HTC One mini stigao u Hrvatsku

poruka: 32
|
čitano: 5.918
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "HTC One mini stigao u Hrvatsku".
14 godina
neaktivan
offline
HTC One mini stigao u Hrvatsku

stvarno mi je žao one-a mogo je potuć galaxy samo da nema taj grozni blinkfeed ali sve u svemu dobar mob premda mi je 4000 malo puno za njega bolje onda uzet one s njuškala ili negdje 

 
3 3 hvala 0
15 godina
offline
HTC One mini stigao u Hrvatsku

400kn jeftiniji od S4, 300kn skuplji od S3 i 800kn skuplji od S4 mini, nažalost svrstavaju One mini  u kategoriju promašene cijene.

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
Moj PC  
19 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: HTC One mini stigao u Hrvatsku
intel97 kaže...

stvarno mi je žao one-a mogo je potuć galaxy samo da nema taj grozni blinkfeed ali sve u svemu dobar mob premda mi je 4000 malo puno za njega bolje onda uzet one s njuškala ili negdje 

kaj se ne može blinkfeed isključiti? mislim da sam na nekom reviewu pročitao/vidio da se može. Ako je tako ne vidim zašt bi to trebao biti dealbreaker. U drugu ruku, ono što me odbija od njega je nemogućnost popravka (ili se to jako teško može napraviti). Eh da to nisu zeznuli, i možda mu još dodali SD karticu, mislim da bi 100% bio vrh ovogodišnje ponude.

let's put a smile on that face
13 godina
protjeran
offline
Re: HTC One mini stigao u Hrvatsku

A nije baš da je blinkfeed razlog zašto se s4više prodaje. Osobno mi se sense 5 jako svđa, jako je moderno i ugodno dizajnirano sučelje... touchwiz mi je nekak zastario. Cijena je visoka, nadam se da če im proći, ja ovog ljepotana zaobilazim nažalost.

12 godina
odjavljen
offline
HTC One mini stigao u Hrvatsku

4000kn za dualca i 4.3 je puno previše.

 
5 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
HTC One mini stigao u Hrvatsku

Ovaj mobitel je ono kaj je golf kao auto... "too much cash for too little bang".

Moj PC  
10 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: HTC One mini stigao u Hrvatsku
3292,5 kn u austriji.
Ono da ne živim vani odselil bi se.

Fakin lopovska država s lopovskim cijenama!
13 godina
neaktivan
offline
Re: HTC One mini stigao u Hrvatsku
intel97 kaže...

stvarno mi je žao one-a mogo je potuć galaxy samo da nema taj grozni blinkfeed ali sve u svemu dobar mob premda mi je 4000 malo puno za njega bolje onda uzet one s njuškala ili negdje 

Kaj te muči blink? Samo postaviš da ti centralni ekran nije onaj na kojem je blinkfeed nego onaj sljedeći na koji nabacaš ikone i widgete.

Ako želim blinkfeed novosti, samo prstom kliznem jedan ekran lijevo i tu je.

A kad stisnem home, pozicira se na onaj sa widgetima koji sam postavio kao home. 

Blikfeed ako ne želim, ni ne vidim.

Poruka je uređivana zadnji put sri 11.9.2013 18:44 (Damok).
13 godina
neaktivan
offline
Re: HTC One mini stigao u Hrvatsku
NEW_MAN kaže...
3292,5 kn u austriji.
Ono da ne živim vani odselil bi se.

Fakin lopovska država s lopovskim cijenama!

A ta cijena je kao u redu? Quadcore Cubot 99 je 800 kn s poštarinom, 4,6". 

12 godina
offline
Re: HTC One mini stigao u Hrvatsku
NEW_MAN kaže...
3292,5 kn u austriji.
Ono da ne živim vani odselil bi se.

Fakin lopovska država s lopovskim cijenama!

u švabiji kosta 2850 kn, stvarno ga nasi pretjeruju  s cijenom 

Ukoliko zelite podici ratia/upload na trackerima, javite mi se na pp,VEOMA JEFTINO
16 godina
offline
Re: HTC One mini stigao u Hrvatsku
Ma svako ko sere po Androidu je nesposoban idijot jer se na njemu moze SVE.
Od svog telefona mogu napravit iOS clone ili Windows Mobile sa super jednostavnom instalacijom launchera.
Znaci ako si nisi u stanju maknut blinkfeed i spimpat telefon like a baws onda otvori prozor i skoi na glavu a po putu se moli da si barem na petom katu je ak padnes i ostanes invalid sam si si kriv!
16 godina
offline
Re: HTC One mini stigao u Hrvatsku
Damok kaže...
NEW_MAN kaže...
3292,5 kn u austriji.
Ono da ne živim vani odselil bi se.

Fakin lopovska država s lopovskim cijenama!

A ta cijena je kao u redu? Quadcore Cubot 99 je 800 kn s poštarinom, 4,6". 

Ma nist nije u redu!

Jedini razlog moje kupnje nekog brand name telefona je support i garancija, da toga nema vec bi odavno imal nekog uber super duper jeftilen kineza, ili tri!!!

12 godina
offline
HTC One mini stigao u Hrvatsku

U Bosni, Htc One Mini košta 780KM (3030 HRK), Galaxy S4 Mini; 750KM (2912 HRK) .

 

HTC One Mini, mi se pravo sviđa, pogotovo dimenzije koje su "normalne", te za prosjecnog korisnika dobar i hardware, pogotovo kučište koje je simple !

Ipak, kada se pogleda cijena, Sony Xperia Z za 3090 HRK (795KM/BAM), dođe kao BestBuy, što se tiče BiH .

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 11.9.2013 18:59 (micr0).
Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: HTC One mini stigao u Hrvatsku
micr0 kaže...

U Bosni, Htc One Mini košta 780KM (3030 HRK), Galaxy S4 Mini; 750KM (2912 HRK) .

 

HTC One Mini, mi se pravo sviđa, pogotovo dimenzije koje su "normalne", te za prosjecnog korisnika dobar i hardware.

 

Ipak, kada se pogleda cijena, Sony Xperia Z za 3090 HRK (795KM/BAM), dođe kao BestBuy, što se tiče BiH .

 

 

 

ako su to cijene iz ducana a ne nesto tipa njuskalo,, onda je to prilicno povoljno {#}

Ukoliko zelite podici ratia/upload na trackerima, javite mi se na pp,VEOMA JEFTINO
12 godina
offline
Re: HTC One mini stigao u Hrvatsku
MSN kaže...
micr0 kaže...

U Bosni, Htc One Mini košta 780KM (3030 HRK), Galaxy S4 Mini; 750KM (2912 HRK) .

 

HTC One Mini, mi se pravo sviđa, pogotovo dimenzije koje su "normalne", te za prosjecnog korisnika dobar i hardware.

 

Ipak, kada se pogleda cijena, Sony Xperia Z za 3090 HRK (795KM/BAM), dođe kao BestBuy, što se tiče BiH .

 

 

 

ako su to cijene iz ducana a ne nesto tipa njuskalo,, onda je to prilicno povoljno {#}

http://univerzalno.com/ , cijene su iz dućana.

Ja sam uzimao, sve regulara 100%, konkretno (Galaxy S Advance) .

 

Volio bi da još popeglaju Android, jer mi nekako na ovaj silni hardware ne ide bas tako fluidno (cast high-end modelima) .

14 godina
neaktivan
offline
Re: HTC One mini stigao u Hrvatsku
MSN kaže...
micr0 kaže...

U Bosni, Htc One Mini košta 780KM (3030 HRK), Galaxy S4 Mini; 750KM (2912 HRK) .

 

HTC One Mini, mi se pravo sviđa, pogotovo dimenzije koje su "normalne", te za prosjecnog korisnika dobar i hardware.

 

Ipak, kada se pogleda cijena, Sony Xperia Z za 3090 HRK (795KM/BAM), dođe kao BestBuy, što se tiče BiH .

 

 

 

ako su to cijene iz ducana a ne nesto tipa njuskalo,, onda je to prilicno povoljno {#}

da to je u  ducano sad sam i ja gledao.

Networking Admin,nemam 15 godina takav mi je nick :)
12 godina
protjeran
offline
Re: HTC One mini stigao u Hrvatsku
NEW_MAN kaže...
Ma svako ko sere po Androidu je nesposoban idijot jer se na njemu moze SVE.
Od svog telefona mogu napravit iOS clone ili Windows Mobile sa super jednostavnom instalacijom launchera.
Znaci ako si nisi u stanju maknut blinkfeed i spimpat telefon like a baws onda otvori prozor i skoi na glavu a po putu se moli da si barem na petom katu je ak padnes i ostanes invalid sam si si kriv!

 

Imamo nesposobnih idiJota, ali vidim da imamo i idiota. Razlike su u nijansama. Vecini tesko uocljive {#}

14 godina
offline
Re: HTC One mini stigao u Hrvatsku
intel97 kaže...

stvarno mi je žao one-a mogo je potuć galaxy samo da nema taj grozni blinkfeed ali sve u svemu dobar mob premda mi je 4000 malo puno za njega bolje onda uzet one s njuškala ili negdje 

To sam i ja mislio o binkfeedu, ali kada postaviš neku drugu stranicu kao home blinkfeed ni ne vidiš, a možeš iz njega sve isključiti. Ali na kraju sam uključio ono što me zanima, otkrio sam da je u biti super stvar, i čak sam ga stavio kao home. Sense 5 je zbilja odličan, inače ne volim baš te OEM launchere, jedno vrijeme sam bio na AOSPu i ipak sam se vratio na Sense, a to dosta govori(pričam za "obični" One)

While some see them as the crazy ones, we see genius. Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.---R.I.P S.J.|||Minecraft: njofra|BF3: nj0fra
13 godina
neaktivan
offline
HTC One mini stigao u Hrvatsku

ja sam isprobao i imao i androide, i iphone, ali ovo sada što nudi nokia s lumiama, po tim cijenama, je definitivno best buy, za 2000kn je u dućanu lumia 820, predobar mobitel kada se usporedi s cijenama ovih konkurentskih modela. 

 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: HTC One mini stigao u Hrvatsku
rex251 kaže...

ja sam isprobao i imao i androide, i iphone, ali ovo sada što nudi nokia s lumiama, po tim cijenama, je definitivno best buy, za 2000kn je u dućanu lumia 820, predobar mobitel kada se usporedi s cijenama ovih konkurentskih modela. 

osim šta je windows na njima, naručia sam cimeru ativ s, hardware je super, kućište, ekran sve, al nekako ima malih sitnica na windows-u uz ono

metreo sučelje koje meni jednostavno ne paše, možda je dobro onima koji prvi put uzimaju smartphone, al već starijim korisnicima i neće se toliko dopast {#}

FJAKA =psihofizicko stanje prilikom teznje ni za cime. Ucestala je greska zamijeniti fjaku s lijenoscu. Za razliku od ove potonje, fjaka je uzviseno stanje uma i tijela kojem tezi cijelo covjecanstvo
Poruka je uređivana zadnji put sri 11.9.2013 23:19 (Makić).
14 godina
neaktivan
offline
HTC One mini stigao u Hrvatsku

Baš me zanima tko je ovim našim trgovinama preporučio ovoliku cijenu. Definitivni promašaj što se toga tiče

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: HTC One mini stigao u Hrvatsku
MSN kaže...
micr0 kaže...

U Bosni, Htc One Mini košta 780KM (3030 HRK), Galaxy S4 Mini; 750KM (2912 HRK) .

 

HTC One Mini, mi se pravo sviđa, pogotovo dimenzije koje su "normalne", te za prosjecnog korisnika dobar i hardware.

 

Ipak, kada se pogleda cijena, Sony Xperia Z za 3090 HRK (795KM/BAM), dođe kao BestBuy, što se tiče BiH .

 

 

 

ako su to cijene iz ducana a ne nesto tipa njuskalo,, onda je to prilicno povoljno {#}

Ovo nije model koji se prodaje kod nas u Hr. Kod nas je model GT-I9195(LTE), a ovo je GT-I9192(dual sim). Moguće je zbog toga kod nas viša cijena.

Poruka je uređivana zadnji put sri 11.9.2013 22:36 (Crojumper).
16 godina
offline
Re: HTC One mini stigao u Hrvatsku
jumboY kaže...
NEW_MAN kaže...
Ma svako ko sere po Androidu je nesposoban idijot jer se na njemu moze SVE.
Od svog telefona mogu napravit iOS clone ili Windows Mobile sa super jednostavnom instalacijom launchera.
Znaci ako si nisi u stanju maknut blinkfeed i spimpat telefon like a baws onda otvori prozor i skoi na glavu a po putu se moli da si barem na petom katu je ak padnes i ostanes invalid sam si si kriv!

 

Imamo nesposobnih idiJota, ali vidim da imamo i idiota. Razlike su u nijansama. Vecini tesko uocljive {#}

Razlika je u tome da je onaj ko je nesposoban idijot a onaj koji trazi pravopisne greske idiot. Jedno i drugo se vidi iz aviona a ti i tvoji stupidni postovi su jedni od boljih na forumu.

Posto te cesto susrecem u meni interesantnim temama a rijetko napises nesto korisno, ides na ignore.

Cheers

12 godina
offline
HTC One mini stigao u Hrvatsku

Fora mob. Iako mi se S4 mini vise svidja.

 

No to su sve Androidi, nadajmo se da ce za par godina to licit na nesto.

 
3 6 hvala 0
12 godina
offline
Re: HTC One mini stigao u Hrvatsku
intel97 kaže...

stvarno mi je žao one-a mogo je potuć galaxy samo da nema taj grozni blinkfeed ali sve u svemu dobar mob premda mi je 4000 malo puno za njega bolje onda uzet one s njuškala ili negdje 

Nema to veze s Blikfeedom. Blinkfeed maknes bilo kojim launcherom. Jednostavno, Samsung je od svog imena stvorio brand kojem se HTC ne moze pribliziti pa da sutra napravi duplo bolji mobitel od Samsunga. Pogrijesili su i sa neizmjenljivom baterijom i nedostatkom SD utora, manjim ekranom, puno losijom kamerom... Iako je One vjerojatno najbolji mobitel danasnjice Samsung ga gazi marketingom i specifikacijama na papiru a to je ono sto vecinu androidasa pali. Imao sam priliku par dana isprobati jednog i drugog i uzeo sam One. da ih nisam imao priliku isprobati, kao sto vecina nema tu priliku, vjerojatno bi uzeo Samsunga.

12 godina
offline
Re: HTC One mini stigao u Hrvatsku
Damok kaže...

Ovaj mobitel je ono kaj je golf kao auto... "too much cash for too little bang".

Pa i nije bas. Golf razliku vrati kad ga prodas a ovaj nece nikad.

 

 

12 godina
odjavljen
offline
Re: HTC One mini stigao u Hrvatsku

'iako je one vjerovatno najbolji mobitel danasnjice'

To je vrlo subjektivno.

 

Kako nema priliku kad ih možeš isprobati u bilo kojem centru? Dođeš u npr. Tele2 i imaš tamo najčešće flagshipove.

12 godina
protjeran
offline
Re: HTC One mini stigao u Hrvatsku
NEW_MAN kaže...

Razlika je u tome da je onaj ko je nesposoban idijot a onaj koji trazi pravopisne greske idiot. Jedno i drugo se vidi iz aviona a ti i tvoji stupidni postovi su jedni od boljih na forumu.

Posto te cesto susrecem u meni interesantnim temama a rijetko napises nesto korisno, ides na ignore.

Cheers

 

Did I hurt your idiJotic feelings there? {#}

Poruka je uređivana zadnji put čet 12.9.2013 9:01 (jumboY).
13 godina
offline
Re: HTC One mini stigao u Hrvatsku
BlueMax kaže...
intel97 kaže...

stvarno mi je žao one-a mogo je potuć galaxy samo da nema taj grozni blinkfeed ali sve u svemu dobar mob premda mi je 4000 malo puno za njega bolje onda uzet one s njuškala ili negdje 

Nema to veze s Blikfeedom. Blinkfeed maknes bilo kojim launcherom. Jednostavno, Samsung je od svog imena stvorio brand kojem se HTC ne moze pribliziti pa da sutra napravi duplo bolji mobitel od Samsunga. Pogrijesili su i sa neizmjenljivom baterijom i nedostatkom SD utora, manjim ekranom, puno losijom kamerom... Iako je One vjerojatno najbolji mobitel danasnjice Samsung ga gazi marketingom i specifikacijama na papiru a to je ono sto vecinu androidasa pali. Imao sam priliku par dana isprobati jednog i drugog i uzeo sam One. da ih nisam imao priliku isprobati, kao sto vecina nema tu priliku, vjerojatno bi uzeo Samsunga.

 

Slažem se, Samsung gazi marketingom, zato ga i ljudi kupuju, generalno volim Samsung, ali nebi kupio njihov telefon jel mi je TouchWiz 100% oduran , ikone, fontovi, sve izlgeda ko da je rađeno za djecu od 5 godina, totalno ne profesionalno sučelje, a da i ne velim da ima puno "vau" funkcija koji na kraju nitko ne koristi.Sam  HTC ONE također izgleda puno kvalitetnije, i više "premium".

 

Btw što se Blinkfeeda tiće lagano ga je maknut costom rom-om, čak će HTC dodat opciju za micanje Blinkfeeda u Sense 5.5. ko što je moguće na ONEx /+ modelima već sada, evo screen iz mojeg telefona.

 

 

 

16 godina
offline
Re: HTC One mini stigao u Hrvatsku
Damok kaže...
NEW_MAN kaže...
3292,5 kn u austriji.
Ono da ne živim vani odselil bi se.

Fakin lopovska država s lopovskim cijenama!

A ta cijena je kao u redu? Quadcore Cubot 99 je 800 kn s poštarinom, 4,6". 

gdje to ima za tu cijenu?...link?

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice