U Indiji dostupan smartfon po cijeni od 25 kuna

poruka: 30
|
čitano: 5.958
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "U Indiji dostupan smartfon po cijeni od 25 kuna".
10 godina
offline
U Indiji dostupan smartfon po cijeni od 25 kuna

Kod nas bi koštao barem 1250kn

Sami sebi smo najveci neprijatelji
Moj PC  
27 0 hvala 4
16 godina
offline
U Indiji dostupan smartfon po cijeni od 25 kuna

Eto i to je ipak moguče, ovakve specifikacije kad ono za samo 25kn fučkaj ga sad.

 

To če se prodavat bolje od šake riže, a kaj se tiče ove vijesti zar je tak teško istaknut da ovaj uređaj ima Quad Core procesor.Pošto su SoC-evi sa Cortex A5 procesorima praktički otpisani, ovaj mega-giga jeftini Indijac gotovo sigurno ima SoC sa Cortex A7 CPU jezgrama.

 

https://www.malwarebytes.org/antiexploit/index.html
Poruka je uređivana zadnji put sri 17.2.2016 19:34 (rambox).
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
U Indiji dostupan smartfon po cijeni od 25 kuna

Hm može li se to i u kojim količinama kupiti van Indije?

 
1 2 hvala 0
15 godina
offline
U Indiji dostupan smartfon po cijeni od 25 kuna

molim jednu kavu sa šlagom i mobitel

Moj PC  
20 0 hvala 1
9 godina
protjeran
offline
U Indiji dostupan smartfon po cijeni od 25 kuna

ima više jezgara od iphona i sličnu rezoluciju... 30 deka crne ili freedom 251?

Poruka je uređivana zadnji put sri 17.2.2016 20:01 (nemrem_mama_mi_sere).
 
1 3 hvala 0
16 godina
offline
Re: U Indiji dostupan smartfon po cijeni od 25 kun
Ak bu to 25 kuna mislim da ih budu prodali oko 12 milijardi...
Moj PC  
5 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: U Indiji dostupan smartfon po cijeni od 25 kun

@nemrem_mama_mi_sere

Sudeci prema razmisljanju mislim da je taj model jos i najbolji za tebe ;)

Infarkt... ma kakav god da je... od srca je.
Poruka je uređivana zadnji put sri 17.2.2016 20:32 (sbcreation).
15 godina
offline
U Indiji dostupan smartfon po cijeni od 25 kuna

25 kn + gratis spyware.

Tko visoko leti, štedi gorivo.
 
0 4 hvala 0
15 godina
offline
U Indiji dostupan smartfon po cijeni od 25 kuna

Nevjerojatan hardver za tu cijenu...

Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: U Indiji dostupan smartfon po cijeni od 25 kun
Shamrock kaže...

25 kn + gratis spyware.

 Otkud ti to ?

Sami sebi smo najveci neprijatelji
15 godina
offline
U Indiji dostupan smartfon po cijeni od 25 kuna

^^

Mora postojati neka caka jer napraviti i prodati smartphone za 25kn bez gubitaka jednostavno nije moguće.
Prema ovom članku profit od prodaje iznosi nekih 60-70% cijene proizvodnje, a sama proizvodnja kvalitetnih "high end" mobitela košta nekih 200-300$.

Ovaj indijski mobitela košta 80 puta manje što teško moguće čak i uz poticaje indijske vlade.

Tko visoko leti, štedi gorivo.
 
1 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: U Indiji dostupan smartfon po cijeni od 25 kun
Shamrock kaže...

^^

Mora postojati neka caka jer napraviti i prodati smartphone za 25kn bez gubitaka jednostavno nije moguće.
Prema ovom članku profit od prodaje iznosi nekih 60-70% cijene proizvodnje, a sama proizvodnja kvalitetnih "high end" mobitela košta nekih 200-300$.

Ovaj indijski mobitela košta 80 puta manje što teško moguće čak i uz poticaje indijske vlade.

Pa lansirali su i satelite u svemir za, bubam napamet, desetinu (a mozda i manje) cijene po kojoj lansiraju Roscosmos/ESA/NASA. Stvarno se vise ne sjecam, ali bila je neka smijesna cifra i covjek ne vjeruje kad procita prvi put.

 

Uostalom, pa i nije neki problem ruknuti dolje taj Android i staviti nesto drugo.

Perhaps today IS a good day to die. PREPARE FOR RAMMING SPEED!
11 godina
neaktivan
offline
Re: U Indiji dostupan smartfon po cijeni od 25 kun

stvari inace nisu skupe samo je orginal skup

ako hos neki dobar telefon garant ces uzeti neki od popularnih proizvođaca npr samsung s6 edge kosta oko 400 do 500 eura

a kod kineski proizvođaca mogu pronaci duplo bolji, duplo jeftiniji i duplo izdrzljiviji ito je tako u indiji

kao sto sam reko stvari nisu skupe ali ljudski resursi jesu ali ne u kini, indiji jos nekim drzavama

sto im omogucava da prave tako jetine stvari. :D

ali ja vise vijerujem kinezima :D

 

Haris Bosnic
9 godina
protjeran
offline
Re: U Indiji dostupan smartfon po cijeni od 25 kun
sbcreation kaže...

@nemrem_mama_mi_sere

Sudeci prema razmisljanju mislim da je taj model jos i najbolji za tebe ;)

 ne znam jel' bolji za mene ali želim ga više od iphona

15 godina
neaktivan
offline
Re: U Indiji dostupan smartfon po cijeni od 25 kun
1domagoj1 kaže...
Shamrock kaže...

^^

Mora postojati neka caka jer napraviti i prodati smartphone za 25kn bez gubitaka jednostavno nije moguće.
Prema ovom članku profit od prodaje iznosi nekih 60-70% cijene proizvodnje, a sama proizvodnja kvalitetnih "high end" mobitela košta nekih 200-300$.

Ovaj indijski mobitela košta 80 puta manje što teško moguće čak i uz poticaje indijske vlade.

Pa lansirali su i satelite u svemir za, bubam napamet, desetinu (a mozda i manje) cijene po kojoj lansiraju Roscosmos/ESA/NASA. Stvarno se vise ne sjecam, ali bila je neka smijesna cifra i covjek ne vjeruje kad procita prvi put.

 

Uostalom, pa i nije neki problem ruknuti dolje taj Android i staviti nesto drugo.

 Bila je cak sprdnja na internetu. Manje je koštalo indijsko lansiranje rakete u svemir od filma Gravity.

13 godina
offline
U Indiji dostupan smartfon po cijeni od 25 kuna

99% da je scam. 

Pogledajte kako je korektorom izbrisano ime iznad ekrana , to je zapravo Adcom Ikon 4 .

Ljudi ce se zaletiti, naruciti i platiti a ovi ce u dogledno vrijeme samo nestati sa lovom. Mozda su podjelili par komada za youtube rewiev i reklamu i to je to. Posebno je sumnjivo jer je rok za isporuku 5 mjeseci a ljudi ce uglavnom pozaboravljat jer se radi o mizernoj lovi. Nitko nece dizati frku za 25 kn a oni mogu zaraditi jako puno love.

Moj PC  
8 0 hvala 1
15 godina
offline
U Indiji dostupan smartfon po cijeni od 25 kuna

men to malo preskupo. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
4 1 hvala 0
U Indiji dostupan smartfon po cijeni od 25 kuna

Javili su već da je cijena toliko niska zbog cijelog niza predinstaliranih aplikacija na njemu. A i vlada će dio sponzorirati pa eto.

 

Za 25 KN - samo staklo za smartphone je skuplje od toga.

 

Ali šta se sad tu javljate, mislim smartphone je svojim mogućnostima kao nekakav Doogee, Alcatel, Noa, Vivax, ching-chang-chong ili neki petanesti no name kupljeni s Ali Express-a, nešto realnije cijene. Ne vidim baš da se oni kupuju kao vruće kifle.

Imaš za kupiti i potpuni Smart Watch za 15 USD ... bolje da ne pričam kako funkcionira, ali zamislite si sami.

 

Ja sam svoj Alcatel OneTouch S-Pop (kupljen u T-comu kao najjeftiniji što postoji) nakon 2 godine "rada" konačno pošteno zaljepio za zid, otišao u Tele2 i kupio si Galaxy S6 na pretplatu. Nikad sretniji!

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: U Indiji dostupan smartfon po cijeni od 25 kun
Ajar kaže...

men to malo preskupo. 

  Ni us stare babe nema za džabe.

I thought that I heard you laughing I thought that I heard you sing I think I thought I saw you try But that was just a dream That was just a dream
16 godina
neaktivan
offline
Re: U Indiji dostupan smartfon po cijeni od 25 kun
nemrem_mama_mi_sere kaže...

Totalni OT, ali ne mogu prešutjeti...

 

Da li je moguće da netko na forumu ima ovakav nick i da je taj account valjani? Ako već on nema pristojnosti zar ne postoje moderatori koji bi trebali poštedjeti normalan svijet od toga da netko zagađuje forum svojim liječenjem frustracija?

The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
Poruka je uređivana zadnji put čet 18.2.2016 12:57 (southy).
13 godina
offline
Re: U Indiji dostupan smartfon po cijeni od 25 kun
Stryder kaže...

99% da je scam. 

Pogledajte kako je korektorom izbrisano ime iznad ekrana , to je zapravo Adcom Ikon 4 .

Ljudi ce se zaletiti, naruciti i platiti a ovi ce u dogledno vrijeme samo nestati sa lovom. Mozda su podjelili par komada za youtube rewiev i reklamu i to je to. Posebno je sumnjivo jer je rok za isporuku 5 mjeseci a ljudi ce uglavnom pozaboravljat jer se radi o mizernoj lovi. Nitko nece dizati frku za 25 kn a oni mogu zaraditi jako puno love.

 I meni je bilo malo čudno ovo gore, reko to je folija na ekranu, samo je ispunjeno zrakom pa je tak, al moguće da je ipak SCAM.

8 godina
odjavljen
offline
U Indiji dostupan smartfon po cijeni od 25 kuna

Bojim se i pomislit kolike su dnevnice ljudi za koje je namjenjen ovaj mobitel.

Battlelog: Glavas_ZG
 
2 0 hvala 0
16 godina
offline
U Indiji dostupan smartfon po cijeni od 25 kuna

Neznam sto se cudite cijeni...

 

http://raceup.en.alibaba.com/product/60278360739-802664095/Super_power_handheld_fantom_water_filter_vacuum_cleaner_motor_HWX_200FL1.html

 

Ovo je motor od mojeg usisivaca, ako narucim preko +6000 komada cijena je 5$, dakle 35kn.

Inace usisisvac sam platio 360kn i ako izuzmem motor ima u njemu samo skoljka od plastike, crijeva te jedna znjora :D

 

Na komad sto sam mogo naci slican model samo sa manje wati (1200w) je 19$

 

http://www.aliexpress.com/item/vacuum-cleaner-motor-1200w-chassis-diameter-130mm-vacuum-cleaner-parts-and-accessories-home-appliance/32217331218.html?spm=2114.01010108.0.761.NIleG9

 

 

Tako da mobitel za 25kn ako je u pitanju masovna prozvodnja ne treba biti nista cudno....

 

Ako tvornica tih motora ima racuna da prodaje za 5$ komad ako se neznam naruci 12000 komada a nije da taj motor nema djelova. Tu je neznam koliko bakrene zice, lakirane pa stator, rotor, razni kontakti i cjela skoljka.

 
0 0 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Re: U Indiji dostupan smartfon po cijeni od 25 kun
southy kaže...
nemrem_mama_mi_sere kaže...

Totalni OT, ali ne mogu prešutjeti...

 

Da li je moguće da netko na forumu ima ovakav nick i da je taj account valjani? Ako već on nema pristojnosti zar ne postoje moderatori koji bi trebali poštedjeti normalan svijet od toga da netko zagađuje forum svojim liječenjem frustracija?

 apple je sranje

Poruka je uređivana zadnji put čet 18.2.2016 15:40 (nemrem_mama_mi_sere).
8 godina
odjavljen
offline
Re: U Indiji dostupan smartfon po cijeni od 25 kun
southy kaže...
nemrem_mama_mi_sere kaže...

Totalni OT, ali ne mogu prešutjeti...

Da li je moguće da netko na forumu ima ovakav nick i da je taj account valjani? Ako već on nema pristojnosti zar ne postoje moderatori koji bi trebali poštedjeti normalan svijet od toga da netko zagađuje forum svojim liječenjem frustracija?

Ako ti njegovo ime toliko smeta očito ne čitaš temu o Battlefieldu 4, (prije toga Battlefield 3) to je tamna zona foruma.

Uvrede, oglasi, spam, prostote, slike golih zena, trolanje, banovi 

Tamo se i moderatori rjeđe pojavljuju...

Edit, piše se po nekad i o Battlefieldu.

Battlelog: Glavas_ZG
Poruka je uređivana zadnji put čet 18.2.2016 17:11 (Glavas_ZG).
9 godina
neaktivan
offline
Re: U Indiji dostupan smartfon po cijeni od 25 kun
southy kaže...
nemrem_mama_mi_sere kaže...

Totalni OT, ali ne mogu prešutjeti...

 

Da li je moguće da netko na forumu ima ovakav nick i da je taj account valjani? Ako već on nema pristojnosti zar ne postoje moderatori koji bi trebali poštedjeti normalan svijet od toga da netko zagađuje forum svojim liječenjem frustracija?

 Nick mu shvaćam višeznačno:

 

1. Nemre na zahod jer mu je stara tamo

 

2. Nemre van je mu je stara skužila da joj je maznul nofce

 

3. Stara ga tera s kompa jer ju ceka virtualni frajer

12 godina
offline
Re: U Indiji dostupan smartfon po cijeni od 25 kun
Ljepo bi bilo popit kavu u Leggiero-u i umjesto keksa il čokolade dobit Freedom 😁
15 godina
offline
Re: U Indiji dostupan smartfon po cijeni od 25 kun
fredii kaže...

  Ni us stare babe nema za džabe.

 a, gle sad ... ima različitih starih baba. neke su čak spremne i platiti uslugu (ali na ruke, bez pdv-a) 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
16 godina
offline
U Indiji dostupan smartfon po cijeni od 25 kuna

IMHO Indian times piše o slobodi za 25 kuna..

link

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
U Indiji dostupan smartfon po cijeni od 25 kuna

Koliko para toliko muzike.

Šta roda donese, to vrana odnese.
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice