Kraj za Winamp nakon 16 godina

poruka: 97
|
čitano: 19.547
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Kraj za Winamp nakon 16 godina".
13 godina
neaktivan
offline
Kraj za Winamp nakon 16 godina

:(

Moj PC  
21 1 hvala 0
16 godina
online
Kraj za Winamp nakon 16 godina

Šmrc...šmrc...

Iako u posljednje vrijeme nije toliko popularan, sjecam se vremena kad je uz svaku novu instalaciju windowsa obavezno winamp bio tu, pa ona prekretnica sa blue modern skinom, sve mi sjecanja naviru :(

It's better to keep your mouth shut and give the impression that you're stupid than to open it and remove all doubt.
Poruka je uređivana zadnji put čet 21.11.2013 13:06 (goodye).
Moj PC  
74 0 hvala 3
15 godina
offline
Kraj za Winamp nakon 16 godina

Rest in peace.

 
10 0 hvala 0
15 godina
offline
Kraj za Winamp nakon 16 godina

Steta, oduvjek mi je bio player br.1..

 

Ovdje je peticija za daljni razvoj pa ako zelite dati svoj glas..

Ohne Audi geht es nicht..
Poruka je uređivana zadnji put čet 21.11.2013 13:15 (andreas11).
Moj PC  
28 0 hvala 7
15 godina
offline
Kraj za Winamp nakon 16 godina

Prvi put instaliran davne 98.

Bio je ispred svih godinama.

Neka ti je laka zemlja.

Hot Rodney
 
3 2 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Kraj za Winamp nakon 16 godina

:(

 
27 0 hvala 2
10 godina
offline
Kraj za Winamp nakon 16 godina

Potpisao peticiju naravno, iako sumnjam da ce sluziti necemu...koristim ga od kada sam imao prvi komp, Win XP 2002 god...dan danas na Win 8.1 Pro imam i Winamp, naravno Pro verziju...najinuitivniji, najuredniji...jel zna netko koji drugi program koji koristi Gracenote tagove, jer kod mene su svi striktno ispunjeni...

Moj PC  
2 2 hvala 0
15 godina
offline
Kraj za Winamp nakon 16 godina

I danas znam koristiti Winamp kad se igram u virtualci sa XP-om, no na glavnom kompu ga je zamijenio VLC pred 3 mjeseca. Šteta što se prekida razvoj ove aplikacije koja je bila Bog i batina music playera.

My website/blog: http://markoidzan.from.hr
Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Kraj za Winamp nakon 16 godina

Winamp je pojam za muziku na kompu! Ne mogu ovo napravit :( Od prve mp3-ice koju sam imao koristim winamp i jednostavno je nezamjenjiv :/

 
13 6 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Kraj za Winamp nakon 16 godina

Šokiran sam, nisam nikad ni razmislja o bilo kakavom drugom player muzičkom...

Samo skill
Moj PC  
16 3 hvala 0
15 godina
offline
Kraj za Winamp nakon 16 godina

šteta. još ga dan danas koristim

Moj PC  
5 0 hvala 0
16 godina
offline
Kraj za Winamp nakon 16 godina

Odavno sam prešao na AIMP3, to je player kakav je Winamp trebao biti.

I'm silicon-based life-form
Moj PC  
17 10 hvala 5
14 godina
neaktivan
offline
Kraj za Winamp nakon 16 godina

"Winamp, it really whips the llama's ass!"

 

Ako ukinu, izgubite instalaciju, a pukne vas nostalgija: http://www.oldversion.com/windows/winamp/

 
16 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Kraj za Winamp nakon 16 godina

Ni ne čudi me,jer ga danas ove nove generacije ni ne koriste niti znaju napravit playlistu....youtube ga je syebo....R.I.P

Moj PC  
16 1 hvala 0
14 godina
offline
Kraj za Winamp nakon 16 godina

Šteta, ostao mi je u dobrom sjećanju premda ga ne koristim još od Viste, odnosno WMP11.

Ipak u zadnje vrijeme sve više koristim foobar2000. <- preporuka svima, isprobajte ga ali se poigrajte s opcijama unutar njega, traži malo navikavanja.

Swedish latin super funk.
Moj PC  
9 0 hvala 1
13 godina
offline
Kraj za Winamp nakon 16 godina

Ma kaj god, ja koristim još uvijek legendarnu 2.5 verziju i može nestati 1000 puta sa ovog svijeta, ja ću i dalje slušat mp3-ice insaliranog s jednog od BUG-ovih CD-a :)

http://www.youtube.com/user/Bambytalica
Moj PC  
15 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Kraj za Winamp nakon 16 godina

Ja mislim da je vrijeme, da mi stari korisnici prestanemo da koristimo racunare, Internet... kako bi ostavili lijepo i istinsko sjecanje na nesto lijepo. :(

15 godina
odjavljen
offline
Kraj za Winamp nakon 16 godina

RIP

 

od 98 je bio redovit na mojim win mašinama, ali dođoše neka nova vremena...

Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Kraj za Winamp nakon 16 godina

Ja ga svakodnevno koristim praktički tih zadnjih 15g. , i dalje ću što se mene tiče.

In the name of tragedy..
Moj PC  
11 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Kraj za Winamp nakon 16 godina

nedostajat ce mi u Winsima, za onoliko koliko nesto moram napraviti u njima, inace sam vise u linuxu a tamo koristim clementine, a ima ga i za windows OS

http://www.clementine-player.org/downloads

 

 
2 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Kraj za Winamp nakon 16 godina

Od kad sam prvi put instalirao Winamp, WMP skoro pa i nisam otvarao {#}

Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Kraj za Winamp nakon 16 godina
ja koristim ak se ne varam v2.71 .. tricu i novije modern verzije nisam nikad uspio probaviti..
Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
12 godina
offline
Re: Kraj za Winamp nakon 16 godina
power button/boot/winkey+1/play i tek onda pocinje koristenje kompa... probal sam i druge playere ali za glazbu se uvijek vracam na winamp
14 godina
neaktivan
offline
Kraj za Winamp nakon 16 godina

Winamp ne koristim otkad su uveli oglase unutar svirača. Dakle, odavno!

Foobar2000 je nezamjenjiv. Modularan i brz. A opcija za podešavanje po vlastitom ukusu koliko vas volja.

 
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Kraj za Winamp nakon 16 godina

Da, šteta što je otišao, i ja također smatram da je peticija uzaludna...

Moram priznati, da ga i ja ne koristm više, jedostavno sam jednom, nokon svježe instalacije winsa, imao problema s instaliranjem istog, i tad sam probao nešto drugo.

Od tad, koristim aimp3. Nakon što sam se malo uvježbao u radu s njim, postao mi je primarni za muziku...

 

Iako ga ne koristim, mora se priznati, ovo je bio jedan od onih legendarnih programa...

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Kraj za Winamp nakon 16 godina

meni se nikad nije sviđao tak da mi je cisto svejedno

Foobar na winodwsu
DeadBeef na linuxu 

Moj PC  
3 3 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Kraj za Winamp nakon 16 godina

Hah,pa nemos vjerovat,prvo Windows Live Messenger pa sad i Winamp.To to, ugasite najbolje aplikacije,podrzavajte novo zamjesnsko smece koje donosi kesh a korisnicima manjak zivaca i kvaliteta.15-ak god ga koristim,i nema jaceg do dana danasnjeg.Klikni na 300 pjesama odjednom ili ih pustaj jednu iza druge konstantno nece smrznut,zastopat i sl,video,audio.Licno slusam elektroniku i setovi su po sat i vise dugi,premotavaj sa prve na zadnju minutu,ucitaj 50 GB muzike,nista.Pluginova metar,third party aplikacija,skinova,hmm ne znam.

Moj PC  
9 2 hvala 0
14 godina
offline
Re: Kraj za Winamp nakon 16 godina
zlajutin kaže...

Hah,pa nemos vjerovat,prvo Windows Live Messenger pa sad i Winamp.To to, ugasite najbolje aplikacije,podrzavajte novo zamjesnsko smece koje donosi kesh a korisnicima manjak zivaca i kvaliteta.15-ak god ga koristim,i nema jaceg do dana danasnjeg.Klikni na 300 pjesama odjednom ili ih pustaj jednu iza druge konstantno nece smrznut,zastopat i sl,video,audio.Licno slusam elektroniku i setovi su po sat i vise dugi,premotavaj sa prve na zadnju minutu,ucitaj 50 GB muzike,nista.Pluginova metar,third party aplikacija,skinova,hmm ne znam.

WLM je bio na granici bloatwarea, a što se tiče Winampa, isprobaj foobar, još brži je nego Winamp, copy paste izravno iz programa u bilo koji folder, uređivanje tagova...

Swedish latin super funk.
16 godina
offline
Kraj za Winamp nakon 16 godina

Velika firma te kupi i onda te pojede. Geocities, Hotmail, Winamp...

If it's not broken, don't fix it.
 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Kraj za Winamp nakon 16 godina

Za mene je već 10 godina mrtav.

Glory Glory Man United
Moj PC  
16 7 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice