imam doma mehanicku (Cherry Blue) i na poslu Apple Keyboard i jednako sam zadovoljan i jednom i drugom. 

Tako da bi ja definitivno prije dao $130 za ovu nego mehanicku (eventualno Das Keyboard), pogotovo ne s RGB ledicama jer bi me u uredu gledali kao debila.

 

EDIT: Otkad je $130 = 1300kn lol

Poruka je uređivana zadnji put uto 27.6.2017 15:38 (Zippo).
15 godina
offline
Re: Modern Keyboard sa senzorom otiska prsta
Zippo kaže...

EDIT: Otkad je $130 = 1300kn lol

Kud sreće uff što bi mi zarada skočila lol

It is always darkest just before the dawn.
16 godina
neaktivan
offline
Re: Modern Keyboard sa senzorom otiska prsta
mrsmith kaže...
Zippo kaže...

EDIT: Otkad je $130 = 1300kn lol

Kud sreće uff što bi mi zarada skočila lol

 Hahaha preach brother. I meni je slicno :)

7 godina
neaktivan
offline
Re: Modern Keyboard sa senzorom otiska prsta

 Ako je netko spreman dati te novce, ne kuzim gdje je problem? Identicnu stvar su mi ljudi govorili kad sam Mac uzimao (sa obaveznim linkovima na neke Lenovo/HP krseve koji eto slucajno imaju bolji procesor i vise RAMa). Inace ovo je thin-profile tipkovnica (vjerujem slicna Apple Keyboardu), koja ima jako dobar taktilni odziv. Imam doma mehanicku (Cherry Blue) i na poslu Apple Keyboard i jednako sam zadovoljan i jednom i drugom. 

Tako da bi ja definitivno prije dao $130 za ovu nego mehanicku (eventualno Das Keyboard), pogotovo ne s RGB ledicama jer bi me u uredu gledali kao debila.

 

EDIT: Otkad je $130 = 1300kn lol

 Onda uzivaj u svojim mekovima i tipkovnicama

 

I kod nas cijene nisu iste kao u sad vec su vece zbog ...necega

Netko radi što zna a netko zna šta radi.
16 godina
neaktivan
offline
Re: Modern Keyboard sa senzorom otiska prsta
hakintosrh kaže...

 Ako je netko spreman dati te novce, ne kuzim gdje je problem? Identicnu stvar su mi ljudi govorili kad sam Mac uzimao (sa obaveznim linkovima na neke Lenovo/HP krseve koji eto slucajno imaju bolji procesor i vise RAMa). Inace ovo je thin-profile tipkovnica (vjerujem slicna Apple Keyboardu), koja ima jako dobar taktilni odziv. Imam doma mehanicku (Cherry Blue) i na poslu Apple Keyboard i jednako sam zadovoljan i jednom i drugom. 

Tako da bi ja definitivno prije dao $130 za ovu nego mehanicku (eventualno Das Keyboard), pogotovo ne s RGB ledicama jer bi me u uredu gledali kao debila.

 

EDIT: Otkad je $130 = 1300kn lol

 Onda uzivaj u svojim mekovima i tipkovnicama

 

I kod nas cijene nisu iste kao u sad vec su vece zbog ...necega

Pa mislim OK, hocu hvala. Kod nas su cijene vece zbog PDVa i cinjenice da nasi uvoznici pregovaraju po nepovoljnijim cijenama. Na US cijenu moras dodati sales tax koji racunas sam

10 godina
neaktivan
offline
Re: Modern Keyboard sa senzorom otiska prsta
ddarknessfairyy kaže...

*sramežljivo diže dva prsta u zrak*

Piše u članku da miš ima vani domet 10m a u uredu 5m. Zbog radi čega? Mislim kontam da je domet manji ako su između prepreke, zidovi i tak to, al ako je čista linija? 

I što će pobogu nekome miš koji vata 10m? Jedino ako ne misle teglit ogroman monitor ili platno van pa onda klikat uvaljeni u ležaljke.

 Valjda da bude dostupno za one koji rade prezentacije i ponesu miš sa sobom i otiđu među publikom. 

Pa se svi pitamo tko scrolla stranicu kada nema nikog za laptopom :D :D :D :D  mala šala. 

 

 

6 godina
neaktivan
offline
http://biometrics.mainguet.org/appli/appli_keyboar

Pogledajte koliko toga već postoji

 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Pogledajte koliko toga već postoji
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice