BlackBerry Passport i službeno dostupan

poruka: 13
|
čitano: 6.268
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "BlackBerry Passport i službeno dostupan".
15 godina
offline
BlackBerry Passport i službeno dostupan

Nekako si mislim da ni od ovoga neće biti ništa. Pogotovo sa ovom cijenom.

Moj PC  
6 1 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
BlackBerry Passport i službeno dostupan

Zašto je blackberry imao toliku popularnost među poslovnjacima? To mi nikad nije bilo jasno...

Freak Show Inc.
 
0 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
BlackBerry Passport i službeno dostupan

jao sta je zdepast...hehehe

ali koliko vidim i dalje broj 1 za bilo kakav tekst.

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
BlackBerry Passport i službeno dostupan

Ako se ne savija u džepu - ne kupujem!!!

 
4 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: BlackBerry Passport i službeno dostupan
CTN962 kaže...

Ako se ne savija u džepu - ne kupujem!!!

 

j*bes smatphone od priko 1000 eura koji se ne moze savit...{#}

15 godina
offline
Re: BlackBerry Passport i službeno dostupan
Friday kaže...

Zašto je blackberry imao toliku popularnost među poslovnjacima? To mi nikad nije bilo jasno...

Zato dok je postojao BB tada nije postojao niti Android niti iOS, ili se barem nisu toliko razvili. Agenda, tipkovnica, te sama zaštita podataka i raznorazne enkripcije miljama su ga činile dalje od tadašnjih Nokia/Ericsson rješenja.

 

Da ti budem iskren imam BB 9900 Bold Touch (koji se nakon što se prestao proizvoditi na zahtjev korisnika ponovo počeo da proizvodi sa touch screenom) ali čiji je firmware rađen isključivo za radnike (i to one višerangirane) Boeing kompanije. Vjeruj mi da ne postoji servis u BiH (a vjerujem i šire) koji ga može debrandirati (a ima spobnih ljudi debrandiraju zadnej telefone koje se pojave u roku od sedam dana).

 

Isto tako taj njihov interni OS je tako fluidan i moćan da meni na 512 MB RAM-a te neki DualCore CPU jednostavno radi kao švicarski sat, ne znam nikada da je ikada zaštekao. U servisu mi kažu da nije popularan radi dugog dizanja OS-a (mada to nema veze iz 1. ja ga nikada nisam ni ugasio i 2. jednostavnim migracijom korisnika). Arhitektura je ARM ako se ne varam, jer ako ovaj moj radi tako fluidno ne znam onda kako će da radi taj od 3 GB RAM-a, QuadCore CPU itd itd.

 

ALI... cijena će mu biti 'čekić u glavu'.

 

Uređivano: Zaboravih reći da je BB jedino nudi thzv BIS/BES usluge tj. pozivi i sms se nisu naplaćivali po minuti odnosno po poruci, nego ti imaš neku internu pretplatu i onda zoveš i pišeš sa ljudima koliko želiš. To je itekako značilo poslovnim korisnicima koji su dobijali dnevno po desetine ili stotine sms/email poruka. Sada je to malo drugačije sa ovim flat tarifama. BTW: upravo pogleda onaj gore unboxin video i još jedan koji mi je YT preporučio, stvarno je prelijepo dizajniran, tipkovnice osjetljive na dodir genijalna stvar i nimalo dizajnom ne zaostaje za ostalim proizvodjačima madaj je to stvar ukusa.

Inače zaboravi reći kada su počeli masovno korisnici da migriraju na Android, iOS, WP8, BB je izdao aplikaciju koja će omogućiti tim korisnicima (umjesto da se fokusiraju na praćenje trendova) da koriste upravo te njihove BIS/BES usluge.

 

Ali opet ponavljam, cijena je pre pre paprena. Pa za te pare mogu kupiti 50" TV.

Because anything Korea does, Japan does it better.
Poruka je uređivana zadnji put pet 26.9.2014 9:14 (Envy).
11 godina
offline
BlackBerry Passport i službeno dostupan

IMHO najbolji smarphone u povijesti je upravo ovaj a time ga cinit tipkovnica!

Kada bi mu cijena bila realna - 350-400e odmah bih svoj N5 zamjenio njime, ovako cu pricekati da vidim da li ce ga vip ponuditi jeftinije uz ugovor...

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: BlackBerry Passport i službeno dostupan
Friday, zato jer si imao NEOGRANIČEN internet na njemu gdje god bio, sigurnost, te BBM.
ptspclan.com | visit us ^^
15 godina
neaktivan
offline
Re: BlackBerry Passport i službeno dostupan
LudaRajcica kaže...

IMHO najbolji smarphone u povijesti je upravo ovaj a time ga cinit tipkovnica!

Kada bi mu cijena bila realna - 350-400e odmah bih svoj N5 zamjenio njime, ovako cu pricekati da vidim da li ce ga vip ponuditi jeftinije uz ugovor...

 

Prijatelju ja bi svoj S4 Active mijenjao za bilo koji novi BB...a za oni sa tipkovnicom bi jos i nadoplatio ako triba...

9 godina
neaktivan
offline
BlackBerry Passport i službeno dostupan

BB je svojevremeno bio spaceship za ostatak mobitelske flote. Moj zadnji (treći) bio je Torch i kod njega su bile prve naznake problema za crnu kupinu. WP smatrao sam za privremeno riješenje ali čini mi se nažalost, da će postati nešto trajnije jer ovaj pasoš ne obećava. Možda se varam, nada uvijek postoji

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: BlackBerry Passport i službeno dostupan
Abomb kaže...
LudaRajcica kaže...

IMHO najbolji smarphone u povijesti je upravo ovaj a time ga cinit tipkovnica!

Kada bi mu cijena bila realna - 350-400e odmah bih svoj N5 zamjenio njime, ovako cu pricekati da vidim da li ce ga vip ponuditi jeftinije uz ugovor...

 

Prijatelju ja bi svoj S4 Active mijenjao za bilo koji novi BB...a za oni sa tipkovnicom bi jos i nadoplatio ako triba...

ajde ti flashaj CM11 i prestani se muciti sa ocajnim samsungovim programerima!!! :D

15 godina
neaktivan
offline
BlackBerry Passport i službeno dostupan

I ja sam dugogodišnji vlasnik BB 9000, koji nazalost polako pocinje umirat. I sada bih zelio uzeti q10 ili z10, ali nazalost nema ih nigdje uzet u Splitu. Bio sam u Vip centru, ali kaze da ih nemaju na lageru i da ne znaju kad ce ih dobivat.

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
BlackBerry Passport i službeno dostupan

Ajmo ljudi, je li kupio ovo netko? :)

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice