Engleski nogomet udara na Kodi

poruka: 40
|
čitano: 10.582
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Engleski nogomet udara na Kodi".
14 godina
offline
Engleski nogomet udara na Kodi
Moj PC  
11 0 hvala 2
16 godina
offline
Engleski nogomet udara na Kodi

Kuda ide ovaj svijet...

Intel i5 2550K;Asus Maximus IV Gene-Z/Gen3; GSkill 2X4 Gb 1600 Mhz;Sapphire ATI Radeon 5850 1 Gb;Hdd Samsung F3 1 Tb X 2
Moj PC  
5 0 hvala 0
13 godina
offline
Engleski nogomet udara na Kodi

Super, i kaj ćemo sad mi u našoj malo Rvackoj. Ako oćeš gledati Premier Ligu, nabavi si Sport paket il neki shit i plaćaj 300kn mjesečno, a ovako smo za 50kn gledali i Španjolsku ligu, Njemačku, Talijansku itd. Sjajno!

Whomsoever takes this sword shall wield the power eternal.. But, as the sword remains fresh, so must power SCAR the spirit. -Frostmourne | R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Moj PC  
2 1 hvala 0
15 godina
online
Engleski nogomet udara na Kodi

Kakve veze ima Kodi?

 

Ovo je paralelno tome da se za piratstvo tuži BitTorrent ili uTorrent kao softverska grupa.

 
22 0 hvala 0
13 godina
offline
Engleski nogomet udara na Kodi

Sljedeci je na redu VLC, pa proizvođači media boxeva te svi ostali playeri s mogućnošću reprodukcije streama.

Moj PC  
2 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Engleski nogomet udara na Kodi
Po tom ce onda i proizvodace mobitela tuzakat
16 godina
offline
Engleski nogomet udara na Kodi
Dok je lova u RH minimalna Hrvat će se snaći bez iste. Sivo ili crno tržište streamova će uvijek postojati.
Svima je bolja komocija kada imaš sve na telki bez zezanja za linkovima, ali kod nas je 300 kn velika lova.
Nismo mi englezi ili švabe za plaćom od 3000 Eura pa da dajem 50 Eura mjesečno za sportski sadržaj.
 
8 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Engleski nogomet udara na Kodi
tako je! dolje bando profiterska
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Engleski nogomet udara na Kodi

Bez teksta...

www.eurekamoment.eu, www.plecko.com.hr, www.it-experts.hr, plecko.com.hr, recepti.plecko.com.hr, www.facebook.com/ParkiramKaoIdiot
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Engleski nogomet udara na Kodi

Pa valjda je logično onda tužakati one koji prodaju kodi boxove natrpane svim tim pluginovima za streamanje tog ne-mogu-vjerovati-da-to-itko-naziva-sportom

www.eurekamoment.eu, www.plecko.com.hr, www.it-experts.hr, plecko.com.hr, recepti.plecko.com.hr, www.facebook.com/ParkiramKaoIdiot
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Engleski nogomet udara na Kodi

Fakat bi mogli malo istražiti cijelu priču prije nego počnete pisati vijest. No ovdje nikad nisam vidio da se vijest nedajbože ažurira s dodatnim podacima i da se isprave greške u originalnom tekstu.

 

Kodi je potpuno legalan i besplatan open-source softver, pandan već davno napuštenom Microsoftovom Windows Media Centeru, i koji služi za organizaciju medijskih datoteka. Što korisnik stavlja u njegov library je potpuno izvan njihove kontrole, kao što je izvan kontrole Microsofta kad netko Internet Explorerom sa Mega.nz skida filmove na disk gdje su instalirani Windowsi.

 

Sandro, pročitaj malo ovo:

https://kodi.tv/warning-be-aware-what-additional-add-ons-you-install/

https://kodi.tv/the-piracy-box-sellers-and-youtube-promoters-are-killing-kodi/

Tetris is so unrealistic.
 
12 0 hvala 2
15 godina
offline
Engleski nogomet udara na Kodi

Koliko netočnosti i neznanja u tekstu to je strahota. Kodi nije servis?? Kodi nema ništa neilegalnog u sebi?? Dajte se malo informirajte. 

 
12 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Engleski nogomet udara na Kodi
Korny1603987 kaže...
Dok je lova u RH minimalna Hrvat će se snaći bez iste. Sivo ili crno tržište streamova će uvijek postojati.
Svima je bolja komocija kada imaš sve na telki bez zezanja za linkovima, ali kod nas je 300 kn velika lova.
Nismo mi englezi ili švabe za plaćom od 3000 Eura pa da dajem 50 Eura mjesečno za sportski sadržaj.

 Kojih 50E, pa full sportski paket npr. u maxtvu, košta 90kn mjesečno i to bez raznih popusta koje nude za ugovore, znači realno je i niže (ja ga npr. plaćam 45kn mjesečno).

A cijena je takva kakva je, tko hoće gledati neka plati, nije ni BMW kod nas jeftiniji zato što su plaće niže kod nas nego u dojclandu.

7 godina
protjeran
offline
Re: Engleski nogomet udara na Kodi
sosta kaže...
Korny1603987 kaže...
Dok je lova u RH minimalna Hrvat će se snaći bez iste. Sivo ili crno tržište streamova će uvijek postojati.
Svima je bolja komocija kada imaš sve na telki bez zezanja za linkovima, ali kod nas je 300 kn velika lova.
Nismo mi englezi ili švabe za plaćom od 3000 Eura pa da dajem 50 Eura mjesečno za sportski sadržaj.

 Kojih 50E, pa full sportski paket npr. u maxtvu, košta 90kn mjesečno i to bez raznih popusta koje nude za ugovore, znači realno je i niže (ja ga npr. plaćam 45kn mjesečno).

A cijena je takva kakva je, tko hoće gledati neka plati, nije ni BMW kod nas jeftiniji zato što su plaće niže kod nas nego u dojclandu.

Imaš sve lige u tom paketu?

13 godina
offline
Re: Engleski nogomet udara na Kodi

Nemam pojma, ne pratim nogomet više baš nešto, u tom paketu se nalaze sve arene i sportklubovi, vidim da se vrti premier liga koja se spominje u ovome tekstu.

10 godina
offline
Engleski nogomet udara na Kodi

Kada nešto želiš gledati i voliš, onda to i platiš.

Ako ti nešto čini gušt, onda si valjda spreman i nešto dati za to.

Tako da je ova udarac, O.K., po meni.

 

Panzerkampfwagen.Unatoč svemu - Dinamo Zagreb.Leaving or dead, always ahead...
Moj PC  
5 6 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Engleski nogomet udara na Kodi
loky4i4 kaže...

No, zakaj ne onda acestream na kodiju? u finom tv interfaceu?  

Potpis
7 godina
offline
Re: Engleski nogomet udara na Kodi
AMD_IT kaže...
sosta kaže...
Korny1603987 kaže...
Dok je lova u RH minimalna Hrvat će se snaći bez iste. Sivo ili crno tržište streamova će uvijek postojati.
Svima je bolja komocija kada imaš sve na telki bez zezanja za linkovima, ali kod nas je 300 kn velika lova.
Nismo mi englezi ili švabe za plaćom od 3000 Eura pa da dajem 50 Eura mjesečno za sportski sadržaj.

 Kojih 50E, pa full sportski paket npr. u maxtvu, košta 90kn mjesečno i to bez raznih popusta koje nude za ugovore, znači realno je i niže (ja ga npr. plaćam 45kn mjesečno).

A cijena je takva kakva je, tko hoće gledati neka plati, nije ni BMW kod nas jeftiniji zato što su plaće niže kod nas nego u dojclandu.

Imaš sve lige u tom paketu?

 Fali Njemačka liga jer je na eurosportu, sve ostalo imaš.. + formula + liga prvaka..

Pogledajte koliko bi van Hrvatske koštao paket sa svim tim stvaima u ponudi..
Realno, to je 10ak eura za sva sportska natjecanja osim njemačke lige..
I to sve u HD-u..

Poruka je uređivana zadnji put pet 10.3.2017 16:57 (MadDogMattis).
8 godina
neaktivan
offline
Re: Engleski nogomet udara na Kodi
Tak je..
I sportsdevil + plexus pa nek blokiraju..imaju rusi ip-eja kolko osh :)
13 godina
neaktivan
offline
Re: Engleski nogomet udara na Kodi
Neka tuze i npr hep jer gledam uz pomoc addona koji radi preko kodija koji radi preko windowsa koji radi na struju od hepa.
...i tako dalje
11 godina
offline
Engleski nogomet udara na Kodi

Vidim, puno srceparajucih fraza koje staju u obranu ovih kapitalifasistickih organizacija koje nastoje na svemu zaraditi...

 

Inteligentan covijek se ono sto moze dobiti besplatno i iskoristiti, samo fanatici kupuju originale, placaju pretplate i slicne pizdarije.

Piratluk ljudi moji, piratluk, pa nismo bogati da placamu gluposti poput filmova, muzike, serija, nogometa.... trosite novac na real life a ne gluposti

 
1 9 hvala 0
10 godina
offline
Re: Engleski nogomet udara na Kodi

@LudaRajcica

 

Pa, da lopovi jesu "inteligenti ljudi" dok ih ne uhvate.

Tvoj stav je pogrešan i luzerski.

Ako nešto volim i cijenim onda sam to spreman i platiti. Dakako, ako si to mogu dopustiti financijski. Ako ne, hm, to je to, pa neću ići krasti....

Nisam ja HDZovac.....

 

To kaj ti nisi bogat da plaćaš svoje gušte je tvoj problem.

Samo sitne duše i malograđani žele parazitirati na tuđoj grbači, te tuđem radu.

Al' u kakvoj mafijaško državi živimo i sa kakvim narodom, koji je jedan od najglupljih u Europi, odmah iza naših susjeda...ne čudim, me kaj ljudi imaju ovakve vrijednosti usađene u sebe....

Al' eto, ima i bolji zemalja od HR, uhljebi, paraziti i mafijaši imaju Lijepu svoju mafijašku....

Panzerkampfwagen.Unatoč svemu - Dinamo Zagreb.Leaving or dead, always ahead...
16 godina
neaktivan
offline
Engleski nogomet udara na Kodi

Da sam autor članka nakon ovih komentara bih preispitao malo tekst i ispravio nelogičnosti - dakle ustanovili smo da je Kodi open-source projekt koji ničime ne potiče ili potpomaže nelegalno streamanje.

The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Engleski nogomet udara na Kodi

Nije problem u ponudi, nego u potražnji.

Jednako vrijedi i za probleme s dilerima droge, ilegalnom prostitucijom...

Da nema potražnje, ne bi niti oni postojali.

I prije pojave Napstera, autorska prava kršila su se na Usenetu.

Dakle, proizvođači i distributeri sadržaja imali su oko 30 godina da nauče što je taj novi medij (internet) i kako on funkcionira.

Ali, ne, kao i u slučaju piratizacije satelitskih programa, oni će uvijek glavom kroz zid. Pa makar ih to na kraju koštalo puste milijarde eura ili dolara i bilo potpuno kontraproduktivno.

 
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Engleski nogomet udara na Kodi

ja ne znam gdje ste vi našli taj sportski paket na maxtv-u za 300kn?! ja ga plaćam točno 31 kn... 

yippee ki-yay
 
0 1 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Engleski nogomet udara na Kodi

To koliko ko plaća sportski paket ovisi o T-Com-ovima ponudama, akcijama i popustima, Ja ga plaćam 12 kn + 3 kn PDV, ukupno 15 kn.

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Engleski nogomet udara na Kodi
Da ali su inace 70+
7 godina
protjeran
offline
Re: Engleski nogomet udara na Kodi
B712 kaže...

To koliko ko plaća sportski paket ovisi o T-Com-ovima ponudama, akcijama i popustima, Ja ga plaćam 12 kn + 3 kn PDV, ukupno 15 kn.

 

Zato jer plaćaš M paket 250 kn i to na ugovornu obvezu. Suludo.

Oderali su te na tome pa ti ostave MaxTV kako ti kažeš za 15 kn.. 

7 godina
offline
Re: Engleski nogomet udara na Kodi
AMD_IT kaže...
B712 kaže...

To koliko ko plaća sportski paket ovisi o T-Com-ovima ponudama, akcijama i popustima, Ja ga plaćam 12 kn + 3 kn PDV, ukupno 15 kn.

 

Zato jer plaćaš M paket 250 kn i to na ugovornu obvezu. Suludo.

Oderali su te na tome pa ti ostave MaxTV kako ti kažeš za 15 kn.. 

 Šta je tu suludo ?
Cijena je sasvim ok. Odlična.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice