Elektronički uređaji zabranjeni na nekim letovima

poruka: 11
|
čitano: 1.978
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Elektronički uređaji zabranjeni na nekim letovima ".
14 godina
offline
Elektronički uređaji zabranjeni na nekim letovima

 

Pa ti stavi laptop u torbu

 

Lack of money is the root of all evil. George Bernard Shaw
 
6 0 hvala 0
16 godina
offline
Elektronički uređaji zabranjeni na nekim letovima

Panika je sve jača, što znači da tapkaju u mraku.

 

Slijedeći korak je zabrana na svim letovima ka Ameriki bez obzira odakle dolaze.

 

Koji lejmeri od obavještajaca. Koriste resurse na sve i svašta, a ne gdje im zapravo treba.

You are like the Michael Jordan of being a son of a bitch.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Elektronički uređaji zabranjeni na nekim letovima

ne mož hadžija u avijon bez svoje omiljene mikrovalke. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Elektronički uređaji zabranjeni na nekim letov

nadjes neki let sa presjedanjem u europi i bok. sat i pol na aerodromu je taman za veliku nuzdu, nekaj KONKRETNO pojest i nastavak

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
15 godina
odjavljen
offline
Elektronički uređaji zabranjeni na nekim letovima

Nek dodaju i Kinu, pa da vide kako će im se to odraziti na ekonomiju :-D

Big wheel keep on turning, Proud Mary keep on burning, Trolling, trolling, trolling on the river.
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Elektronički uređaji zabranjeni na nekim letovima

Znači tko ima laptop mora putovati preko Europe. Još gore je kod tableta jer ih dobar dio nema izmjenjivu bateriju , a po pravilu uređaj u tovarnom prostoru ne smije imati spojenu bateriju!

Pa i na EU aerodromima kada je put za USA pregledavaju ti laptop na eksplozive i traže da ga uključiš da se vidi funkcionalnost.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Elektronički uređaji zabranjeni na nekim letovima

U vezi presjedanja sigurno presjedanje je 2,5 do 4 sata, za sat i pol ili manje ti se desi da prtljaga dolazi idučim letom pod uvjetom da ti je to bila zadnja destinacija (kada presjedaš u Parizu ti je to gotovo redovna pojava) 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Elektronički uređaji zabranjeni na nekim letovima

Najbolja im je fora kad ti nedaju nositi u kabinu veliki šampon , parfem i slično iako je bočica prozirna i sadržaja ima malo - kao ipak je bočica prevelika, ali smiješ nositi mini šampon i kupiti sok od pola litre nakon te iste kontrole...

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Elektronički uređaji zabranjeni na nekim letov
CalvinRi kaže...

 

Pa ti stavi laptop u torbu

 

 

Većinu vremena mi je laptop između odjeće i ručnika, nikakvih problema nisam imao.

 

Byron kaže...

Znači tko ima laptop mora putovati preko Europe. Još gore je kod tableta jer ih dobar dio nema izmjenjivu bateriju , a po pravilu uređaj u tovarnom prostoru ne smije imati spojenu bateriju!

Pa i na EU aerodromima kada je put za USA pregledavaju ti laptop na eksplozive i traže da ga uključiš da se vidi funkcionalnost.

 
1. Sva prtljaga ide kroz CT.
2. Ako ideš iz jedne od zemalja na listi zabrane ili si bio na letu tvrtke koja je na listi zabrane i dalje vrijede ista pravila.
3. Laptop i mob u prtljazi su imali integriranu bateriju.

Byron kaže...

Najbolja im je fora kad ti nedaju nositi u kabinu veliki šampon , parfem i slično iako je bočica prozirna i sadržaja ima malo - kao ipak je bočica prevelika, ali smiješ nositi mini šampon i kupiti sok od pola litre nakon te iste kontrole...

 
Je, može biti prozirno i manje količine ali istovremeno to može biti i tekući eksploziv/zapaljiva tekućina.
Sve što kupuješ iza kontrole je prilično prekontrolirano.

Ja sam uvijek za višu razinu sigurnosti i provjere nego da se desi tragedija. Nedavno sam u Izraelu svjedočio situaciji gdje je neki amer odlučio ne odgovarati na pitanja (prije check-ina) jer je to "povreda njegove privatnosti". Nije nastavio let. Došlo mi je da ošamarim privatnost iz njega.

16 godina
offline
Re: Elektronički uređaji zabranjeni na nekim letov
Byron kaže...

U vezi presjedanja sigurno presjedanje je 2,5 do 4 sata, za sat i pol ili manje ti se desi da prtljaga dolazi idučim letom pod uvjetom da ti je to bila zadnja destinacija (kada presjedaš u Parizu ti je to gotovo redovna pojava) 

 Francuzi su najbolji primjer "zivotne nelogicnosti" i kak stvari ne treba radit makar mi na CDG nikad nije kasnila prtljaga a cekanje je bilo manje od 2h.

U Amsterdamu i Zurichu imam presjedanja manja od 1h i sve prodje kak spada.

Al valjda sve ovisi kak te pogodi.

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
13 godina
offline
Re: Elektronički uređaji zabranjeni na nekim letov
nixass kaže...
Byron kaže...
Francuzi su najbolji primjer "zivotne nelogicnosti" i kak stvari ne treba radit makar mi na CDG nikad nije kasnila prtljaga a cekanje je bilo manje od 2h.

Meni je prtljaga s CDG-a stigla dan kasnije, iako je čekanje bilo podugačko, pogotovo jer smo zbog nevremena u Hrvatskoj kasnili poprilično s polaskom. Nije ni čudo što je prtljaga kasnila jer se malo provozala do Zuricha, a tek odande do Zagreba.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice