Ovo je iPhone HD?

poruka: 60
|
čitano: 9.207
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Ovo je iPhone HD?".
15 godina
neaktivan
offline
Ovo je iPhone HD?

Navodno izgubio...

Moj PC  
15 0 hvala 0
16 godina
offline
Ovo je iPhone HD?

apple ne prestaje sa svojim marketinškim dosjetkama. ovo je očito request for feedback..

Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Ovo je iPhone HD?

Izgleda ko i svaki drugi HTC...

Nadam se da to nije iPhone HD.

- Psiho246
Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Ovo je iPhone HD?

Ovo je možda jednostavno neka kineska kopija, točnije proizvod pošto 4G još nije došao.

Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Ovo je iPhone HD?

Prvo ste rekli da ga je izgubio neki vlasnik ( nevjerujem da bi apple dao da radnici nose prototipove na ulicu ) 

 

Drugo sto ste rekli da je iphone OS navodno prestao raditi.

 

pa opcenito ne izgleda kao appleov iphone već neka kineska kopija, nemogu ni vjerovati da ovi na to nasjedaju :D 

 

Ubuntu 9.10 Karmic Koala
14 godina
neaktivan
offline
Ovo je iPhone HD?

Ako je ovo izgled novog iphonea bit cu jako razocaran. Izgleda ko neka jeftinjara od nokie u tomato start paketu xD Pogotovo ove bocne stranice...

A bas sam se nadao umirovit svoj 3g

 
2 1 hvala 0
16 godina
offline
RE: Ovo je iPhone HD?
meddle kaže...

Ako je ovo izgled novog iphonea bit cu jako razocaran. Izgleda ko neka jeftinjara od nokie u tomato start paketu xD Pogotovo ove bocne stranice...

A bas sam se nadao umirovit svoj 3g

 

Promijenit ćeš ti već mišljenje. Nakon 3 reklame pitat ćeš se kako si mogao bez njega, i zašto je Apple uopće izdavao taj gadni okrugli prvi iPhone.

14 godina
neaktivan
offline
Ovo je iPhone HD?

Pa bas i ne, jer nisam ni 3g kupio radi reklame (koju btw nisam vidio) nego jer sam ga vidio kod frenda i svidio mi se. A ni 3gs mi nije padalo na pamet kupit jer su promjene u odnosu na 3g minimalne.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Ovo je iPhone HD?

Ovo 100000% nije novi iPhone.

Apple se hvali svojim sexy dizjanom bez ostrih kuteva.

Nema teorije da je ovo iPhone. xD

- Psiho246
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Ovo je iPhone HD?

evo još jednih slika, mogućeg iPhone-a?

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Ovo je iPhone HD?

Ovo je netko napravio render... Ovaj na slikama u clanku izgleda klimavo nekako, fake?

Poruka je uređivana zadnji put ned 18.4.2010 12:45 (mislav_01).
15 godina
protjeran
offline
Ovo je iPhone HD?

ajd, za razliku od dosadasnjeg dizajna, ovaj lici na nesto :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Ovo je iPhone HD?
HCSC kaže...

evo još jednih slika, mogućeg iPhone-a?

Rekao bih da je to samo stražnji poklopac. Mislim da se vidi podloga kroz ovu kvadratnu rupu

14 godina
protjeran
offline
Ovo je iPhone HD?

Prema informacijama koje su dospjele do Engadgeta, a kasnije se brzinom munje proširile Internetom.....

 

 

 

Jucer vas covjek skuzi odakle prepisujete/prevodite clanke pa ste danas odlucili objaviti, urbi et orbi, ko vam uredjuje novinu/portal?

 
2 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Ovo je iPhone HD?
Dobro si to zamjetio,samo da ovo nije novi iPhone, očaj
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Ovo je iPhone HD?

Ma to je samo appleov marketing, kao slucajno se proizvod nasao u javnosti ili ono za ipad kad je bilo da ce 70%korisnika iphona prema anketi kupiti i ipad, a to apple pustio rezultate ankete, pa ljudi stvarno pokupovali, moram priznat fore su im svakog dana sve bolje...

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Ovo je iPhone HD?

Ovo nije stil Applea.To je neki kinez sigurnoIzlanuo se.

Punk's not dead!!!!
Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Ovo je iPhone HD?

To oni sad pokazali ovaj fuš iphone tako da ljudi imaju loša očekivanja, a zapravo će nova verzija biti puno drukčija i sigurno ljepšija, i onda će opet postići "wow" efekt kako su napravili odličan posaoNamigiva

Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Ovo je iPhone HD?

Po mom misljenju, preveliki preokret u dizajnu i predebel uredaj da bi bio sljedeci iPhone. :)

Rjesava jednostavne probleme u podforumu Programiranje od 2008. xD
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Ovo je iPhone HD?
meddle kaže...

Pa bas i ne, jer nisam ni 3g kupio radi reklame (koju btw nisam vidio) nego jer sam ga vidio kod frenda i svidio mi se. A ni 3gs mi nije padalo na pamet kupit jer su promjene u odnosu na 3g minimalne.

možda na oko su ti razlike minimalne ali mnogo znače

3gs ima više rama i fuidnije radi, tj ne trokira

tako da, bilo tko nabavlja sad iphone bolje mu je na 3gs

16 godina
offline
RE: Ovo je iPhone HD?

Evo još jedne od glasina o Apple proizvodima. Živio nam BOL na glasinama Smijeh

14 godina
protjeran
offline
Ovo je iPhone HD?

istina,propao im način da sve ispoliraju i na kraju umjesto zadovolje kupce,razočaraju ih...tako sad nagrde nešto napravljeno kao probni model(meni ipak ne izgled ružno),tako da jabučari padnu u trans kad s vrate ispolirane linije..i tad...zahvaljivat će đobsiju na spasu...bed je št ose više toga posvećuje toj hipno igrici između ejpla i half-zombi boyfanova,nego istinskom unaprijeđivanju proizvoda...

 
0 3 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Ovo je iPhone HD?

Dosada je za svaki iPhone bilo na desetke ovakvih članaka i nikada nisu pogodili dizajn. 

 

Nigdje nije spomenuto jeli ekran povećan, po ovim slikama mi se čini da je još uvijek 3.5''

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Ovo je iPhone HD?

Definitivno nema dana bez jabuke na vijestima, ali opet ja čekam da izađe iPhone jer ću onda taman kupovati mob, a on ima u T-šrotu dobru cijenu ako produžujem ugovor, je**na Nokia X6 je preskupa za razliku na ovo tako da je ipak isplativ određenim ljudima, jbg. zašto da kupim neko lošije čudo kad je ovo za iste pare u redu

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Ovo je iPhone HD?

HAHAHAHAHA

a prije su se ljudi čudili kad bi vidjeli NLO na nebu, danas se sve vrti oko iPhone-a xD

 

ma dajte molim vas, kakav iPhone, ne samo da dizajn sigurno ne izgleda nalik jednom Apple-ovom proizvodu nego se ovdje i poklopac može otvoriti pa tako i zamijeniti baterija!!!

 

Pa jel to nalik Apple-u? Naravno da NE!

www.stripovi.tk
 
2 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Ovo je iPhone HD?
ivoleko kaže...

HAHAHAHAHA

a prije su se ljudi čudili kad bi vidjeli NLO na nebu, danas se sve vrti oko iPhone-a xD

 

ma dajte molim vas, kakav iPhone, ne samo da dizajn sigurno ne izgleda nalik jednom Apple-ovom proizvodu nego se ovdje i  poklopac može otvoriti pa tako i zamijeniti baterija!!!

 

Pa jel to nalik Apple-u? Naravno da NE!

 

Mislim da se ne moze skinut neg je odvaljena straznja plastika.

Rjesava jednostavne probleme u podforumu Programiranje od 2008. xD
15 godina
odjavljen
offline
Ovo je iPhone HD?

To se netko igrao u Max-u. Vidi se da je to render. Jako dobar, ali render.

 

EDIT: ovaj ovdje, a ne ono iz vijesti.

A rifle is like a human. The stock is the skeleton, the scope is the eyes, the action is the brain, and the barrel is the heart. But you, the man behind the rifle, you are the soul.
Poruka je uređivana zadnji put ned 18.4.2010 15:30 (Sum_of_all_fears).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Ovo je iPhone HD?

Pa naravno da je render, pa vidiš da su slova ukošena da bi izgledalo što bliže kutu "slikanja" i noise je pre konzistentan

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10
16 godina
offline
RE: Ovo je iPhone HD?
wyks kaže...

Rekao bih da je to samo stražnji poklopac. Mislim da se vidi podloga kroz ovu kvadratnu rupu

Dobro zapažanje. I stoji u naslovu back cover, vjerojatno moguć izgled?

15 godina
neaktivan
offline
RE: Ovo je iPhone HD?

Ma naravno da nije novi iphone, to je neko japansko smeće.. Coolhttp://www.macrumors.com/2010/04/18/images-of-iphone-4g-actually-a-japanese-counterfeit/

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice