Kraj za originalni Wii

poruka: 5
|
čitano: 2.209
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Kraj za originalni Wii".
11 godina
neaktivan
offline
Kraj za originalni Wii

Ponosni vlasnik {#} ... nadam se da neće prestat uskoro i podrška za (stare/nove) igre jer i ovako je slaba već neko duže vrijeme {#} ...po tom pitanju bi se trebali ugledat na Sony koji je dugo vremena u malim količinama i dalje proizvodio i prodavo PS2 konzolu, a i podrška za igre je dugo trajala što će sigurno biti i slučaj sa PS3 kad izađe PS4

Sacrifice is a choice you make. Loss is a choice made for you.
 
2 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: Kraj za originalni Wii
9090 kaže...

Ponosni vlasnik {#} ... nadam se da neće prestat uskoro i podrška za (stare/nove) igre jer i ovako je slaba već neko duže vrijeme {#} ...po tom pitanju bi se trebali ugledat na Sony koji je dugo vremena u malim količinama i dalje proizvodio i prodavo PS2 konzolu, a i podrška za igre je dugo trajala što će sigurno biti i slučaj sa PS3 kad izađe PS4

Potpisujem napisano.I ja se nadam da nece prestati proizvodnja igara za njega,iako tesko,jer wii U je u banani,i sva koncetracija se usmjerava prema njemu.

Biti ili ne biti pitanje je sada.
16 godina
offline
Kraj za originalni Wii

uz ps2 druga kupljena i najbolja konzola za mene.... znam da stižu novije s boljim kontrolerima, al ovo čudo me, kad ulovim vremena, veseli ko prvog dana... :)

Moj PC  
3 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Kraj za originalni Wii

 - idealna konzola za zabavu i društvo... bilo da su party igre, sportske, fps ili nešto četvrto 

 - cure padaju na njega

 - oni koji nikad nisu ništa igrali ovo će igrat i zarazit se

 - bolje od pravog fitnesa i vježbi jer samo igrajući obične igre se trošiš i dobrano oznojiš, a kamoli ako igraš boks il tenis

Sacrifice is a choice you make. Loss is a choice made for you.
 
3 1 hvala 0
10 godina
offline
Kraj za originalni Wii

LOL kakav kraj, imam 200+ igara. Super visoka rezolucija nimalo mi ne povećava igrivost, tako da ako se ne pokvari imam što igrati ostatak života. Pogotovo dok su aktivni serveri za CoD. A kad i ne budu, tu je tona dobrih offline igara.

Poruka je uređivana zadnji put sub 3.5.2014 12:17 (Yo Momma).
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice