BlackBerry 10 s tipkovnicom stiže prije lipnja

poruka: 8
|
čitano: 2.390
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "BlackBerry 10 s tipkovnicom stiže prije lipnja".
16 godina
offline
BlackBerry 10 s tipkovnicom stiže prije lipnja

Čekati gotovo dvije godine između predstavljanja uređaja danas kada svakih 6 mjeseci konkurencija izbaci nekakav refresh i nije baš poslovna odluka za privlačenje consumer tržišta. No, BB ionako kupuju (dobivaju) poslovnjaci i prijašnji lojalni korisnici. Uspjeh novog BB-a posebice kod nas gdje nije šire prihvaćen RIM bi trebao graditi i na promociji BIS-a, integraciji voice usluge u BIS (novi BB Messenger ima razgovore prekp WiFi-a). Sada praktički plaćamo dvije "pretplate" jer u BIS-u dolazi i podatkovni promet koji ne zna koristiti svaka aplikacija.

BIS bi trebalo transformirati u tarifu koja gotovo pod obavezno mora ići uz BB uređaj, u kojoj je integriran mail, flat data bez obzira na aplikaciju i koji dolazi s osnovnim voice i SMS paketom, koji se onda može učiniti povoljnijim aktivacijom tarifnih opcija (zarada za telekom).

A legend says that Chuck Norris was intended to be included as a wonder/unit in Civ4 but was removed due to a seemingly irreparable bug that allowed his creator to defeat UN in less than one turn.
Poruka je uređivana zadnji put uto 11.12.2012 10:26 (Leprechaun).
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
BlackBerry 10 s tipkovnicom stiže prije lipnja

Već je bilo riječ o tome da će iz novog BB10 OS-a izbaciti BB servise, tako da će biti jel poput ios-a, Androida, WP7... U svakom slučaju čekam jedan sa fizičkom tipkovnicom, jer sam ja jedan od onih (iako imam Lumiu 710) kojemu ne odgovara pisanje sms, mailova... na taču :D

 
3 0 hvala 0
12 godina
offline
BlackBerry 10 s tipkovnicom stiže prije lipnja

Ta firma je jedan veliki vic za današnje vrijeme, mrtvi konj. I zašto bi itko sa Lumie prešao na Blackberry? Trgovina s aplikacijama je jedina prednost smartphonea u odnosu na "obične" mobitele za 200kn; koliko aplikacija postoji za blackberry? Postoji li ijedna vrijedna spomena?

 
0 6 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Re: BlackBerry 10 s tipkovnicom stiže prije lipnja
Gasttozz kaže...

Već je bilo riječ o tome da će iz novog BB10 OS-a izbaciti BB servise, tako da će biti jel poput ios-a, Androida, WP7... U svakom slučaju čekam jedan sa fizičkom tipkovnicom, jer sam ja jedan od onih (iako imam Lumiu 710) kojemu ne odgovara pisanje sms, mailova... na taču :D

Nokia E6 je rješenje tvojih problema, imam ju i odlična je, pisanje da ne spominjem.

Svi smo mi Mentalist.
15 godina
neaktivan
offline
Re: BlackBerry 10 s tipkovnicom stiže prije lipnja
Jakovp kaže...
Gasttozz kaže...

Već je bilo riječ o tome da će iz novog BB10 OS-a izbaciti BB servise, tako da će biti jel poput ios-a, Androida, WP7... U svakom slučaju čekam jedan sa fizičkom tipkovnicom, jer sam ja jedan od onih (iako imam Lumiu 710) kojemu ne odgovara pisanje sms, mailova... na taču :D

Nokia E6 je rješenje tvojih problema, imam ju i odlična je, pisanje da ne spominjem.

 

slazem sse sa Gasttozz-om, i meni ne lezi (ili bolje rec mrzim) touchscreen.

 

BB ima odlicnu tipkovnicu ako ne i najbolju na trzistu. Sta se tice E6 probao sam je kratko i meni osobno ne odgovara.

ja imam obicni 8520 model i odma sam se zaljubija u njega. Je malo naporan na pocetku al kasnije kad se naviknes, ne bi ga minja za nista. Osobno sam minimalist sta se moba tice i ne triba mi high-end mobitel. jednia mi je zamjerka kamera jel mi se zna cesto desit da moram nesto slikat i odma poslat mailom, a kvaliteta moze bit malo "sumljiva".

12 godina
neaktivan
offline
Re: BlackBerry 10 s tipkovnicom stiže prije lipnja
Gasttozz kaže...

U svakom slučaju čekam jedan sa fizičkom tipkovnicom, jer sam ja jedan od onih (iako imam Lumiu 710) kojemu ne odgovara pisanje sms, mailova... na taču :D

Ne da mi ne odgovara nego me iritira. :D Fizička tipkovnica FTW!

No i navika na tipke je tu...

12 godina
protjeran
offline
BlackBerry 10 s tipkovnicom stiže prije lipnja

He he a eto, to mi je "fizička" a na Lumiji "virtualna" {#}

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: BlackBerry 10 s tipkovnicom stiže prije lipnja

Da, Rim je svojim losim poslovnim potezima dasao u krizu i nije se mogao oduprijeti konkurenciji, vi recite sto hocete ali BlackBerry je po meni najbolji smartphone na trzistu, a svi ovi ostali su samo igracke.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice