MAXtv putem satelita

poruka: 96
|
čitano: 124.471
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "MAXtv putem satelita".
14 godina
neaktivan
offline
MAXtv putem satelita

Na kojoj poziciji?

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
MAXtv putem satelita

16E

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
MAXtv putem satelita

treba im 10 dana da to navedu na svojoj web stranici.

 

još nema obavijesti o tome.

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: MAXtv putem satelita
Bugofil kaže...

treba im 10 dana da to navedu na svojoj web stranici.

 

još nema obavijesti o tome.

Ima.

 

Mora se imati fiksna linija i ADSL od T-coma ili samo fiksna linija, ali da postoje tehničke mogućnosti za ADSL.
Mjesečna naknada za korištenje MAXtv Sata uz adsl pristup iznosi za Osnovni paket 65,52 kn, a za Osnovni extra paket 79,00 kn
Mjesečna naknada za korištenje MAXtv Sata samo uz fiksni telefonski priključak iznosi za Osnovni paket 99,80 kn, a za Osnovni extra paket 113,00 kn.

 

http://www.t-com.hr/privatni/televizija/maxtv/sat.asp

 

14 godina
neaktivan
offline
MAXtv putem satelita

Baš gledam popis programa i navedeni su HRT 1, HRT 2, RTL i Nova u popisu. A ispod popisa programa piše da se ti programi prate putem DVB-T-a. haha

Zašto onda navode programe koje nemaju u paketu??

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
MAXtv putem satelita

Ljudi može komentar jel valj uzeti MAXtv?

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: MAXtv putem satelita

Samo me zanima kakve će biti cijene ovome, dal će biti sluplje ili jeftininje od običnog maxtv-a

 

15 godina
neaktivan
offline
RE: MAXtv putem satelita
pc igrač kaže...

Ljudi može komentar jel valj uzeti MAXtv?

Meni je stigao prije mjesec dana. Trebalo mi je 20min da sve namjestim i od onda radi sve ko podmazano. Nikakvih problema. Mjenja programe neormalno bez zastajkivanja, nisam primjetio artefakte ili neko zastajkivanje zvuka nikakve smetnje ili gubljenje signala. Dakle na temelju toga ti ga preporucijem. 

 

Mozda valja napomenut da imam dobru liniju u zgradi. Imam 20mpbs paket kod Tcoma isto tako radi sve kako treba i ostvarujem visoke brzine. Pa je mozda nedostatak problema uvijetovan dobrim instalacijama, tako da probaj to prvo provjeriti.

14 godina
neaktivan
offline
RE: MAXtv putem satelita
mrog 33 kaže...

Samo me zanima kakve će biti cijene ovome, dal će biti sluplje ili jeftininje od običnog maxtv-a

 

Pa cijena je ista...ne očekuješ valjda da će praviti razlike u cijeni između iste usluge samo zato jer se daje na 2 različita načina?

 

16 godina
protjeran
offline
RE: MAXtv putem satelita
klimama kaže...

Ima.

 

Mora se imati fiksna linija i ADSL od T-coma ili samo fiksna linija, ali da postoje tehničke mogućnosti za ADSL.
Mjesečna naknada za korištenje MAXtv Sata uz adsl pristup iznosi za Osnovni paket 65,52 kn, a za Osnovni extra paket 79,00 kn
Mjesečna naknada za korištenje MAXtv Sata samo uz fiksni telefonski priključak iznosi za Osnovni paket 99,80 kn, a za Osnovni extra paket 113,00 kn.

 

http://www.t-com.hr/privatni/televizija/maxtv/sat.asp

 

hvala, nisam vidio.

 

koji su oni kreteni.

 

uvjet za satMaxtv je fiksni telefon ....ubit ću se, majke mi ako su oni normalni. {#}

 

znači, nema kao na BNetu zasebna TV, već dio ide preko postojeće infrastrukture a dio preko satelita !?

14 godina
neaktivan
offline
RE: MAXtv putem satelita
miki1981 kaže...
mrog 33 kaže...

Samo me zanima kakve će biti cijene ovome, dal će biti sluplje ili jeftininje od običnog maxtv-a

 

Pa cijena je ista...ne očekuješ valjda da će praviti razlike u cijeni između iste usluge samo zato jer se daje na 2 različita načina?

 

 Nadam se da če biti ista cijena, budući da u mom selu nije dostupna maxtv usluga, ali neznam s t-comom nikad neznaš :D

14 godina
neaktivan
offline
RE: MAXtv putem satelita
Bugofil kaže...
klimama kaže...

Ima.

 

Mora se imati fiksna linija i ADSL od T-coma ili samo fiksna linija, ali da postoje tehničke mogućnosti za ADSL.
Mjesečna naknada za korištenje MAXtv Sata uz adsl pristup iznosi za Osnovni paket 65,52 kn, a za Osnovni extra paket 79,00 kn
Mjesečna naknada za korištenje MAXtv Sata samo uz fiksni telefonski priključak iznosi za Osnovni paket 99,80 kn, a za Osnovni extra paket 113,00 kn.

 

http://www.t-com.hr/privatni/televizija/maxtv/sat.asp

 

hvala, nisam vidio.

 

koji su oni kreteni.

 

uvjet za satMaxtv je fiksni telefon ....ubit ću se, majke mi ako su oni normalni. {#}

 

znači, nema kao na BNetu zasebna TV, već dio ide preko postojeće infrastrukture a dio preko satelita !?

Znači moraš imati njihov telefon, ali isto tako MORAŠ imati i tehničke uvjete za ADSL...što znači da se ovaj maxtv sat i dalje neće moći dobiti tamo gdje nema uvjeta za adsl. Dakle opet neće biti svim aomogućeno...što bi čovjek ipak očekivao s obzirom da ide preko satelita...

16 godina
protjeran
offline
RE: MAXtv putem satelita
miki1981 kaže...

Znači moraš imati njihov telefon, ali isto tako MORAŠ imati i tehničke uvjete za ADSL...što znači da se ovaj maxtv sat i dalje neće moći dobiti tamo gdje nema uvjeta za adsl. Dakle opet neće biti svim aomogućeno...što bi čovjek ipak očekivao s obzirom da ide preko satelita...

pa da !

 

imam njihov max-tv na 2 tv-a i start ADSL 4Mbit/s.

 

spojen sam preko bakra pa mi ne mogu omogućiti veću brzinu od 4Mbit zbog toga što mi bandwidth pojedu televizori.

 

mislio sam tv-e prebaciti na satelitsku a povećat brzinu interneta ali ne ??

 

oni će dio programa opet puštati preko bakra a dio preko satelitskog tanjura, tako da jopet neću moći povećati brzinu interneta.

 

to samo u nas ima. {#}

 

prelazim ja u 3 mjesecu na B-NetTotal TV kad mi istekne ugovor za ADSL i onda si odaberem najjeftinijeg operatera za internet i telefon.

 

hvala bogu, za Max TV nemam ugovor.

15 godina
offline
RE: MAXtv putem satelita
Mene vise zanima hoce li preko satelita biti veci bitrate videa a time bolja slika te da li ce imati HD paket u ponudi.
14 godina
offline
RE: MAXtv putem satelita
Bugofil kaže...
miki1981 kaže...

Znači moraš imati njihov telefon, ali isto tako MORAŠ imati i tehničke uvjete za ADSL...što znači da se ovaj maxtv sat i dalje neće moći dobiti tamo gdje nema uvjeta za adsl. Dakle opet neće biti svim aomogućeno...što bi čovjek ipak očekivao s obzirom da ide preko satelita...

pa da !

 

imam njihov max-tv na 2 tv-a i start ADSL 4Mbit/s.

 

spojen sam preko bakra pa mi ne mogu omogućiti veću brzinu od 4Mbit zbog toga što mi bandwidth pojedu televizori.

 

mislio sam tv-e prebaciti na satelitsku a povećat brzinu interneta ali ne ??

 

oni će dio programa opet puštati preko bakra a dio preko satelitskog tanjura, tako da jopet neću moći povećati brzinu interneta.

 

to samo u nas ima. {#}

 

prelazim ja u 3 mjesecu na B-NetTotal TV kad mi istekne ugovor za ADSL i onda si odaberem najjeftinijeg operatera za internet i telefon.

 

hvala bogu, za Max TV nemam ugovor.

Čudno, ali meni su kada sam uzeo MaxTv povečali bandwith da ne utječe na ADSL.

http://www.speedtest.net/result/917164172.png
16 godina
offline
MAXtv putem satelita

Evo sad sam ih zvao i kažu mi da ne mogu dobit MaxTV Sat jer je meni dostupna redovita MaxTV usluga i ovaj satelitski mi ne daju. Bravo T-Com, bravo. Ne moram ni napominjat da operaterka ne zna ništa o kvaliteti slike i zvuka u toj novoj usluzi.

Poruka je uređivana zadnji put pet 3.12.2010 22:14 (velikimedo).
 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: MAXtv putem satelita
velikimedo kaže...

Evo sad sam ih zvao i kažu mi da ne mogu dobit MaxTV Sat jer je meni dostupna redovita MaxTV usluga i ovaj satelitski mi ne daju. Bravo T-Com, bravo. Ne moram ni napominjat da operaterka ne zna ništa o kvaliteti slike i zvuka u toj novoj usluzi.

Sve je jednako...sve usluge, kvalitete, i cijene, sve je isto, identično kao i kod običnog, jedino što naša 4 nacionalna programa gledaš preko klasične dvb-t.

Iste cijene, sve isto. Ne kužim zašto bi uopće očekivali nešto drukčije po pitanju kvalitete ili bilo čega drugoga kada je to ista usluga samo namijenjena onima kojima je dostupna adsl usluga ali nije max tv usluga, e samo takvi mogu dobiti ovu maxtv sat kao zamjenu, istovrsnu i istvrijednu klasičnom maxtv-u.

Uostalom tebi kao maxtv sat korisniku treba i satelitska antena i prijemnik itd...sve to nudi i t-com, ali da vidiš cijene evenzualnih oštećenja opreme...grozno, ni da mi sve daju bespaltno im to nebi uzeo.

Uglavnom njima nije ovo ponuda za svih, nego samo za one koji inače ne mogu do iptv maxtv-a. To ubiti uopće nije nova usluga, nego samo proširenje dostupnosti stare.

Poruka je uređivana zadnji put pet 3.12.2010 22:33 (miki1981).
16 godina
protjeran
offline
MAXtv putem satelita

a recimo ja sam imao Total TV a sad imam B.net Total TV i imam htv1, htv2, rtl i novu preko satelita ... cijena mi ostaje do kraja 02.2011 ista a onda se dize na 89kn ... tako barem kazu u mailu ... imam od tcoma adsl od nedavno ... i planiram otkazat total tv i preci na maxtv ... razlozi ... pada kisa ... banana ... pada snijeg .... banana ... od W2 po losem vremenu banana ... komso ima maxtv i sve super ... ni sam nisam pametan sto i kako ali ako nesto novo ne uvedu na ovom total tv mene nece jos dugo imati za pretplatnika ...

 
0 0 hvala 1
15 godina
offline
MAXtv putem satelita

Nekako mi se čini da je telefonska linija potrebna za potrebe kodiranja/dekodiranja programa. Ne znam, nisam siguran, nagađam. Da li netko zna nešto više?

 
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
RE: MAXtv putem satelita
EVO kaže...

Čudno, ali meni su kada sam uzeo MaxTv povečali bandwith da ne utječe na ADSL.

nije čudno, propusnost bakrene parice je max (u najboljem slučaju) 20Mb/s

 

jedan TV popapa 5 Mbit/s, drugi 5 Mbit i 4 Mbit mi popapa internet, (tu spada i maleni upload )a realna propusnost mi je 15, 3 Mbit pa više ne mogu povećavati brzinu i da hoću.

 

dakle, ti si uzeo 1 maxtv prijamnik i ADSL, pa vjerojatno, ako imaš savršenu bakrenu paricu, možeš uzeti do 15 Mbit download paket i fertig.

 

zato svi operateri optima, iskon itd koji nude ADSL i tv preko T-com infrastrukture imaju max 20 Mbit/sec pakete.

 

svi oni to nude kao mogućnost no kad dođu mjeriti propusnost budi sretan da imaš za 2 TV-a i 4Mbit kao ja.

13 godina
protjeran
offline
RE: MAXtv putem satelita
pc igrač kaže...

Ljudi može komentar jel valj uzeti MAXtv?

  meni nije žao ni kune koje sam dosad dao na maxtv.stvarno ima super programa i sve radi bez problema.posto sam prije imao nasu obicnu tv sa 4 kanala i neku divlju satelitsku samo sa njemačkim programima ovo je bio preporod.uopce mi nije zao tih novaca,vrijedi svake kune.

13 godina
neaktivan
offline
RE: MAXtv putem satelita
miki1981 kaže...
mrog 33 kaže...

Samo me zanima kakve će biti cijene ovome, dal će biti sluplje ili jeftininje od običnog maxtv-a

 

Pa cijena je ista...ne očekuješ valjda da će praviti razlike u cijeni između iste usluge samo zato jer se daje na 2 različita načina?

 

Iste usluge? Pogledaj ovu malo vecu razliku:

Osnovni paket MaxTV Sat - Osnovni paket MaxTV

 

Ja posto nemam tehnickih uvjeta za MaxTV sam jedva cekao ovu uslugu prvenstveno zbog sportskih kanala, Sport Klub i Arena Sport. Sport Kluba nema ni u jednom paketu kao i puno ostalih programa. Plus nema snimalice, nema videoteke itd...

 

EDIT: Upravo sam procitao da ce videoteka i snimalica uskoro doci, to vjerojatno i pojasnjava potrebu zice...Ali za kanale i dalje stoji isto.

Poruka je uređivana zadnji put sub 4.12.2010 10:45 (miner).
14 godina
neaktivan
offline
RE: MAXtv putem satelita
miner kaže...

Iste usluge? Pogledaj ovu malo vecu razliku:

Osnovni paket MaxTV Sat - Osnovni paket MaxTV

 

Ja posto nemam tehnickih uvjeta za MaxTV sam jedva cekao ovu uslugu prvenstveno zbog sportskih kanala, Sport Klub i Arena Sport. Sport Kluba nema ni u jednom paketu kao i puno ostalih programa. Plus nema snimalice, nema videoteke itd...

Moja greška, ispričavam se...nisam išao uspoređivati pakete...iako bilo mi je malo sumnjivo što sat nije skuplji, jer imaju tu dosta ulaganja, ali rekao valjda su se unormalili pa neće nekome naplatiti više za istu uslugu samo zato jer živi npr na otoku, ili negdje gdje prije nije mogao maxtv...

Ali izgleda da...neće naplatiti više, nego isto, ali za dosta manji obim usluge.

 

EDIT: ma ja vjerujem da će se kroz neko dogledno vrijeme potpuno izjednačiti...ali opet to u ovom trenutku jednostavno nije to...

Poruka je uređivana zadnji put sub 4.12.2010 10:46 (miki1981).
14 godina
neaktivan
offline
MAXtv putem satelita

Ali meni tu nešt nije jasno, kakve STB-e ili šta već onda koriste u toj usluzi, nisu valjda ove atlante doradili pa im ubacili dvb-t, i dvb-s, kartice, i dalje sve preko lana ?

Budući Microsoftov Bill Gates...ili Applov Steve Jobs!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
MAXtv putem satelita

naručio sam od T-com-a Max TV Sat (satelitska verzija) i u petak mi došla oprema....
e sad....imao sam prije 5-6 godina satelitski sustav koji je bio okrenut prema Astri (ako se ne varam, ugl. imao sam one njemačke programe). Koliko sam skužio T-com koristi Eutelsat W2 (16 E) za koji sam čuo da ima dosta problema prilikom "upucavanja tanjura" (navodno daje jako loš signal). Planiram sve to sutra pospajat pa me zanima dali moram pomicati tanjur i po vertikali (gore-dolje) ili ću uspjet pronači taj W2 samim pomicanjem lijevo desno??
Ako netko ima kakav savjet, trik ili neku bitnu informaciju, neka napiše.... Ugl, kupio sam i novi LNB jer mislim da možda onaj stari neče dobro radit....također sam čitao da se spominje i neko zakretanje LNB-a, šta to točno znači i kako se to radi i dali je to potrebno radit???

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
MAXtv putem satelita

MaxTV je zivo shranje ukoliko ne uzmes 1001 dodatni paket od po 2 programa i dobrano popunis kasu tim lopovcinama.

 

Uzeo sam na probni rok od 3 mjeseca no cim istekne ga nosim natrag nek im druga budala puni blagajnu

Poruka je uređivana zadnji put ned 20.2.2011 19:53 (ATiGamer).
Moj PC  
1 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: MAXtv putem satelita
ATiGamer kaže...

MaxTV je zivo shranje ukoliko ne uzmes 1001 dodatni paket od po 2 programa i dobrano popunis kasu tim lopovcinama.

 

Uzeo sam na probni rok od 3 mjeseca no cim istekne ga nosim natrag nek im druga budala puni blagajnu

 

a čuj, pošto kod mene nema B-neta tj. nema ni jednog kablovskog operatera, prisiljen sam uzet nešta, trenutno mi je ovaj T-com jedina solucija. Ne gledam to kao veliki gubitak, jer sam uzeo onaj LCD za 400 kuna i prodam ga za 1300-1400 kn i u plusu sam 1000 kuna. Max TV će me kroz dvije godine koštat 1560 kuna što govori da sam zapravo dao u dvije godine 600 kuna, što će reč da sam dao 25 kuna svaki mjesec T-comu. Ako još uzmeš u obzir da dobiješ hibridni prijemnik (Max TV Sat), znači hvatat ćeš i DVB-T, koji bi inače platio 200-tinjak kuna ( mislim na sam DVB-T prijemnik) ispada OK ponuda. I realno gledano imaju najbolju ponudu kanala u usporedbi s Total TV-om i Digi TV-om.

Poruka je uređivana zadnji put pon 21.2.2011 12:08 (stewan17).
13 godina
neaktivan
offline
MAXtv putem satelita

Ovako,dobio sam maxtv sat opremu....odnosno samo njihov reciever. . . .namjestio sam satelit u odg. polozaj. . . .pretrazio programe,imam sve programe...osim prvih 20. . .medju koje spadaju zemaljski programi,HRT,RTl...itd. . . . .sve je spojeno kako treba i sve radi osim njih.. . .Da li zna netko u cemu je problem?????.. . .. . . .Hvala!

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: MAXtv putem satelita
stewan17 kaže...

naručio sam od T-com-a Max TV Sat (satelitska verzija) i u petak mi došla oprema....
e sad....imao sam prije 5-6 godina satelitski sustav koji je bio okrenut prema Astri (ako se ne varam, ugl. imao sam one njemačke programe). Koliko sam skužio T-com koristi Eutelsat W2 (16 E) za koji sam čuo da ima dosta problema prilikom "upucavanja tanjura" (navodno daje jako loš signal). Planiram sve to sutra pospajat pa me zanima dali moram pomicati tanjur i po vertikali (gore-dolje) ili ću uspjet pronači taj W2 samim pomicanjem lijevo desno??
Ako netko ima kakav savjet, trik ili neku bitnu informaciju, neka napiše.... Ugl, kupio sam i novi LNB jer mislim da možda onaj stari neče dobro radit....također sam čitao da se spominje i neko zakretanje LNB-a, šta to točno znači i kako se to radi i dali je to potrebno radit???

16E je između Astre na 19.2E i hot birda na 13E

ako imaš dual sustav, onda imaš i poziciju samo ti treba novi LNB

uglavnom podešavanje sa 19.2 na 16 je par centimetara  u desno i skoro mrvicu po vertikali (ali ako samo malo zakreneš antenu budeš dobio 16E onda lako još malo podesiš visinu

 

kaj se tiče polarizacije ona je mislim na 0 stupnjeva, ali nemoj me držati za riječ za to

 

13 godina
neaktivan
offline
Re: MAXtv putem satelita

16E je između Astre na 19.2E i hot birda na 13E

ako imaš dual sustav, onda imaš i poziciju samo ti treba novi LNB

uglavnom podešavanje sa 19.2 na 16 je par centimetara  u desno i skoro mrvicu po vertikali (ali ako samo malo zakreneš antenu budeš dobio 16E onda lako još malo podesiš visinu

 

kaj se tiče polarizacije ona je mislim na 0 stupnjeva, ali nemoj me držati za riječ za to

 

e da...uspio sam pronači satelit...e sad...jačina signala mi je 58.1 i neki od programa mi imaju konstantne smetnje...kolika bi trebala biti minimalna jačina signala da bi sve radilo bez problema?

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice