Kaspersky dobio nogu od vlasti SAD-a

poruka: 24
|
čitano: 3.858
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Kaspersky dobio nogu od vlasti SAD-a".
15 godina
offline
Kaspersky dobio nogu od vlasti SAD-a

Nekako mislim da je najveća mana Kasperskog što ne dozvoljava amerima da prčkaju po kompjuterima na kojima je on instaliran

 
22 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Kaspersky dobio nogu od vlasti SAD-a

Ja jedino vjerujem kasperskom koristim free verziju. Ovi ostali su sve prodane duše. Avira je njamačka, Avast češki, Nod 32 slovački sve zapadnjački antivirusi. ako treba birati manje zlo onda najbolje kaspersky

 
9 0 hvala 0
8 godina
offline
Kaspersky dobio nogu od vlasti SAD-a

To im je sigurno Trump naredio:"Kako se u US AV-firma može zvati Касперский? Mrš s njima. Može neko lijepo, tradicionalno US ime. Npr covfefe."

Poruka je uređivana zadnji put čet 14.9.2017 19:37 (Zechina).
 
9 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Kaspersky dobio nogu od vlasti SAD-a
Rusi špijuniraju, ništa novog. Kao i amerikanci.
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Kaspersky dobio nogu od vlasti SAD-a

Sam nek oni vjeruju svojim poluproizvodima.

 

U kompu kuca srce junačko KIS 2017.

Moj PC  
11 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Kaspersky dobio nogu od vlasti SAD-a
MasterOfDisaster kaže...

Sam nek oni vjeruju svojim poluproizvodima.

 

U kompu kuca srce junačko KIS 2017.

Pripremi se, ovakvo nešto vidio nisi. Chuck norris među antivirusima 

 

 

14 godina
offline
Re: Kaspersky dobio nogu od vlasti SAD-a
Motorino kaže...

Pripremi se, ovakvo nešto vidio nisi. Chuck norris među antivirusima 

 

 

Samo tri riječi - SRETNO TI BILO!!!!!

16 godina
odjavljen
offline
Re: Kaspersky dobio nogu od vlasti SAD-a
MasterOfDisaster kaže...
Motorino kaže...

Pripremi se, ovakvo nešto vidio nisi. Chuck norris među antivirusima 

 

 

Samo tri riječi - SRETNO TI BILO!!!!!

 

Znam za nekoliko strojeva na kojima je iskljucivo defender i nikakvih problema. Cak i kod kuce imam 2 na kojima je samo defender.

Inace, kod mene je u pitanju trostupanjska AV zastita. Sophos + avira + avast

Freak Show Inc.
6 godina
neaktivan
offline
Re: Kaspersky dobio nogu od vlasti SAD-a
Friday kaže...
MasterOfDisaster kaže...
Motorino kaže...

Pripremi se, ovakvo nešto vidio nisi. Chuck norris među antivirusima 

 

 

Samo tri riječi - SRETNO TI BILO!!!!!

 

Znam za nekoliko strojeva na kojima je iskljucivo defender i nikakvih problema. Cak i kod kuce imam 2 na kojima je samo defender.

Inace, kod mene je u pitanju trostupanjska AV zastita. Sophos + avira + avast

 Dobro je poznato , da na žalost , se ne smiju imati više od jednog anti virusa na kompjutoru.

16 godina
odjavljen
offline
Re: Kaspersky dobio nogu od vlasti SAD-a
Daliboris kaže...

 Dobro je poznato , da na žalost , se ne smiju imati više od jednog anti virusa na kompjutoru.

 

Naravno - prva dva su na firewallu, na kompu je samo avast

Freak Show Inc.
6 godina
neaktivan
offline
Re: Kaspersky dobio nogu od vlasti SAD-a
Friday kaže...
Daliboris kaže...

 Dobro je poznato , da na žalost , se ne smiju imati više od jednog anti virusa na kompjutoru.

 

Naravno - prva dva su na firewallu, na kompu je samo avast

 Koristiš neki PC sa Windowsom kao firewall?

16 godina
odjavljen
offline
Re: Kaspersky dobio nogu od vlasti SAD-a
Daliboris kaže...
Friday kaže...
Daliboris kaže...

 Dobro je poznato , da na žalost , se ne smiju imati više od jednog anti virusa na kompjutoru.

 

Naravno - prva dva su na firewallu, na kompu je samo avast

 Koristiš neki PC sa Windowsom kao firewall?

 

Naravno da ne - Sophos UTM

Freak Show Inc.
6 godina
neaktivan
offline
Re: Kaspersky dobio nogu od vlasti SAD-a
Friday kaže...
Daliboris kaže...
Friday kaže...
Daliboris kaže...

 Dobro je poznato , da na žalost , se ne smiju imati više od jednog anti virusa na kompjutoru.

 

Naravno - prva dva su na firewallu, na kompu je samo avast

 Koristiš neki PC sa Windowsom kao firewall?

 

Naravno da ne - Sophos UTM

 Skup sport .... da li ti se to isplati? Obično to koriste firme , a ne privatne osobe

16 godina
odjavljen
offline
Re: Kaspersky dobio nogu od vlasti SAD-a
Daliboris kaže...

 Skup sport .... da li ti se to isplati? Obično to koriste firme , a ne privatne osobe

 

Home verzija je posve besplatna. Ogranicenje je 50 IP adresa sa izlazom vanka i 30.000 paralelnih konekcija. Moja familija bas obilato koristi internet na mnostvu uredjaja i nisam ni blizu limitu (pravimo tjedno oko 200-300 giga prometa, cisto radi konteksta).

Imas enterprise class rjesenje koje je totalno izvan kategorije u usporedbi sa ostalim rjesenjima iz tog segmenta (ipfire, pfsense, bla bla...)

Freak Show Inc.
6 godina
neaktivan
offline
Re: Kaspersky dobio nogu od vlasti SAD-a

Da  tako je  (nisam to znao ali ti vjerujem), ali treba kupiti i PC kao poslužitelj ipak.

16 godina
odjavljen
offline
Re: Kaspersky dobio nogu od vlasti SAD-a
Daliboris kaže...

Da  tako je  (nisam to znao ali ti vjerujem), ali treba kupiti i PC kao poslužitelj ipak.

 

Ja vrtim na quad pentiumu N3700 (asrock itx n3700 ploca) sa 8 giga rama i 500 giga diskom. Leti ko metak sa popaljenim gotovo svim opcijama koje postoje (cak i IPS). Uglavnom, preporuka definitivno.

Freak Show Inc.
6 godina
protjeran
offline
Kaspersky dobio nogu od vlasti SAD-a

evo i moje zastite

 

ukratko: deny acces to this computer from network to everyone i na drugoj slici apply anonymous to everyone aswell plus ntlm deny all....4 postavke prominija i miran...

http://www.bug.hr/forum/topic/ostale-hardverske-teme/cpu-z-lista/252793.aspx
Poruka je uređivana zadnji put čet 14.9.2017 22:53 (Gorstak79).
Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Kaspersky dobio nogu od vlasti SAD-a
Friday kaže...
Daliboris kaže...

Da  tako je  (nisam to znao ali ti vjerujem), ali treba kupiti i PC kao poslužitelj ipak.

 

Ja vrtim na quad pentiumu N3700 (asrock itx n3700 ploca) sa 8 giga rama i 500 giga diskom. Leti ko metak sa popaljenim gotovo svim opcijama koje postoje (cak i IPS). Uglavnom, preporuka definitivno.

 Čekaj, treba mi vrtiti još jedan PC u kući da bi mi radio fw? Kao da sam firma? Idiotarija jača, koju može samo isluženi Sophos smisliti...

Sinoć sam lega jutros...
8 godina
offline
Re: Kaspersky dobio nogu od vlasti SAD-a
zeroname kaže...

Ja jedino vjerujem kasperskom koristim free verziju. Ovi ostali su sve prodane duše. Avira je njamačka, Avast češki, Nod 32 slovački sve zapadnjački antivirusi. ako treba birati manje zlo onda najbolje kaspersky

  kada se češka i slovačka u žargonu poču koristiti kao zapadnjačke zemlje, onda više nema sumnje u kakvom smo rusvaju od države...

16 godina
odjavljen
offline
Re: Kaspersky dobio nogu od vlasti SAD-a
BlackMoon kaže...
Friday kaže...
Daliboris kaže...

Da  tako je  (nisam to znao ali ti vjerujem), ali treba kupiti i PC kao poslužitelj ipak.

 

Ja vrtim na quad pentiumu N3700 (asrock itx n3700 ploca) sa 8 giga rama i 500 giga diskom. Leti ko metak sa popaljenim gotovo svim opcijama koje postoje (cak i IPS). Uglavnom, preporuka definitivno.

 Čekaj, treba mi vrtiti još jedan PC u kući da bi mi radio fw? Kao da sam firma? Idiotarija jača, koju može samo isluženi Sophos smisliti...

 

A na cemu bi ti to vrtio? Na kutiji za DVD-ove?

Freak Show Inc.
Poruka je uređivana zadnji put pet 15.9.2017 8:58 (Friday).
13 godina
offline
Re: Kaspersky dobio nogu od vlasti SAD-a
Postavlja se logicno pitanje koliko kosta jedan SoC tipa taj n3700 u kompletu (win, ram, disk...), a koliko neki mali FW appliance koji stavis nakon kucnog routera.

Bilo bi jeftinije staviti na neki mini poput Evolveo X5 ili slicno za ispod 1000kn, ali kako ce raditi je pitanje. Jer ocito ekipa doma hoce fire and forget. Li-la...
15 godina
offline
Kaspersky dobio nogu od vlasti SAD-a

ja si za zaštitu od virusa kapljem propolis u njušku 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put pet 15.9.2017 16:37 (Ajar).
Moj PC  
6 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Kaspersky dobio nogu od vlasti SAD-a
Mad Ant kaže...
Postavlja se logicno pitanje koliko kosta jedan SoC tipa taj n3700 u kompletu (win, ram, disk...), a koliko neki mali FW appliance koji stavis nakon kucnog routera.

Bilo bi jeftinije staviti na neki mini poput Evolveo X5 ili slicno za ispod 1000kn, ali kako ce raditi je pitanje. Jer ocito ekipa doma hoce fire and forget. Li-la...

 

Fora je u tome da ga mozes staviti na prakticki bilo sta. Ja sam ga par godina vrtio na atomu sa 4 gige rama. To stvarno mozes nabaviti za sicu. 

Treba biti posten i reci da mali appliance ili nema snage kao pravi stroj ili kosta 5x vise. E sad, na korisniku je da odluci.

Freak Show Inc.
6 godina
protjeran
offline
Kaspersky dobio nogu od vlasti SAD-a

mene samo čudi kako to da je dobio nogu a ne košaricu? Valjda san ispa iz djira...

http://www.bug.hr/forum/topic/ostale-hardverske-teme/cpu-z-lista/252793.aspx
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice