Eric Clapton zna i s mobitelima…

poruka: 19
|
čitano: 3.467
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Eric Clapton zna i s mobitelima…".
16 godina
offline
Eric Clapton zna i s mobitelima…

Baš me onda zanima koji je to pravac bio, koji je napunio maksimir dva puta ako su samo bile starčeki, fosili i olupine...mora da su bile cajke u izvedbi nekih iraca...:) ili su se ti starčeki nedavno operirali...

 
1 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Eric Clapton zna i s mobitelima…

"Starčeki, fosili i ostale nakupine koji se još sjećate rocka kao glazbenog pravca..."

 

Taman sam htio posegnuti u unutarnji džep kaputa i izvući uspravni srednji prst autoru ove vijesti zbog ove naizgled gay-teenage-vampire rečenice, toliko mi je digao tlak kad sam pomislio kako je opet neki nadobudni mladi član redakcije pisao svoje pederluke, fan boy bandova, kad ono Drago Galić! Sad je sve opet mirno, sve je u kontekstu. Moj generacijski dinosaur je odradio to dobro, na svoj način.

 

Da, sjećamo se rocka, sjećamo se Claptona, a to je li stari kroner reklamu odglumio za dvije boce scotcha ili dva grama bijelog, nije bitno, takvo izdanje mobitela, iako kič, naći će mnoge rockere kao sretne vlasnike.

 

Od danas motrim eBay na dnevnoj bazi Osmijeh

 

maskmaker kaže...

Baš me onda zanima koji je to pravac bio, koji je napunio maksimir dva puta ako su samo bile starčeki, fosili i olupine...mora da su bile cajke u izvedbi nekih iraca...:) ili su se ti starčeki nedavno operirali...

 

Ma, Drago je to odradio fino sarkastično, lažna uzbuna, ne brini... Osmijeh

 

A skeptic is a person who would ask God for his ID card.
Poruka je uređivana zadnji put pet 15.1.2010 7:50 (Zeljko B).
 
3 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Eric Clapton zna i s mobitelima…
Zeljko B kaže...

"Starčeki, fosili i ostale nakupine koji se još sjećate rocka kao glazbenog pravca..."

 

Da, i mene je to pogodilo. Zasto mislis da danas nema istinskih rokera??? Iako za sebe sa 24-25 godina ne mogu reci da sam okorijeli roker, ali sam roker i dobro znam tko je Clapton i sta je rock, takoder mislim da ne spadam u one starceke i fosile i ostale nakupine, ipak, jbt, tek sam u planu praviti drugo dijete :D.

Priznajem, danas je puuuuno manje rokera, ali ima nas i drzimo se.

ZIVIO ROCK i Beatles i ACDC i ostala kompanija!

 

Ako je ipak bio sarkazam, ZIVIO DRAGO GALIC! ;D

 

OT: Mobitel fino izgleda...

We are born naked, wet, and hungry. Then things get worse. It's better to keep your mouth shut and give the impression that you're stupid than to open it and remove all doubt.
15 godina
protjeran
offline
RE: Eric Clapton zna i s mobitelima…
e da je jos kuciste pravo drvo... :)
http://www.erepublik.com/en/referrer/GrimyHR
15 godina
neaktivan
offline
RE: Eric Clapton zna i s mobitelima…
Rockerima nešto slabo sarkazam ide ;)
16 godina
offline
Eric Clapton zna i s mobitelima…

Svi mi rokeri smo fosili, ne zavaravajte se da je drukcije.

Danas mladi slusaju "junk" muziku.

Kvalitetne i umjetnicke glazbe vise nema ili je ne mozemo pronaci u moru Ceca i Rihanna.

- Psiho246
Poruka je uređivana zadnji put pet 15.1.2010 14:33 (Psiho246).
Moj PC  
3 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Eric Clapton zna i s mobitelima…
Psiho246 kaže...

Svi mi rokeri smo fosili, ne zavaravajte se da je drukcije.

Danas mladi slusaju "junk" muziku.

Kvalitetne i umjetnicke glazbe vise nema ili je ne mozemo pronaci u moru Ceca i Rihanna.

Jbg brate sad ga pretjera. Ima i mladih rockera. Pa nisam ja valjda fosil sa 20 godina. Izlanuo se

16 godina
offline
RE: Eric Clapton zna i s mobitelima…

A man told me, why are you listening this old shit? I said to him, man this old shit is good shit but this new shit is just...shit

It is no measure of health to be well adjusted to a profoundly sick society
16 godina
neaktivan
offline
RE: Eric Clapton zna i s mobitelima…
Psiho246 kaže...

Kvalitetne i umjetnicke glazbe vise nema ili je ne mozemo pronaci u moru Ceca i Rihanna.

Ne znam za tebe, ali ja nemam većih problema s pronalaskom svježe kvalitetne glazbe  Osmijeh Starija glazba je filtrirana, nije da nije bilo smeća (možda koliko i danas), samo što je zaboravljeno, tako će i biti i s ovom generacijom, i idućom...

Pogledaj samo klasične skladatelje, bilo ih je šilijun kroz povijest, ali danas se zna za šačicu koji sazlužuju da se zna za njih  Osmijeh

Ako ti treba preporuka, samo nabaci par bendova koje slušaš i preporučim ti provjeroeno odličnu glazbu Namigiva

Yeah, well, you know, that's just, like, your opinion, man.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Eric Clapton zna i s mobitelima…

Apsolutno se slazem sa paintb0x-om, vidis svaka prava muzika koja je u proslosti bila kako treba i danas se cijeni od beatlesa do wu tang clan-a a ovaj trash kao sto je gaga i guetta brzo prođu :)

16 godina
offline
RE: Eric Clapton zna i s mobitelima…
paintb0x kaže...
Psiho246 kaže...

Kvalitetne i umjetnicke glazbe vise nema ili je ne mozemo pronaci u moru Ceca i Rihanna.

Ne znam za tebe, ali ja nemam većih problema s pronalaskom svježe kvalitetne glazbe Osmijeh Starija glazba je filtrirana, nije da nije bilo smeća (možda koliko i danas), samo što je zaboravljeno, tako će i biti i s ovom generacijom, i idućom...

Pogledaj samo klasične skladatelje, bilo ih je šilijun kroz povijest, ali danas se zna za šačicu koji sazlužuju da se zna za njih Osmijeh

Ako ti treba preporuka, samo nabaci par bendova koje slušaš i preporučim ti provjeroeno odličnu glazbu Namigiva

Ma slusam ja svasta, i novog rocka i metala ali ponajvise ovaj stari rok i metal.

Usporedi recimo novi val roka kod nas "u regiji" s danasnjom glazbenom scenom "u regiji". Izlanuo se

Dodje mi da placem.

- Psiho246
16 godina
neaktivan
offline
RE: Eric Clapton zna i s mobitelima…

Dajte koja je ovo pjesma sto svira na reklami za mobitel?

16 godina
neaktivan
offline
RE: Eric Clapton zna i s mobitelima…
iKAR kaže...

a ovaj trash kao sto je gaga i guetta brzo prođu :)

 

Pa gledaj to tako da je istina kako svakom hitu prođe masovna popularnost, ali ne možemo baš reći da su ti hitovi glazbeno loši. Melodični su, pamtljivi, živahni, imaju kvalitetu da se poslušaju i poslije 20 godina te da osvježe uspomene.

 

Ja sam kao rocker dosta pljuvao po Duran Duran u ono vrijeme euforije, pa zatim Devo, pa Classics Nouveaux, pa Eurythmics, itd. Ali vremenom sam dopustio nekim pjesmama da mi uđu u srce i danas rado poslušam neki od tih hitova, osobito se ložim na Annie Lennox i njezino životno djelo, iako se zaklinjem u Motorhead, Accept, Megadeth i DevilDriver, da ne spominjem rock legende iz 70-ih godina kojih je bezbroj.

 

Možda i ti za 20-ak godina malo lupneš stopalima kad budeš čuo Lady Gaga na nekom evergreen kanalu Osmijeh

 

Psiho246 kaže...
Usporedi recimo novi val roka kod nas "u regiji" s danasnjom glazbenom scenom "u regiji". Izlanuo se

Dodje mi da placem.

 

E, tu već ima razlike u diskusiji. Istina je da su danas kvalitetni bendovi vrlo rijetki i nisu baš afirmirani, jer je mediokritetska podrška laganim izvođačima snažna. Nekadašnji divovi poput Indexa, Bijelog Dugmeta, Leb i sol, Drugi način, itd. imali su se ugledati na rock opere i rock majstore sa Zapada, pa smo imali izuzetno kvalitetnu i konkurentnu rock scenu. Novi val je razbucao rock opere, ali je iznjedrio Azru, EKV i još poneke. Da, istina je, nema u okolici mnogo nade...

 

 

A skeptic is a person who would ask God for his ID card.
16 godina
neaktivan
offline
Eric Clapton zna i s mobitelima…

Sumnjam da sa svojih 15 godina spadam pod olupinu Smijeh

Ali ipak slušam dobri stari Rock 'N' Roll

Jedino mi je žao što nisam nikad bio u centru tih zbivanja(70-e),ali realno - tko se na ovom forumu može pohvaliti da je 1971(Stairway to Heaven,After Midnight,Highway to Hell) imao barem 10 godina :-)

http://www.njuskalo.hr/oglas380962
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Eric Clapton zna i s mobitelima…
Zippo kaže...

Sumnjam da sa svojih 15 godina spadam pod olupinu Smijeh

Ali ipak slušam dobri stari Rock 'N' Roll

Jedino mi je žao što nisam nikad bio u centru tih zbivanja(70-e),ali realno - tko se na ovom forumu može pohvaliti da je 1971(Stairway to Heaven,After Midnight,Highway to Hell) imao barem 10 godina :-)

 JaIzlanuo se

15 godina
neaktivan
offline
RE: Eric Clapton zna i s mobitelima…
Psiho246 kaže...

Svi mi rokeri smo fosili, ne zavaravajte se da je drukcije.

Danas mladi slusaju "junk" muziku.

Kvalitetne i umjetnicke glazbe vise nema ili je ne mozemo pronaci u moru Ceca i Rihanna.

Isto to su "stari" rokerima govorili u počecima. Muzika evoluira, svidjelo se to nekome ili ne. Uvijek je bilo i biće genijalaca, odličnih muzičara, mediokriteta i smeća (ovog zadnjeg najviše :P )

 

15 godina
neaktivan
offline
Eric Clapton zna i s mobitelima…

činjenica je da se danas rockom zove nešto što i nema previše veze sa rockom u izvornom obliku kakav je izronio iz bluesa,

npr. Pet Shop Boys, REM, Oasis i td. više liče i zvuče na neki boy bend nego na okorjele rockere tipa ACDC, Led Zeppelin i slično...

 

Clapton je sigurno među najvećim blues-rock glazbenicima koji su ikada svirali, dok neki "moderni" rock bendovi mogu prodaju svojih ploča zahvaliti jedino

tome što današnji klinci nisu nikada čuli rock 70-tih pa ga mogu slobodnije kopirati uz ala MTV vokale...

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Eric Clapton zna i s mobitelima…

Ma ima i danas rokera, pankera, novovalaca, samo što ti žanrovi nisu više 'in' pa treba zagrebati malo dublje da bi se kvalitetni bendovi pronašli. Vrijeme metala tek dolazi, ne brinite, i on će se iskomercijalizirati jer već ima puno (i previše) wannabe-metalaca koji nisu otišli dalje od Linkin Parka i Limp Bizkita, a pošto je počelo novo desetljeće možemo očekivati da nam MTV servira novi trend, a meni se sve više čini da je na tapeti metal.

 

Uostalom, meni nije minus to što slušam muziku iz 70-ih i 80-ih niti me ne dira to kad shvatim da slušam istu muziku kao i moj cca. 40 godina stariji ujak jer znam ljude svoje dobi koji slušaju istu takvu glazbu i puno su zanimljiviji kao osobe od onih-koji-idu-kako-vjetar-puše tipa ljudi. Činjenica je da su nas ondašnji glazbenici namirili s mnogo dobre muzike koju treba fino i lagano preslušavati, a ja ću biti sretan ako jednog dana preslušam (i to ne površno) sve što se nudi iz 70-ih i 80-ih.

 

OnTopic:što se tiče moba, lijepo izgleda, ali vjerojatno će biti značajno skuplji nego 'stock' inačica. No moram priznati da lijepo izgleda u sunburst verziji...

Koga svrbi, taj se češe... ~~~ Pička, šolja, kurac
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Eric Clapton zna i s mobitelima…

Zivile 70 - te i 80-te!! Nije da ja zagovaram bas to, volim i novu glazbu i cesto je slusam, no naravno najvise volim...Lynyrd Skynrid, Deep Purple, Led Zeppelin, Jerry Lee Lewis, Black Sabbath, The Doors, Jimmie Vaughan....ROKAJTE FOSILI :D (ja imam 21)

Poruka je uređivana zadnji put sub 16.1.2010 16:07 (!mpact35).
 
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice