Još malo o Nokiji 3310 (2017)

poruka: 28
|
čitano: 8.428
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Još malo o Nokiji 3310 (2017)".
9 godina
offline
Još malo o Nokiji 3310 (2017)

Ne kuzim cemu reinkarnacija?

Battlenet - TheProdigy#2234
 
1 3 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Još malo o Nokiji 3310 (2017)
Sta ne kuzis sta ti nije jasno? Zasto je starwars8 izasa? Isto zasto i ovo zbog para na jakom brandu
Suba
8 godina
odjavljen
offline
Re: Još malo o Nokiji 3310 (2017)
Save kaže...
Sta ne kuzis sta ti nije jasno? Zasto je starwars8 izasa? Isto zasto i ovo zbog para na jakom brandu

 Al lupi pa ostade ziv ;) Jedini film koji upravo nije to sto ti pricas... starwars 8 je planiran jos prije nego je izasao SW1.. Citava prica je od pocetka pisana za 9 dijelova.... Da si rekao rogue one pa ajd al gdje bas SW8 ;)

16 godina
moderator
online
Re: Još malo o Nokiji 3310 (2017)
Zemljanin kaže...

Ne kuzim cemu reinkarnacija?

Ja ne kužim čemu sav ovaj hajp. Reinkarnacija je OK sa stanovištva kurioziteta, ali se radi hajp ko da je riječ o nečem što će svatko od nas poželjeti. To neće kupiti ni hardcore fanovi Nokije koji su bili vlasnici originalnog modela jer im je u današnje vrijeme neupotrebljiv. Možda tek njihovi roditelji kojima ne treba smartfon.

9 godina
offline
Re: Još malo o Nokiji 3310 (2017)
mbaksa kaže...

 E bas to, jer o ovome se prica kao o izlasku Ryzen procesora, a uistinu tko ce to kupit a da bude profitabilno za Nokiu?

Sve me to podsjeca na pricu o izlasku New Beetle iz VW-a.

Battlenet - TheProdigy#2234
Poruka je uređivana zadnji put ned 26.2.2017 10:59 (Zemljanin).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Još malo o Nokiji 3310 (2017)
Jadan pokušaj koji će donijeti samo još gubitaka.
9 godina
neaktivan
offline
Još malo o Nokiji 3310 (2017)

Čista mužnja u ime nostalgije. Kod nas će koštati ne manje od 450 kn. Ima smisla kao i  oživljavanje Spectruma, neka mlađa generacija vidi što je pravi komp. i na čemu smo mi, gerijatrija gubili oči. Cijena prava sitnica, otprilike  1400 USD

Poruka je uređivana zadnji put ned 26.2.2017 11:52 (maximilian).
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Još malo o Nokiji 3310 (2017)

Ovo - ista, a drugačija me podsjeti na jedan vic:

 

Vidiš onog crnog mercedesa tamo?

E, imam ja istog onakvog stojadina, samo što je žut.

 

Kako izlazi više detalja, sve je jasnije da je 3310 jedino što je isto kod ova dva telefona.

morrisoN
 
3 0 hvala 0
10 godina
offline
Još malo o Nokiji 3310 (2017)
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Još malo o Nokiji 3310 (2017)

tak su upropastili i vw bubu, jer ova nakarada nema veze s "izvornikom". trebali su ostaviti 3310 kakva bijaše i takvu prodavati a ne se sad iživljavati. i bilo bi sve ok. u tzv. "servisima" i otkupljivačima starih mobova upravo se ona najviše traži (i ima lijepu cijenu). 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
4 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Još malo o Nokiji 3310 (2017)

bug kasni, pa moram ja

http://www.vecernji.hr/gadgeti/nokia-predstavlja-novi-3310-huawei-otkrio-p10-1152339

 

Ovo je predobro na slikama, predobro :) 

 

14 godina
offline
Još malo o Nokiji 3310 (2017)

Da nisam nedavno uzeo drugi mobitel uzeo bi ovaj definitivno :)

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Još malo o Nokiji 3310 (2017)

Ako je netko smatrao da ima previše vijesti o Appleu evo Nokia sad definitivni izbija na vrh. Jedva čekam što će se sljedeće pojaviti, možda ipak dobije touchscreen.

 

Što se tiče samog telefona, ovaj je čak ružniji i od originala

The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
Poruka je uređivana zadnji put ned 26.2.2017 19:24 (southy).
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Još malo o Nokiji 3310 (2017)

To je napravljeno samo da se privuče medijaska pažnja na "novu" Nokiju. Model kao model nee imati nikakv značaj uspijeh jer je van svojeg doba.

 
1 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Još malo o Nokiji 3310 (2017)
Markić7 kaže...

Ovo je predobro na slikama, predobro :) 

Predobro? Izgleda kao da je redizajn radio isti lik koji je napravio i ovo

Big wheel keep on turning, Proud Mary keep on burning, Trolling, trolling, trolling on the river.
7 godina
protjeran
offline
Još malo o Nokiji 3310 (2017)

sranje od mobitela

cemu sve to »«

kvalitetniji je bio model 2110 pa o njemu nitko nista ne prica...

motorole su imale duplo kvalitetnije mobitele s mogucnoscu snimanja poziva , teski, nepoderivi pa o njima nitko ne prica.

bilo je jos hrpa boljih mobitela a o njima nitko nista...

bez veze..

 

mogla bi i Crvena zastava pocet raditi ficu iz pocetka sezdesetih i prodavat budalama za 10t eurica malo za promjenu...

Poruka je uređivana zadnji put ned 26.2.2017 21:50 (DataX).
 
4 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Još malo o Nokiji 3310 (2017)

Nagovaram roditelje da im uzmem neki smartphone, ali nekako vjerujem kako nokiji neće moći odoljeti :D

Why so serious?
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Još malo o Nokiji 3310 (2017)

Meni uopće ne izgleda loše, svi gledate ovu žutu i narančastu verziju a dostupna je i old skul plava.

Još da ima kvalitetan audio output za slušalice (što jako sumnjam) uzeo bi je.

HTC Hero-iPhone 3GS-Nexus S-Nexus 7-Htc 8S-iPhone 4-Galaxy S2-HTC Sensation-Lumia 625-N8-Dell Venue 8-Z1C-M2 Note-M8-Z1C-Blackberry 9900-Z1C-Lumia 630-Xperia E-OPO-HOX-Nexus 5-Nokia 6120-Nokia 5310
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Još malo o Nokiji 3310 (2017)
Kupio starcima Moto G4 za rodendan, i sad mi vele da im je jasno zbog cega mladi stalno vise na smartphonima te se ne namjeravaju vise vracat na dummy mobitele koje su dosad koristili i zagovarali

Battlenet - TheProdigy#2234
14 godina
offline
Re: Još malo o Nokiji 3310 (2017)
mbaksa kaže...
Zemljanin kaže...

Ne kuzim cemu reinkarnacija?

Ja ne kužim čemu sav ovaj hajp. Reinkarnacija je OK sa stanovištva kurioziteta, ali se radi hajp ko da je riječ o nečem što će svatko od nas poželjeti. To neće kupiti ni hardcore fanovi Nokije koji su bili vlasnici originalnog modela jer im je u današnje vrijeme neupotrebljiv. Možda tek njihovi roditelji kojima ne treba smartfon.

 Kad vidim kako znaju android telefoni biti usporeni, pa fali signala, pa zna sim.karticu na trenutak otkaciti iako su high end onda mi dode da si nokiu nabavim samo za pozive jer signala nikada ne manjka, baterija dosta traje i zvuk na slusalici je izvanredan. Pricam iz iskustva. Imam 2 nokie 3310 ali baterija zeza.

Don’t make a habit out of choosing what feels good over what’s actually good for you.
8 godina
odjavljen
offline
Re: Još malo o Nokiji 3310 (2017)

Na  androidu sam od xperie x10 i prvi put cujem za ove probleme. Koji su to modeli bili? imao sam flagshipe od tada do danas i nikad nista od ovog tako da je to bilo do konkretnog telefona i nemoj pricati da je tako na andoridu. Navedi tacno na kojem modelu androida.....

14 godina
offline
Još malo o Nokiji 3310 (2017)

Desavalo mi se na 5.0 i tu i tamo signal izgubi na 6.0.... 4.4 je super

Lenovo k920

Don’t make a habit out of choosing what feels good over what’s actually good for you.
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Još malo o Nokiji 3310 (2017)

vise je to problem metalnog kucista kod novih telefona. Android kao takav nije problem jer kazem na puno modela nije bilo problema....

16 godina
moderator
online
Re: Još malo o Nokiji 3310 (2017)
Fake_Alert kaže...
Kad vidim kako znaju android telefoni biti usporeni, pa fali signala, pa zna sim.karticu na trenutak otkaciti iako su high end onda mi dode da si nokiu nabavim samo za pozive jer signala nikada ne manjka, baterija dosta traje i zvuk na slusalici je izvanredan. Pricam iz iskustva. Imam 2 nokie 3310 ali baterija zeza.

Kupi kvalitetniji smartfon pa ne'š morati nanašati okolo dva mobitela. 

7 godina
protjeran
offline
Još malo o Nokiji 3310 (2017)

i jjjjaaaaa    a sam nekada bio idiot pa sam kupio novi i prvi SG1 i drugi SG2 i treci SG3 i onda sam odustao.

bacio novce...

SG3 ima vrhunsku kameru, 1 GB rama me se ne dotice jer ne igram na njemu igre a ostalo radi kao meeeeeeetak.....

ne igram vise igre, da budem iskren... ali kome treba Id za legalnu igru, neka se javi hihihihihhihihi...

ja uvijek probijem pa dobijem hihihihihihih....

 

ne kontam zasto opet volim taj Samsung, kao i Firefox, Intel, Asus itd...

doktore, jesam li ja ceo...?

trebao bi mi onaj psiholog Bruno to objasniti.

on je kazu pametan...

Poruka je uređivana zadnji put uto 28.3.2017 16:15 (DataX).
 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Još malo o Nokiji 3310 (2017) pomoc

Molim pomoc. Kupio bi taj mobitel, ali molim nekoga tko ga ima da mi kaze da li kad stigne poruka i imas propusteni poziv, a tipkovnica je zakljucana na ekranu samo pise..npr imate 1 poruku ili pise sve moguce tko salje i tekst poruke....sto ne bih zelio....tu informaciju prodavaci neznaju..a u uputama ne pise...hvala

5 godina
offline
Re: Još malo o Nokiji 3310 (2017) pomoc
borissss kaže...

Molim pomoc. Kupio bi taj mobitel, ali molim nekoga tko ga ima da mi kaze da li kad stigne poruka i imas propusteni poziv, a tipkovnica je zakljucana na ekranu samo pise..npr imate 1 poruku ili pise sve moguce tko salje i tekst poruke....sto ne bih zelio....tu informaciju prodavaci neznaju..a u uputama ne pise...hvala

 Ako pitaš za Nokia-u 3310, mislim da ti samo piše 1 nova poruka ili 1 propušten poziv, bez ikakvih drugih podataka. Nisam 100% siguran, ima 3-4 godine da sam prestao koristit Nokia-u 1100, pa sam već i zaboravio. 1100 i 3310 imaju isti software.

 

Inače, Nokia 1100 - vrhunski mobitel, neuništiv ko i 3310, software isti ko u 3310, ali je malo tanji mobitel i ima svijetlo na vrhu. Baterija traje bar tjedan dana, ako je nova. Ima Snake2. Ni sam ne znam zašto sam uzeo smartphone...

Live long and prosper.
3 godine
neaktivan
offline
Re: Još malo o Nokiji 3310 (2017) pomoc

Hvala puno, pitam za novu 3310 iz 2017.

 

 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice