Johnny Walker - pametna žestica

poruka: 9
|
čitano: 2.356
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Johnny Walker - pametna žestica".
12 godina
offline
Johnny Walker - pametna žestica

Inace je blue label jeftin pa mu samo jos NFC fali.

 
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Johnny Walker - pametna žestica

Dok se to ne pojavi na Lagavulinu, nisam zainteresiran.

Gods are fragile things; they may be killed by a whiff of science or a dose of common sense. – Chapman Cohen
16 godina
neaktivan
offline
Johnny Walker - pametna žestica

Odlično za one koji znalački cugaju i osjećaju arome bačve u kojoj je žesta sazrijevala...te dok plackaju jezikom nakon kušnje..proučavaju smartphone.

Ostalu cugersku ekipu, čaše lomim-hik-hik-hura ovakve finese neće zanimati.

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na bol-u.
 
2 2 hvala 0
11 godina
offline
Johnny Walker - pametna žestica

Eto ako neko bude htjeo da proučava i igra se s pametnom bocom, kupimo JWBL po pola, njemu boca a ja ću cugu sebi pretrest plastičnu bocu

Ah, gravity - thou art a heartless bitch.
 
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Johnny Walker - pametna žestica

je, ovaj je viski toliko pametan da je u mensu primljen bez testiranja. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I'm not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Johnny Walker - pametna žestica

Je, bas cu nakon pola boce Blue Labela pogodit naljku s telefonom

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://500px.com/mihovilm
Poruka je uređivana zadnji put pon 2.3.2015 11:10 (Mitch).
15 godina
offline
Re: Johnny Walker - pametna žestica
Mitch kaže...

Je, bas cu nakon pola boce Blue Labela pogodit naljku s telefonom

Da, inace kad se ide lokat, onda se loce Blue label. Ja sam ga jednom jedinom prilikom kupio. 1500 kn boca. Jedva sam je nasao u ST.

 

Torrente, ovi koji degustiraju tako skupe viskije, onda najcesce i znaju sto piju. Za raju ko sto smo mi, da nam serviraju Gold label, Green ili Blue... mislim da ne bi prepoznali koji je koji.

Rvat katolik!
15 godina
offline
Re: Johnny Walker - pametna žestica
Slazem se, ali tko ima novaca za Blue Label i tocno za zasto ga kupuje - taj ga i trosi ;)
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://500px.com/mihovilm
15 godina
offline
Re: Johnny Walker - pametna žestica
Mitch kaže...
Slazem se, ali tko ima novaca za Blue Label i tocno za zasto ga kupuje - taj ga i trosi ;)

 Pio i skuplje od njega (punac pomorac, voli dobru kapljicu pa svaki put kad dodje sa vijađa donese bocu dvi dobrog pića)... Dobar viski, ali na žalost, moje nepce je toliko jadno da ne razlikuje takve nijanse u okusima. 

Rvat katolik!
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice