DDR3 za Centrino 2

poruka: 6
|
čitano: 2.363
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "DDR3 za Centrino 2".
16 godina
offline
DDR3 za Centrino 2

Koji ce vrag turbo brza memorija u prijenosniku sa nekim jeftinjaka procesorom i sporim diskom? Nek povecaju broj slotova radze. Ionako se razlika u najbrzoj i najsporijoj memoriji na prijenosniku moze vidjeti samo u benchmark testovima.

Megaherci, latencija, buah... mačku o rep...


#define QUESTION ((bb) || !(bb))
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
DDR3 za Centrino 2

po meni nepotrebno, mozda kad SSD-ovi budu pristupacniji, ovako disk sve uspori.

 

A svejedno, mislim da nece biti bas popularna, kao ni na PC-ju, paprena cijena.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
DDR3 za Centrino 2

Možda manje troši...

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
DDR3 za Centrino 2

SSD ce biti next-big-thing, ovo ddr2-3, 1000+mhz je proizvod marketinga a ne r&d-a. SSD ce konacno donesti stvarno ubrzanje rada - pogledajte na youtube usporedbu podizanja Viste na SSD i HDD. HDD je valjda jedini uredzaj u kompu kojemu je brzina godinama vise-manje ista. Vistu su valjda napravili sa namjerom da se normalno boota tek na SSD disku.


#define QUESTION ((bb) || !(bb))
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: DDR3 za Centrino 2
hudo kaže...

SSD ce biti next-big-thing, ovo ddr2-3, 1000+mhz je proizvod marketinga a ne r&d-a. SSD ce konacno donesti stvarno ubrzanje rada - pogledajte na youtube usporedbu podizanja Viste na SSD i HDD. HDD je valjda jedini uredzaj u kompu kojemu je brzina godinama vise-manje ista. Vistu su valjda napravili sa namjerom da se normalno boota tek na SSD disku.


 Joj daj onda ti napravi ddr5 kada je to stvar marketinga. Belji se
16 godina
offline
RE: DDR3 za Centrino 2

 

Zoidberg kaže...
 Joj daj onda ti napravi ddr5 kada je to stvar marketinga. Belji se
nisi shvatio poantu.

#define QUESTION ((bb) || !(bb))
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice