HP Envy

poruka: 15
|
čitano: 5.577
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "HP Envy".
15 godina
offline
HP Envy

Nisu ni tako skupi za to što nude.

Ja sam Ivan Puuuuuuu iz Iloka, dečko sa sela :), a za daljnje informacije obratitie se na ivan260291@hotmail.com
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: HP Envy
to je pocetna cijena... dakle sa punom opremom i baterijom biti ce deeebeelo preko 2. k dolara u usa. inace izgleda ok, thums up!
16 godina
offline
RE: HP Envy
Odma ti je jasno ko dan ko će ovo kupovat. :D
...O tempora! O mores! (u prijevodu: O temperama i moru)...
15 godina
offline
RE: HP Envy

Ovo mi se svida, samo mu je cijena malo previsoka, za 1699$ si rade uzmem MacBook Pro 15'' koji dode u Italiji (1800 eura a tolko ce i ovaj kostati kod nas)

Xfire:bmw144 ...Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis...
16 godina
offline
HP Envy

cudne mi te cijene .. ako je start za 13" s integriranom grafikom i c2d za tolike novce .. to je puno previse .. 

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: HP Envy

Elegantni Apple dizajn..

Odabrao Đelo Hadžiselimović, preveo Saša Kolka. tekst čitao Miljenko Kokot..
16 godina
offline
HP Envy

HP je kanta, a sad su počeli kopirat dizajn. Nema ideja?

Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: HP Envy

Ako nije ništa kopirano tastatura je :-)

Btw kakva su iskustva s takvom tastaturom - jel je za hard work - meni ne izgleda nekako praktično al probao nisam.

 

Drago mi je s druge strane što se vraća metalu kod odabira kučišta laptopa.

 

 

16 godina
neaktivan
offline
HP Envy

Takva tipkovnica je mrak kad se navikneš na nju ... ja imam stolne takve, alu , i sad kad sjednem za "normalne" sa dubljim hodom kao da sam na nekoj igrački, nemogu se priviknut.

 

Inače baca na macbook pro, ali tu se ne može previše prigovarati, jer je dizajn kao takav dosta minimalan, a oblik lapa je takav kakav je, nema tu neke invencije više velike, u tom obliku.

 

Cijena velika? Ja stalno ponavljam, što neki ne žele shvatiti ... završna obrada i materijali su skuplji od komponenti unutra, tj to je ono što diktira cijenu kod ovakvih uradaka gdje se pazi na sitnice i materijale.

 

Svejedno, macbook mi se čini ljepši i solidniji ... al viditi ćemo. Mene zanima ovaj podatak o 18 sati baterije ... jel to greška kao 8 ili 18 ... ako je 18 ... kapa dolje do poda ... :D

 

A.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
HP Envy

18 sati!!!!!!!! 18 SATI !!!!!!!!!!!  daj ug recite da se salite.....ak nista drugo vrijedi ga uzet zbog baterije

You will never walk alone p.s. ak imam kakvih gramatickih gresaka to je zbog nove tipkovnice :-))
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: HP Envy

>>Takva tipkovnica je mrak kad se navikneš na nju ... ja imam stolne takve, alu , i sad kad sjednem za "normalne" sa dubljim hodom kao da sam na nekoj igrački, nemogu se priviknut.<<

 

I ja koristim plitke tipkovnice (ne žene) - Imam Logitech UltraX Premium - no ova je još malo drugačija .-) - malo prepadne na prvi pogled (pomisao o korištenju)

15 godina
offline
HP Envy

Heej, ukrali su mi ime.. nije fer!!!

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: HP Envy
SasaFrr kaže...

Ako nije ništa kopirano tastatura je :-)

Btw kakva su iskustva s takvom tastaturom - jel je za hard work - meni ne izgleda nekako praktično al probao nisam.

 

Drago mi je s druge strane što se vraća metalu kod odabira kučišta laptopa.

 

 

Imam takvu plitku tipkovnicu na svom HP-u (doduše on sigurno po kvaliteti nije u klasi ovog). Tipkovnica je jako dobra i brzo se privikneš na nju.

Možeš ti iščupati čovjeka s balkana, ali nikad balkan iz čovjeka.
Poruka je uređivana zadnji put sri 16.9.2009 22:32 (Paolo2612).
13 godina
neaktivan
offline
HP Envy

evo uzeo HP ENVY 14 iz USA sljedece konfiguracije:

I5 2.66 GHz

4 Gb DDR3 RAM

ATI Radeon 5650 1 Gb VRAM

750 Gb disk na 5400 okr

Win 7 Home Premium

14.5" ekran 1366x768

 

Plusevi {#}: sam laptop kao cjelinu, osvjetljenje tipkovnice, tipkovnicu, ekran, touchpad, dizajn, alu kuciste, baterija, hladenje, buka

Minusi {#}: zvuk bi moga biti jaci, hrpa nepotrebnog softvera, prikljucak za napajanje na desnoj strani

 

U svakom slucaju preporucujem laptop, dosta slican appleu. Cijena u USA 1.050 USD {#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
HP Envy

Zašto ih nema kod nas za kupiti?

Kako se može kupiti iz USA?

Gojee - recepti, slike, mmmm fino
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice