Istraga eksplodirajućih iPhonea

poruka: 33
|
čitano: 4.128
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Istraga eksplodirajućih iPhonea".
15 godina
neaktivan
offline
Istraga eksplodirajućih iPhonea

Taj super ultra cool Iphone je dobio novu funkciju: eksplozija.

Koliko znam ovo nije rijetko sa Apple-ovim uređajima. Jelda?

EVERYBODY LIES
Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Istraga eksplodirajućih iPhonea

Uskoro će(mo - imam iPhone) Apple korisnici početi pogibati od eksplozija Apple uređaja, a Apple će širiti vijest kako je to super i cool i svi će željeti poginuti uz iPhone.

Biti u većini nije vrijedno vremena inteligentnog čovjeka. G.H.Hardy || Hrvatska je oligarhijska partitokracija s primjesama patokracije.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Istraga eksplodirajućih iPhonea
Šef kaže...

Taj super ultra cool Iphone je dobio novu funkciju: eksplozija.

Koliko znam ovo nije rijetko sa Apple-ovim uređajima. Jelda?

Svakodnevno eksplodiraju! Ja imam doma hrpu iPoda koje bacam na ljude kad mi dignu živce...

15 godina
offline
RE: Istraga eksplodirajućih iPhonea
vjeko kaže...

Svakodnevno eksplodiraju! Ja imam doma hrpu iPoda koje bacam na ljude kad mi dignu živce...

Jel ti mogu ja dić' živac?

Every hole is a goal!
15 godina
neaktivan
offline
RE: Istraga eksplodirajućih iPhonea
Bukva kaže...
vjeko kaže...

Svakodnevno eksplodiraju! Ja imam doma hrpu iPoda koje bacam na ljude kad mi dignu živce...

Jel ti mogu ja dić' živac?

Možeš, ali to ti je ruski rulet...

15 godina
neaktivan
offline
Istraga eksplodirajućih iPhonea

Ma jok ovo je patka....pa cak ni Iphone nemože biti toliko loš...tj stvarno u medijima ima 300 mana ..da ima toliko mana nebi se ni stavio u prodaju...

 
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Istraga eksplodirajućih iPhonea

Sutra u vijestima: ''Američka vojska kupila 10 000 Iphone-a za potrebe svojih vojnika u Iraku, pošto su to nove fancy granate. A zašto ne biti fancy.''

 

 

 

''Be fancy with Iphone, die fancy with Iphone''

EVERYBODY LIES
Poruka je uređivana zadnji put čet 20.8.2009 10:41 (Šef).
Moj PC  
9 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Istraga eksplodirajućih iPhonea

meni da se takvo sto dogodi ja bih odmah poslao clanak i slike svim novinama koje postoje i trazio da objave, jos bi se prijetio tuzbom :)

14 godina
neaktivan
offline
RE: Istraga eksplodirajućih iPhonea
naxeem kaže...

Uskoro će(mo - imam iPhone) Apple korisnici početi pogibati od eksplozija Apple uređaja, a Apple će širiti vijest kako je to super i cool i svi će željeti poginuti uz iPhone.

Die hard, die apple style!!

podrav iz MOSTARA (nije reklama za cigare) :)
16 godina
offline
Istraga eksplodirajućih iPhonea

Bu'š kupil iPhone? Bum!!

Moj PC  
12 0 hvala 0
15 godina
offline
Istraga eksplodirajućih iPhonea

E to je kada ovosnici tipkaju po cijeli dan na njemu pa jadan od muke pukne. Može se početi prodavati za samoobranu. Joj kad si samo razmislim koliko je ljudi kupilo iphone ;D. Za božić mjesto petardi bacajte iphonove.

Sometime the best defense is to attack!
 
1 0 hvala 0
15 godina
online
Istraga eksplodirajućih iPhonea

Sad bi mogao apple još napravit neke posebne fancy pancirke za ihpone ( amožda i ljude)da nas zaštiti od iphonaSmijehi mogli bi napravit novogodišnje verzije koje možemo lansirat u zrak i imat vatrometBelji se

Moj PC  
1 1 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Istraga eksplodirajućih iPhonea

"Neka puca, puca, puca nek eksplodira....." Smijeh

 

Hmmm... ima ona poruka "Sad Mac" koja se pojavljivala kad bi se Mac zablokirao, pa "Sad Ipod"... Nisam čuo za Sad iphone? Možda zato jer su stavili "Bad Iphone... kabooom!"

Stick to the shadows....
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Istraga eksplodirajućih iPhonea

Trebali bi ih staviti i u GTA novi da uz granate na ljude bacaš i iPhone ili bi  mogli napraviti iPhone auto bombu.

A nije to baš ni dobro jer će sad porasti terorizam!

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Istraga eksplodirajućih iPhonea
Šef kaže...

Taj super ultra cool Iphone je dobio novu funkciju: eksplozija.

Koliko znam ovo nije rijetko sa Apple-ovim uređajima. Jelda?

 

da nije rijetko

čak puna dva su eksplodirala u Francuskoj

 

a ono, meni ovo smiješno, da neki uređaj može eksplodirat,

jedino što u njemu može eksplodirat je baterija, a koliko znam nema Sony-evu pa je to nemoguće

 

ja vjerujem da je to samo marketinški trik konkurencije, ali budemo živi pa vidjeli

DirectX is dead! OpenGL+OpenCL forever!
16 godina
neaktivan
offline
Istraga eksplodirajućih iPhonea

Potpuno off-topic, ali dugo nisam vidio gluplju izjavu (tvoj sig). Dugo... skoro 30 godina... "DirectX is dead! OpenGL+OpenCL forever!"

 

A sad on topic: jednostavno se radi o baterijama, a već znamo da je iPhone strašno vruć, pogotovo 3GS.

Mislim da je problem Applea što pretjeruje i trpa u premalo kućište ono što se tu ne može strpati.

Svejedno, eksplozija baterije se nebi smjela događati, barem ne često, pogotovo ne nezamjenjive baterije.

Biti u većini nije vrijedno vremena inteligentnog čovjeka. G.H.Hardy || Hrvatska je oligarhijska partitokracija s primjesama patokracije.
Poruka je uređivana zadnji put čet 20.8.2009 11:14 (naxeem).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Istraga eksplodirajućih iPhonea

Ma lažu!!! Konkurencija izmišlja! To je nemoguće!!

Oprostite mi.... nisam svjestan svoje nesvjesnosti...
Moj PC  
1 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Istraga eksplodirajućih iPhonea

da se nadovezem...bila je tema vec iphone-a o njegovom pregrijavanju...ja sam uzo 3gs-a i nije mi se pregrijo ili zagrijo nijedanput, jedino kad se baterija puni onda je malo topliji kao i vecina mobitela kad se puni....inace nikakvog pregrijavanja na suncu i ostala gluposti sta su napuhane nisam primjetio, a niti frend koji ga takoder ima....to je moje iskustvo s njim eto....pozdrav

 
4 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Istraga eksplodirajućih iPhonea

Grije se dosta, ja imam 3gs, ako dugo razgovaraš ili ga duže koristiš ... relativno se brzo ohladi opet doduše. Osobno mi nije nikakav problem ali da volim duge razgovore ajfon mi ne bi bio izbor.

 

A.

 
2 0 hvala 0
15 godina
online
Istraga eksplodirajućih iPhonea

ha na ogromnim količinama proizvodnje nečega uvijek su šanse da će od milijun komada biti 1 malo slabiji i to je sad pitanje (ne)sreće ko će ga dobit pa će imat problema snjim.Moja jedna frendica kupila novi mob od nokije mislim i nosila ga na servis nakon 2 dana jer kad bi pričao mobitel se gasio...drugi frend imao isti takav mobitel i super mu radi.Tako da ni iphone ne može bit otporan obzirom na količinu proizvedenih mobitela,al bi ipak trebali provjerit da do takvih stvari ne dođe,jer možda kod nas po ljeti nije toliko toplo da se pregrije a šta je sa oni ma u saudiskoj arabiji di je u hladu 50 a kad padne na 42 stupnja oni to zovu jače zahlađenje...kolke šanse tamo mogu bit da se pregriju(svi)mobiteli

Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Istraga eksplodirajućih iPhonea
Stoja kaže...

Sad bi mogao apple još napravit neke posebne fancy pancirke za ihpone ( amožda i ljude)da nas zaštiti od iphonaSmijehi mogli bi napravit novogodišnje verzije koje možemo lansirat u zrak i imat vatrometBelji se

 

na sljedecem Macworldu ce Steve izjaviti kako su OPET poboljsali iPhone:

We even enchanced the iPhone! Now the iPhone can make even bigger explosions.

It will light up like fireworks on the 4th of July, something the whole family can enjoy. It's A-M-A-Z-I-N-G!

Every time two people have sex, an angel gets a boner
15 godina
protjeran
offline
Istraga eksplodirajućih iPhonea

Evo upravo sam saznao kako je izveden jedan bombaski napad u Izraelu

Kako prenosi BBC jedna nepoznata osoba raznjela je sebe i cetrdeset drugih ljudi medju kojih je troje djece dok je ranjeno njih jos 129

Iz istih izvora saznajemo da je u bombaskom napadu  koristen APPLE iPhone...

 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 20.8.2009 11:40 (luxman).
 
2 4 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
RE: Istraga eksplodirajućih iPhonea
luxman kaže...

Evo upravo sam saznao kako je izveden jedan bombaski napad u Izraelu

Kako prenosi BBC jedna nepoznata osoba raznjela je sebe i cetrdeset drugih ljudi medju kojih je troje djece dok je ranjeno njih jos 129

Iz istih izvora saznajemo da je u bombaskom napadu  koristen APPLE iPhone...

 

 

Zezat se, pa makar i malo crnog humora je OK, al ti si fakat pretjerao+(i djeca su spomenuta)!!!

I DONT NEED SEX, THE GOVERNMENT FU*KS ME EVERY DAY
14 godina
neaktivan
offline
Istraga eksplodirajućih iPhonea
Ja koliko znam nije to bio problem samo sa iphonom,nego i kod vecine
puno jednostvnih uređaja,dolazilo je do eksplozije.
 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Istraga eksplodirajućih iPhonea

dobro djeco, smirite se malo....

to je sve plaćeno,

 

Ne zamarajte se ovakvim vijestima, sezona kiselih krastavaca pa "netko" fabricira vijesti. Ista stvar kao i priča od prije par mjeseci da je iPhone zabranjen u cijeloj EU zbog baterije koja nije odvojiva koju su 3 x objavili u prime time na svim dnevnicima na sva tri programa.

"novinarstvo" na djelu at is best... aka hoax na koji je hrpa ljudi nasjela

 

Android mobiteli su došli u tele2 i VIP...pa ja vidim samo njihove reklame...a i s time i reklame za njihov android store(ako se tako zove) ...

 
3 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Istraga eksplodirajućih iPhonea

koliko dugo će se još pisati o ovomu (ne mislim samo na BOL, već i na drugo IT portale) ?

 

dogodi se jedna, dvije eksplozijice mobilnog uređaja i odmah se to generalizira... ma gluposti..

a baš se pitam što je taj francuzić radio s iPhoneom prije no što je ovaj eksplodirao..

 

Mislim da u IT biznisu, ali i u svijetu, postoje mnogo veći problemi o kojima bi se trebalo pisati i provoditi istrage, nego o jednom, dva zapaljena iPhone-a.

 

 

Djevojke postaju žene kada duboko u sebi osjete čvrsti razlog za to. :)
 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Istraga eksplodirajućih iPhonea

vidis ono sutra u vjestim: srusia se avion sa 273 poginulih 

pad aviona prouzrocio iphone

ovo je prilika za teroriste lol ahahhaha- sala naravno

vec je bija slucaj eksplodiranja tih baterija kod mp3 ili mp4 playera

u kini je eksplozija te batreije uzrokovala pozar u zgradi

I can't remember anything
Poruka je uređivana zadnji put čet 20.8.2009 13:59 (labrovic).
 
0 3 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Istraga eksplodirajućih iPhonea

Upute za rukovanje dođu uz svaki uređaj, tako da svi oni koji u budućnosti pokušaju da provjere da li je njihov iPhone vatrostalan (nije) i sl., neka promisle dobroSmijeh

 
0 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Istraga eksplodirajućih iPhonea
Ja mislim da neko kaže da mu je na iphonu ispala
tipka i da još jedan to potvrdi sutra bi osvanuo nalov:
"pozor na iphonu ispadaju tipke".Mislim da se tu stalno
pravi od muhe slona tako i ovo.
 
2 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Istraga eksplodirajućih iPhonea

slazem se,iphone se grije podosta,ali to nije nista kriticno...wifi i igranje igrica je ono sto je kriticno kod njega...tu se najvise grije,ali nikad nije doslo do neki pravi problema,u najgorem slucaju malo ga je neugodno koristit...(meni se iz nekog cudnog razloga znoje dlanovi)

"Ako nekoga mrzi mnogo ljudi, to mora da je dobar čovjek."
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice