MeeGo u distribuciji

poruka: 13
|
čitano: 2.913
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "MeeGo u distribuciji".
16 godina
offline
MeeGo u distribuciji

Znači dočekali smo i upgrade na N900, o kojem se dosta pisalo, hoće biti, neće biti.

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: MeeGo u distribuciji
Tesko se mogu natjecati sa androidom... :s
“Ustanite kao lavovi iz drijemeža, U nesavladivom broju Stresite lance ko rosu sa vas Koje su, dok ste spavali, stavili na vas Vas je mnogo, a njih je – malo.”
15 godina
neaktivan
offline
RE: MeeGo u distribuciji
wanderer kaže...
Tesko se mogu natjecati sa androidom... :s

 

Mislim da su to radili i u suradnji sa Googleom, vidis da je Chrome dobio podrsku  za meego. 

 

Ubuntu 9.10 Karmic Koala
14 godina
neaktivan
offline
MeeGo u distribuciji

Zanimljiv OS....dosadio mi je windows svuda...hocu da i oni dobiju konkurenciju kako treba....ali to meego sigurno nece biti...

Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
MeeGo u distribuciji

Jel stavio netko ovo na N900?

Yes, no.
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: MeeGo u distribuciji
Sk8eR kaže...

Zanimljiv OS....dosadio mi je windows svuda...hocu da i oni dobiju konkurenciju kako treba....ali to meego sigurno nece biti...

Pretpostavljam da pričaš o Windows Mobile platformi? Ako misliš na nju, ona je potonula davno i još tone.

Ako misliš na prave Windows-e fulao si ceo fudbal, kako bi rekli susjedi..

Dijelim časopis VIDI u PDF-u! (iz arhive, dakle svaki mjesec imam za prošli mjesec)
15 godina
odjavljen
offline
RE: MeeGo u distribuciji
Baš me zanima hoćemo li dočekati port na iPad!
U životu ne postoje pobjednici, samo preživjeli.
14 godina
neaktivan
offline
MeeGo u distribuciji

Za ovo stavit jel pc mora bit na atomu il moze bit i na nekom drugom intelovu procesoru

RazorNapster
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: MeeGo u distribuciji

A šta će ti to na PC-u?

Dijelim časopis VIDI u PDF-u! (iz arhive, dakle svaki mjesec imam za prošli mjesec)
14 godina
neaktivan
offline
RE: MeeGo u distribuciji
DamageHigh kaže...
Sk8eR kaže...

Zanimljiv OS....dosadio mi je windows svuda...hocu da i oni dobiju konkurenciju kako treba....ali to meego sigurno nece biti...

Pretpostavljam da pričaš o Windows Mobile platformi? Ako misliš na nju, ona je potonula davno i još tone.

Ako misliš na prave Windows-e fulao si ceo fudbal, kako bi rekli susjedi..

Mislio sam najvise na windows xp na netbookovima....nisi me skontao...dosadila mi vladavina windowsa pa zbog toga neka barem neko pokusa da napravi OS koji moze koji procenat trzista OS-ova da oduzme od windowsa...windows je toliko zavladao da njemu i velike greske kao sto je vista...mogu da se dozvole...sta mislis da apple izbaci neki poluobradjeni os...

16 godina
offline
RE: MeeGo u distribuciji
Sk8eR kaže...
DamageHigh kaže...
Sk8eR kaže...

Zanimljiv OS....dosadio mi je windows svuda...hocu da i oni dobiju konkurenciju kako treba....ali to meego sigurno nece biti...

Pretpostavljam da pričaš o Windows Mobile platformi? Ako misliš na nju, ona je potonula davno i još tone.

Ako misliš na prave Windows-e fulao si ceo fudbal, kako bi rekli susjedi..

Mislio sam najvise na windows xp na netbookovima....nisi me skontao...dosadila mi vladavina windowsa pa zbog toga neka barem neko pokusa da napravi OS koji moze koji procenat trzista OS-ova da oduzme od windowsa...windows je toliko zavladao da njemu i velike greske kao sto je vista...mogu da se dozvole...sta mislis da apple izbaci neki poluobradjeni os...

Zasto je Vista "greska"?

Meni se cini da si ti malo pogrijesio...

- Psiho246
16 godina
offline
RE: MeeGo u distribuciji
Barnie kaže...

Za ovo stavit jel pc mora bit na atomu il moze bit i na nekom drugom intelovu procesoru

  Pošto su svi Intelovi i AMD-ovi desktop procesori binarno kompatibilni (Atomi podržavaju specijalne instrukcije zaključno sa SSE3, to ne bi trebalo da je problem), 99% da će da radi. Naravno, nameštanje svakog komada hardwarea bi moglo biti čupavo, ali verovatno nećeš imati problema da zadovoljiš radoznalost.

14 godina
offline
RE: MeeGo u distribuciji
Ovo neće winse dotaknuti uopće, jer ne cilja na istu publiku. Sumnjam da će itko MeeGo htjeti i na netbook-o. Tu winse može dotaknuti jedino Chrome OS, ako bude dobar.
Dijelim časopis VIDI u PDF-u! (iz arhive, dakle svaki mjesec imam za prošli mjesec)
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice