Dobra prodaja iPhonea 4

poruka: 531
|
čitano: 61.530
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Dobra prodaja iPhonea 4".
14 godina
neaktivan
offline
Dobra prodaja iPhonea 4

držite ga drugačije ... a što je drugo mogao reći ?

 

ali ovo je smiješno, ne možeš držati mobitel kako ti paše - tj. onako prirodno s jagodicom na podnožju moba. Haha, jaoooo a neki su po 12 sati čekali na suncu i kiši samo da ga dobiju. LOL

:-)
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Dobra prodaja iPhonea 4

Šta je s ovim majmunima na slici, pobogu??

Moj PC  
11 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Dobra prodaja iPhonea 4
Mirko935 kaže...

Šta je s ovim majmunima na slici, pobogu??

 

Ah - nemoj se ništa čuditi - to su Japanci (ako dobro vidim :)) - dakle, ništa čudno ;)

 

15 godina
neaktivan
offline
Dobra prodaja iPhonea 4

Mozda isprave probleme dok dodje sluzbeno kod nas.

 
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: Dobra prodaja iPhonea 4
zoran123456 kaže...

držite ga drugačije ... a što je drugo mogao reći ?

 

ali ovo je smiješno, ne možeš držati mobitel kako ti paše - tj. onako prirodno s jagodicom na podnožju moba. Haha, jaoooo a neki su po 12 sati čekali na suncu i kiši samo da ga dobiju. LOL

 

To je cekanje zanimljivo....

 

Ja bi vise volio kupiti iPhone s cekanjem nego bez...

 

Kad napunim 18 (ako ih bude) biti cu jedan od onih koji cekaju na ulaznice, knjige, igre....

a.k.a dr. House, ali to je ime bilo zauzeto....
14 godina
neaktivan
offline
Dobra prodaja iPhonea 4

Središ antenu s ovim i problem rješen,a i iPhone

Moj PC  
18 2 hvala 2
16 godina
offline
RE: Dobra prodaja iPhonea 4
Rain Man kaže...

Mozda isprave probleme dok dodje sluzbeno kod nas.

Ma bude vec iOS 4.1 koji ce sredit probleme sa krhkim staklom i problem sa signalom

 

HAHAHA iPhone4 = FAIL!

Full HD Addict :)
14 godina
neaktivan
offline
RE: Dobra prodaja iPhonea 4
benko kaže...
Rain Man kaže...

Mozda isprave probleme dok dodje sluzbeno kod nas.

Ma bude vec iOS 4.1 koji ce sredit probleme sa krhkim staklom i problem sa signalom

 

HAHAHA iPhone4 = FAIL!

Ne iPhone4=FAIL nego Jobs&Apple=EPIC FAIL

 

 

 

 

EDIT:Jobs

Poruka je uređivana zadnji put sub 26.6.2010 12:33 (Apocalypso).
15 godina
offline
Dobra prodaja iPhonea 4

Ne znam sto se svi toliko loze na taj Iphone koji ni u 4 iteraciji nije donio nista revolucionarno koliko se god Jobs trudio ga prestaviti takvim, posebno sto uredjaj koji dozivi 4 generaciju i kosta toliko ne bi smio patiti od tih djecijih bolesti, pa smanjenje signala i probleme sa ekranom nisam imao sa svojim SE T68i koji je bio prvi telefon sa ekranom u boji...

 

I jos posebno onaj Jobsov odgovor pa nemoj drzati telefon tako, pa nije on nikome poklonio taj telefon vec su ga ljudi platili pa da se tako bahato moze ponasati...Sta drugo uraditi nego mu slupati njegov Retina display od facu...da vidi koliko mu je taj ekran dobar u stvari.

He who dares, wins
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Dobra prodaja iPhonea 4

'Steve Jobs korisnike upućuje da jednostavno – drže uređaj na drugačiji način'

 

Toliko o Apple proizvodima i njegovom odnosu prema kupcima.

Moj PC  
7 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Dobra prodaja iPhonea 4
zoran123456 kaže...

smiješno, ne možeš držati mobitel kako ti paše - a neki su po 12 sati čekali na suncu i kiši samo da ga dobiju. LOL

Pa vidiš da će oni spremno podnijeti žrtvu. Smijeh

15 godina
neaktivan
offline
Dobra prodaja iPhonea 4

I opet zutilo na ekranima. Na to bi Jobs vjerojatno trebao reci da ne gledate u taj dio ekranaIzlanuo se

...Scooter Tuning is not A Crime!!...
 
11 0 hvala 0
14 godina
online
Dobra prodaja iPhonea 4

Apple Filter please!!!

Moj PC  
4 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Dobra prodaja iPhonea 4
Mila kura si planina kaže...
zoran123456 kaže...

smiješno, ne možeš držati mobitel kako ti paše - a neki su po 12 sati čekali na suncu i kiši samo da ga dobiju. LOL

Pa vidiš da će oni spremno podnijeti žrtvu. Smijeh

Već vidim vlasnike starijih generacija jojoPhonea kako drže uređaj po Jobsovom savjetu... a sve u nadi ne bi li ljudi oko njih mislili da imaju jojoPhone v4...

15 godina
neaktivan
offline
Dobra prodaja iPhonea 4

alo mama, evo zovem te s novim ajfonom ispred apple dučana.. stajao sam tri sata na kiši da bih došao do njega.. mobitel je super, ima ekran sa puuno boj., ima dvije kam...e, .edva če..m da ti .a pok...m.  mama! mam. me čuješ ma..  m....... tu tu tu tu....

tko želi objaviti svoje gej opredjeljenje nek slobodno stisne thumbs down xD
Poruka je uređivana zadnji put sub 26.6.2010 13:37 (alien).
 
31 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Dobra prodaja iPhonea 4

Apple: Hold different.

 
6 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Dobra prodaja iPhonea 4
alien kaže...

alo mama, evo zovem te s novim ajfonom ispred apple dučana.. stajao sam tri sata na kiši da bih došao do njega.. mobitel je super, ima ekran sa puuno boj., ima dvije kam...e, .edva če..m da ti .a pok...m.  mama! mam. me čuješ ma..  m....... tu tu tu tu....

ili

 

alo mama, evo zovem te s novim ajfonom ispred apple dučana.. stajao sam tri sata na kiši da bih došao do njega...mobitel je super, ima ekran sa puuno boj., ima dvije kam...e, evo sad cu upaliti ovu kameru da me vidis...mama jesi dobro, nesto si mi pozutila u licu... mama! mam. me čuješ ma..  m....... tu tu tu tu....

 

 

 

He who dares, wins
14 godina
neaktivan
offline
Dobra prodaja iPhonea 4

U zadnje vrijeme samo materijal da se možemo sprdat na račun appla i njegovih korisnika,uživam,pogotovo kad kult obožavatelja počne branit svoj precijenjeni iŠrot do zadnje kapi krvi

Moj PC  
9 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Dobra prodaja iPhonea 4

I unatoč ovakvim greškama i zaglupljivanju potrošača, ovaj iphone će bit sigurno najprodavaniji proizvod od Apple-a ikad. Žalosno ali istinito, jer očito da ljudi što je gluplji marketing i lošiji proizvod, kupuju sve više takve gluposti...

Moj PC  
8 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Dobra prodaja iPhonea 4

Za sada se to događa na manjem broju iPhonea... možda ovisi o mreži, većina ljudi koji nema taj problem. Valjda će se u ovih par dana razjasniti malo situacija

Poruka je uređivana zadnji put sub 26.6.2010 15:29 (Dom031).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Dobra prodaja iPhonea 4
Čista pohlepa, uvijek izbace nedovršen uređaj.
14 godina
protjeran
offline
Dobra prodaja iPhonea 4

koji su to debili .... pa držite ga drugaćije....osobno ga ni nebi kupio radije bi uzo nokiu n900 ili se w995.....

Other bands play, Rammstein burns-majke mi
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Dobra prodaja iPhonea 4

Nego, jel' uspjelo proci nekada 7 dana, a da nije bila neka vijest sto se tice Steve ?!?!

Vise vi o njemu, nego vjesnik o Jaci...

 

Moj PC  
5 0 hvala 2
13 godina
protjeran
offline
Dobra prodaja iPhonea 4

Zbilja je jadno ovo pljuvanje i nevjerojatan bijes večine komentatora na ovom forumu zbog uspjeha jednog dobro promišljenog proizvoda koji pogađa u sridu. Muči me jedino to da svi ostali sa svojim super kvalitetnim i promišljenim "proizvodima" ne mogu prodati u godini dana jedne vrste proizvoda, koliko apple proda jedno prijepodne.

 
2 11 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: Dobra prodaja iPhonea 4
Mrgud Veliki kaže...

Nego, jel' uspjelo proci nekada 7 dana, a da nije bila neka vijest sto se tice Steve ?!?!

Vise vi o njemu, nego vjesnik o Jaci...

 

nije Belji se

asdert kaže...

Zbilja je jadno ovo pljuvanje i nevjerojatan bijes večine komentatora na ovom forumu zbog uspjeha jednog dobro promišljenog proizvoda koji pogađa u sridu. Muči me jedino to da svi ostali sa svojim super kvalitetnim i promišljenim "proizvodima" ne mogu prodati u godini dana jedne vrste proizvoda, koliko apple proda jedno prijepodne.

pa naravno kad potroše brdo love na reklame  koje uvjeravaju da je baš ajfon najbolje što se može kupit za duplo više novaca od normalnog mobitela istih karakteristika... i naravno onda se nađu budale koje ga kupuju...da je 2k jeftiniji onda nebi ni riječ reko al po tolkoj cijeni uvaljivat smeće koje moraš držat na drugaćiji naćin da ima signala jes su oni zajebali je smiješno

Other bands play, Rammstein burns-majke mi
14 godina
neaktivan
offline
RE: Dobra prodaja iPhonea 4
asdert kaže...

Zbilja je jadno ovo pljuvanje i nevjerojatan bijes večine komentatora na ovom forumu zbog uspjeha jednog dobro promišljenog proizvoda koji pogađa u sridu. Muči me jedino to da svi ostali sa svojim super kvalitetnim i promišljenim "proizvodima" ne mogu prodati u godini dana jedne vrste proizvoda, koliko apple proda jedno prijepodne.

Dobro promišljen proizvod radi čim ga izvadiš iz kutije i upališ.Ne da ti neko govori kak ga moraš držat da ne izgubiš signal dok pričaš il šalješ poruke.To nije dobar proizvod.Svoj mob sam probao prekrit cijelog da izgubi ekran ni jedna crtica nije ošla dolje

15 godina
protjeran
offline
RE: Dobra prodaja iPhonea 4
Apocalypso kaže...
asdert kaže...

Zbilja je jadno ovo pljuvanje i nevjerojatan bijes večine komentatora na ovom forumu zbog uspjeha jednog dobro promišljenog proizvoda koji pogađa u sridu. Muči me jedino to da svi ostali sa svojim super kvalitetnim i promišljenim "proizvodima" ne mogu prodati u godini dana jedne vrste proizvoda, koliko apple proda jedno prijepodne.

Dobro promišljen proizvod radi čim ga izvadiš iz kutije i upališ.Ne da ti neko govori kak ga moraš držat da ne izgubiš signal dok pričaš il šalješ poruke.To nije dobar proizvod.Svoj mob sam probao prekrit cijelog da izgubi ekran ni jedna crtica nije ošla dolje

Što ćeš kad mi imamo dobre operatere T-com, Tele, Vip - Rajčica

13 godina
protjeran
offline
Dobra prodaja iPhonea 4

Badava Vam pjeniti se. Možete se pojest, ali milja i pol u jednom danu je rezultat! Probajte nekako pomoči svojim favoriziranim proizvođačima ”vrhunskih” kopija iphone-a. Dajte im napravite malo reklame, samo se probajte dogovoriti koji bi to proizvođač i koji uređaj bio, pa im možda pojačate prodaju na 100, možda i 200 komada dnevno!

 

 
3 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Dobra prodaja iPhonea 4
asdert kaže...

Badava Vam pjeniti se. Možete se pojest, ali milja i pol u jednom danu je rezultat! Probajte nekako pomoči svojim favoriziranim proizvođačima ”vrhunskih” kopija iphone-a. Dajte im napravite malo reklame, samo se probajte dogovoriti koji bi to proizvođač i koji uređaj bio, pa im možda pojačate prodaju na 100, možda i 200 komada dnevno!

 

Kopija čega?kakvog iPhona?daj živiš u svom svijetu.Hvala Bogu pa znam koji mobitel mi treba,i za što mi treba,a ne da se preseravam s mobom koji tek u četvrtoj generaciji dobije multitaksing,i kameru na 5 mpix i koji nema flash.

14 godina
neaktivan
offline
Dobra prodaja iPhonea 4

Evo nešto da vas malo nasmije, fora sa Hitlerom kada čuje za problem sa signalom xD

 

Predobar video 

http://vimeo.com/12858526

 
14 0 hvala 5
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice