Denis Arunović: G-Shock ili Google Watch, pitanje

poruka: 36
|
čitano: 9.201
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Denis Arunović: G-Shock ili Google Watch, pitanje ".
16 godina
offline
Denis Arunović: G-Shock ili Google Watch, pitanje

 

ovo si nabavi

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Denis Arunović: G-Shock ili Google Watch, pitanje

Rangeman GW 9400 ima 3rd gen triple senzor pa ima sve što i Pro Trek modeli.

http://www.casio-europe.com/euro/watch/gshock/gw-9400-1er/

Samo da bacim bubicu, ako estetika odgovara :D

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Denis Arunović: G-Shock ili Google Watch, pitanje

ovo ti je dost, ak oš bit guba. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Denis Arunović: G-Shock ili Google Watch, pita
DrNasty kaže...

Rangeman GW 9400 ima 3rd gen triple senzor pa ima sve što i Pro Trek modeli.

http://www.casio-europe.com/euro/watch/gshock/gw-9400-1er/

Samo da bacim bubicu, ako estetika odgovara :D

 Bome si je ubacio :)


16 godina
offline
Denis Arunović: G-Shock ili Google Watch, pitanje

Svaka čast na volji i angažmanu!

Inače, dilema iz naslova mi se čini pomalo lažna - Garminova Fenix trojka je IMHO kvalitetnije rješenje od oba navedena sata. Još samo da je nagovoriti Garmin da omogući šeranje GPS signala na vanjske uređaje...

Gledam te!
 
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Denis Arunović: G-Shock ili Google Watch, pita

Da, zašto se ljudi pate sa satovima kojima baterija traje 1-2 dana, kad postoje i oni kojima traje 6 tjedana.

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
13 godina
offline
Denis Arunović: G-Shock ili Google Watch, pitanje

Uvjeren sam da je svaka pametna ura potrebna, a ja bih se pridružio sa prijedlogom SUUNTO AMBIT3 urama, paaaaaa, ako postoji zainteresiranost, stavio sam link da se provjeri! 

Uz sve pogodnosti, bakterija kod tih ura traje u slow modu od 15 do čak 55 dana!!!! 

 

LINK; http://www.suunto.com/sports-watch-collections/Suunto-Connected-Family-with-Ambit3/

ATJ Lučko
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Denis Arunović: G-Shock ili Google Watch, pitanje

Navijam za ručnu uru. Tehnologije ima svoje manjkovosti, zakaže baš kada ne treba i puno prije od ručnog sata.

 

Kad se nalazimo negdje na nepoznatom i neistraženom terenu za nas, vrlo je bitno ne osloniti svoju navigaciju na moderna čuda tehnologije, upravo iz razloga, jerbo nas nekad zna i taj GPS, voditi u krivom smjeru, čak pokazivati suprotnu stranu svijeta. Doživo sam to.

Zato je najbolje imati klasične metode navigacije, kompas i kartu.

Pa, onda uvijek otprilike znam gdje se nalazim.

Panzerkampfwagen.Unatoč svemu - Dinamo Zagreb.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Denis Arunović: G-Shock ili Google Watch, pitanje

vec godinama G-Shock na ruci,trenutno gulfman verzija ko i od denisa i ubuduce ce tako biti mada i ja sad imam bubu u uhu od onog linka gore :)

Heroes get remembered, but legends never dies.
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Denis Arunović: G-Shock ili Google Watch, pitanje

G-shock na ruci već 5-6 godina.

 

http://www.casio-europe.com/euro/watch/gshock/g-2900f-8ver/

 

Ovaj model mi najviše odgovara jer mi je napregledniji.

 

Trajanje baterije - 10 godina.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Denis Arunović: G-Shock ili Google Watch, pitanje

Tek sad vidjeh temu, pa mi zao da promasim, evo i moja preporuka (G-Shock naravno :) ).

 

http://www.amazon.de/gp/product/B0039YOIH0?psc=1&redirect=true&ref_=oh_aui_detailpage_o01_s00

 

Solar, "atomic", takodje ima plimu/oseku i faze mjeseca ako ti to nesto znaci. :)

Ali ovo sa sinhronizacijom vremena s atomskim satom i solarnom baterijom je vrhunska stvar, jer jednostavno, nemas nikakvog "peglanja" s tim satom niti brige oko bilo cega.

Ima "nadimak" Dark Knight, odlicno izgleda (naravno, za one koji vole g-shock), postoji i normalna verzija (kod koje nije kontra-displej), koja je "citljivija", ali nesto je manji "cool faktor".

Imam ga nesto vise od godinu i jednako sam odusevljen njime, kao i kada sam ga kupio.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Denis Arunović: G-Shock ili Google Watch, pitanje

Za nekog avanturističkog IT geeka bilo bi poželjno oboje; i g-shock i smartwatch - ali neznam kolike plaće vam daju u firmi:)

Što se tiče navigacije na smartphoneu, skidam kapu Here mapsima za moje skromne prohtjeve. A i GPS prijemnik na Samsungu S6 je prilično dobar.
IMHO bolji nego je bio na mom starijem za navigaciju dediciranom iphonetu 5 (tada sam platio domaću pamet, Mireov Don't panic... što mi nakon otkrića Herea više nebi palo nakraj pameti).

Što se pak tiče nebulozne "fotoopreme", Denis je mala beba. Ja sam nakon impulzivne geekovske kupovine Celestron njutnovskog teleskopa smatrao da će on biti
super zabava na godišnjem. Naravno, taj lanser granata zauzeo je pola prtljažnika i nikad iz istog nije izvađen. Također sam zaključio da se na njemu mjesec mars
i andromeda Galaksija lošije vide nego na internetu, zvijezde i tako ne razlikujem (osim što ih ima više kroz okular) i eto ga, otada predstavlja prašnjavu skulpturu u kući.

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Poruka je uređivana zadnji put pon 4.1.2016 21:49 (overhaul).
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Denis Arunović: G-Shock ili Google Watch, pitanje

Evo samo da obavijest drage forumaše da sam naručio novi sat - Suunto Core. Našao dosta dobar deal na eBayu, ispalo me cca 1.300 kn. 

 

Stiže mi sljedeći tjedan, pa blagovremeno javim dojmove. 

Hvala svima na preporukama!

 
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Denis Arunović: G-Shock ili Google Watch, pita
Denis kaže...

Evo samo da obavijest drage forumaše da sam naručio novi sat - Suunto Core. Našao dosta dobar deal na eBayu, ispalo me cca 1.300 kn. 

Aaa, mora da te je Basta nagovorio :D

13 godina
offline
Denis Arunović: G-Shock ili Google Watch, pitanje

Evo, "OVO" je prava ura za svakog GEEKA!!!!!!! 

 

LINK; http://www.gsmarena.com/razer_enters_smartphone_market_with_nabu_watch-blog-15914.php

ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Denis Arunović: G-Shock ili Google Watch, pita
Denis kaže...

Evo samo da obavijest drage forumaše da sam naručio novi sat - Suunto Core.

Ajde, fala ku*cu da si se maknuo od G-shocka. Sad se možeš družit i sa starijima od osam godina... 

Mislim da ti je to bila jako dobra odluka, ionako ćeš uvijek unutar tjedan dana biti pored izvora struje, s nekim najbezveznijim punjačem možeš bajkat tjedan dana da ne vidiš utičnicu.

Gledam te!
16 godina
offline
Re: Denis Arunović: G-Shock ili Google Watch, pita
Veliki Brat kaže...
Denis kaže...

Evo samo da obavijest drage forumaše da sam naručio novi sat - Suunto Core.

Ajde, fala ku*cu da si se maknuo od G-shocka. Sad se možeš družit i sa starijima od osam godina... 

 

Da, Suunto ima velike cifre, kao oni telefoni za seniore, vidi se da se razumijes. :)

 

Denise, ovo nije na tvoj racun...vec ovog ignoranta i blasfemicara. :)

16 godina
offline
Denis Arunović: G-Shock ili Google Watch, pitanje

Pffff, Casio sam zadnji put vidio na štandu na proštenju kod lokalne crkve. I jedini koji je s divljenjem gledao u to sat/digitron/nuklearni reaktor čudovište je bio neki klinac sa slajom u ruci.

Nisu Suunto i Garmin satovi za muškarce zato jer imaju velike brojeve (odi u neku dućan pa si pogledaj, na štandovima ti toga nemaju), nego jednostavno izgledaju pristojno dok ti pružaju hrpu informacija.

 

Osim funkcije, sat je i ukras. O čovjeku puno govori kakav sat nosi. Na primjer...

Casio G-Shock: "- Ovo je prvi komad nečega što sam si kupio a da nisu žvake ili sličke za album s posljednjeg svjetskog prvenstva u nogometu. Messi je zakoooon!!!1!!!"

Suunto/Garmin: "- Nakon posla oddžogiram doma, poševim ženu, pojedem ručak, popijem par piva previše s frendovima i završim u ponoć na dimnjaku iza Doma sportova pripremajući se za bejsđamp."

Gledam te!
 
3 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Denis Arunović: G-Shock ili Google Watch, pita
Veliki Brat kaže...
Denis kaže...

Evo samo da obavijest drage forumaše da sam naručio novi sat - Suunto Core.

Ajde, fala ku*cu da si se maknuo od G-shocka. Sad se možeš družit i sa starijima od osam godina... 

Mislim da ti je to bila jako dobra odluka, ionako ćeš uvijek unutar tjedan dana biti pored izvora struje, s nekim najbezveznijim punjačem možeš bajkat tjedan dana da ne vidiš utičnicu.

 Ne kužim ovo sa strujom i utičnicom... Pa nema suunto core gps da posisa bateriju u roku keks (ako mislimo na isti sat). 

 

I ja nosam suunta core all black i imam samo pohvale za njega ali ne baš i za remen koji, iako jako udoban, i nije baš neki najtrajniji (ljetos mi je puknuo). Bateriju mijenjam svakih - cca 8 mjeseci. Odličan sat, ali kod nas preskup, također sam ga uboo na ebayu i izašlo me 1400kn. Kod nas je tad bio oko 3k kuna.

 

edit

Sad izgleda ovako 

 
 

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
Poruka je uređivana zadnji put uto 19.1.2016 14:04 (skank666).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Denis Arunović: G-Shock ili Google Watch, pita
evo i moj gshock i ja sam vec dvije godine prezadovoljan, bilo ljeto ili zima,posao ili birtija ,taj ide di god i ne smeta mu ništa XD
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Denis Arunović: G-Shock ili Google Watch, pita
ZeNGe_CRO-mt kaže...
evo i moj gshock i ja sam vec dvije godine prezadovoljan, bilo ljeto ili zima,posao ili birtija ,taj ide di god i ne smeta mu ništa XD

Jedna mi prijateljica odlazi u Hrvatsku Vojsku, i želio bih joj pokloniti jednu pravu uru za buduću vojnikinju! 

Koliko ste kolega platili taj G-Shock, i koji je to konkretno model?! 

Čini mi se da znam koji je model, ali mi ipak svejedno i vi potvrdite, hvala unaprijed! 

ATJ Lučko
13 godina
neaktivan
offline
Re: Denis Arunović: G-Shock ili Google Watch, pita
ATJLučko kaže...
ZeNGe_CRO-mt kaže...
evo i moj gshock i ja sam vec dvije godine prezadovoljan, bilo ljeto ili zima,posao ili birtija ,taj ide di god i ne smeta mu ništa XD

Jedna mi prijateljica odlazi u Hrvatsku Vojsku, i želio bih joj pokloniti jednu pravu uru za buduću vojnikinju! 

Koliko ste kolega platili taj G-Shock, i koji je to konkretno model?! 

Čini mi se da znam koji je model, ali mi ipak svejedno i vi potvrdite, hvala unaprijed! 

ovo je model ga 100 1a1 http://www.gshock.com/watches/Others/GA100-1A1

ja sam ga platio u New Yorku ravno 100 dolara, inače je kod nas u watch centru nekih 1400 kn.

 

16 godina
neaktivan
offline
Re: Denis Arunović: G-Shock ili Google Watch, pita
Garmin osim što ima sve moguće senzore uključujući GPS i GLONAS, što prikazuje pozive, poruke i mailove, što se njime može upravljati glazbom na mobitelu ili računalu, što ima desetke aplikacija za različite namjene (neke čak i korisne), još je i programabilan, pa si svoju aplikaciju ili izgled sata sam možeš isprogramirati. Nema veće gikovštine od sata koji si sam isprogramirao i kakvog nitko nema.

Garmin je ono što bi Casio volio biti kad naraste.
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Denis Arunović: G-Shock ili Google Watch, pita
16 godina
offline
Re: Denis Arunović: G-Shock ili Google Watch, pita
skank666 kaže...

 Ne kužim ovo sa strujom i utičnicom... Pa nema suunto core gps da posisa bateriju u roku keks (ako mislimo na isti sat).

Ma to ja brijem, nisam ni razmišljao o tome ima ili nema GPS; ne kužim poantu sata bez GPS-a (osim kod Polara, gdje je GPS zasebna jedinica, što ima svoje prednosti i mane).

Ne pratim baš Suunto, Garminova izvedba mi se više sviđa, iako se sve to nekako svodi na isto. 

 

Ajde ovaj bar izgleda normalno, iako me brine upravo ta Android Wear komponenta. Dupli ekran im je fora fičr. Da kupujem sat i da baš mora biti Casio, bio bi valjda taj...

Gledam te!
16 godina
offline
Re: Denis Arunović: G-Shock ili Google Watch, pita
ZeNGe_CRO-mt kaže...
evo i moj gshock i ja sam vec dvije godine prezadovoljan, bilo ljeto ili zima,posao ili birtija ,taj ide di god i ne smeta mu ništa XD

 Imao sam taj, odlican.

16 godina
offline
Re: Denis Arunović: G-Shock ili Google Watch, pita
Veliki Brat kaže...

Pffff, Casio sam zadnji put vidio na štandu na proštenju kod lokalne crkve. I jedini koji je s divljenjem gledao u to sat/digitron/nuklearni reaktor čudovište je bio neki klinac sa slajom u ruci.

Nisu Suunto i Garmin satovi za muškarce zato jer imaju velike brojeve (odi u neku dućan pa si pogledaj, na štandovima ti toga nemaju), nego jednostavno izgledaju pristojno dok ti pružaju hrpu informacija.

 

Osim funkcije, sat je i ukras. O čovjeku puno govori kakav sat nosi. Na primjer...

Casio G-Shock: "- Ovo je prvi komad nečega što sam si kupio a da nisu žvake ili sličke za album s posljednjeg svjetskog prvenstva u nogometu. Messi je zakoooon!!!1!!!"

Suunto/Garmin: "- Nakon posla oddžogiram doma, poševim ženu, pojedem ručak, popijem par piva previše s frendovima i završim u ponoć na dimnjaku iza Doma sportova pripremajući se za bejsđamp."

 

Aaa, kontam, ti ne nosis kao ostali sat koji odgovara aktivnostima kojima se bavis, vec da bi nosenjem sata odao utisak nekoga ko se bavi odredjenim aktivnostima, jer eto sto nosis takav i takav sat sat (tu mislim i na stavku nakon posla i dzoginga  ). Problem je samo sto to niko nece pomisliti kad te vidi, bez obzira stavio ti G-Shock/Suunto ili Garmin - ljudi jednostavno ne cijene jedni druge po satovima.

Nista ti oko G-Shocka ne kontas, jer si nekad vidio nesto sto si mislio da je G-Shock, kod lokalne crkve. :)

 

Ako se vec furas na gore boldano, onda imas ovdje puno stranica materijala za pregled.

http://forums.watchuseek.com/f94/g-shock-movie-tv-appearance-5001.html

Btw, Denzel Washington je u ranijim filmovima nosio G-Shock, gledam otkako se penzionisao (Equalizer), nosi Suunto. Valjda zbog velikih cifara. :)

 

 

A sad, ozbiljno - Iako mi je i Suunto zanimljiv (za razliku od Garmina, ali to je stvar ukusa), mislim da se robusnoscu, izdrzljivoscu i generalno kvalitetom jednostavno ne moze nositi s G-Shock modelima. Ovaj suunto gore se treba porediti sa ProTrek modelima, jer je im je slicna namjena.

 

 

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 19.1.2016 22:58 (knight).
16 godina
offline
Re: Denis Arunović: G-Shock ili Google Watch, pita
Visak kaže...
Garmin osim što ima sve moguće senzore uključujući GPS i GLONAS, što prikazuje pozive, poruke i mailove, što se njime može upravljati glazbom na mobitelu ili računalu, što ima desetke aplikacija za različite namjene (neke čak i korisne), još je i programabilan, pa si svoju aplikaciju ili izgled sata sam možeš isprogramirati. Nema veće gikovštine od sata koji si sam isprogramirao i kakvog nitko nema.

Garmin je ono što bi Casio volio biti kad naraste.

 

Pa uzmi onda android smartwatch i igraj se.

Ljudi nose G-Shock/ProTrek zato da ga ne pregaze/razbiju/polome na ratistu, raciji, akciji spasavanja ili viseci na stijeni...

 

A on bi da "isprogramira izgled sata". Kako cool. :D

I onda pricaju "djeci koja se loze na g-Shock"...s kim ja pricam, Svico draga... :)

 

16 godina
offline
Re: Denis Arunović: G-Shock ili Google Watch, pita
Veliki Brat kaže...

 

Suunto/Garmin: "- Nakon posla oddžogiram doma, poševim ženu, pojedem ručak, popijem par piva previše s frendovima i završim u ponoć na dimnjaku iza Doma sportova pripremajući se za bejsđamp."

 ja sve to napravim a imam LG smartwatch sa suunto clockom sto imas sad za rechi !

Poruka je uređivana zadnji put uto 19.1.2016 22:51 (4mal).
16 godina
offline
Denis Arunović: G-Shock ili Google Watch, pitanje

Mislim da opaki momak  nije pogledao ni video koji si attachirao u prvom postu.

 
0 0 hvala 1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice