Dogodine stižu MacBookovi s 32 GB RAM-a

poruka: 8
|
čitano: 1.830
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Dogodine stižu MacBookovi s 32 GB RAM-a".
15 godina
odjavljen
offline
Dogodine stižu MacBookovi s 32 GB RAM-a

Coffee Lake je viši segment, Cannon Lake niži, nisu međusobno isključivi. Obje platforme bi trebale podržavati barem 32GB.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Dogodine stižu MacBookovi s 32 GB RAM-a
32 GB na MacBook fali tocno kome ono?
15 godina
odjavljen
offline
Re: Dogodine stižu MacBookovi s 32 GB RAM-a
NEW_MAN kaže...
32 GB na MacBook fali tocno kome ono?

 Svakome?

16 godina
offline
Re: Dogodine stižu MacBookovi s 32 GB RAM-a
Tonči kaže...
NEW_MAN kaže...
32 GB na MacBook fali tocno kome ono?

 Svakome?

 Meni ne treba i ovih desetak programera koje poznajem a vrte paralelno vise virtualki vele da im ne treba. Osim toga 90% kupaca MacBooka su pozeri kojima je plafon surfanje i stranica dvije teksta u wordu, neki cak znaju radit sa excelom.

Zato pitam kome to stvarno treba jer sigurno ne treba svakome. To su prijenosna racunala bez postene graficke i ako vec onda se kupi iMac.

 

EDIT:

Citam malo komentare i ljudi koji koriste Mac vele da na 8 GB mogu laganini radit sa 4K videom, oni kaj programiraju imaju virtualke na 16 GB i nejde prek 14 GB. Svi se slazu oko toga da je OS tolko dobar da 32 GB opce ne treba na notebooku a ovaj 16 GB ima 2133 MHz memoriju ako se ne varam. Vecina ljudi se slaze da za stvarno zahtjevne poslove ima iMac. Nije fer da ako trebas 32 GB moras kupit iMac i to je ono kaj ljuti ljude.

Poruka je uređivana zadnji put sri 2.11.2016 15:44 (NEW_MAN).
16 godina
neaktivan
offline
Re: Dogodine stižu MacBookovi s 32 GB RAM-a
Tonči kaže...
NEW_MAN kaže...
32 GB na MacBook fali tocno kome ono?

 Svakome?

 

Spojiš si dodatne RAM-e na thunderbolt Da bude bar neka raširena korist od tog priključka kojeg svi tolko hvale, a nitko realno ni ne koristi

pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
15 godina
odjavljen
offline
Re: Dogodine stižu MacBookovi s 32 GB RAM-a
NEW_MAN kaže...
Tonči kaže...
NEW_MAN kaže...
32 GB na MacBook fali tocno kome ono?

 Svakome?

 Meni ne treba i ovih desetak programera koje poznajem a vrte paralelno vise virtualki vele da im ne treba. Osim toga 90% kupaca MacBooka su pozeri kojima je plafon surfanje i stranica dvije teksta u wordu, neki cak znaju radit sa excelom.

Zato pitam kome to stvarno treba jer sigurno ne treba svakome. To su prijenosna racunala bez postene graficke i ako vec onda se kupi iMac.

 

EDIT:

Citam malo komentare i ljudi koji koriste Mac vele da na 8 GB mogu laganini radit sa 4K videom, oni kaj programiraju imaju virtualke na 16 GB i nejde prek 14 GB. Svi se slazu oko toga da je OS tolko dobar da 32 GB opce ne treba na notebooku a ovaj 16 GB ima 2133 MHz memoriju ako se ne varam. Vecina ljudi se slaze da za stvarno zahtjevne poslove ima iMac. Nije fer da ako trebas 32 GB moras kupit iMac i to je ono kaj ljuti ljude.

 Ovisi s čim radiš. Meni je 16GB malo. Može se preživjeti, ali je malo. A to o 90% kupaca je pizdarija koju si izvukao iz šešira. :) Nema smisla da razgovaramo s takvim komentarima. MBP je prijenosni Pro stroj, trebao bi biti (2016 model sugerira stagnaciju), a iMac je kućni desktop i nema baš veze s Pro upotrebom, iako se koristi kao jeftina alternativa.

 

S 4K videom na 8GB? Daj, LOL.

9 godina
offline
Dogodine stižu MacBookovi s 32 GB RAM-a

Svaki dan neka nova vijest o apple-u, hebo vas apple.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Dogodine stižu MacBookovi s 32 GB RAM-a

Moraju nešto ostaviti i za upgrade sljedeće godine, ne može sve odmah :D

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice