Gorilla Glass 2 uskoro

poruka: 19
|
čitano: 3.641
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Gorilla Glass 2 uskoro".
12 godina
neaktivan
offline
Gorilla Glass 2 uskoro

A kome možemo zahvaliti za Gorilla Glass?

 

Wikipedija: "In 2006, Apple Inc. was developing what was to be the first model of the iPhone. Though initially it was to have a hard plastic screen, Steve Jobs found that when placed in his pocket his keys scratched the prototype's surface. Jobs was outraged and resolved to find a glass that was scratch-resistant enough that iPhone buyers wouldn't have the same problem.

 

Jobs ended up contacting the CEO of Corning, Wendell Weeks and told him that Apple needed a light yet strong enough glass screen for use in their consumer devices. Weeks told him of the "gorilla glass" that the company had developed in the 1960s but had since been mothballed. Jobs convinced Weeks to immediately put the glass into production for use in the upcoming iPhone."

 
2 7 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Gorilla Glass 2 uskoro

Paaa Corningu, sve ti ljepo piše.

Moj PC  
13 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Gorilla Glass 2 uskoro
keiichi26 kaže...

Paaa Corningu, sve ti ljepo piše.

 Poanta prvog posta je bila da kažeš "Jobsu" {#}

14 godina
neaktivan
offline
Re: Gorilla Glass 2 uskoro
Svejedno ga je Corning izmislio. Fail.
You can either try to destroy it... Run from it... Or concede to it. Aren't you tired of running?
14 godina
offline
Gorilla Glass 2 uskoro

Here we go again... Attack of giant Apple fags.{#}

pwn too much...
Moj PC  
10 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Gorilla Glass 2 uskoro
idelovski kaže...

A kome možemo zahvaliti za Gorilla Glass?

 

Wikipedija: "In 2006, Apple Inc. was developing what was to be the first model of the iPhone. Though initially it was to have a hard plastic screen, Steve Jobs found that when placed in his pocket his keys scratched the prototype's surface. Jobs was outraged and resolved to find a glass that was scratch-resistant enough that iPhone buyers wouldn't have the same problem.

 

Jobs ended up contacting the CEO of Corning, Wendell Weeks and told him that Apple needed a light yet strong enough glass screen for use in their consumer devices. Weeks told him of the "gorilla glass" that the company had developed in the 1960s but had since been mothballed. Jobs convinced Weeks to immediately put the glass into production for use in the upcoming iPhone."

Znači po tebi za Gorilla Glass možemo zahvaliti Jobsu, ne onima koji su ga izmislili koji ga unaprijeđuju i izrađuju ....

 

ukratko -- pokri se ušima ...

13 godina
offline
Gorilla Glass 2 uskoro
Najbolji dio te price je da se uopce ne zna koje staklo Apple proizvodi koriste, na stranici Corninga ih nigdje nema medu proizvodima...
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Gorilla Glass 2 uskoro

Jedan copy/paste sa Wikipedije i toliko podbadanja i zajedljivih komentara!? Što zapravo znači pokrij se ušima? Zašto je taj izraz toliko popularan ovdje na forumu? Zar toliko zečeva ima koji prate tehnologiju?

 

Ali meni svejedno, danas mi je nova aplikacija izašla na AppStoru i ništa mi ne može pokvariti raspoloženje!

 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 1.3.2012 13:20 (idelovski).
 
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Gorilla Glass 2 uskoro
idelovski kaže...

Jedan copy/paste sa Wikipedije i toliko podbadanja i zajedljivih komentara!? Što zapravo znači pokrij se ušima? Zašto je taj izraz toliko popularan ovdje na forumu? Zar toliko zečeva ima koji prate tehnologiju?

 

Ali meni svejedno, danas mi je nova aplikacija izašla na AppStoru i ništa mi ne može pokvariti raspoloženje!

 

 

Savjet,popravi malo ikonu i smanji cijenu (ak je to uopće moguće),ne znam ko bi ovo plaćao,pa čak i jedan dolar... Na androidu su ovakve stvari besplatne... {#}

Ako sam ti imalo pomogao stisni HVALA. :)
12 godina
neaktivan
offline
Gorilla Glass 2 uskoro

Može link na takvu Android aplikaciju. Baš me zanima kako izgleda nešto slično, danas je taj PDV aktualan, pošto niti imam Android telefon niti imam nekog u blizini tko aktivno skida Android aplikacije.

 
0 0 hvala 0
16 godina
online
Re: Gorilla Glass 2 uskoro
idelovski kaže...

Može link na takvu Android aplikaciju. Baš me zanima kako izgleda nešto slično, danas je taj PDV aktualan, pošto niti imam Android telefon niti imam nekog u blizini tko aktivno skida Android aplikacije.

  Kalkulator koji imaš na svakom dumbphoneu? Pomnožiš osnovicu sa 1.25 (ili dodaš 25%) et voilà. Magija! {#}

Ili potražiš VAT Calculator na Marketu, ima radova ništa lošijeg izgleda i sa nešto više mogućnosti od tvog (npr više država i odgovarajućih stopa poreza). I da, besplatni su.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Gorilla Glass 2 uskoro
Sad sam pogledao, na Marketu je bar 7 besplatnih VAT kalkulatora.
You can either try to destroy it... Run from it... Or concede to it. Aren't you tired of running?
16 godina
moderator
offline
Gorilla Glass 2 uskoro

Držite se teme!

...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Gorilla Glass 2 uskoro

Apple je u popis proizvođača sa kojima surađuje stavio i Corning - proizvođača Gorilla Glassa.

 
1 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Re: Gorilla Glass 2 uskoro
5220 kaže...
Najbolji dio te price je da se uopce ne zna koje staklo Apple proizvodi koriste, na stranici Corninga ih nigdje nema medu proizvodima...

Poznato je da su stariji modeli iPhona koristili Gorilla glass, iPhone 4 i 4S koristili su staklo druge firme

12 godina
neaktivan
offline
Re: Gorilla Glass 2 uskoro
Random. kaže...

Apple je u popis proizvođača sa kojima surađuje stavio i Corning - proizvođača Gorilla Glassa.

Očigledno su se opametili nakon brojnih pritužbi vezano za krhkost iPhona 4

15 godina
neaktivan
offline
Gorilla Glass 2 uskoro

Apple koristi Gorilu na svim modelima iPhone!

Y'know Fry, of all the friends I've had, you're the first!
 
1 3 hvala 0
15 godina
offline
Re: Gorilla Glass 2 uskoro

Mojoj prijateljici je pao nekoliko puta na pod i 2 put joj se potpuno rasipalo staklo,tak da to nije Gorilla Glass sigurno.

AC Milan - IL CLUB PIU' TITOLATO AL MONDO
12 godina
neaktivan
offline
Re: Gorilla Glass 2 uskoro
vjeko kaže...

Apple koristi Gorilu na svim modelima iPhone!

Vjeko, pogledaj sliku gore i vidjet ces ko proizvodi staklo za iPhone

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice