Isprobali smo Huawei Ascend D quad

poruka: 54
|
čitano: 8.423
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Isprobali smo Huawei Ascend D quad".
15 godina
neaktivan
offline
Isprobali smo Huawei Ascend D quad

Bravo za Kineze. Konačno su se odmakli od proizvođača škart proizvoda. Još ako budu dovoljno jeftini mogli bi diktirati cijenu ionako precijenjenih smartphone uređaja.

scientia est potentia
Poruka je uređivana zadnji put pon 27.2.2012 14:28 (alien).
 
16 0 hvala 0
15 godina
offline
Isprobali smo Huawei Ascend D quad

za razliku od lg kojega više nikad nebi kupia, ovaj huawei je nešto

šta bi stvarno uzea izuzev htc i samsunga, way to go {#}

FJAKA =psihofizicko stanje prilikom teznje ni za cime. Ucestala je greska zamijeniti fjaku s lijenoscu. Za razliku od ove potonje, fjaka je uzviseno stanje uma i tijela kojem tezi cijelo covjecanstvo
Moj PC  
1 1 hvala 0
14 godina
offline
Isprobali smo Huawei Ascend D quad

Najveću gustoću piksela ima Sony Xperia S (340 PPI). Čovjek bi očekivao da novinar prvo provjeri podatke, a onda prepisuje podatke iz marketinških brošura.

Moj PC  
3 6 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Isprobali smo Huawei Ascend D quad
alien kaže...

Bravo za Kineze. Konačno su se odmakli od proizvođača škart proizvoda. Još ako budu dovoljno jeftini mogli bi diktirati cijenu ionako precijenjenih smartphone uređaja.

 

Tako je! To se čekalo - upad Kineza na tržište i početak rata za kupce cijenom uređaja, a ne nekim marketinškim i inim trikovima...

Poruka je uređivana zadnji put pon 27.2.2012 14:37 (Trickortreat).
14 godina
offline
Isprobali smo Huawei Ascend D quad

čudo jedno kako se razvijaju ti mobiteli,il kompjuteri, il šta već?

 

još da se omasove, pa da im i cijene padnu na neki umjereniji nivo,,

iako i ovakve cijene su OK, kad se uzme da se u jednom uređaju dobije brdo toga, od GPS navigacije, fotića, video kamere, besplatno pričanje i SMSanje između takvih pametnih telefona, VoIP SIP telefonije, itd...

 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Isprobali smo Huawei Ascend D quad
Mislim da bi mogo huawei zaprijet applu i to kvalitetno.
AMD u <3 Intel u C===3
13 godina
protjeran
offline
Re: Isprobali smo Huawei Ascend D quad
GeneralPag1997 kaže...
Mislim da bi mogo huawei zaprijet applu i to kvalitetno.

  Misliš Samsungu i HTC-u. To se slažem, njih će satrat.

16 godina
moderator
offline
Re: Isprobali smo Huawei Ascend D quad
abt kaže...

Najveću gustoću piksela ima Sony Xperia S (340 PPI). Čovjek bi očekivao da novinar prvo provjeri podatke, a onda prepisuje podatke iz marketinških brošura.

Mislio sam na smartphone s ICS-om, evo dodano je sada to i u tekst, a ne samo u podnaslov, uz pojašnjenje o Sonyju... LOL, "marketinške brošure", pa nema Huawei toga... Još... :) Budu, kad se ufuruaju... :)

drpetric
16 godina
neaktivan
offline
Isprobali smo Huawei Ascend D quad

Gigahertzi, gigabajti, inchi, megapixeli, najtanji, najgušći, jezgre, jezgre naj naj naj naj..... bala...bla bla bla bla bla...

 

I što mu to sve vrijedi ko i LG-u naprimjer. Ništa. Kad je kvaliteta izrade, podrška nula jer moraju uštedit na nečemu. Plastika itd. Igračke.

everybody lies
 
2 19 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Isprobali smo Huawei Ascend D quad
nemoj govoriti napamet. galaxy s2 je isto sav od plastike i nema jeftini plasticni feeling u ruci nego je bas robustan.
Ako sam ti pomogao, stisni HVALA! =)
14 godina
protjeran
offline
Re: Isprobali smo Huawei Ascend D quad
alien kaže...

Bravo za Kineze. Konačno su se odmakli od proizvođača škart proizvoda. Još ako budu dovoljno jeftini mogli bi diktirati cijenu ionako precijenjenih smartphone uređaja.

  Poput Apple-a i HP-a.

 

LOL.

Pogledate li količinu mojih zvjezdica, vidjet ćete da ih nema mnogo. Dobio sam ih mnogo više već što ih imaju oni s 5, ali vrijednost im spoznao nisam i izgubih ih. Sada tražim ih u bezdanu foruma.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Isprobali smo Huawei Ascend D quad
Mentalist kaže...
alien kaže...

Bravo za Kineze. Konačno su se odmakli od proizvođača škart proizvoda. Još ako budu dovoljno jeftini mogli bi diktirati cijenu ionako precijenjenih smartphone uređaja.

  Poput Apple-a i HP-a.

 

LOL.

Zna se na šta mislim... Govorim o Kineskim kompanijama. {#}

scientia est potentia
14 godina
protjeran
offline
Re: Isprobali smo Huawei Ascend D quad
alien kaže...
Mentalist kaže...
alien kaže...

Bravo za Kineze. Konačno su se odmakli od proizvođača škart proizvoda. Još ako budu dovoljno jeftini mogli bi diktirati cijenu ionako precijenjenih smartphone uređaja.

  Poput Apple-a i HP-a.

 

LOL.

Zna se na šta mislim... Govorim o Kineskim kompanijama. {#}

  Poput Hon Hai (začudo, na japanskom znači knjiga da), najveće fabrike na svijetu o kojoj se govori svaki dan na BUG-u, ali nikako ljudi da shvate da Kinezi prave apsolutno sve dijelove mobitela.

 

Znači, sve što su trebali reći je Lijepi naljepnicu Huawei i instaliraj Android.

Pogledate li količinu mojih zvjezdica, vidjet ćete da ih nema mnogo. Dobio sam ih mnogo više već što ih imaju oni s 5, ali vrijednost im spoznao nisam i izgubih ih. Sada tražim ih u bezdanu foruma.
Poruka je uređivana zadnji put pon 27.2.2012 15:19 (Mentalist).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Isprobali smo Huawei Ascend D quad
Mentalist kaže...
alien kaže...
Mentalist kaže...
alien kaže...

Bravo za Kineze. Konačno su se odmakli od proizvođača škart proizvoda. Još ako budu dovoljno jeftini mogli bi diktirati cijenu ionako precijenjenih smartphone uređaja.

  Poput Apple-a i HP-a.

 

LOL.

Zna se na šta mislim... Govorim o Kineskim kompanijama. {#}

  Poput Hon Hai (začudo, na japanskom znači knjiga da), najveće fabrike na svijetu o kojoj se govori svaki dan na BUG-u, ali nikako ljudi da shvate da Kinezi prave apsolutno sve dijelove mobitela.

 

Znači, sve što su trebali reći je lijepi naljepnicu Huawei i instaliraj Android.

Ne bih rekao. Večina tih dijelova , za Apple naprimjer, dolazi od samsunga i ostalih vanjskih proizvođača, te se samo slažu u Kini. A ono kaj se i proizvede dolje obično je pod stranim patentom...  Kolko sam shvatio, u ovom mobitelu najmanje procesor je njihov proizvod.

scientia est potentia
14 godina
offline
Re: Isprobali smo Huawei Ascend D quad
Suddenly Psychotic kaže...
nemoj govoriti napamet. galaxy s2 je isto sav od plastike i nema jeftini plasticni feeling u ruci nego je bas robustan.

Nije istina.Baš sam nekidan u tcom-u naletio na s2 i sve je super samo ta plastika na njemu je jeftina.Usporedit kvalitetu njegovog kućišta sa npr iphone-om je besmisleno.Iako je moj sljedeći mobitel s3 ,samsung je kvalitetom kućišta daleko od apple-a.(naravno još se nezna kakav će biti s3,nadam se kvalitetnojoj izradi)

Stranice su trenutno nedostupne.
14 godina
offline
Re: Isprobali smo Huawei Ascend D quad
Kill Frenzy kaže...
Suddenly Psychotic kaže...
nemoj govoriti napamet. galaxy s2 je isto sav od plastike i nema jeftini plasticni feeling u ruci nego je bas robustan.

Nije istina.Baš sam nekidan u tcom-u naletio na s2 i sve je super samo ta plastika na njemu je jeftina.Usporedit kvalitetu njegovog kućišta sa npr iphone-om je besmisleno.Iako je moj sljedeći mobitel s3 ,samsung je kvalitetom kućišta daleko od apple-a.(naravno još se nezna kakav će biti s3,nadam se kvalitetnojoj izradi)

Ajde probaj baciti na beton super kvalitetni iphone 4(s) i galaxy s2 sa "jeftinom plastikom" pa ces vidjeti sta ce se desiti. Ostat ces kratak za iphone 4(s).

14 godina
offline
Isprobali smo Huawei Ascend D quad

Ispao mi je iks puta i eto čitav je.

Ajd može i ovako.

Ja ću šutat po cesti svoju staru 3310 a ti svog samsunga pa ćemo vidjet koji je KVALITETNIJI!!??

Može?

 

Gluposti pričaš.

Slupaj staru bubu i novu mečku pa ćemo vidjet koja će se više gužvat.Jel to znači da je buba kvalitetnija???

Stranice su trenutno nedostupne.
Poruka je uređivana zadnji put pon 27.2.2012 15:47 (Kill Frenzy).
Moj PC  
8 1 hvala 2
14 godina
offline
Re: Isprobali smo Huawei Ascend D quad
Kill Frenzy kaže...

Ispao mi je iks puta i eto čitav je.

Ajd može i ovako.

Ja ću šutat po cesti svoju staru 3310 a ti svog samsunga pa ćemo vidjet koji je KVALITETNIJI!!??

Može?

Moze ali bolje da samo pogledamo ovo 

13 godina
neaktivan
offline
Isprobali smo Huawei Ascend D quad

Vrijeme je.

PS: Mada se slažem da je Samsung ipak malo čvršći jer mi je prijatelju pred mojim oćima ispao IP4 i možeš ga je**t  rasuo se .

Mogu nabaviti djelove marki: Evga, AsusROG, Mushkin, te djelove za vodeno hlađenje sa stranice Aquatuning.de i Geizhals.at
Poruka je uređivana zadnji put pon 27.2.2012 15:49 (irumora).
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Isprobali smo Huawei Ascend D quad
AFARON kaže...
Kill Frenzy kaže...
Suddenly Psychotic kaže...
nemoj govoriti napamet. galaxy s2 je isto sav od plastike i nema jeftini plasticni feeling u ruci nego je bas robustan.

Nije istina.Baš sam nekidan u tcom-u naletio na s2 i sve je super samo ta plastika na njemu je jeftina.Usporedit kvalitetu njegovog kućišta sa npr iphone-om je besmisleno.Iako je moj sljedeći mobitel s3 ,samsung je kvalitetom kućišta daleko od apple-a.(naravno još se nezna kakav će biti s3,nadam se kvalitetnojoj izradi)

Ajde probaj baciti na beton super kvalitetni iphone 4(s) i galaxy s2 sa "jeftinom plastikom" pa ces vidjeti sta ce se desiti. Ostat ces kratak za iphone 4(s).

  A i ti ga nađe. Baci moj stakleni luster na pod i razbit će se. Što ne znači da je nije kvalitetan. Isto ti vrijedi za sve. Kvalitetna pića dolaze u staklenim, ne plastičnim bocama. Iako, da ih baciš oboje na pod (staklenu i plastičnu bocu) - staklena bi se razbila.

 

Zašto ti automobil nije od gume? Ovako - kad se sudariš - ode hrpa para na zamjenu i/ili lakiranje.

 

*****

 

Kakav je GPU u odnosu na ono što PowerVR od Imagination Technologiesa ima za ponuditi?

 

Također, može li ovo sa iOS-om?  {#} Možda je fin hardver unutra, a ja bi ga rado upario sa finim softverom.

14 godina
offline
Re: Isprobali smo Huawei Ascend D quad
Random. kaže...
AFARON kaže...
Kill Frenzy kaže...
Suddenly Psychotic kaže...
nemoj govoriti napamet. galaxy s2 je isto sav od plastike i nema jeftini plasticni feeling u ruci nego je bas robustan.

Nije istina.Baš sam nekidan u tcom-u naletio na s2 i sve je super samo ta plastika na njemu je jeftina.Usporedit kvalitetu njegovog kućišta sa npr iphone-om je besmisleno.Iako je moj sljedeći mobitel s3 ,samsung je kvalitetom kućišta daleko od apple-a.(naravno još se nezna kakav će biti s3,nadam se kvalitetnojoj izradi)

Ajde probaj baciti na beton super kvalitetni iphone 4(s) i galaxy s2 sa "jeftinom plastikom" pa ces vidjeti sta ce se desiti. Ostat ces kratak za iphone 4(s).

  A i ti ga nađe. Baci moj stakleni luster na pod i razbit će se. Što ne znači da je nije kvalitetan. Isto ti vrijedi za sve. Kvalitetna pića dolaze u staklenim, ne plastičnim bocama. Iako, da ih baciš oboje na pod (staklenu i plastičnu bocu) - staklena bi se razbila.

 

Zašto ti automobil nije od gume? Ovako - kad se sudariš - ode hrpa para na zamjenu i/ili lakiranje.

 

*****

 

Kakav je GPU u odnosu na ono što PowerVR od Imagination Technologiesa ima za ponuditi?

 

Također, može li ovo sa iOS-om? {#} Možda je fin hardver unutra, a ja bi ga rado upario sa finim softverom.

Da ali ovdje je konkretno rasprava o kvaliteti kucista a ne o kvaliteti unutrasnjih komponenti ili software-a.

16 godina
offline
Re: Isprobali smo Huawei Ascend D quad
Core2Duo2 kaže...

Gigahertzi, gigabajti, inchi, megapixeli, najtanji, najgušći, jezgre, jezgre naj naj naj naj..... bala...bla bla bla bla bla...

 

I što mu to sve vrijedi ko i LG-u naprimjer. Ništa. Kad je kvaliteta izrade, podrška nula jer moraju uštedit na nečemu. Plastika itd. Igračke.

Vidi se da nemaš poima o Plastici pa lupaš,{#} pa nisu svi umjetni materijali širokog i večinom netočnog naziva Plastika istih karakteristika kaj je plastika za ili Lavor ili Kantu za grožđe isto ko Polycarbonate raznih varijanti ili Trivex fučkaj ga.{#}

 

Ima dost umjetnih masa ili komponenti, koje su puno bolje rješenje za ovakve uređaje od Aluminija recimo samo je problem kaj nisu jeftine ili su čak skuplje u proizvodnji od Aluminija recimo.{#}

 

 

 

 

http://www.vhnd.com/a-different-kind-of-truth/
15 godina
neaktivan
offline
Re: Isprobali smo Huawei Ascend D quad
Random. kaže...
AFARON kaže...
Kill Frenzy kaže...
Suddenly Psychotic kaže...
nemoj govoriti napamet. galaxy s2 je isto sav od plastike i nema jeftini plasticni feeling u ruci nego je bas robustan.

Nije istina.Baš sam nekidan u tcom-u naletio na s2 i sve je super samo ta plastika na njemu je jeftina.Usporedit kvalitetu njegovog kućišta sa npr iphone-om je besmisleno.Iako je moj sljedeći mobitel s3 ,samsung je kvalitetom kućišta daleko od apple-a.(naravno još se nezna kakav će biti s3,nadam se kvalitetnojoj izradi)

Ajde probaj baciti na beton super kvalitetni iphone 4(s) i galaxy s2 sa "jeftinom plastikom" pa ces vidjeti sta ce se desiti. Ostat ces kratak za iphone 4(s).

  A i ti ga nađe. Baci moj stakleni luster na pod i razbit će se. Što ne znači da je nije kvalitetan. Isto ti vrijedi za sve. Kvalitetna pića dolaze u staklenim, ne plastičnim bocama. Iako, da ih baciš oboje na pod (staklenu i plastičnu bocu) - staklena bi se razbila.

 

Zašto ti automobil nije od gume? Ovako - kad se sudariš - ode hrpa para na zamjenu i/ili lakiranje.

 

*****

 

Kakav je GPU u odnosu na ono što PowerVR od Imagination Technologiesa ima za ponuditi?

 

Također, može li ovo sa iOS-om? {#} Možda je fin hardver unutra, a ja bi ga rado upario sa finim softverom.

Luster nije predmet koji stalno nosiš sa sobom, i koji ti svakog trena može opasti. Zna se da mobiteli često padaju, logično je da se naprave od materijala koji neče natjerat vlasnika da poslije svakog pada vrača mobitel u servis.  Auto od gume? Usporedbe su ti na nivou...

scientia est potentia
13 godina
neaktivan
offline
Re: Isprobali smo Huawei Ascend D quad
Random. kaže...

 

14 godina
offline
Isprobali smo Huawei Ascend D quad

Neki dan sam pročitao baš na ovom forumu kako je nekom ispao s2 i otišao i miljon komadića(čitaj riknuo).

Toliko o neuništivostii samsunga.

Stranice su trenutno nedostupne.
Moj PC  
2 3 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Isprobali smo Huawei Ascend D quad

Vase prepirke odnesite negdje drugdje, sto ce samsung sgsII ili ip4s na temi o Huawei-u?

 

Svatko ce kupiti ono sto mu se svidja i sto misli da je najbolje..

Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Isprobali smo Huawei Ascend D quad

Zbog estetike prihvaćam taj rizik kad nekome poklanjam vino u staklenoj boci.

Da, postoji mogućnost da će se razbiti (ne velika, nisam retardiran), ali zar bih trebao koristiti estetski inferiornu plastiku iz nekog straha da će mi se stvari razbiti? Ne hvala.

 

Nemam pojma kako nekome na ulici može ispasti mobitel. Još to nisam doživio niti vjerujem da hoću.

Poruka je uređivana zadnji put pon 27.2.2012 16:29 (Random.).
 
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Isprobali smo Huawei Ascend D quad
AFARON kaže...
Kill Frenzy kaže...

Ispao mi je iks puta i eto čitav je.

Ajd može i ovako.

Ja ću šutat po cesti svoju staru 3310 a ti svog samsunga pa ćemo vidjet koji je KVALITETNIJI!!??

Može?

Moze ali bolje da samo pogledamo ovo 

 da, stvarno kvalitetno složen mob {#}{#}

 

 

 OT: kad smo kod performansi i megapixela, ste vidli novu nokiju pureview? bez problema vrti fullhd video sa 1.3 procom i 512 rama

Poruka je uređivana zadnji put pon 27.2.2012 16:16 (freddie).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Isprobali smo Huawei Ascend D quad
Random. kaže...

Zbog estetike prihvaćam taj rizik kad nekome poklanjam vino u staklenoj boci.

Da, postoji mogućnost da će se razbiti (ne velik, nisam retardiran), ali zar bih trebao koristiti estetski inferiornu plastiku iz nekog straha da će mi se stvari razbiti? Ne hvala.

 

Nemam pojma kako nekome na ulici može ispasti mobitel. Još to nisam doživio niti vjerujem da hoću.

Ni plastika (jeftino) ni staklo (krhko) nisu dobar materijal za izradu kučišta mobitela. Ali zato tu postoji metalna, gumirana (htc) koja su dokazano čvrsta i kvalitetna. Al očito Appleu i Samsungu nije u interesu da korisnik vječito ima isti mobitel.

scientia est potentia
14 godina
neaktivan
offline
Re: Isprobali smo Huawei Ascend D quad
Random. kaže...

Zbog estetike prihvaćam taj rizik kad nekome poklanjam vino u staklenoj boci.

Da, postoji mogućnost da će se razbiti (ne velik, nisam retardiran), ali zar bih trebao koristiti estetski inferiornu plastiku iz nekog straha da će mi se stvari razbiti? Ne hvala.

 

Nemam pojma kako nekome na ulici može ispasti mobitel. Još to nisam doživio niti vjerujem da hoću.

  evo ti primjer hodaš po centru grada gužva je i ti telefoniraš neko te gurne i to ne mora jako i u tom trenutku ode telefon na pod ima i puno drugih i sličnih nepredvidivih situacija istina ima ljudi koje nije briga za mobitel nisu ga oni platili nego im pretstavlja stvar sa kojom se mogu dokazivati pa takvima pada češće i nije ih briga mobiteli daljinski od razno raznih uređaja padaju to je istina stvar je samo koliko pazis na svoje stvari nista drugo da bi bilo pozeljno da se ne raspe nakon prvog pada da ali sta sada sam si reko postoji mogucnost

borg
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice