Od danas 5 kuna manji računi za mobitel

poruka: 23
|
čitano: 3.990
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Od danas 5 kuna manji računi za mobitel".
11 godina
odjavljen
offline
Od danas 5 kuna manji računi za mobitel

:O već su se izgradile vikendice i kuće za odmor na moru?

skorvy http://www.speedtest.net/result/4656104677.png
Moj PC  
11 0 hvala 0
14 godina
offline
Od danas 5 kuna manji računi za mobitel

jel nam to opet daje pravo na raskid ugovora jer se krse odredbe koje si potpisao pri sklapanju ugovora, iako ti smanjuju mjesecni racun ako si imao pravo kad su ga podigli trebao bi imat i sad? 

 

ako da da mogu odma ic mjenjat mobitel 

VenAtoR#2231
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Od danas 5 kuna manji računi za mobitel

A kad će ukinuti 10% harača na bonovima? 

HTC 8X :)
Moj PC  
26 0 hvala 0
15 godina
offline
Od danas 5 kuna manji računi za mobitel

Zar ova "naknada za radijsku frekvenciju" ne iznosi 10,00kn? Ako ja dobro shvaćam, i dalje plaćam preostalih 5,00kn. Neka me netko ispravi ako griješim.

 
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Od danas 5 kuna manji računi za mobitel

Smanjit će iznos računa za 5 kuna do izbora, a kada prođu izbori će podići za 15 kuna.

 
16 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Od danas 5 kuna manji računi za mobitel
Grognard kaže...

Zar ova "naknada za radijsku frekvenciju" ne iznosi 10,00kn? Ako ja dobro shvaćam, i dalje plaćam preostalih 5,00kn. Neka me netko ispravi ako griješim.

Ne. Naknada za pristup mreži i naknada za radijske frekvencije nisu isto. Naknada za pristup mreži se naplaćuje 10,00 kn. Do sada si uz to plaćao i naknadu za radijsku frekvenciju koja je koštala 5,00 kn, pa je to sve skupa iznosilo 15,00 kn. Od sada ćeš plaćati samo naknadu za pristup mreži 10,00 kn.

Poruka je uređivana zadnji put čet 1.9.2016 13:54 (Marko :D).
12 godina
odjavljen
offline
Re: Od danas 5 kuna manji računi za mobitel
kratos091 kaže...

A kad će ukinuti 10% harača na bonovima? 

 S obzirom da zivimo tu di zivimo, pametnije je sutit dok je "samo" 10%. Da nebi cifra i rasla 

14 godina
offline
Re: Od danas 5 kuna manji računi za mobitel
Zin8 kaže...
 S obzirom da zivimo tu di zivimo, pametnije je sutit dok je "samo" 10%. Da nebi cifra i rasla 

Nažalost, bojim se da ovaj tim komentara govori nešto o našem mentalitetu. (Ne ide to tebe, Zin8, nego samo tvoga stava koji je, bojim se, kod mnogih izražen.)

Ja bih obrnuto: treba biti glasan i tražiti promjene nabolje.

15 godina
offline
Od danas 5 kuna manji računi za mobitel

vidim da mobiteli koštaju jednako (i više). mjesečni računi za usluge operatera, dočim, iznenada bi mogli biti uvećani za 5 ćn na ime "transakcijskih troškova". 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Od danas 5 kuna manji računi za mobitel
Marko :D kaže...
Grognard kaže...

Zar ova "naknada za radijsku frekvenciju" ne iznosi 10,00kn? Ako ja dobro shvaćam, i dalje plaćam preostalih 5,00kn. Neka me netko ispravi ako griješim.

Ne. Naknada za pristup mreži i naknada za radijske frekvencije nisu isto. Naknada za pristup mreži se naplaćuje 10,00 kn. Do sada si uz to plaćao i naknadu za radijsku frekvenciju koja je koštala 5,00 kn, pa je to sve skupa iznosilo 15,00 kn. Od sada ćeš plaćati samo naknadu za pristup mreži 10,00 kn.

 ja sam u bon bonu na pretplati i nikad nisam plaćao tu radijsku frekvenciju, samo pristup mobilnoj mreži od 10 kn.

i kad se ode na njihovu stranicu i odabreu paketi, ispod piše da se plača još dodatnih 10 kn za pristup mreži, nikakva radijska frekvencija

12 godina
neaktivan
offline
Re: Od danas 5 kuna manji računi za mobitel

5kn je radijska frekvencija ... ma imaš više stavki na kojima te deru ako si na pretplati tak da ...

Svaka akcija ima svoju reakciju.
Poruka je uređivana zadnji put čet 1.9.2016 14:25 (Igor150).
13 godina
offline
Re: Od danas 5 kuna manji računi za mobitel
xDISORDERx kaže...
Marko :D kaže...
Grognard kaže...

Zar ova "naknada za radijsku frekvenciju" ne iznosi 10,00kn? Ako ja dobro shvaćam, i dalje plaćam preostalih 5,00kn. Neka me netko ispravi ako griješim.

Ne. Naknada za pristup mreži i naknada za radijske frekvencije nisu isto. Naknada za pristup mreži se naplaćuje 10,00 kn. Do sada si uz to plaćao i naknadu za radijsku frekvenciju koja je koštala 5,00 kn, pa je to sve skupa iznosilo 15,00 kn. Od sada ćeš plaćati samo naknadu za pristup mreži 10,00 kn.

 ja sam u bon bonu na pretplati i nikad nisam plaćao tu radijsku frekvenciju, samo pristup mobilnoj mreži od 10 kn.

i kad se ode na njihovu stranicu i odabreu paketi, ispod piše da se plača još dodatnih 10 kn za pristup mreži, nikakva radijska frekvencija

Bonbon nije naplaćivao naknadu za radijsku frekvenciju, zato je nisi ni plaćao.

16 godina
neaktivan
offline
Od danas 5 kuna manji računi za mobitel

Malo sam guglao po internetu i našao vijesti u Jutarnjem i na Indexu, i ispada da su naknada za korištenje radiofrekvencijskog pojasa i naknada za pristup mobilnoj mreži uvedene kao mjera amortizacije troškova kad je Vlada odlučila naplaćivati korištenje radiofrekvencijskog pojasa. Unatoč tome što Vlada ukida naplaćivanje te naknade od telekoma, naknada za pristup mobilnoj mreži ostaje.

 

Zaključak je da je naknada za pristup mobilnoj mreži uvedena kao fiktivna mjera amortizacije troškova telekoma koja nema nikakvu ulogu osim lihvarenja korisnika.

Do you understand life?! Do you?!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Od danas 5 kuna manji računi za mobitel

tele na kvadrat/vip/t com naplaćuju uredno.

Svaka akcija ima svoju reakciju.
13 godina
offline
Re: Od danas 5 kuna manji računi za mobitel
Igor150 kaže...

tele na kvadrat/vip/t com naplaćuju uredno.

Što naplaćuju? Od danas se naknada za radijsku frekvenciju ne naplaćuje.

12 godina
odjavljen
offline
Re: Od danas 5 kuna manji računi za mobitel
BarbaVeli kaže...
Zin8 kaže...
 S obzirom da zivimo tu di zivimo, pametnije je sutit dok je "samo" 10%. Da nebi cifra i rasla 

Nažalost, bojim se da ovaj tim komentara govori nešto o našem mentalitetu. (Ne ide to tebe, Zin8, nego samo tvoga stava koji je, bojim se, kod mnogih izražen.)

Ja bih obrnuto: treba biti glasan i tražiti promjene nabolje.

 Eh kolega, slazem se, s obzirom da sam uvijek bio buntovnik, i ja mislim da tako treba,ali onda opet procitas prvi dio mojeg posta.

Shvatis di zivimo, pa ni masa zdravog razuma nemoze pomoc,bez obzira na sredstva. Zato najbolje sutiti i prvom se prilikom maknut;)

9 godina
protjeran
offline
Od danas 5 kuna manji računi za mobitel

"Naknada za pristup mreži" ah to je ono sto me uvjek na bonove kradu. Trebaju da smisle neku novu srednjovjekovnu dadzbinu. 

 
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Od danas 5 kuna manji računi za mobitel

Ugledali se na Mikija koji je malo prije izbora svima podijelio priključke za vodu u Zagrebu. Sto odma nije vratio novce svima koji su legalno platili priključak na vodu.

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Od danas 5 kuna manji računi za mobitel

U moje je vrijeme bilo 10kn za radijsku frekvenciju i nije postojala naknada za pristup mrezi.....

 

Mislim da je ovo uvedeno pred godinu dana ili sitno vise ?

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Od danas 5 kuna manji računi za mobitel

to ćemo još vidjeti hoće li prestati od danas ! trulo je tu meni nešto

Svaka akcija ima svoju reakciju.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Od danas 5 kuna manji računi za mobitel
jocommb kaže...

jel nam to opet daje pravo na raskid ugovora jer se krse odredbe koje si potpisao pri sklapanju ugovora, iako ti smanjuju mjesecni racun ako si imao pravo kad su ga podigli trebao bi imat i sad? 

 

ako da da mogu odma ic mjenjat mobitel 

 Mislim da to vrijedi samo ako se pogoršavaju uvjeti dani ugovorom. Ali nije ti loša ideja

15 godina
neaktivan
offline
Re: Od danas 5 kuna manji računi za mobitel
Mirko935 kaže...
jocommb kaže...

jel nam to opet daje pravo na raskid ugovora jer se krse odredbe koje si potpisao pri sklapanju ugovora, iako ti smanjuju mjesecni racun ako si imao pravo kad su ga podigli trebao bi imat i sad? 

 

ako da da mogu odma ic mjenjat mobitel 

 Mislim da to vrijedi samo ako se pogoršavaju uvjeti dani ugovorom. Ali nije ti loša ideja

 nema to veze, opet se mijenja stavka u ugovoru kaj ne? mislim da bi trebali imat pravo na raskid, ali kako to inače biva vjerojatno ništa od toga

7 godina
protjeran
offline
Od danas 5 kuna manji računi za mobitel

Ne znam.

Da ih netko tuži Ustavnom sudu ne bi dobro prošli.

Koja naknada za "pristup mreži" ?

Trebaju biti sretni što sam pristupio nekoj mreži a ne da umjesto da me nagrade, oni me svaki mjesec oderu za pivo.

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice