Microsoft: Preporučene specifikacije za Windows 10

poruka: 5
|
čitano: 1.397
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Microsoft: Preporučene specifikacije za Windows 10".
12 godina
neaktivan
offline
Microsoft: Preporučene specifikacije za Windows 10

Ako dobro odigra s novim Windowsima, Microsoft bi mogao dominirati na polju tableta, odmah korak iza ili uz Apple. Nadam se samo da ce cijene biti nesto realnije u buducnosti, posebno kod modela od 7 i 8 inca.

Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Microsoft: Preporučene specifikacije za Windows 10

Postoji li neka maksimalna rezolucija za veće tablete? I zašto ograničenje malih na HD ono postoje mobiteli s rezolucijama većim od FHD možda dođe i koji UHD...

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Microsoft: Preporučene specifikacije za Window
@drexcya, imas 8" za 100-tinjak $. Za koliko bi ti?
12 godina
neaktivan
offline
Re: Microsoft: Preporučene specifikacije za Window
Brk kaže...
@drexcya, imas 8" za 100-tinjak $. Za koliko bi ti?

Microsoftov tablet? Nisam znao da ima tako jeftinih, ali eto, super.

 

Gore sam se osvrnuo na cijene buducih modela s novim Windowsima. Kad bi bili cjenovno negdje izmedju Android tableta i iPadova to bi bio pun pogodak.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Microsoft: Preporučene specifikacije za Window
drexcya kaže...
Brk kaže...
@drexcya, imas 8" za 100-tinjak $. Za koliko bi ti?

Microsoftov tablet? Nisam znao da ima tako jeftinih, ali eto, super.

 

Gore sam se osvrnuo na cijene buducih modela s novim Windowsima. Kad bi bili cjenovno negdje izmedju Android tableta i iPadova to bi bio pun pogodak.

 Ne microsoft nego kinezi. Al ima i dobrih, sto se tice unutrasnjosti ionako je sve Intel nemres fulat.

 

EDIT: za slucaj da ne skuzis, ak tablet ima intel (cpu+gpu+chipset), na njega more koji god os, od moba do tableta

mojpismonosa
Poruka je uređivana zadnji put sri 30.9.2015 4:35 (Mojpismonosa).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice