Elitni HP EliteBook W

poruka: 5
|
čitano: 1.510
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Elitni HP EliteBook W".
16 godina
neaktivan
offline
Elitni HP EliteBook W

Ni mi jasno zasto profi notebooci ne mogu izgledati lijepo kao drugi, npr ultabookovi ili Envy?

 

Zanimljivo da EliteBookova nema na USA stranicama.

 
1 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Elitni HP EliteBook W
Drazen kaže...

Ni mi jasno zasto profi notebooci ne mogu izgledati lijepo kao drugi, npr ultabookovi ili Envy?

Zato jer je ovo mrcina za posao ,a ne igračka za slikanje na schpitzi! Bitno je ono unutra ,ne izgled!

 

Uostalom ,izgleda sasvim dobro (samo kaj nema boju aluminija i jabuku ,yebi ga!)! {#}

If it ain't broken, you're not working hard enough ...
Poruka je uređivana zadnji put pon 4.6.2012 19:07 (kizo2703).
15 godina
offline
Elitni HP EliteBook W

Hoće li ovaj puta nuditi backlit tipkovnicu na ostalim tržištima osim amerike i kanade? 8560w naime nema nikakvog osvjetljenja tipkovnice, a kad bih ju kupio kao part (što ne mogu, jer sam u europi :\), došla bi me 200 baksa + pedeve. Bravo HaPe, uspjeli ste i to zajebat!

Hoće li početi ugrađivati brže diskove od ovih wd-ovih smeća (i dalje se čudim prebrzom hitachiju u 5 godina starom thinkpadu)? Hoće li se debilno osvjetljenje hapeovog loga koje bleeda na ekran konačno moći ugasiti? I, hoće li konačno sve skupa biti lakše od 3,5 kg?

Pitanja, pitanja...

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Elitni HP EliteBook W

Mene su razočarali od kada su napustili 16:10 i prešli na 16:9 rezolucije. Nekako mi je logično da ću mobilnu radnu stanicu uzeti da radim na njoj, a ne da gledam filmove, ili se varam?

Ozbiljno razmišljam o MacBookuPro...

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Elitni HP EliteBook W

Iskreno receno, i mene su HP izgubili otkako imam Elite model, papreno je kostao a nudi nikakve performanse i kvalitetu. 3 puta je bio na popravku, a jucer se syeba i HDD. Bateria je trajal 3 sata prije 6 mjeseci, ovih dana jedva dogura do 2 sata. Imam i drugi sluzbeni laptop, prastari Lenovo R61 na C2D, kvalitetom razbija HP, iako je entry level. Totalno sam razocaran s HP. Mislim da cu i ja na MacBook Pro, samo da jos izade Retina ekran, cjenom su ionako u istom rangu. 

e.......
 
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice