Dobio 60.000 dolara za probijanje Chromea

poruka: 12
|
čitano: 3.742
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Dobio 60.000 dolara za probijanje Chromea".
11 godina
neaktivan
offline
Dobio 60.000 dolara za probijanje Chromea

Fora su mi ove Pwnium akcije :D Da takvo što napravi EA, ali u sferi otkrivanja bugova i raznih problemčića za FIFA 13, brzo bi bankrotirali...

Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
online
Dobio 60.000 dolara za probijanje Chromea

Ja si pak mislim tko su ovi ljudi... Nije li stereotip hakera nešto ili premršavo ili predebelo, s facom ala Maštruko? Ovi tiposi imaju mišiće ili u najmanju ruku izgledaju - normalno. Čini li mi se to, ili se i neke tetovaže naziru?

Gledam te!
 
15 0 hvala 0
16 godina
offline
Dobio 60.000 dolara za probijanje Chromea

Et sad moze uplatit nekome dobrog kesa da mu osmisli neki ne-gay nick.

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Dobio 60.000 dolara za probijanje Chromea

Pa meni lik u crvenoj majci (genijalac iz podruma ili skrivenog labosa) i očalinko (tipičan klasi-štreber) izgledaju ko geekovi...

Comodo IS; MBAM Pro; K9 Web Protection
Poruka je uređivana zadnji put uto 16.10.2012 12:30 (siketa).
15 godina
odjavljen
offline
Re: Dobio 60.000 dolara za probijanje Chromea

penetrator!

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
14 godina
neaktivan
offline
Dobio 60.000 dolara za probijanje Chromea

Lijepa svotica.

Korisno Google-u, korisno njemu.

 

Nevezano za temu, jel' ovo skroz lijevo @pod2g? Nisam znao da se on i time bavi...

ZOTAC: It's Time to Play.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Dobio 60.000 dolara za probijanje Chromea

A možda je to i njihov dizajner hehe, ne bih se čudio, dvaput zaredom, btw to je njemu sitnica za ono za što je sposoban......

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Dobio 60.000 dolara za probijanje Chromea

Ma ziher mu stari radi u Googleu pa doma poslije posla malom otkriva povjerljive informacije.

 

A pardon, to nije kod nas...

And so you touch this limit, something happens and you suddenly can go a little bit further. With your mind power, your determination, your instinct, and the experience as well, you can fly very high.
 
5 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Dobio 60.000 dolara za probijanje Chromea

ne znam zasto ga ne zaposle, stvarno 2 puta osvojio najvecu nagradu, svaka cast!

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Dobio 60.000 dolara za probijanje Chromea

Ne znam zasto se samo spominje taj PinkiePie? Bila je i prije jedna vijest o pronalasku bugova u chromeu i tada se spominjao ovaj isti lik. Dok je ovaj pronasao jedan bug (evo sada i drugi), pogledajte sta ih je otkrio Sergey Glazunov http://www.chromium.org/Home/chromium-security/hall-of-fame/

Ima tu jos nekih likova koji su otkrili dosta propusta, ali nisu bili toliko vrijedni kao ovaj.

 
2 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Dobio 60.000 dolara za probijanje Chromea
zero.O kaže...

ne znam zasto ga ne zaposle, stvarno 2 puta osvojio najvecu nagradu, svaka cast!

Pitali su ga, no odbio je, jer kako kaže; "više mu se isplati krasti novac raznih svjetskih mafijaša s Kajmanskih otoka".

Idemo bre, idemo.. / Miš beli sreću deli /
Poruka je uređivana zadnji put sri 17.10.2012 7:00 (Budokai).
12 godina
neaktivan
offline
Dobio 60.000 dolara za probijanje Chromea

Čoveče, što svi ovi hackeri, oni, ovi gledaju te ponije

Definitivno moram pogledat, možda postanem genije ko oni xD

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice