Klinac s Floride zbog šale optužen za cyber-krimin

poruka: 9
|
čitano: 2.742
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Klinac s Floride zbog šale optužen za cyber-krimin".
15 godina
offline
Klinac s Floride zbog šale optužen za cyber-krimin

Tog bih kriminalca zbog EMO frizure poslao u Guantanamo. 

Daj mi svoj mozak na dva sata i više nikad nećeš biti isti
Moj PC  
4 4 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Klinac s Floride zbog šale optužen za cyber-krimin

Ozbiljan prekršaj... Barem 20 godina zatvora treba dobiti!

Freak Show Inc.
 
1 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Klinac s Floride zbog šale optužen za cyber-krimin

"suspendiran je s nastave na 10 dana. Za to će vrijeme, kažu iz škole, promijeniti lozinke"

 

Opasan mali.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Klinac s Floride zbog šale optužen za cyber-krimin

"Cyber-kriminal". 

 

Zar nešto nije u redu sa računalni kriminal? Od kud ove izvrnute mix riječi?

 

Znam da je "cyber" ultrapopularan u medijima na zapadu, ali stvarno to ne trebamo. Osim ako nije za google analytics i slično 

 

Ontopic: Paranoja level 9999+ u americi.

Samomrzeći hrvat
Poruka je uređivana zadnji put ned 12.4.2015 9:47 (Entry Point).
Moj PC  
0 3 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Klinac s Floride zbog šale optužen za cyber-kr

Koja je nepravda u US, kažu mogao je nešto napraviti. Zar te ne trebaju kazniti za nešto što si napravio ili za ono što si mogao ali nisis?

Ja bi kaznio profesora jer je svoje prezime stavio kao šifru. Klinac je vjerojatno slučajno upao s tom šifrom, to ćak nije niti hakiranje.

http://informacijsketehnologije.blogspot.com/
15 godina
odjavljen
offline
Re: Klinac s Floride zbog šale optužen za cyber-kr
77ari kaže...

Koja je nepravda u US, kažu mogao je nešto napraviti. Zar te ne trebaju kazniti za nešto što si napravio ili za ono što si mogao ali nisis?

Ja bi kaznio profesora jer je svoje prezime stavio kao šifru. Klinac je vjerojatno slučajno upao s tom šifrom, to ćak nije niti hakiranje.

Baš je i meni to upalo u oči. Trebalo bi suca čekati da prekorači brzinu za 10 km/h, pa ga zatvoriti na 30 godina jer je mogao nekoga ubiti.

Big wheel keep on turning, Proud Mary keep on burning, Trolling, trolling, trolling on the river.
9 godina
neaktivan
offline
Klinac s Floride zbog šale optužen za cyber-krimin

Prva stvar je da nije hakiranje u pitanju,druga stvar je sama veličina ovog krimi djela koja je ravna petogodišnjem djelu,i treća stvar je ta da bih mu ja osobno dao 10g uvjetne jer si ne zna sakrit tragove.

 
0 2 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Klinac s Floride zbog šale optužen za cyber-kr
A što je to nego cyber kriminal? Ako uđeš u profesorov stan jer znaš da drži ključ ispod otirača i ispreturaš mu stvari, ne očekuješ valjda da policija neće reagirati? Ovo je ista stvar u cyber domeni.
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
15 godina
offline
Klinac s Floride zbog šale optužen za cyber-krimin

kladim se da su mu ispod kose našli tri šestice. 

 

 

I know that you believe you understand what you think I said, but I'm not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 1 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice